Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#101) belahege válasza mobal (#100) üzenetére


belahege
tag

ja tényleg nem stimmel valami, az update miatt, jövő héten megoldjuk

(#102) FRIZ 22 válasza mobal (#100) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

mobal Te még SóS vagy? :)
Megvan még a klán?
Van a szerveretek?

[Szerkesztve]

(#103) mobal válasza FRIZ 22 (#102) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jah sós vagyok. a klán megvan csak nyáriszünet volt :). szerver már sajnos nincs de aztmondom egyel kevesebb probesz. (a linux szer sok problémát rejt ha nem érted igazán...) akarsz jelentkezhetsz! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#104) kBagyula


kBagyula
senior tag

Jóhajnalt!

Valaki prószálta már a PoE2-t? (mármint rajtam kívül... :U )

[Szerkesztve]

(#105) FRIZ 22 válasza mobal (#103) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

privi ment

(#106) FRIZ 22 válasza kBagyula (#104) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Jóóó!! Tüzérsééég!!
Az elő igazán igényesen elkészített mod, a PR után.

De van még benne pár hiba.
Mi-24-ben nincs pilótafülke nézet. Járművek belső nézete kis felbontású.

Érdekes, hogy kivették a gránátot, és csak füst van helyette.

(#107) kBagyula válasza FRIZ 22 (#106) üzenetére


kBagyula
senior tag

Specopsnak van gránátja. Amúgy tényleg tuti kis mod.

(#108) mobal válasza kBagyula (#104) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nem. klántársak tolják....

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#109) q2w3


q2w3
senior tag

Nekem megvan az Armored Fury de a játékban nincs egy új járgány se.
A pályák azok jók és indulnak.


A fegyvereket hogyan kell feloldani?Mit kell csinálni hogy lehessen választani fegyvert?

(#110) kBagyula válasza q2w3 (#109) üzenetére


kBagyula
senior tag

Talán rangot kellene lépni? :F

(#111) q2w3 válasza kBagyula (#110) üzenetére


q2w3
senior tag

Azt hogy?
Netes reg nélkül lehet?

(#112) kBagyula válasza q2w3 (#111) üzenetére


kBagyula
senior tag

Miért? Szingliben nyomod?

(#113) q2w3 válasza kBagyula (#112) üzenetére


q2w3
senior tag

Ja

(#114) mobal válasza q2w3 (#113) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hu. jácc neten...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#115) kBagyula válasza mobal (#114) üzenetére


kBagyula
senior tag

Hamarosan már nem kell a fegyverekért hajtani: (SG-ről kopiztam ide, ez egy kis pletyi)

The death of Battlefield 2

--------------------------------------------------------------------------------

And no I don't mean PoE.


‹2:35pm› <king0rism> EA's agreement with Gamespy ends on October 1, and as EA will use their own EA membership service to log player records for BF2142, the BF2 gamespy service will terminate on this date, meaning all current BF2 ranked players will lose all playing records.
‹2:35pm› <king0rism> The final BF2 patch release will be a new 1.4b patch, which will remove the log in screen function but as a small bonus will allow all bf2 players to have all unlock weapons ingame, hardly much reward for the hard work put in by the legions of let down bf2 fans.


A lényeg:

Az ea gamespy-jal kötött megállapodása október 1-én megszünik, és az ea a saját a saját bf2142-höz tartozó tagnyilvántartó rendszerét fogja használni. ez azt jelenti hogy minden jelenlegi ranked játékos minden statját elveszti.
Az 1.4-es peccs minden ilyen nyilvántartós funkciót kiszed a játékból, viszont ezentúl minden unlockot mindenki használhat.



Majd kiderül mi az igazság.

(#116) kBagyula válasza kBagyula (#115) üzenetére


kBagyula
senior tag

De az alábbit már cáfolják is a félhivatalos források... :U

(#117) mobal válasza kBagyula (#115) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

na ez lol. már nem mondok semmit...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#118) kBagyula válasza mobal (#117) üzenetére


kBagyula
senior tag

Höhö. Van aki már az E-bay-en árulja a statját.

(#119) mobal válasza kBagyula (#118) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:D na ez mán meg rofl :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#120) mobal válasza Atombalu (#97) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

megoldódott a probléma? :) bf2 felrak 1.02 peccs majd sf :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#121) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megvan végre az eredeti bf2. Ma letöltöm az 1.3as patchet, mert 1.1es szervert nem találtam. :F
Meg amúgy is gondolom biztos jó az a patch.

(#122) kBagyula válasza (Kolombusz) (#121) üzenetére


kBagyula
senior tag

Bisztosss. :)) Néha kifagy tőle a gép, kiakad a játék, de ezért szeressük. Hamarosan úgyis jön az 1.4... ;)
Szedd le a PoE2 modot is és gyere játszani a <CoR> Arena -ra.

(#123) kBagyula válasza mobal (#120) üzenetére


kBagyula
senior tag

Alap BF2 >> SF amiben benne van ugye az 1.01 >> 1.3 full, működik, kipróbáltam. :B

(#124) bbchris válasza q2w3 (#113) üzenetére


bbchris
senior tag

Itt keresgess : [link]

Én is Single-ben tolom a sok bosszankodás miatt .

Ez a PoE2 megy SIngleplayben vagy csak neten műxik ?

[Szerkesztve]

(#125) Darken válasza bbchris (#124) üzenetére


Darken
aktív tag

csak net

http://darken.hu

(#126) -oli- válasza bbchris (#124) üzenetére


-oli-
aktív tag

Már én is...qrvára unom :(

(#127) fabika


fabika
tag

Itt egy elég dúrva bug
[link]
nem tudom mit keresett a sniper a csónakunkban :))

[Szerkesztve]

Visszabeszél, mint nyugdíjas a tv-nek.

(#128) kBagyula válasza fabika (#127) üzenetére


kBagyula
senior tag

:D Láttam a minap olyat, hogy a mi emberünk ült a heliben és vezetett, a gunnere pedig ellenség volt. :U

(#129) Atombalu


Atombalu
senior tag

Hello Alle újra :((( :DDD

Lenne két kérdésem:

1. Miért történhetett az, hogy 1 hónap eredeti Battlefield 2 játszadozás után egyszer csak azt írja ki nekem a progi mikor be akarok lépni egy szerverre, h ''Your CD-key is invalid''. Hogy a ****** lenne már invalid, ha egyszer eredeti ?

Első alkalommal ez egy reinstallal orvosolható volt, de kérdem én, nem tudom most utólag megadni valahol a proginak a CD kulcsomat ? Mert nem akarom allandoan újrainstallalgatni.

2. A játék támogatja a ''vibráló'' joystickot ?

Thx

iPhone 5

(#130) mobal válasza Atombalu (#129) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

vibráló joy. hmm ha a drivere támogatja a bf2 akkor sztem ja. amugy meg invalid cd key. ez érdekes. virus spy? win xp reinstall sztem a végső megoldás :(((

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#131) bbchris válasza -oli- (#126) üzenetére


bbchris
senior tag

Hát bizony a sok Cheat-er engem is kiborított már , na meg mikor 3 tankkal gyaktak le meg a sérthetetlen ellenséges tank stb-stb és s Karkandon is a Bugokat kihasználva bújnak el és lelőnek a semmiből szal iylen Singleplayerben nincs , azóta szeretem újra a BF2-őt . Mert azért a gép is le tud alázni ha akar . Hát hiába a Bohémiások azért tudnak , tiszta Ofp féle mozgások vannak már .

(#132) bbchris válasza mobal (#130) üzenetére


bbchris
senior tag

Nem lehetséges hogy valaki kisorsolta neki a Cd-keyt ? Vagy éppen a BF2 eredeti , a SF pedig virágboltos ?!

(#133) -oli- válasza Atombalu (#129) üzenetére


-oli-
aktív tag

Force feedback-re gondolsz? Mert akkor sajnos nem támogatja... :(

(#134) Magnat


Magnat
veterán

Hi,


mostanában megint rákaptam az SF-re, mióta felfedeztem, h vannak ''no night maps'' szerverek ... így mostanában csak sf-fel van tapasztalatom, de qrvára idegesítő, h csomószor van olyan, h kidob a szerver 10-20-30 perc játék után, h mexakadt a kapcsolat ... tudom, h az 1.3 csinálja, de nem azóta tapasztalom, csak egy hónapja kb ... másnak nem volt ilyen?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#135) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nah megvan a játékhoz a patch, minden, feltettem. lenne pár kérdésem:
-mintha recsegne a hang, ez főleg beszéd közben és után van, de ha csak megyek a kocsival akkor van hogy recseg. :F (szoftveresre van állitva, lehet, hogy ez a gond)
-hogy lehet chatelni? :D
-hogy lehet beállitani a fegyvert úgy hogy ne hármasával lőjjön, hanem folyamatosan?

(#136) Intruder A 6 válasza (Kolombusz) (#135) üzenetére


Intruder A 6
aktív tag

Szia!

A recsegés az nemtudom mitől lehet!
Csetelni csak akkor tudsz ha beálsz squadba! És akkor a B lenyomásával tudsz beszélni!
Csak azokkal a fegyverekkel tudsz folyamatosan lőni amik automaták! 3. gombal tudod álitgatni!

(#137) HEMP


HEMP
aktív tag

Hi,
nektek is lassú a mapra belépés Antikokon? Arra gondolok mikor végigfutott a csík alul és a ''Loading complete. Verifying client data.'' felirat olvasható, mert nekem van mikor 1-2 perc is eltellik mire ténylegesen beléphetnék??! Lehet ezen segíteni? köszi

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#138) (Kolombusz) válasza Intruder A 6 (#136) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szia!

Átállitottam hardveres hangraé s jó lett. :)
Kezdek tanulni egy meccset végigjátszottam::)))
Rohadt feelinges egy játék.

(#139) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

De nagyon láma vagyok még teljesen más mint a cod2, amihez hozzászoktam 10 hónap alatt.
Kurva nehéz és szokatlan hogy rengeteg dologra kell figyelni. Akkora a zaj, hogy alig hallom, ha lőnek rám és alig veszem észre az ellenfeleket. :(

Más: nektek nem lassú a verifying client data a map betöltése után? mert nekem hamar betölti aztán a client datával elszórakozik egy percet legalább. :F

[Szerkesztve]

(#140) ajoka


ajoka
tag

Sziasztok. Mikor lesz 1.4 es pecs?

(#141) ajoka válasza (Kolombusz) (#139) üzenetére


ajoka
tag

Mikor elöszőr próbáltam ki fülessel a játékot, elfelejtettem levenni a hangerőt. Minden zajról azt hittem engem lőnek. Befeküdtem egy sarokba, és meg se mertem mozdulni :( . Igazi háborús élmény :)

(#142) FRIZ 22 válasza HEMP (#137) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Néha belassul de akkor mindenkinek, úgy néz ki néha vannak ilyen napok.

(#143) kBagyula válasza (Kolombusz) (#135) üzenetére


kBagyula
senior tag

-hogy lehet beállitani a fegyvert úgy hogy ne hármasával lőjjön, hanem folyamatosan?

Attól függ mivel lődözöl. A 3-as lövés rövid sorozat, ezenkívül van még 1-es lövés ami messzire pontosabb, ne akarj folyamatosan lőni, vagy ha igen, akkkor fogj egy support fegyvert és menj azzal.

(#144) bbchris válasza (Kolombusz) (#139) üzenetére


bbchris
senior tag

Az a nagy zaj , hát igen nálam akkor szokott lenni mikor bekapcsolva hagyom az EAX-ot , kapcsold ki ha nem SB Audigy-vel használod a játékot .

(#145) bbchris válasza ajoka (#141) üzenetére


bbchris
senior tag

Hát még régebben az Ofp , ott aztán volt háboró rendesen . Az volt az igazi harcászati játék .

(#146) Müge válasza (Kolombusz) (#139) üzenetére


Müge
tag

Először nekem sem ment, én is a cod-on edzőttem, de ez sokkal lassabb, megfontoltabb, legtöbbször a jó időzítésen múlik a siker.
Az elején nagyon elkeserítő volt, hogy állandóan lelőttek, de gyorsan bele lehet jönni, ha elfelejted a cod-os beidegződéseket.
A legjobb, ha nagyon kiismersze egy kasztot, és azzal tolod.

Én mostanában megint a spec ops korszakomat élem :C
Medic, engineer és support korszakom sztem sosem lesz :(

Egyébként ami nagyon hiányzik a cod után, az az ökörködés, és a rengeteg chat... :)

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#147) -oli- válasza Müge (#146) üzenetére


-oli-
aktív tag

Pedig a medic állat jó. Soka csatát megmentettem már, hogy a halomra lőtt csapattársakat felélesztettem(miközben az ellenség azt hitte, hogy végzett mindenkivel), és úgy foglaltuk el a cp-t. Nagyon jó fegyverei is vannak: az alap M16 is jó, de a G36E valami csúcs!

Öldöklés van bőven, nézz fel párnagy városi pályára: Karkand, Sharqi pl ;]

(#148) -oli- válasza (Kolombusz) (#139) üzenetére


-oli-
aktív tag

Én jól lerontottam a statomat a kezdő lámassággal :D Azt se tudtam mi az a squad, hogy kell beszélni, segítséget kérni stb. Javaslom a single-t gyakorolni. Squad-ba játszani(nagyon fontos), squad leader-kedni(itt a legfontosabb, hogy a sqadtársak spawn-olni tudnak nálad, bárhol is vagy a térképen!!!). Commander-kedni ráérsz, az alacsony rangod miatt úgyse tudsz... :D Lehet mér gyakorolni a járműveket is, helli-t én már jól tudom billentyűzetről, de a repcsihez kell a joy. A pályaismeret meg csak hosszú idő után alakul ki... ;)

(#149) -oli- válasza Magnat (#134) üzenetére


-oli-
aktív tag

Én van, hogy három kört is lejátszok hiba nélkül :D Aztán a legjobb körömben, mikor pont összeszokunk: There is a problem with your connection...

F*cking EA :(

(#150) kBagyula válasza -oli- (#149) üzenetére


kBagyula
senior tag

;] :O :DDD

Valami moczorog EA-éknál. Kijött a BF2CC 1.4-es verziója... talán mégis lesz pöccs hamarosan? :U

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.