Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#951) mcwolf79 válasza Intruder A 6 (#950) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem akkor csinált ilyet,mikor felraktam a (nem emlékszem melyik) modot.
Neked van felrakva valamilyen mod?A poe2 nem zavarja be,nekem is fent van és műxik.
Más esetleg bekavarhat.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#952) Intruder A 6 válasza mcwolf79 (#951) üzenetére


Intruder A 6
aktív tag

Nincsen fent más lehet megkéne probálni ujrarakni!
Gondolom csak úgy lehet hogy uninstalálom a bf2őt is?

(#953) -oli- válasza Intruder A 6 (#952) üzenetére


-oli-
aktív tag

Nekem is volt gondom vele korábban. A saját lámaságom miatt, így se single, se mulitban nem ment egyik kiegem se. kBagyula volt olyan rendes( :R ) és leírta a megoldást, lapozz vissza a 223. hsz-hez. Egyébként az 1.41-et újraraktad amikor kéri a telepítés után?

(#954) Intruder A 6 válasza -oli- (#953) üzenetére


Intruder A 6
aktív tag

Most ujraraktam a BF2-őt, utánna 1.41 peccs!
Elinditom az AF telepítőjét és a végén valamit vakerol az 1.40-es peccsről!
Akkor most fell sem megy már vagy mi!
Amit kBagyula írt azt már megcsináltam!

(#955) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Na ujra felraktam a BF2-őt!
1.4 peccs majd AF majd az 1,41 peccs és most megy!
Köszönöm a segitségeteket! :R
Ahogy észrevettem alig van 10-15 szerver azokból is csak 1 van ahol megy a harc, a többi full üres!

(#956) -oli- válasza Intruder A 6 (#955) üzenetére


-oli-
aktív tag

Igen, nem sok szerver van, de azért én találok mindig...

Elég az 1.41, nem kell már az 1.4-et használni. Alapjáték>1.41> kieg, majd megint 1.41.

Ha szoktál repülni, gyakorolj az új gépekkel! Sokkal lomhábbak, mint az alapjátékban lévők.

[Szerkesztve]

(#957) Intruder A 6 válasza -oli- (#956) üzenetére


Intruder A 6
aktív tag

A-10-es elég jó lett de a szu-25 nek elég vacak az írányitása!
Valamikor összajöhetnénk egy közös játékra, mit gondolsz?

(#958) mcmike válasza Intruder A 6 (#950) üzenetére


mcmike
őstag

Ezt egyébként akkor írja ki ha bármit is megváltoztattál olyan file-okban amiket ellenőriz. Ilyen pl az Intro Video-kat kezelő sima text file is. Én csak annyit csináltam hogy 1-ről 0-ra állítottam a 3 intro video paramétert, hogy ne kelljen végig nézni őket. Ekkor már ugyanazt a hibaüzenetet kaptam amit te. Ez csak egy példa, nálad lehetett más is... :F

Az ''UNIVERZÁLIS'' megoldás az újratelepítés, ahogy te is csináltad... :D

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#959) [HUN]F_Laci1


[HUN]F_Laci1
csendes tag

Megszereztem a special forcest eddig minden jó, de sajnos ''virágbolti''. :(
Így nem tudok felmenni a rankedos szerverekre, de engem nem is az érdkel, hanem hogy legyen meg legylább a G36E vagy valami új fegyver, mert sokkal jobbak. :) Tapasztalat...
Nem lehetne megoldást találni arra, hogy legyen meg pl.: az összes fegyver, anélkül hogy felmennék rankedos szerverre?
Én nem szeretnék vele játszani, épp ezért nem is veszem meg csak tudjátok nagyon fel tud húzni, hogy ők ''mindig'' -szó szerint, azokkal jönnek. Nincs valami kibúvó?
(Esetleg hallottam olyat, hogy valaki játszik az én accauntommal, persze akinek van SF, akkor ki tudja nekem unlockolni. :F )
Nekem csak az új fegyverek kellenek, legfőképpen a G36E.
Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#960) mcmike válasza [HUN]F_Laci1 (#959) üzenetére


mcmike
őstag

Teljes mértékben stimmel amit hallottál...azaz:
- Kérj meg valakit, akinek van eredeti Special Force-a (nem virág-, hanem ''parfümboltos'' :D :D ) hogy egy teljes kört (azaz menetet) játsszon az account-oddal.

UI: Nekem is megvan eredetiben a Special Force, és egy csomó ideig lusta voltam felmászni vele szerverre, amint egyet játszottam egyből unlockolódott 3 fegyver (mert a rangom alapján annyit unlockolhattam addíg a sima BF2-ben). Most ha majd szintet lépek, akkor egyből 2 fegyver unlock-ot kapok majd... :B

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#961) [HUN]F_Laci1 válasza mcmike (#960) üzenetére


[HUN]F_Laci1
csendes tag

Megkérhetlek? :B ;) :U

(#962) [HUN]F_Laci1


[HUN]F_Laci1
csendes tag

Még egy kérdésem lenne!
Hogyan oldjam meg, hogy a PoE2 ne dobáljon ki olyan üzenettel, hogy hivatalos BF2-t használjak, közben meg van eredetiben... :U

(#963) tkesy válasza [HUN]F_Laci1 (#959) üzenetére


tkesy
őstag

''csak tudjátok nagyon fel tud húzni, hogy ők ''mindig'' -szó szerint, azokkal jönnek. Nincs valami kibúvó?''

De van... Megtanulsz jól lőni az alapfegyverekkel, és lealázod őket... :) Nagyon jó móka tud lenni, mikor a kiscsákó már sokadszor ront rád, a kiváltott szuperfegyvereivel, Te meg mindig jól helyrerakod, őt mag majd szétveti az ideg... :DDD :)

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#964) -oli-


-oli-
aktív tag

Nem tudom van-e valakinek ilyen problémája, de már kezd nagyon idegesíteni. Szinte minden szerverről kidobál 'Connection Lost' üzenettel, ha egy kör alatt nem, akkor a következőben 100%. Már kizárólag a Favorites-ből választok szervert, így vissza tudok menni mindig...Mintha már leírtam volna, de jó lenne megoldást találni. Esetleg hardver gond lehet? Vagy a net sz*r? :F :F :F

(#965) mcmike válasza [HUN]F_Laci1 (#961) üzenetére


mcmike
őstag

Meg... ;)
Küldd el priviben az account infókat... ígérem nem fogok vele visszaélni, törlöm majd a gépemről miután megvan a dolog... :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#966) kBagyula válasza -oli- (#964) üzenetére


kBagyula
senior tag

Vagy esetleg a Battlefield2 maga a sz@r? :(((
1.41 óta ilyen egyébként.

(#967) [HUN]F_Laci1 válasza kBagyula (#966) üzenetére


[HUN]F_Laci1
csendes tag

Nálam is rengetegszer előfordult már ilyen, de ki tudhatja miért.
Azt leírhatnád hogy hogyan dob ki pontosan? pl.: there is a problem vagy simán kidob, megfagy...stb.

(#968) [HUN]F_Laci1 válasza mcmike (#965) üzenetére


[HUN]F_Laci1
csendes tag

:R

(#969) -oli- válasza [HUN]F_Laci1 (#967) üzenetére


-oli-
aktív tag

'Lefagy' a kép teljesen váratlanul és előzmény nélkül, 3-4 mp és kidob a játék főmenüjébe. Nincs 'There is a connection...', csak a főmenüben kapok egy üzenetet, hogy Connection Lost, bla, bla, bla'

(#970) [HUN]F_Laci1 válasza -oli- (#969) üzenetére


[HUN]F_Laci1
csendes tag

Egyértelmű, használják a CD kulcsod...tapasztalat...

(#971) -oli- válasza [HUN]F_Laci1 (#970) üzenetére


-oli-
aktív tag

He? :Y Ne idegesíts már...Akkor nem engedne be a játékba se, de a bejelentkezéssel soha nincs gond... :F Reggel, délben, este, mindegy mikor???

(#972) kBagyula válasza [HUN]F_Laci1 (#967) üzenetére


kBagyula
senior tag

there is a problem...

A peccsel van valami. Ezekre jellemző, hogy azt is elrontják ami nagyjából jó. Komolyan mondom az 1.22 volt a legjobb állapota a BF2-nek. Azóta csak romlott a helyzet.

(#973) [HUN]F_Laci1 válasza -oli- (#971) üzenetére


[HUN]F_Laci1
csendes tag

Én kipróbáltam, mivel kölcsönadtam unokatesómnak, ő meg épp fent volt és nem tudtam elképzelni miért dob ki. :(
A pláne az egészben hogy mindkettőnket 1X vág ki egy gyors megfagyással, majd a szokáso szöveggel.
És ő pedig visszamnet vagy 3X egymás után, csak nekem gyorsabb a gépem lés hamarább visszaengedett, aztán 110-20s és újra kint találom magam...
Na így jöttem rá, azóta el van tiltva tőle... :DDD
A játékba beenged egyből, mert a szerverek és az EA szerver közti kommunikáció viszonylag lassú, és mire rájön a szerver hogy valami nem stimmel, kivágja mindkettőt 1X-re.
A játékindításnál nincs gond, csak a join után vagy rögtön vagy pedig pár perc/másodperc; valamikor be sem tölt!
Az ilyen fel tud húzni bárkit, többek közt engem is és látom te sem bírtad szó nékül.. :DDD

Ha fent van az a másik egyén, akkor egy időben tuti nem lesz jó, csak he lemegy az egyikőtök!
(Mi is szenvedtünk mire rájöttünk... :DDD )

(#974) [HUN]F_Laci1 válasza kBagyula (#972) üzenetére


[HUN]F_Laci1
csendes tag

Nálam is előfordult már, TV2 szervern, de folyamatosan... :(((
Másik szerveren tökéletes... :)

(#975) HDR renderin válasza [HUN]F_Laci1 (#973) üzenetére


HDR renderin
senior tag

hehe ez LOL!!!!! :W :W :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#976) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

amugy sztem csak az 1.0 patchet nem b@szták el!!!! :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#977) -oli- válasza [HUN]F_Laci1 (#973) üzenetére


-oli-
aktív tag

Viszont mikor kidob egy szerverről, utána többet nem. Ami fura még, hogy az adott szerver pingje 2-3000, de simán be tudok lépni és normális a ping is :F No mindegy, megvárjuk a köv. peccset...

(#978) kBagyula


kBagyula
senior tag

Boldog Új Évet Kívánok minden BF2-es kockának! :DDD [kép][kép]

(#979) mcmike válasza kBagyula (#978) üzenetére


mcmike
őstag

Úgyszintén... :DDD
[kép]

UI: végre meglett a Basic Sniper Badge-em...igaz hogy 35 pont kellett hozzá...valakinek ötlet? Vagy nekem valamiért nehezített az EA? :F

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#980) mcwolf79 válasza mcmike (#979) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sztem csak késett az adat az EA serverére.Én is most szereztem meg a veteran sniper + expert knife + expert pistol badge-t. Nekem sem egyből adta meg,jó néhány plussz kill után adta meg őket.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#981) HEMP


HEMP
aktív tag

Happy New Year killers!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#982) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

Hali BUÉK mindenkinek. Kérdés menyiért lehet eladni most egy 2 hetes BF 2 karira kaptam kiprobáltam de nem az én játékom.Ha jól tudom 11900 az ára választ elöre is köszi

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#983) FRIZ 22 válasza SIKIRIKI (#982) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

5000-7000 körül mennek
[link]

(#984) tkesy válasza SIKIRIKI (#982) üzenetére


tkesy
őstag

Itt a PH!-n 4-5k akarnak adni érte....


És mi nme tetszett benne :F

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#985) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

hali!

akinek esetleg van felesleges BF2 kodja attol megvenném 4000ft-ért.

a többit priviben!!


Köszönöm!!!! :R :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#986) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

Okés de nem vagyok olyan hülye hogy 12 k játékot dvd változat oda ajádékozak 7 k meg ez lol hogy egy név a jelszóval az meg 4 k mikor csak 12 k ért kapsz frankot :F

hu wazzeg felidegesitetem magam há mi ez egy alkatrész hogy kopik vagy mi a gec ilyet ki a fasom olyan szédült hogy egy játékot a mi 12 k 4 k ért elherdál :W

[Szerkesztve]

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#987) FRIZ 22 válasza SIKIRIKI (#986) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Ez van sajna, a game már több mint egy éves, kezd kikopni. Ha végignézel a különböző fórumokon akkor fél áron látod a gamét hirdetve mindenhol.
Amint kikerül a MediaMarktból azonnal a felére csökken az értéke. :((

(#988) mcmike válasza mcwolf79 (#980) üzenetére


mcmike
őstag

Igazad lehet, én is erre gondoltam... ;)

Akit esetleg érdekelne a Badge problémám. Hónapok óta nem voltam képes új Badge-eket szerezni RANKED szervereken (pl Basic Sniper, Basic Pistol, stb...), és kiderült a turpisság (egyébként írják BF2S fórumon is):
- Vannak olyan szerverek amelyek RANKED-ek, bizonyos pontok jönnek is róla de a Badge/Ribbon kiosztáshoz szükséges stat-ok nem...azaz BUG-os. Gyanusítom pl. az alábbiakat:
- TV2 - DRAGON
- TV2 - DRAGON2
- German Veteran Fighters
- lehet hogy a többi TV2 is, és még ki tudja... :F

UI: Érdekes hogy a megszokott szerverek helyett másikakra kúsztam fel egyik délután, a gyors eredmény -> 3 Badge... no comment... :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#989) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Az ilyen ''macerás'' badget-et megszerzése legyegyszerűbb valamilyen Only Pistol/Knife serveren megszerezni. A normál rankedeken nem valószínű,hogy pl. PKM-el magvárja,míg lekésezed/lepisztolyozod ;]
Én is azokon szereztem a veteran/expert pistol/knife badgeteket.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#990) -oli- válasza mcwolf79 (#989) üzenetére


-oli-
aktív tag

Én is ezeket javaslom, normál szervereken a veterán badge-eket talán még meg lehet csinálni, de az expert-et soha(44 kill egy kör alatt, azért elég húzós).

(#991) mcmike válasza mcwolf79 (#989) üzenetére


mcmike
őstag

Pontosan! :D

Pistol Badge-t egy Pistol&Knife szerveren szdtem össze, 1 kör alatt meg lett a Basic, plusz a Veteran 50%-a... ;)

UI: úgy röpködtek a gránátok mintha ''eső'' lett volna, no meg persze távolról support-os gépfegyverrel is aratott, stbstb...még jó hogy vannak ilyen becsületesen kütdő emberek is. No mindegy... :(

[Szerkesztve]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#992) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

hali MCMIKE!!!!!

küldtem privit!

olvasd el és válaszolj vissza!

köszi :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#993) -oli- válasza mcmike (#991) üzenetére


-oli-
aktív tag

Az ilyen barmokat ott kell hagyni, vannak normális pisztolyos szerverek is, szinte folyamatos moderálással(adminnal). Most nem mondok ilyet, mert így is tele van mindig :P :D

(#994) HDR renderin válasza mcmike (#991) üzenetére


HDR renderin
senior tag

ja
volt olyan hogy a gyerek APC-vel aratott mindenkit amikor mindenki pisztolyozott meg késet,csak ő APC-vel jött!
Utána az Admin(kb 30 perc után talán felfigyelt rá hogy mots mi mivan.
Erre látja hogy a gyerek k..vára darabol mindenkit APC-vel.
Na mondom.......
kinyirt,erre mondom hogy most kinyuvasztom a gyereket....... ;] ;]
megyek C4-el erre sehol senki,mikor látom ki van irva hogy KICKING: nem tudom kicsoda...... :U
mondom na végre már,ideje volt már kib@szni a gyereket.

utána ment minden vigan!!!!! ;) ;) ;) ;] ;]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#995) Allien válasza HDR renderin (#994) üzenetére


Allien
veterán

Igen, az ilyen szervereknek van egy ''kis'' feelingje! Nemrégen azért tiltottak ki egy ilyen szerverről, bf2142-ben, mert egy admin későn szólt, hogy késpisztoly van, én meg leraktam a c4-t, és robbantottam.:B Repültem is. :B
De, a Bf2-ben is voltam olyan szerveren, ami knifepistol, természetessen, és a legjobb köröm volt, pontszámillag, anno. Pedig nem vagyok jó közelharcban.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#996) tkesy válasza Allien (#995) üzenetére


tkesy
őstag

Ez még a jobbik eset, ha ezért raknak ki....

A szánalmasabb és dühitőbb az, ha azért banolnak, ha jobb(ak) vagy(unk) mint az admin(ok).... :( :( :(((
Sajnos erre az elmult pár napban volt pár pálda, hogy az egész társaság repült, pedig betartottunk minden szabály, csak éppen elpáholtuk a házigazdákat....

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#997) kBagyula válasza tkesy (#996) üzenetére


kBagyula
senior tag

Így jártam én is tegnapelőtt... Admin a sidi power plant-en kempelt egy toronyban oszt osztotta az észt valami zellerféléből (ja ez 2142, de azért elmondom). Megsebzett 2x, de nem haltam bele. Meguntam azt reflexből a kezem ügyébe eső első fegyverrel kiszedtem egy lövésből. Egyből repültem. :(((

(#998) Allien válasza tkesy (#996) üzenetére


Allien
veterán

Ez is előfordul. Bár, mostanában ez rittka, igaz, már bf2142-ben nyomulok. Mivel, az érmekért nem jár pont, nincsi s jelentőssége.:DDD Tegnap késpisztolyos pályára mentem (bf2142), és kiraktak vagy 3x, de mindig vissza tudtam mászni. Az igaz, hogy éppenséggel nem nagyon tartották be eleinte a késvillakanál használatát, de azért összejött. A lépegetőből lövöldöztem eleinte én is.:DDD Késöbb átmentem egy frankón ellenőrzött szerverre, ott az adminok ültek a lépegetőbe (nem lőttek senkit sem, csak beáltak 1-1 zászlóhoz), és tartották azokat, és így lehetett nyugottan rohangálni, gyilkolászni. ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#999) mcmike válasza -oli- (#993) üzenetére


mcmike
őstag

Kár, pedig jól jött volna egy normálisan moderált Pistol&Knife szerver név... Azért esetleg priviben megírhatnád, hátha majd akad rajta hely :))

Nemrégiben újratelepítettem a Windows-t a gépemen (HDD csere miatt), és természetesen a legújabb 6.12 ATI (bocs AMD!) drivert raktam fel. Tök jó hogy a 6.6-ossal soha az életben nem hibázott BF2-ben a VGA, most meg olyan tüneteket produkál, mintha be kellene melegednie -> a GAME elején még hibázik egy kettőt, majd lassan elhagyogatja a dolgot... :D (gondolom mire a textúrák belekerülnek a memóriájába, meg ilyenek)

Minden rosszabb ami újabb :F pl. 1.41 peccs is... :DDD

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1000) [HUN]F_Laci1 válasza mcmike (#999) üzenetére


[HUN]F_Laci1
csendes tag

Én is mostanában nagyon rászoktam a pistol&knife szerverekre, de legalább ott zajlik az élet. ;]
Főleg ha 32-en vagyunk a szerveren és megy a hentelés a javából, persze nem árt a jó moderálás sem.
Viszont jártam úgy is, hogy ''túl'' jó volt a moderálás és valami pici hibát követtem el, már repültem. pl.: közel mentem a spawn helyhez egyetlen egyszer és repültem, ráadásul nem is voltam túl közel... :((
A lényeg, hogy nagyon jókat lelhet szórakozni ezeken a szervereken, a többi ehhez képest semmi. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.