Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#401) fabika válasza LJoE (#389) üzenetére


fabika
tag

Hello!
Te vagy az akinek nincs mikrofonja? Mert azt hiszem veletek voltam egy squad-ban. Elég gyengén ment, mondjuk az utóbbi 4 hétben össz. 1-2 órát bf-eztem. Sajna kijöttem a formámból.

Visszabeszél, mint nyugdíjas a tv-nek.

(#402) fabika


fabika
tag

Szerintetek melyik kaszttal a legkönnyebb késelni?

Visszabeszél, mint nyugdíjas a tv-nek.

(#403) kBagyula válasza fabika (#402) üzenetére


kBagyula
senior tag

Amelyiknek van kése. ;] Tök mindegy.

(#404) fabika válasza kBagyula (#403) üzenetére


fabika
tag

Majdnem azt írtam: Szerintetek mivel a legkönnyebb késelni? Erre még könnyebben válaszolhattál volna :D

Visszabeszél, mint nyugdíjas a tv-nek.

(#405) kBagyula válasza fabika (#404) üzenetére


kBagyula
senior tag

Vannak ''bicska és pisztoly'' tematikus szerverek. Keress egyet és menj fel oda.

(#406) LJoE válasza fabika (#401) üzenetére


LJoE
senior tag

de van micóm, csak nem volt kedvem üvöltözni :) LJoE[HUN] néven nyomtam tegnap és valami ritka tragikusan szarul játszottam még magamhoz képest is...

te milyen néven nyomod?

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#407) HEMP válasza LJoE (#406) üzenetére


HEMP
aktív tag

Joe mikor voltál fennt? Ma esetleg? Jó lenne egyszer tudatosan is szétrúgni a segged... :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#408) x.geo válasza Tomoty (#398) üzenetére


x.geo
tag

na mi van este lessz gyikolás :DDD no vehicles :D

(#409) LJoE válasza HEMP (#407) üzenetére


LJoE
senior tag

ne b@sszál fel, hogy tegnap se láttál :D
direkt ugráltam is előtted egy sort, hogy feltűnjek..
egy squadban voltunk, beszarok én neked ott ordibáltatok a fejemre kopaszkutyával meg még nem tudom kikkel, csak nem vettem fel a micót és nem pofáztam, ill. a vége felé asszem igen...
de valami rohadt álmos voltam, most alszom kicsit, aztán este talán

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#410) fabika válasza kBagyula (#405) üzenetére


fabika
tag

Az nem fog menni mert nekem a kitünti a bfstats-ra kell, mert bár megvan az eredeti is mégis a törtön játszom, mert elöszőr kipróbáltam törttel, nehogy vegyek valamit 10k-ért potyára, aztán vettünk egy használt bf2-t, de két gép van itthon és a báttyámmal nyomjuk multiban, szóval csak egy gépen van eredetiben , és mindketten inkább az SPG-n, később pedig az ANTIK-okon játszotunk.
egyébként =HSB= [HUN]FAby néven játszom

Visszabeszél, mint nyugdíjas a tv-nek.

(#411) x.geo válasza kBagyula (#399) üzenetére


x.geo
tag

melik szerver :) , ja és milyen néven?

[Szerkesztve]

(#412) Tomoty válasza kBagyula (#399) üzenetére


Tomoty
aktív tag

Csütörtökön...
El jön az én időm. Reszkessetek
Addigra van készen a gépem!

Amúgy itt is vannak unlock-olható fegyverek, vagy örökli a BF2 unlock-jait?

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#413) Tomoty válasza x.geo (#411) üzenetére


Tomoty
aktív tag

Szia Gyilkosteve [link] :DDD

Még 3056 pont, és már ''1st Lieutenant'' vagy :D

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#414) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

én mostanában nagyon küldöm a BF2-t :Y :Y :Y
a T3-as szerveren ez egy magyar szerver.
habár mondjuk a ping is közre játszik mert amikor ilyen 200-as pingem van akkor meg nem annyira megy,de ha ilyen 30-60 között mozog akkor jo.. :C :C

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#415) HDR renderin válasza kBagyula (#396) üzenetére


HDR renderin
senior tag

Oroszország nincs??
ha jol tudom akkor van az is......

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#416) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

na majd ha meglesz az eredeti akkor majd lesz apritogép mert ha én felmegyek akkor ott mindenki halott lesz... ;] ;]
megjött Predator_a_POKOL_fia!!!! :P :P :P :P

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#417) x.geo válasza Tomoty (#413) üzenetére


x.geo
tag

:) a k/d-nézzed :) a pontszám mellékes :P

(#418) kBagyula válasza HDR renderin (#415) üzenetére


kBagyula
senior tag

Oroszok csak az SF-ben vannak spectnaz néven. :DDD

(#419) Tomoty válasza x.geo (#417) üzenetére


Tomoty
aktív tag

[link]
Nekem ennyi: 1.8357 Bibibi :DDD Azzzenyímtöbb meg nagyobb :DDD ;)

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#420) x.geo válasza Tomoty (#419) üzenetére


x.geo
tag

6000kill :D gagyesz :DDD

(#421) LJoE válasza HEMP (#407) üzenetére


LJoE
senior tag

jó volt ez a mai :)
sharqi peninsulan keveredtem egy squadba akivel a damnél együtt voltunk, meg még pár sráccal, szénné röhögtem magam ahogy osztották egymást :D

ja megvan a bíborszív is, hogy szopjanak le :) kurva dam kimaradhatott volna :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#422) HEMP válasza LJoE (#421) üzenetére


HEMP
aktív tag

:DDD :D

Tényleg jó volt a tegnapi, csak hamar leléptél... Arról nem is beszélve hogy az uccsó két mapon ellenségek voltunk. Egyébként mit panaszkodsz, egyáltalán nem megy rosszul...

Hát kutyát elviselni nem könnyű: folyamatosan káromkodva üvölt, le is szoktam némítani... ;)

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#423) LJoE válasza HEMP (#422) üzenetére


LJoE
senior tag

nem kopaszkutya volt
valaki más... de most nem ugrik be
leléptem hamar? 4:45kor keltem reggel, így is 23:40-kor léptem ki
most egyébként tényleg egész jól ment... nem csak keltem feküdtem
és te akartad tudatosan szétlőni a seggem... :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#424) HEMP válasza LJoE (#423) üzenetére


HEMP
aktív tag

Azért néha sikerült az is... :)

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#425) HEMP válasza x.geo (#420) üzenetére


HEMP
aktív tag

Azért ne felejtsétek már el a kill-stat mellé odarakni, hogy mennyi a total játékidőtök...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#426) donsergiooo válasza HEMP (#425) üzenetére


donsergiooo
senior tag

Miért ilyen fos a célzó rendszere a bf2nek?
Akármennyit rálövök (x) is ott van, de nem halálozik a srác!
Na mind1... Hemp = nemecsek :))

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#427) kBagyula válasza donsergiooo (#426) üzenetére


kBagyula
senior tag

Nem a célzórendszere a szar, hanem a netkódja a játéknak alapjaiban.

(#428) kBagyula válasza HEMP (#425) üzenetére


kBagyula
senior tag

Nekem összesen vagy 1000+ óra, de ezt 3 katonával csináltam. Jelenleg mindhárom egyforma rangban is van, de két katonával már nem játszom csak legfeljebb LAN-on... a statom meg olyan amilyen, az aláírásomban meglehet csekkolni, aki szereti az ilyesmiket nézegetni, de alapvetően letojom az egész ''stalámáskodást''. Anno a fegyverek miatt hajtottam annyira, de ma már rájöttem, hogy egy M16-al termelékenyebb vagyok, mint más az űrfegyvereivel. ;]

(#429) Tomoty válasza HEMP (#425) üzenetére


Tomoty
aktív tag

Mi sem vagyunk fertőzött fanatisták :DDD ;) .

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#430) Allien válasza kBagyula (#428) üzenetére


Allien
veterán

Igen-igen. A stat sokmindent elárulhat. Vagy éppen félre vezető lehet, főleg, ha nem azt nézzük, amit kellene. Hiszen néha az összpontszám nem árul el semmit (vagy a K/D aránya). Nekem pl. a Claymore gyilkolászásom az, amit relative érdemes megnézni.:DDD Másnak alig van pár ilyen, max akkor, ha éppen vélettlenül snipára váltott, és elszórt 1-2 palacsintát. :B Én meg ugye, főleg ott, ahol nem sérülhet tőle a csapattárs, szórom, mint a fűmagot, persze mindig a megfelelő helyre (rendszeressen elnyerem a ''megvédett zászlók'' címet). :P Tegnap, végre találkoztam a klántársakkal is, és bizony, volt 2x olyan zászlófoglalásom, amikor közvettlenül két kéjmor között sütettem a hasamat, és röhögtem, mivel kb. fél perce húztak el onnan az ellenfél katonái, és egy másik zászlót húztak lefele (az egyiknél pl. jött segítség, és hiába szóltam, hogy ellenfél klajmor van, mind a kettőbe beleszaladtak). ;]
Egyedül nem, vagy csak rövid ideig tudok egy zászlót egyedül tartani, mint snipa, de azért okozok kelemettlen meglepit a gyanútlan bokorugróknak. Igaz, nem is ez a feladatom főleg. Én speciel nehezményezem, hogy a stat nem írja, mennyi ''megjelölésem'' volt, mert biza, abban magassan állna a mércém, néha egy kommander kevesebbet jelöl meg mindennel együtt, mint én (bár, a statomban részben látszódik, mennyi gyiloksegítséget nyújtottam, amikor én sebesítettem meg egy illetőt, de más nyiffantotta ki végül, pl elfujta a szél). :B
Ettől függetlenül gyengus vagyok, még snipának is. :O

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#431) HEMP


HEMP
aktív tag

Úgy látom közöttünk -akik mostanában hszelünk- arányaiban óriási arányban vezet a sniper kaszt.. :((( Imádom őket gyilkolni késsel, elégtételt jelent... :D

Jó dolog a stat, sokat elárul, ha tudsz olvasni a sorok között: K/D mindenképpen erős jellemző, Capture, Defend, Neutralize szintén, de ide sorolnám még a Score/Hour arányt is. A Total Kill önmagában semmit sem jelent, játékidő függvénye, ergo maga a rang is az... A medálok, kitűzők meg színesítik a játékot és erősítik a függést!!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#432) HEMP válasza kBagyula (#428) üzenetére


HEMP
aktív tag

Az én kedvencemet úgy hívják, hogy G3. :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#433) HDR renderin válasza HEMP (#432) üzenetére


HDR renderin
senior tag

az enyém pedig: G3, AK-101, AK-47, G36C is jöhet
de multkor felraktam az 1.4-es patchet és nagy romhalmazt nem ér.....

de mondjuk egy jo van azért benne egy uj pálya van benn meg uj stukkerek :Y :Y :) :)

[Szerkesztve]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#434) d@minator


d@minator
addikt

Sziasztok.
Bocs a hülye kérdésért de mi kell ahhoz(az alapjátékon kívül), hogy Lan partyn az emberek mellé botokat is berakhassunk. Nem akarunk feleslegesen mindenfélét feltelepíteni csak elmegy vele az idő.
(22-an leszünk)

Előre is köszi a segítséget.

(#435) kBagyula válasza d@minator (#434) üzenetére


kBagyula
senior tag

Jézus! 22 emberre minek még bot? Nálunk a 7végén lanparee lesz, leszünk 15-16-an az pont elég egy 8vs8 hentre.

Amúgy botokkal csak 16-os pályák vannak, amik ugye khm kicsik. Ennyien símán tudtok 32-es mapon nyomulni botok nélkül.
Egyébként meg néhány hsz-el lejjebb leírtam, hogy mit kell tenni ezügyben: [link]

Vagy indítasz egy Coop módot és ott lesznek a gyagya botok. (múltkor késsel jött a tanknak az egyik képzeld el, csak úgy csattogott a penge a páncélon... :DDD biztos élezte, osztán eltapostam véletlenül. :( )

[Szerkesztve]

(#436) bbchris válasza kBagyula (#435) üzenetére


bbchris
senior tag

Mint írtam feljebb , lehet 64 bottal is játszani és SP64-es pályán is botokkal lanpartyn . Le kell tölteni az alábbi linkről : [link]
a BF2 SP64 V3 ninghtmaps nevű pályákat és kreálsz egy mod ikont hozzá és már mennek is a pályák , igaz ezek éjszaka vannak de az összes gyári pálya megy SP64-ben botokkal-lanpartyval .

(#437) bbchris válasza d@minator (#434) üzenetére


bbchris
senior tag

Pedig ha jót akartok játszani akkor le kell töltenetek Sp64-es pályákat . Dehát ez ugye ADSL-nél nem baj . Eggyel fejlebb a link aztán szedd le ami szimpi neked .

(#438) Allien válasza HEMP (#431) üzenetére


Allien
veterán

Őőőő, ha Te egy snipát meg tudsz késelni, az csak mű snipa! Engem biza rittkán késelnek a fekvőhelyemen! Menetközben persze könnyü, mert a fegyóm ugye közelharcra nem igazán jó. Bár, egyszer nagyon megszivattam két amatőrt. Tűzharcba keveredtek ketten, és egy bajtársamat leterítették, de kifogyott a skuló (akkor még volt banyhopping). Én éppen ekkor értem a tett helyszinére, de csak az egyik vett észre. Elkezdett ugrálva tölteni. Nem maradt más választásom, az M95-l a kezemben megpróbáltam kiszámítani, hova esik vissza, és sikerült kipurcantani. Valszeg sérült is lehetett. Majd, a következő katona is észre vett, de ugyan ezt csinálta, és szintén sikerült egy lövéssel a másvilágra küldeni.:B
Tehát, énmögöttem az esetek 99,9%-ban megvan a védelem.:DDD
Ami a statot illeti, azért nem értek egyet, mert elképzelhető az is, hogy az illető (mint pl én is) a kezdetek óta ezt az egy karaktert nyomja. Márpedig (nálam tuti) sok más körülmény is befolyásolja a statot! Amikor elkezdtem, egy mezei Compaq billel kezdtem, de hamar lecseréltem egy Zboard-ra. Már ez az egy tény is rengeteget számított (ha kell, bővebben is taglalom, mi az előnye egy jó billnek). A következő nagy ugrást az új egér jelentette. Kezdetekben egy Trust egér volt, ami hazavágta a statomat, de rendessen. Driver hibája volt, ''megforgatta'' az egeremet, mintha mondjuk a bal irányba húznám max sebességgel, és ebből ki sem tudtam venni. Ez pl. amikor fullos csapatszállitóban én voltam a pilóta, kifejezetten jót tett a teamkillnek. :((( Miután lecseréltem, és meghekkeltem a windowst (a Mhz miatt) szintén ugrott pozitív irányba a statom. Majd jött az egérpad, ami szintén, ha csak kis mértékben is, de mégis segített. Szintén sokat javított, hogy jó hardverre álldoztam, és az elsők között léphettem be a pályákra, hogy pl. a helibe én szállhassak be, erőssen javítva (főleg a Special Forces-ben) szintén a statomat. Ennyit a statról.;)
Illetve, akkor pár adat az enyémből. (K/D adatok) Knife 128/73, kézigránát 863/457, claymore 682/103.
De pl. sniper Accuracy 1,366 helyezés a ranglistában. Ez csak a magyarra szűrve a 6. hely.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#439) HEMP válasza Allien (#438) üzenetére


HEMP
aktív tag

Nem értelek, azt mondod nem értesz egyet azzal amit leírtam, csak az indoklást felejtetted le... Vagy az indoklás az akart lenni, hogy jobb géppel jobb vagy? Ezek szerint, aki nem engedhet meg magának jobb gépet és egy rosszabbal nyomul azt felszorozzuk statban? Vagy mi? :F

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#440) HEMP válasza Allien (#438) üzenetére


HEMP
aktív tag

A csipás részre is reagálnék: igazad lehet, mert ugye a hátad védelmére van nálad claymore.. Nem szoktam csipást játszani (szerintem uncsi), de egyet mondj meg: szvsz a csipásnak majd' minden lövés után helyet kellene változtatnia, nehogy felfedezzék ugye? Akkor mit csinálsz, felszeded a claymore-t és arrébb vándorolsz? :DDD Merthát abból biza csak 2db-ot adnak...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#441) kBagyula válasza HEMP (#440) üzenetére


kBagyula
senior tag

Nem él az olyan sokáig, hogy legyen ideje összeszedni azt a kéjmort... :D

(#442) Allien válasza HEMP (#439) üzenetére


Allien
veterán

Itt a PH-n szinte minden új cikknél, ahol mondjuk új egérpad, billentyűzet stb... jön szóba, jönnek a hülyeségekkel. Persze, a gyártók is megtévesztők, de akkor elmondom, hogy az előző billentyűzetemen max 2-3 gombot tudtam egyszerre ''üzemeltettni'', és néha a 4-5 is majdnem kevés, ezt is kevesen értik meg! Arról nem is beszélve, amikor egy gyártó azt írja, hogy az Ő billentyűzete gammer, ami ugye elég lol, mert attól nem lesz az, hogy egyszerre 8 gomb lenyomható, ahoz ergonómia is kell, ez meg igen csak rittka (lásd Zboard). Az egérpad is, mint írtam segített, mert nem tapadt az egér, míg az ez elöttin igen. Ezek aprósságok, de a statban ez úgy szerepel, hogy nem láthatod! Ha szigorúan az enyémet nézem, pl. a K/D arányom fél évvel ezelött még a 0.9 kötül volt, mára pedig ugye 1 feletti. De, mivel ez az összeset számolja, ebből következik, hogy nem ad 100%-os pontosságot arról, hogy most éppen milyen ''fejlettségi'' szinten állok a valósságban.;) Ami a snipázást illeti, vannak, akik minden gyilok után váltanak. Claymore-ből 2 van.:DDD Illetve, elég keresni egy supportost, és voilá, megint van mit lerakni!
Mint kBagyula írta, nem kell aggódni! Ha mégis túlélem, akkor minek váltani! Néha a célpontoknak még halvány elképzelésük sincsen, mitől, és milyen irányból halnak meg! A sebesült pedig inkább medic-ért ordibál. Akkor van gáz, ha mellé trafál, esettleg észreveszi a torkolattüzet. De, mint a késes statomból látható, relative nem sűrün szúrtak le hátulról, ugyanis ebben a statban az is benne van, amikor knife/pistol pályán rohangáltam.:DDD
Sokkal inkább jellemző, hogy én is snipától halok meg.;) Illetve, helyváltoztatás közben. :B

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#443) Tomoty válasza Allien (#442) üzenetére


Tomoty
aktív tag

Milyen néven tolod?

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#444) Tomoty válasza HEMP (#432) üzenetére


Tomoty
aktív tag

Sniperként mindig G3 vagy G36C(-E) a veszetem.
Ezek ennyire pontosak 1-es lövésben???

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#445) keszegduda válasza Tomoty (#444) üzenetére


keszegduda
őstag

G3 az brutális, már a hangjáról is megítélve. :DDD
Nagyon pontos, többnyire engem is azzal sikerül leszedni.
A G36C nagyon szór, de ''viszonylag'' pontos.
Egymás után 6X első lettem. :D
(6 meccset játszottam, viszont nem értem a pontozási módszert, mert volt olyan is már többször, hogy fölényesen megnyertem és semmi kitüntetés stb. Nem mintha zavarna, de elmondhatná valaki hogy is működik ez. :R )

(#446) LJoE válasza Tomoty (#444) üzenetére


LJoE
senior tag

eléggé, főleg a G3
és nagyot ütnek

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#447) Tomoty válasza Tomoty (#444) üzenetére


Tomoty
aktív tag

''Végzetem''... De ez gondolom elég nyilvánvaló. :B ;)

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#448) mcwolf79


mcwolf79
veterán

BF2142 sux :(
BF2 FOREVER :D :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#449) HEMP


HEMP
aktív tag

A G3 iszonyat pontos és a nem utolsósorban a legnagyobbat sebzi a kézifegyverek közül... Bár 20as csak a tár közelharcban az is elég akár 4 emberkére is! G3 RuleZ! :C

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#450) kBagyula válasza Tomoty (#443) üzenetére


kBagyula
senior tag

Xerinted milyen néven tolja? :DDD (Ott az aláírásában) :D :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.