Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9001) keszegduda válasza MohaMárk (#8990) üzenetére


keszegduda
őstag

A memória kezelése tényleg jobb, mintha gyorsabban töltenének a dolgok. A menü nem változott, minden a régi...bár elég hulladék a rendszerem, de így is észrevehető egy pici gyorsulás.

(#9002) GameOver válasza maskimx (#8983) üzenetére


GameOver
aktív tag

Még kérded? Lelövöd, újjászületik, lelövöd, újjászületik, lelövöd, újjászületik... :DDD Tök izgalmas és változatos.

A viccet félretéve fogalmam sincs. Én is épp azt mondom, hogy nevetséges az a pálya. El nem tudom képzelni, hogyan bírnak ott egyesek több száz órát játszani. Egyszerűen dög unalmas. Járműveket kempelni még csak-csak elmegy, na de ugyanazt a szerencsétlen gyalogost lelőni hatvankettedjére, az már azért nekem is sok. (A legnagyobb poén az egészben, hogy majd három évvel a játék megjelenése után, még van olyan, aki a TV-toronyra spawnol...) Egy szó, mint száz: Kegyetlen szar ez a pálya! Majdnem annyira, mint Wake. Tankozni még csak-csak jó itt, de "helizni"... :(

Nem tudom, heliztél-e már 16-os Dalian-on?. Na, az még egy érdekes baleset. :DDD

(#9003) Dzsozi0öt válasza DNS_65 (#8998) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Hát igen, nekem még új ez is!
Tudom, hogy semmi jelentősége, de teccik! :)

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#9004) Dzsozi0öt válasza keszegduda (#9000) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Lehet, hogy igazad van!
Tegnap este néztem Gabipacit amikor Veled játszott. Fent voltatok a hajón, vártátok a helit, és akkor jött HDR.... és akkor láttam, ahogy ezeket a figurákat csinálja!
Szóval úgy nézett ki, hogy ezt szándékosan csinálta!

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#9005) HDR renderin válasza Dzsozi0öt (#9004) üzenetére


HDR renderin
senior tag

:DD ;) :K :K :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#9006) GameOver válasza maskimx (#8983) üzenetére


GameOver
aktív tag

Ha már camp, akkor inkább valami ilyesmi. :)

(#9007) gabipaci válasza Dzsozi0öt (#9004) üzenetére


gabipaci
addikt

A félreértés elkerülése végett:
Nem engem nézett hanem a monitort...

Logitech hardware tester

(#9008) keszegduda válasza gabipaci (#9007) üzenetére


keszegduda
őstag

Ma is jó volt helizni és végre látom hogy kezdesz rájönni a rakéta használatára. :R Nekem is kellene sajna TV-znem, de a pilótám általában nem valami hú de jó...akár melyik szerverre megyek fel, mindig beül a helibe aztán gyorsan F2. Folyton én vezetek, ha kell ha nem. :DDD
Tán ennyire jól vezetek vagy csak szeretitek a kill-t magatokénak vagy miért? :))

(#9009) gabipaci válasza keszegduda (#9008) üzenetére


gabipaci
addikt

Tényleg jól elvoltunk.
Öszze is jött a csapat, röhögni is lehetett, bunkók is voltak fent. Egyszóval minden megvolt.ez két szó
Megmondom Neked őszintén, engem csak annyira érdekel a kill, hogy a kör végén legyen több mint a halál...
Én szívesen elviszlek, de velem nem sokra mégy.
Azért szoktam jobban a gunnerkedést eröltetni, mert arra látok esélyt, hogy lőni megtanulok, de hogy vezetni....Soha.
Szerintem Nagyon jól vezetsz, nem csinálsz felesleges kunsztokat, és gyakran kikerülöd a tv raksit is. Ja és nem utolsó sorban nem vagy egy idegbeteg tipus.
Terveztem már GameOverrel is hogy nyomatjuk a helizést úgy hogy én is tudok pofázni, de Kislánykám olyan édes amikor alszik...
Pedig sokkal hatékonyabbak lennénk.
Amikor eltünt a szemed elől a heli, én láttam, de már nem volt időm spottolni.
Leírni meg körülményes lett volna.
Hétvégén ha nem melózok, sort keríthetnénk a "hangos" játékra.
GameOver ez Neked is szól!

Logitech hardware tester

(#9010) keszegduda válasza gabipaci (#9009) üzenetére


keszegduda
őstag

Azért szeretek vezetni is, de ha a gunnerem vágja mindkét dolgot akkor megegyezünk 1X én 1X ő...így nincs vita, habár HDR-rel mindig vitázunk mert le sem lőtt még senkit és meghaltunk ..szóval valami ilyesmi. :D
Sokszor az a baj hogy későn kezdek el forogni és az első bukfenc lassú, a másodiknál bepörögsz rendesen...szóval nem árt alászedni ahogy csak lehet. (Ez függ az egér DPI-től?)
Én mindig nézelődök jobbra-balra a heliből és most kezdtem el csak a nézet váltást a jetben és heliben...mit mondjak megkönnyíti a dolgod rendesen az biztos főleg vadászgépben...enélkül a pro-k halottak szerintem mondhatni ez alap dolog. :U
Sok hibát követek el én is mint mindig, de mire belejönnék már vége a dalnak és fáradt leszek aztán sorra kihagyom a lövéseket és nem utolsó sorban: is no more... :DDD

MOD: Ja és ma nem sült be 1 rakétád sem nálam.

[ Szerkesztve ]

(#9011) MohaMárk válasza GameOver (#9002) üzenetére


MohaMárk
aktív tag

Nekem a szerver szűrőnél ki van véve a kicsi pálya szóal eddig körülbelül 2X (onlány)
Singlébe emlékszek azt a pályát játszottam először jó régen.....

(#9012) gabipaci válasza keszegduda (#9010) üzenetére


gabipaci
addikt

Az nekem is feltűnt hogy nem sült be a raksi.
Lehet hogy pályafüggő...?

Logitech hardware tester

(#9013) DNS_65 válasza keszegduda (#9008) üzenetére


DNS_65
senior tag

Én szívesen benne vagyok egy kölcsönös helizésben, sztem elész jók
voltunk, amikor együtt mentünk.
Speciel én is vezetni szeretek jobban, de a gunnerkedést is gyakorolni kell,
tehát az 1x te 1x én vezetek jó 5let.
Csak ritkán vagyunk fent 1 időben :(

(#9014) MohaMárk


MohaMárk
aktív tag

over ma se tudok jönni... egy 30 km re lévő tóhoz megyek keróval ott bogrács meg ilyenek
Holnap délután jövök....

(#9015) GameOver válasza MohaMárk (#9011) üzenetére


GameOver
aktív tag

Nekem is ki vannak véve a kis pályák, de amikor elkezdtem a teljes játékkal játszani, akkor volt egy olyan elborult ötletem, hogy kezdjük kicsiben az ismerkedést a többi pályával. Ekkor sikerült egy kört menni a 16-os Dalian-on. Én már behúztam a zászlót, és már a heliben ültem, mire a többiek betöltődtek. Na mondtam magamban, ez érdekes kör lesz! ;] :DDD

Mellesleg el lehet képzelni, az ilyen kis pályákon milyen teamkill megy a heliért. Ha véletlenül sikerült is felszállni, tuti hogy, mikor legközelebb ment vissza az ember javítani, kapott két rakétát az arcába a saját csapattársaitól...Azóta úgy vagyok vele, hogy jók lesznek azok a pályák nagyban is, sőt!

(#9016) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

megint kidobott a qrva asztalra!!!!!! :W :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#9017) GameOver válasza MohaMárk (#9014) üzenetére


GameOver
aktív tag

Jó szórakozást! ;) Nem is árt kimozdulni néha, ma is tök szép idő volt. :R

(#9018) GameOver válasza gabipaci (#9009) üzenetére


GameOver
aktív tag

Majd megyünk egy kört. Ma már nem, mert fáradt vagyok, de a hosszú hétvége valamelyik napján feltétlenül. Persze csak ha az Account szerver is úgy akarja...

(#9019) gabipaci


gabipaci
addikt

Úgy itélem meg, hogy az 5/39-es K/D nem a legjobb, ezért mára abbahagyom a játékot... :C :R :R

Logitech hardware tester

(#9020) gabipaci válasza GameOver (#9018) üzenetére


gabipaci
addikt

Nekem mostanában nem rakoncátlankodik az acc server.
Ezen a hétvégén nem dolgozok, úgyhogy nekem ok.

Logitech hardware tester

(#9021) keszegduda válasza gabipaci (#9019) üzenetére


keszegduda
őstag

Ma hihetetlenül kempeltek a bázison...és akkor is ha az admin jelen van, de csak érzéssel nyomják. A K/D-ről ne is beszéljünk. :DDD

(#9022) MohaMárk válasza GameOver (#9018) üzenetére


MohaMárk
aktív tag

Baszki már most itthon vagyok már széthánytam az égész tavat xd jó ét
Kocsival xd

(#9023) MohaMárk válasza MohaMárk (#9022) üzenetére


MohaMárk
aktív tag

Nem szép hsz bocsánat :(

(#9024) HDR renderin válasza MohaMárk (#9022) üzenetére


HDR renderin
senior tag

b+ tanulj már meg rendesen írni csezdmeg!!!!!!!!!!! :W :W :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#9025) DNS_65 válasza gabipaci (#9019) üzenetére


DNS_65
senior tag

Legalább kaptál purple heartot? :)

(#9026) Pedro78 válasza HDR renderin (#9024) üzenetére


Pedro78
senior tag

:C bagoly mondja bogolynek :C

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#9027) nagash válasza HDR renderin (#9024) üzenetére


nagash
senior tag

A b+ az nem egy értelmes szó! Ha már a fórum alapelvei mellett elmenvén káromkodsz, akkor tedd rendesen!

Knoblauch macht einsam.

(#9028) DNS_65


DNS_65
senior tag

Nem tudtok 1 olyan oldalt ahol BF2 szervereket lehet keresni, illetve megnézni melyik szerveren éppen ki játszik és milyen mapon? (a nélkül hogy belépnél a játékba)

(#9029) Pedro78 válasza DNS_65 (#9028) üzenetére


Pedro78
senior tag

http://www.game-monitor.com/

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#9030) gabipaci válasza Pedro78 (#9029) üzenetére


gabipaci
addikt

megelőztél...:)

Logitech hardware tester

(#9031) DNS_65 válasza Pedro78 (#9029) üzenetére


DNS_65
senior tag

Köcce.
Laci kidobott az asztalra ez a fos, azért nem köszöntem el :((

(#9032) keszegduda válasza DNS_65 (#9031) üzenetére


keszegduda
őstag

Nem számít mentem utánad pár percre...de jó volt ismét infantryzni egyet, az assault-tal lehet aprítani, csak rá kell érezni és egy medices squadba menni, amit nem is olyan nehéz találni. :DDD

(#9033) gabipaci válasza keszegduda (#9032) üzenetére


gabipaci
addikt

Szólhattatok volna, hogy gyalogos napot tartotok!
Krisztám azt hiányolja nagyon.
Azt mondja, azt legalább érdemes volt nézni...

Logitech hardware tester

(#9034) keszegduda válasza gabipaci (#9033) üzenetére


keszegduda
őstag

Én ma is megyek infantry-zni, igaz nem sokat de egy pár kört azért lenyomok, bocs hogy nem szóltunk, de este fél 10 után mi voltunk ketten Ryan-el a CLASS-on. Gondoltuk rég infantryztunk és kipróbáltuk...na itt pörgős a játék, csupa kumbulla az egész pálya meg G36E. ;]

(#9035) gabipaci válasza keszegduda (#9034) üzenetére


gabipaci
addikt

Kumbullák az jó poén, kiveszem az inglis volysz oni-t...

Logitech hardware tester

(#9036) MohaMárk


MohaMárk
aktív tag

Tessék itt van Over gyakoroltam Antik airen [link]

(#9037) gabipaci válasza MohaMárk (#9036) üzenetére


gabipaci
addikt

Keresni kéne egy olyan képfeltöltő oldalt, ami még a kepfeltoltes.hu-nál is sz@rabb, és akkor használhatnátok HDR-el azt!
Bár nem hiszem hogy ettől trébb oldal van a világon...
Egyszerűen fél óra amíg betölt a kép.
:W :W :W :W
Használjátok ezt, még toolbar is van hozzá, ami beépül a böngészőbe.
És gyors!

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#9038) nagash válasza MohaMárk (#9036) üzenetére


nagash
senior tag

Az a -15 pont az nem suicide volt gondolom.... A TK-t gyakoroltad?

Knoblauch macht einsam.

(#9039) MohaMárk válasza nagash (#9038) üzenetére


MohaMárk
aktív tag

Igen..volt hogy eldobta a jet amit üldöztem az eleterlőt és egy csapattársat talált az elkóborolt rakéta...

(#9040) MohaMárk válasza gabipaci (#9037) üzenetére


MohaMárk
aktív tag

Nekem 1 sec mig betölt ..biztos letöltötté vagy tudom is én
Nekem gyors...

(#9041) MohaMárk


MohaMárk
aktív tag

Hahó topik ébresztő (integetős smile)
Over vmi életjel jó lenne :K

(#9042) GameOver válasza MohaMárk (#9041) üzenetére


GameOver
aktív tag

Itt vagyok, csak fater kitalálta, hogy építsünk házat, így ma házat építettünk. :DDD Meg holnap is az szerepel a programban.

Nyomjuk most egy kicsit? ;]

(#9043) GameOver válasza MohaMárk (#9041) üzenetére


GameOver
aktív tag

Jó volt a tegnap esti játék, a J10 ugyan néha bekavart, de egyébként jó volt. Viszont ami még jobb volt, az a szombati pár percnyi kör végi helizés Dalianon. Nekem speciel annyira tetszett, hogy hirtelen felindulásból csináltam is belőle egy kis videót. :D

Aki nem volt ott, annak röviden a történet: A kör már javában zajlott, mikor csatlakoztunk a szerverre, ráadásul eleinte egymás ellen voltunk. Nagy nehezen sikerült egy oldalra rendeződni, és helizni egy kicsit. A videóban ezt a 6 percet lehet látni vágatlanul. A 6 perc alatt lelőttünk 3 repcsit, meg úgy összességében véve is pergett lefele rendesen minden. :C

Sajnos azonban csak a Battlerecorder-féle külső kameraállásból, mivel továbbra sem sikerült olyan megoldást találnom, amivel jó minőségben tudnék felvenni játék közben, anélkül hogy ne hátráltatna nagyon a játékban. De adtam, hozzá egy kis zenét is, így szerintem elég szórakoztató lett. (A fájl mérete egy kicsit nagy, de megvágni semmiképpen nem akartam, beletekerni lehetett volna ugyan, de tartalmazza a játék hangjait is, és a beletekeréssel csak a képet tekertem volna, a hangot nem, így idővel baromi nagy csúszás lett volna a kettő között. Ezt valahogy biztosan meg lehet csinálni normálisan is, de még ennyire nem értek a videó-szerkesztéshez, jelen ismereteimmel meg csak irgalmatlan nagy pepecselés árán sikerült volna szinkronba hozni a hangot és a képet.) Na mindegy, aki nem sajnálja rá az időt letölteni, az szerintem nem fog csalódni. :)

(#9044) MohaMárk válasza GameOver (#9043) üzenetére


MohaMárk
aktív tag

Elmegyek enni még lejön a 4 megás nettemmel xd
Jah meg ezentúl nem lesz olyan hogy nem tudok jönni mert épp torrentet töltök fel lesz seed szeróm 100 mega\sec le\fel :K

(#9045) MohaMárk válasza GameOver (#9043) üzenetére


MohaMárk
aktív tag

Hát hát jó béna voltam egycer kétcer na de mind1

(#9046) keszegduda válasza GameOver (#9043) üzenetére


keszegduda
őstag

Egész jó videó lett, grat hozzá! :) Milyen ping mellett játszotok?
Az egyik rakétának be kellett volna találnia, de mondjuk abból a szögből nem láttam nagyon hogy hol csapódott be a heli előtt vagy mellett.
Összességében nem rossz, főleg a jetek levadászása. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9047) MohaMárk


MohaMárk
aktív tag

Van egy szeró az a nekev hogy teamnotwehar valami llyen hát az adminok nagyon buták bannoltak a tul jo kd miatt :U pedig fair ül játszottam :O

(#9048) HDR renderin válasza GameOver (#9043) üzenetére


HDR renderin
senior tag

hogy lehet nagy képbe rakni?

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#9049) MohaMárk válasza HDR renderin (#9048) üzenetére


MohaMárk
aktív tag

Ez a kérdés mit jelent? tékkeg viszaolvastam a hsz újra de nem tudom megfejteni? mire kérdezel rá?
Ja de azt hogy te streem elve akarod megnézni mintha a jótúbon néznél ugye?
Amúgy ha 2 vagy 1 megától lassab a neted akor le se tölsd mert nem vmi skiles a videjón overrel vmi jobbat is össze vághatnál ha ilyen sok időd van Over sok sok ettől milliószor skillesebb dolgot lelőttünk már mint ami a "felszálló" f35 öt jelenti...

(#9050) nagash válasza MohaMárk (#9049) üzenetére


nagash
senior tag

Hogy mi van?????? :F

Ehhez képest HDR hozzászólása katicabogár, pillangó öcsém!

Ja, ha már Megában mérjük.... Nekem pont kijön egy fingás míg lejön a 10 Megán... ;)

Knoblauch macht einsam.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.