Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20001) eugabesz válasza gabipaci (#19998) üzenetére


eugabesz
őstag

Természetesen igen,nem gondolod,hogy ilyen "kisstílű" akcióval intézné el a dolgot.Nem tom,nekem pl. ma 4-szer egymás után szakadt a netem,de az is lehet,hogy semmi köze hozzá a netnek.Majd kiderítem,ha lehet és beszámolok róla,hogy mi volt a problem.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#20002) gabipaci válasza eugabesz (#20001) üzenetére


gabipaci
addikt

Maximálisan biztos vagyok benne, hogy nem az Ő műve. Tudod milyen büszke a remek szervereire, és még el is hiszi, hogy feltörhetetlen LOL.
De ami a kisstílűséget illeti, abba ne menjünk bele, azt már bebizonyította a TS-es akcióval. Csinált nekünk egy saját szobát, de annyi esze nem volt, hogy a password-öt megadja, hogy használni is tudjuk, ha már a miénk. megaLOL

Logitech hardware tester

(#20003) gabipaci válasza eugabesz (#20001) üzenetére


gabipaci
addikt

mégsem

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#20004) ciry


ciry
őstag

Azért az nem volt gyenge, hogy az osztagvezetőnek kellett volna elrepülnie az Upper Camp-ra és ráspawnolnunk(vagy hova a [moderálva]), azt [moderálva] a szerver, én meg azt hittem, hogy én lettem az, leszületek a bázisra, sprintelvén a repcsihez full gázzal elütöm Zaitzevet, majd beugorván a repcsibe megszólal Swarc: b+ Ciry ell ne vidd a repcsit, én vagyok a leader! :Y
Gondoljátok érdekelt? :DDD
Go tovább a célra, ott kiugrottam, mindenki ki-belépett az osztagba, Swarc megönherélte magát, lehúztuk a zászlót, mire kiderült, kommanderünk sincs :DD
Mentem mobil AA-val ahogy kell(mint már, Herr Kommander), majd egy nagy BUMM-ra lettem figyelmes: Pozi mellélőtte az AA-t! :D Felnézek, ott van a heli felettem, majd rámsoroz a pilóta, továbbszáll, mert mellé)nem gyenge lagg), én meg az egészből másodpercekre kiesek :DDD
Megint mellé a tv, én megint nem lövöm le mert látnom kéne a helit, de ott is van, meg nem is, aztán meghaltam valahogy, valaki megölt... :D :DDD
25 főnél már nem volt rossz amúgy.

Tilos trágár szavakat használni a fórumon!

[ Módosította: ollie ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20005) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

valami szerot kéne varázsolni mert ennek így nem nagyon lesz értelme!! :F :F :W

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#20006) AlWyn


AlWyn
csendes tag

Még felmentünk CLASS-ra játszani, és azok közül akik még ts-en maradtak,( nem tudom ki mondta, bocsi) valakinek eszébe jutott, hogy nem lehet az, hogy a battlerecorder miatt laggolt így a szeró?

[ Szerkesztve ]

(#20007) eugabesz válasza AlWyn (#20006) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem,nem volt bekapcsolva.Azért is csodálkozom.Most már majd jönnek a infok innen onnan,az is lehet a jelszó nem tetszett neki,meg az unlock,,vlami iylesmit is hallottam ..de ez csak találgatás.Majd holnap már többet tudok,vagy sosem derül ki.Még az is megeshet.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#20008) ciry válasza ciry (#20004) üzenetére


ciry
őstag

Legalább hogy módositottad volna, hogy érthető legyen... :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20009) eugabesz válasza eugabesz (#20007) üzenetére


eugabesz
őstag

Most egy pár napig 48-ason hagyom,lett már olyan népszerű,hogy megteljen és kipróbáljuk,nem-e a létszám miatt.De hát ,legutóbb is annyian voltunk.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#20010) general válasza ciry (#20004) üzenetére


general
addikt

...hát rendesen felb*tam az agyam a kis magán akciódon, ahogyan eltérítetted az előre a hosszasan kitalált taktika szerint nekem beosztott gépet.... nem is kínai voltál, hanem tuti egy áruló törölközőfejű.... azok lopdossák így a gépeket... azért legközelebb figyelhetnél, ha meg nem, hallgass ránk, nem publicon öldököltünk, minden ki volt találva előre.. :O

később párunknak sikeült beindítani a Classt egy időre, kár, hogy nem maradtak többen, így inkább elmentem meccset nézni. :B

gabipaci, azért én olvastam a sorok között is... :DDD muhaha

[ Szerkesztve ]

(#20011) mackosajt válasza AlWyn (#20006) üzenetére


mackosajt
addikt

én, de akkor a jelek szerint ez sem vált be.

Akkor marad a HW része a dolognak, vagy a tuti szerveren futó alkalmazások rakoncátlankodtak, mert ugye szeró resi is volt.

Szerintem.

Ciry! Finomabban fogalmazz, mert látod, modi bácsi rádszólt. Na meg azért ne terítsd ki a még ki nem játszott lapjainkat. ;)

CLASS-on jó volt a bénázásom. TV-ből milyen arányt csináltam? 30/2? Nem K/D... Lövés/talált XD

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20012) general válasza mackosajt (#20011) üzenetére


general
addikt

kb..... :Y :DD

(#20013) Ribiz Lee válasza eugabesz (#20009) üzenetére


Ribiz Lee
csendes tag

Üdv Gabesz!

A bemelegítésnél minden rendeben volt de amikor elkezdődött a war elszabadult a bolondok háza.....lagg ezerrel, élvezhetetlen játék, irányíthatatlan dolgok........ nem tudom mi történhetett de igen csak beleugatott a játákba...amit hamar meg is untam......bocsi

(#20014) ciry válasza mackosajt (#20011) üzenetére


ciry
őstag

"Na meg azért ne terítsd ki a még ki nem játszott lapjainkat"
Annak már ügy is annyi, vagy ha nem, én tuti nem kezdek neki kinaiként megint.
Elég volt 2-szer.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20015) ciry válasza general (#20010) üzenetére


ciry
őstag

Jogos.
Én is ideges lettem sok mindenre:
-taktika nem tudása nálad(2 hét volt elolvasni csak)
-kommander olyannak volt kijelölve, akit a múltkor is kirakott a szerver, nem volt helyettese
-léderünknél ugyanez
-egyébként is kevesebben voltunk
-csak fél órát késett az egész
-a felénél újrakezdett játék meg kiteritetté tette a taktikát.

Volt gond bőven.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20016) mackosajt válasza ciry (#20014) üzenetére


mackosajt
addikt

Igaz. Azt a kört még 1x én sem akarom kezdeni. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20017) general válasza ciry (#20015) üzenetére


general
addikt

nem akarok flamelni, de nehogy már itt nekem ess ... nem tudtam a taktikát a waron??? te miről beszélsz? ja igen, egy órával előtte még nem tudtam teljesen (hidd el, amikor megkaptam, elolvastam), bocs, nem készültem a vizsgára...! azért mentem fel a TSre egy órával előtte, hogy squadommal még egyszer átbeszélhessem, ne haragudj, hogy nem ezzel keltem minden nap... :(((

és ez csak azért, mert szerintem jogosan kiakadtam, hogy elvitted a jetet!

bocs, hogy ezt nem privátban írtam, és tényleg nem akarok vitázni (na ez az, ami tényleg az utolsó dolog az életemben...), de azért nehogy már visszatámadj egy buta dologgal!

én kérek elnézést... :((

[ Szerkesztve ]

(#20018) ciry válasza general (#20017) üzenetére


ciry
őstag

"nehogy már itt nekem ess " "nehogy már visszatámadj egy buta dologgal!"
Nem estem neked, nem támadtam

"ne haragudj, hogy nem ezzel keltem minden nap... "

Mi páran meg igen, de ez mindegy.

"nem tudtam a taktikát a waron???" "egy órával előtte még nem tudtam teljesen"

Nem értem, hogy most akkor tudtad-e vagy sem?
Le volt írva 2 sorban, hogy kinek mi a dolga, ami elég, nehogy már olyan szintig lebeszéljük, hogy ki-kire lőjön, merre tegyük az aknákat, hová kérjük a supplyt.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20019) [Dr.]Zsivago


[Dr.]Zsivago
csendes tag

Egy kis helyre igazítás!
Lehet, hogy senkit nem fog érdekelni, vagy nem is hisztek nekem, de nem is izgat, le fogom írni a történteket.
NEM TUDOM, hogy mitől volt laggos a szerver. Valamikor vasárnap a [Dome] fórumon megkérdeztem a srácoktól, hogy melyik szerveren lesz war, mert tudtam, hogy lesz valamelyiken. Miután megtudtam, hogy az [IRAM]-on lesz MAGAMTÓL újraindítottam az egész BF2 szervert, AM-et hogy minden flottul működjön, ne legyen semmi probléma. Tettem így ezt régebben is magamtól, eugabesz megmondhatja. Nyugodtam meg lehet nézni a [Dome]-os hozzászólásokat, időket.

Üdv.

Server Owner & Streaming Game Admin

(#20020) OrionHungary


OrionHungary
csendes tag

Voltak matrixos jelenetek közvetlen közelről 3-man lőttünk valakit (már nem emlékszem ki volt az) részemről teljes tár kifogyott a shotgun-ból elő a pisztoly az is kifogyott elő a kés 8x megkéseltem szalad tovább :D
Másik megyek a DPV-vel egyszer csak helikopter rakéták szemből helikopter sehol :D
Szerintem túl sokan voltunk a szerver mert akkor vállt használhatatlanná mikor egy zászlónál kezdtünk tömörülni.. talán + 2giga ram a szerverbe megoldaná a problémát....
Remélem le tudjuk játszani később...

ez bizony hedsát ezredes úr

(#20021) ciry válasza OrionHungary (#20020) üzenetére


ciry
őstag

A mobill AA-s dolgot már leírtam, de olyat is láttam, hogy valamelyik J-10-es nem előrefelé, hanem oldalra repült :Y
Pufajkás meg mesélte, hogy egy ízben Targetet meg Mackót próbálta feléleszteni, de nem jött össze, mert pattogtak, mint a kukorica :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20022) eugabesz válasza ciry (#20021) üzenetére


eugabesz
őstag

Igen,ez számomra is meglepő volt.Képzelhetitek,hogy én meg repültem....
De érdekes módon nekem már csak akkor laggolt,mikor újrakezdtük.És volt akinek akkor sem.

Aáá..nem értem...a másik wart is ezen a szerveren játszottuk ugyan annyi emberrel...Szerintem az internet furcsaságai játszottak velünk.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#20023) TomDog válasza ciry (#20021) üzenetére


TomDog
tag

Hát elég érdekes volt az biztos :O ;] :O

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#20024) ciry válasza eugabesz (#20022) üzenetére


ciry
őstag

Nem hiszem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20025) Drizzt723


Drizzt723
tag

Akkor ahogy olvasom, nem nagyon maradtam le semmiről! :F
Ez remek is, mert én nem nagyon szoktam inf zni és ezért külön kipróbáltam egy üres szerón a dolgomat...
Úgyhogy akkor remélem lesz ismétlés!!! :K

I Love Battlefield 2

(#20026) vergilx


vergilx
őstag

sziasztok
sokan játsszák multiban a játékot?
illetve ha igen,melyik verzióval?
(valszeg megveszem,Tescoban az a BF"2 pack(összes rész) 2000HUF :K

(#20027) ciry válasza vergilx (#20026) üzenetére


ciry
őstag

Sokan, 1.5 patch van.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20028) vergilx válasza ciry (#20027) üzenetére


vergilx
őstag

és melyik verziót?
spec ops,vagy a sima,vagy mind1 iket elég sokan?
mert én azt hallottam h a spec et meg a simát tolják a legtöbben

[ Szerkesztve ]

(#20029) peti800


peti800
tag

Hát nekem nagyon elegem lett tegnap az egészből, az biztos, ha még egyszer lenne war IRAM szerveren, próba nélkül, én biztos hogy nem megyek, elég volt ezt a vasárnap délutánt el..... :((( :(( Bocsi fiúk (squadból), hogy ilyen a netem, de utólag már úgy is mindegy.

(#20030) peti800 válasza vergilx (#20028) üzenetére


peti800
tag

A másik 2 kieg.-et tartalmazza az 1.5-ös patch, és azért azokkal is játszanak.

(#20031) vergilx válasza peti800 (#20030) üzenetére


vergilx
őstag

értem,köszi a felhomályosítást :R :R

(#20032) general válasza ciry (#20018) üzenetére


general
addikt

...na jó, akkor ezt gyorsan tegyük helyre, mielőtt elvadul, mert sajnos érzésem szerint nincs igazad!
nem estél nekem, ebben igazad van, mindössze valóban leírtam egy JOGOS kritikát, többen is hallották a squadból, erre te nem azt mondtad, hogy bocsi (ennyi elég lett volna), hanem visszavágtál azzal, hogy én meg nem tudtam a waron a taktikát... ami egyszerűen nem igaz, mert mindent tudtam, amit tudnom kellett, mire elkezdődött. ja, hogy előtte nem tudtam, amíg még nem jött el az ideje? hát ne haragudj, hogy nem vettem első helyre az életemben az utóbbi hetekben ezt a JÁTÉKOT! és még hozzátenném, hogy a te reakciód a waron, amikor tévedésből elvitted a repcsit (még meg is állhattál volna egyébként), nem az volt, ooh, franc bocs, hanem az, hogy (kb, nem tudom szó szerint idézni, csak a tartalmi lényeget) nem érdekel, megyek és kész... ezzel te magad vetted semmibe az általad is igen fontosnak vett taktikát, amin tényleg sok ember agyalt és figyelt és dolgozott... na erről ennyit.

nem kívánok erről többet beszélni, játszom majd tovább bárkivel, csak viselkedjünk már konzekvensen, felnőtt módjára! kösz

(#20033) ciry válasza general (#20032) üzenetére


ciry
őstag

Értem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20034) TomDog


TomDog
tag

Köszönjük

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#20035) Chris78


Chris78
aktív tag

Hi all.
Ha valaki netán már rájött, hogy repülönél a mouse look-ot ,hogy lehet ráprogramozni a joy tetején lévö nyolcirányu kis karra az légyszi irja már le. :K
Nekem csak egérrel megy de joy-al repülök és elég macera kapkodni a kettö közt.

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#20036) ciry válasza Chris78 (#20035) üzenetére


ciry
őstag

Spottolni akarsz?
Ha igen, ez a te programod :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20037) }{3@Đ$}{0ot válasza TomDog (#20034) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

:DDD :C :C

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#20038) Chris78 válasza ciry (#20036) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi :R

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#20039) gabipaci válasza Chris78 (#20035) üzenetére


gabipaci
addikt

Amit Ciry koma linkelt, egy nagyon jó program, annak aki joy-al repül. A spot-olást pl rá lehet tenni. Azt hiszem mással nem lehet.
Illetve van még az autohozkey nevű csoda, azzal is megoldható a spot, meg a mouse look is (szerintem) de az kicsit bonyolult.
Ha nem azonnal kell, megpróbálom megcsinálni, de hétvége előtt semmi képpen. Most 12 napot dolgozom zsinórban, és ma volt a nyolcadik....

Éppen ennél fogva nem volt időm megcsinálni az adminmapot sem.
De ami késik, nem múlik...

Logitech hardware tester

(#20040) Ribiz Lee válasza OrionHungary (#20020) üzenetére


Ribiz Lee
csendes tag

Ha minden igaz akkor az én voltam, Ribanc1 de elég funny volt, hogy csak ugrálnom kellett :DD :C miközben három ember rám ürítette a tárat és a hajam szála sem görbült, de én rátok ürítettem 4 tárat a DAQ-12-ből és csak néha jelzett találatot :Y :Y :Y

(#20041) GameOver válasza TomDog (#20034) üzenetére


GameOver
aktív tag

Mit? Én szórakozásnak szántam ezt a funwart, nagyszerű játékélménynek, de ez a tegnap esti kínszenvedés minden volt csak élmény nem. Ami az újrajátszást illeti: előbb ki kellene deríteni, hogy mi volt a gond, hogy legközelebb ne fordulhasson elő megint, mert újra összeráncigálni 50 embert értelmetlenül, nem lenne túl bölcs dolog. (Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy az ilyen warokat tekintve, nekem kellemesebb tapasztalataim vannak a külföldi szerverekkel, tehát ha esetleg valaki egy külföldi szervert tudna keríteni, az nagyon jó lenne.)

Pár egyéb megjegyzés a tegnap estével:
1) Ne kelljen már mindenkinek a kezét fogni és azzal szórakozni, hogy egyenként megkérni mindenkit, hogy álljon át. Ha 20 csapattársad a másik oldalon van, akkor valószínűleg te vagy a rossz oldalon.

2) A múltkor is ment a sírás, hogy kibaszott a szerver, mert sok mínusz pontom lett a TK-k miatt, erre most is volt egy-két idióta, aki ezzel szórakozott. Aztán meg nekem sírnak, hogy csináljak valamit. Mégis mit csináljak? Adjak kölcsön plusz 10 IQ-t, hogy eljusson a tudatáig, hogy akkor talán nem kéne TK-zni? Szóval az ég szerelmére tessék már hanyagolni a TK-t!

3) Aki nem tud csatlakozni, vagy mindig ledobja szerver, az próbálja maga megoldani a problémát, én nem tudok vele mit kezdeni. Kérhetem, hogy legközelebb lehetőleg egy másik szerveren nyomjuk, de akinek ilyen jellegű gondjai vannak, az mindenképpen próbálja ki előbb a szervert.

4) A késés, de ezt majd egy külön hozzászólásban.

5) Tartalékos SL-ek, kommanderek. Sok mindent figyelembe vettem a SL-ek kijelölésekor, de azt valóban nem, hogy az illetőt vajon ki fogja-e dobni a szerver...Mea culpa...Ezt kiküszöbölendő, megkérem a squad membereket, hogy ha a squad leadere 10 percel a kezdés előtt nincs fent a szerveren (vagy hírtelen eltűnik), akkor mindenképpen beszéljék meg egymás között, hogy ki lesz az új SL, és ha van valami lényeges feladata a SL-nek, akkor azt ő csinálja meg. Helyettes commandernek bárki beállhat, aki kedvet érez hozzá. legalább minimális szinten tisztában van a dolgokkal, és nincs kiemelt feladata az adott körben.

(#20042) GameOver


GameOver
aktív tag

Ezt minden érintett csapat fórumára be fogom linkelni: Tegnap úgy gondolom, mindkét csapat játékosai rosszul viselték a majd fél órás késést. Az a véleményem, hogy aki egy egy hónapra előre bejelentett időpontra nem tud odaérni időben, az nem érdemli meg, hogy várjunk rá. Az nem állapot, hogy 40 embernek kell várnia néhány másikra. Tiszteljük már meg az ellenfelet, azzal, hogy időben ott vagyunk! A hasonló késések elkerülése érdekében a következő megjegyzésem van: Ha a megbeszélt időpontot követő 10 percben sem megy még a játék, mert várni kell valakire (függetlenül attól, hogy melyik csapat játékosa az illető), akkor a magam részéről befejezettnek nyilvánítom a wart.

Kérem, senki ne vegye személyeskedésnek a dolgot! Egyszerűen az a véleményem, hogy ha tartjuk magunkat a fent leírtakhoz, az mindannyiunk szórakozását fogja szolgálni.

(#20043) gabipaci válasza GameOver (#20041) üzenetére


gabipaci
addikt

Mondanám, hogy maximálisan egyet értek, de nem:
Minden oké, de a második pont nem remek.
Fél órát késett az indulás, mit csináljunk?
A Jager elfogyott, kimenni nem akartam, mert akkor meg rám kell várni...
A múltkor is volt ebből gond, a szerverről le kellett volna venni a felesleges dolgokat, hogy csak az fusson ami mindenképpen kell. (én se kapcsolom be a dvbwievert meg a photoshopot a sony vegassal karöltve, ha bf2-zni akarok, hiába bírná a gépem, minek?)
Nincs szükség olyankor másra, csak egy lecsupaszított szerverre.

Nem is beszélve arról, hogy ha 48 embert hívok, talán érdemes 52 helyet biztosítani, ha az egyik csapatnak nem tünik fel, hogy 26-an vannak, és nem tud feljönni a másik csapat 2 embere...

De lehet hogy én gondolom rosszul.
Ha lesz legközelebb is FunWar, rám számíthatsz, de a 10 perc elteltével én is koccolok, ha nem indul be.

Logitech hardware tester

(#20044) GameOver válasza gabipaci (#20043) üzenetére


GameOver
aktív tag

"Minden oké, de a második pont nem remek.
Fél órát késett az indulás, mit csináljunk?"

Teamkillezzél!

(#20045) maskimx válasza GameOver (#20044) üzenetére


maskimx
őstag

De nem érted? A jager elfogyott, hát nem maradt más csak a tk ;]

www.tacticalgamer.com

(#20046) eugabesz válasza gabipaci (#20043) üzenetére


eugabesz
őstag

Le lehet szállni a szerverről...minden gond nélkül lejátszottuk rajta az előző War-t.Most ugyanaz a szeró,ugyanolyan beállításokkal (kivéve a megemelt ticket ratio-t) futott ,nagyon szarul.Mit tehettem volna előzetesen még vele?
Játszottunk már tartósan 32 emberrel rajta,minden gond nélkül.De szerintem az egyes emberek is megtehetnének legalább annyit érte,hogy feljönnek délelőtt vagy mittoménmikor és megnézik fut-e nekik normálisan a játék.Nem a war előtt kapkodnak,hogy engem meg kidobál ez a szar szerver...
Annyit megteszek,hogy megkérem a főmuftit,rakja ujra magát a játékot és miegymást a szerveren és addig a másik szervert állítsa le,míg zajlik a war.
A tk-ról csak annyit,semmi (se punish se semmi) nem volt extrémre állítva,még csak a saját akna,claymore sem sebzett.De egy idő után akkor is kirak a szeró.
Részemről a fáklyás menet,ha másik szervert akartok,hajrá...csak legyen.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#20047) gabipaci válasza GameOver (#20044) üzenetére


gabipaci
addikt

Akkor most végképp nem értem. Teamkilleztem, kevés volt, vagy mi a bajod???
Úgy gondolom, én ott voltam időben, annak ellenére, hogy szoltam, nem megyek. Nem miattam késet a start, talán nem nekem kéne osztanod az észt. A tk-nak meg vajmi kevés köze volt ott bármihez is. A jagernek meg még kevesebb. De ha ettől érzed magad jobban, hogy beszolsz, akkor menj a francba war-ostul.
Letojom a témát.

Logitech hardware tester

(#20048) Target78hu válasza eugabesz (#20046) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Az előző jól mönt s gondolom csak átmeneti etvasz zürzavar volt most vagy mágneses vihar :D!
De azért ne essetek mán egymásnak bitte!

hkv.hu

(#20049) general válasza gabipaci (#20047) üzenetére


general
addikt

bocs, de kissé félreértitek egymást szerintem..... senkit nem akarok védeni, de szerintem neked nem szólt be.. :F
mindegy, minden war után megy a flame meg az összeveszés.... ennyit nem ér az a rohadt 2 órányi játék....komolyan...

(#20050) mackosajt válasza general (#20049) üzenetére


mackosajt
addikt

most még war se volt, csak elkezdtük.

Komolyan, Peace!

Nem a tk-n ment el ez a mostani buli.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.