Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13001) ciry válasza general (#13000) üzenetére


ciry
őstag

A game mode:conquest-en van?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13002) general válasza ciry (#13001) üzenetére


general
addikt

hm, nem nyúltam hozzá, alapbeállításon van, tehát gondolom azon, vagy "All"... de 10 szervert talál, ám egyikre sem enged, mondvám ellenőrizzem a hálózati kapcsolatokat... elvileg minden defalulton van a rendszerben... még keresgélek.

(#13003) ciry válasza general (#13002) üzenetére


ciry
őstag

rooter?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13004) maskimx válasza ciry (#13003) üzenetére


maskimx
őstag

inkább router lehet az :P

www.tacticalgamer.com

(#13005) ciry válasza maskimx (#13004) üzenetére


ciry
őstag

nem t'om, nekem nincs egyik se :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13006) biggamer válasza general (#13002) üzenetére


biggamer
veterán

A megfelelő patch van rajta ???
Nekem amikor a BF2142-n nem az volt, csak egy pár szerver jött be.
Miután feltettem az utolsó jó patchet, egyből bejött egy csomó.

Feltetted a PB sec. file a game pb mappájában ?

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#13007) general


general
addikt

nincs routerem, közvetlenül csatlakozik a netre, és netezni, letölteni tudok, csak ez az átkozott játék hisztizik... pedig már újratelepítette, patcheltem természetesen... passz, rejtélyes....

ezt a sec file-t nem értem, nem csináltam még ilyet!

[ Szerkesztve ]

(#13008) general


general
addikt

naszóval... megoldottam, végre minden műxik! :C

uninstalláltam a vírusirtót is (Avira volt), és visszaraktam a NOD-ot, és a tűzfal progit is leszedtem (Commodo), visszaállítottam a windows saját tűzfalát, tehát most minden úgy megy, mint régen, és így minden rendben van. fura, nem volt elég, ha csak kikapcsoltam a progikat, uninstallálni kellett őket! arra még nem jöttem rá, hogy melyik program blokkolta a kapcsolatot, de szerintem a tűzfal lehetett.
szóval nem ajánlott feltenni ezt a tűzfalat BF 2 alá... persze biztosan be lehetne állítani valahogy, de én nem találtam a megfelelő "kapcsolókat".

megyek, nyomok is néhány kört, rég voltam fent! :C

(#13009) Pedro78


Pedro78
senior tag

myloo, ha idod engedi majd jelentkezz man be x-fire-on :)

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#13010) fpeter07


fpeter07
veterán

Nincs vmi okosság, úgy játszani, hogy ne keljen mindig ki-be pakolgatni a dvdt? Vagy csak én vagyok ennyire kényelmes? :D

(#13011) -=KIS_FoNaK= válasza fpeter07 (#13010) üzenetére


-=KIS_FoNaK=
tag

DE

Jó a voip!

(#13012) general válasza -=KIS_FoNaK= (#13011) üzenetére


general
addikt

vagy van egy dvd olvasód és egy dvd íród, és így az egyikben mindig bent van a BF2.... mint nekem... :C

(#13013) fpeter07 válasza -=KIS_FoNaK= (#13011) üzenetére


fpeter07
veterán

áá köszi :)

(#13014) bbchris


bbchris
senior tag

Újra elővettem ezt a játékot , a bajom vele az hogy néha fogja aztán minden hiba nélkül kilép . Nem tudom ez ATI betegség lehet ?
Másik hogyan lehet gyalogos módban külső nézetre váltani ? Jó lenne poénos videoklippet csinálni :DDD

(#13015) maskimx válasza bbchris (#13014) üzenetére


maskimx
őstag

Alapból nem lehet, de van egy bug, amivel igen :)
Beállsz commandernek, kiugrasz valahonnan magasról, és ejtőernyőt nyitsz. Átváltasz külső nézetre, előhívod a commander képernyőt, és megvárod, míg leérsz.
Videó

De ha fut a szerveren battlerecorder (singleben is lehet) akkor vissza tudod nézni a kört külső nézetből, és tudsz váltani az emberek között, lassítani meg gyorsítani a felvételt, mozgatni a kamerát.
Visszatekerni nem lehet..

www.tacticalgamer.com

(#13016) general válasza maskimx (#13015) üzenetére


general
addikt

hogy te miket nem tudsz...! :R

(#13017) general


general
addikt

így húzzuk a zászlót dragonon.... :-)

[ Szerkesztve ]

(#13018) ciry


ciry
őstag

Battlerekorder van a classon?
Honnan látom, hogy azon a szerveren amelyiken játszom van-e?
Hogy tudom visszanézni?
Előre is kösz.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13019) fpeter07


fpeter07
veterán

Még vmi, nem lehet vhogy kikapcsolni hogy ne tudáljon hogy enemy spotted és hasonlókat?

(#13020) ciry válasza fpeter07 (#13019) üzenetére


ciry
őstag

Hidd el az a jó ha mondja, legalább nem vakon mégy ;)
Külön szerintem nem lehet lehalkítani, de majd megmondják.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13021) mackosajt válasza ciry (#13018) üzenetére


mackosajt
addikt

van, de valamiért nem tölti le őket.
Amúgy úgy látod, ha bepipálod a keresőben.
Múltkor Fonak írta, hogy ha nagyon kell egy kör demo-ja, akkor ki kell írni a pontos adatait, aztán megpróbálja letölteni.

Én inkább nem erőltetem, pedig jó lenne, ha működne automatikusan.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13022) fpeter07 válasza ciry (#13020) üzenetére


fpeter07
veterán

de ha vmi nyomi egymás után 100x bemondja, az nem tetszik :)

(#13023) bbchris válasza maskimx (#13015) üzenetére


bbchris
senior tag

Köszi nagyon tudsz hallod :R :R , ez tényleg működik már csináltam is egy pár poénos felvételt :DDD .

Ezt a Battlerecordert single player mód alatt hogyan kell használni ? :F

(#13024) maskimx válasza bbchris (#13023) üzenetére


maskimx
őstag

Konzolba beírod: "demo.recorddemo fájlnév", a végén meg demo.stoprecording
A felvételek a \Battlefield 2\mods\bf2\Demos könyvtárba kerülnek, innen rakd át a
\Documents and Settings\Dokumentumok\Battlefield 2\Profiles\Default\demos könyvtárba, így majd megjelennek a bf-en belül a community menüben.
Ha esetleg ki akarod kapcsolni a hudot, akkor konzolba: "renderer.drawhud 0"

www.tacticalgamer.com

(#13025) ciry válasza fpeter07 (#13022) üzenetére


ciry
őstag

Az a jó ha mondja(mondják) mert jelölgetik a térképen az ellent.
Gondolj arra hogy az ellenfélnél is bemondják és nekik is rossz :DD
Te is spottolj amikor tudsz.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13026) ciry válasza mackosajt (#13021) üzenetére


ciry
őstag

Dánke! :)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13027) bbchris válasza maskimx (#13024) üzenetére


bbchris
senior tag

Köszi a választ , :R Jól fog jönni egy pár poénos klipp készítésekor :DDD

(#13028) mackosajt


mackosajt
addikt

Bocs Myloo a maiakért! :))
olyan jó volt lelőni/leartyzni az ellenséget.

Azért néha nekem is lehet szerencsém.

A legjobban az oilfieldes jelenet tetszett. A Su földi célpontra szánt rakétájával lőttem ki Fonakékat, miközben a pilóta jól végezte a dolgát. Neki is köszönöm.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13029) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Jó volt ma is ,igaz megint gyengus volt K/D arányom ,de odase neki ,ha élvezetes fordúlókat játszhatok ráadásúl többnyire magyarokkal ;-)
Amíg fennt az égen ment a hábórú ,addig mi futrinkák bőszen hódítottunk (persze ,ha sikerült eljutni bárhová is a légiáldások miatt ,de itt nem bosszant annyira mint más szerókon -jó a "hogy a lópikulába megint lepottyantott valaki" ott volt azért :D).Igaz egyedűl a daqing a fav mapom a 4 ből ami fut ,mert ott lehet sunnyogni dzsindzsásban.

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#13030) myloo válasza mackosajt (#13028) üzenetére


myloo
tag

Király volt szerintem tegnap . Bár én nem voltam jo fomában, de szeretek igy harcolni hogy van kihivas. nem szeretem az olyan köröket ahol mi szoritjuk be az ellenséget a bázisra és várjuk hogy valaki kinézzen onnan hogy lelőhessük. Az artyt meg használd bátran mert hát bosszantó tud lenni, de én is használom ha csak tudom :DDD :DDD
Tegnap yankora is rádobtam egy kocsit és olyan jo kedvem lett tölle mikor kiirta a szerver "Yankoo no more" :DDD
Gyertek minnél többet szerintem jó szerver a class és jó hogy ilyen emberek járnak oda akik nem adják fel könnyen. A sok 3 csillagos "PRO" játékost ha lelovom 3 szor egymás után vagy átáll vagy kilép. Az ilyenek inkább mennyenek legózni, ott biztonságba vannak. :D

[ Szerkesztve ]

Munkahelyen : - Te mióta dolgozol itt ? - Hát mióta megfenyegettek, hogy kirugnak .

(#13031) ciry


ciry
őstag

Tényleg jó volt az esti lövöldözés, ezúton köszönöm meg ujra Mackósajt kommanderkedését :R és komfort pilótáskodását :R
Volt egy koma a Dragonon, aki otthagyta az accountját és a Kilátónál rájártunk, mint a jó kútra :DD

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13032) myloo válasza Pedro78 (#13009) üzenetére


myloo
tag

Pedro mikor leszel fent POEzni? :R

Munkahelyen : - Te mióta dolgozol itt ? - Hát mióta megfenyegettek, hogy kirugnak .

(#13033) ciry válasza myloo (#13030) üzenetére


ciry
őstag

Szerintem nem egy tábornoknak csalás a rangja: Kisfonák,Yankoo sem tábornok, mégis qrva veszélyesek, a sokcsillagos makákók, sokszor csak jelenthetnek nekik.
A class meg tényleg bajnok szerver :R

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13034) mackosajt válasza ciry (#13031) üzenetére


mackosajt
addikt

A kommanderkedést nem kell köszönni, az úgyis jön. Ha jó a csapat, akkor igyekszem a csapat "szeme" lenni.
Na, igen, komfort volt nálam is a pilóta az oilfieldes esetnél, szóval én is neki köszi.
Bár érdekes volt, hogy néha üldöztük az F-18-at is, de az a pár halál belefért. :))

Myloo mi is fel szoktuk adni, csak inkább külföldi szerón, ahol más a vereség. Másként éli meg az ember.
Illetve ha gyakorlatilag spawn-10 méter-bumm----spawn-10 méter---bumm.... na akkor még megint feladjuk, ha csak ez ismétlődik.
Így, hogy elslisszolunk, így van benne némi kihívás, hogy sikerül felhúzni a zászlót, vagy jön Fonak, vagy te és meghaltunk? :))
Ja és ne félts arty terén. Otthon vagyok benne. A kocsikat meg szegény Szerko a megmondhatója, hogy használom néha dobálásra. ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13035) general


general
addikt

ahogy így olvasgatom, sajnálom, hogy nem voltam tegnap, de hát adta ki most..... :(

maj' ma! persze azért a meccsbe is belenézek, a Realra ráfér a lelki támasz, irtó szarul állunk... :DDD

ciry, izzítsd a joyt!

(#13036) ciry válasza general (#13035) üzenetére


ciry
őstag

Bizony bánhatod, mert jó volt a hángulát :)) bár az elején volt 1-2 gyanús koma :U
Joyt bezsírozom, ásványvizet bekészítem, asszonyt berakom a Tv elé és még a fogamat is megmosom, hogy ne legyen büdös a szám amikor beszélek és ha egy gépben a két ölő, akkor... jöhet az újabb bíborszív mindkettőnknek :Y :R
Mondjuk ezt most kihagynám :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13037) ciry válasza general (#13035) üzenetére


ciry
őstag

Hánytól lesztek amúgy?

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13040) ciry válasza Irda (#13039) üzenetére


ciry
őstag

20 perc alatt kb.10 topikba tettél fel kérdést.
A hánytól lesztekre nem kell felelni, csak azért írtam, mert kétszer adta be 1 hozzászólásom és gyorsan kellett valamit bütykölni.
Törölni meg nem tudtam.
sry

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13041) olanor


olanor
tag

Megint hozzátok kell fordulnom segítségért. :)

Lenne egy ilyenem : Logitech Extreme 3D Pro

Sehogyan sem tudom rendesen beállítani BF2-höz. ( próbáltam már mindenhogy, játékon belül vagy a "Logitech Profiler"-el is )

Kérésem a következő. Ha valakinek hasonló kis joy-a van mondja már el hogy csinálta , vagy küldje el a beállításait.

(#13042) gabipaci válasza olanor (#13041) üzenetére


gabipaci
addikt

Kicsit bővebben!
Mit nem tudsz rajta beállítani?
Mi a gond?

Logitech hardware tester

(#13043) mackosajt


mackosajt
addikt

Hát a ma estémre rendesen rányomta a bélyegét a net.
Valamiért állandóan connection problem feliratokat láttam.
Repülni szinte csak az ucsó körben tudtam, de akkor Depisz-ék bánták. Előtte meg én őket.
Nem volt rossz. Ha nincs a sz@r net bibi, akár még nyerhettünk volna. :))

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13044) Pedro78 válasza myloo (#13032) üzenetére


Pedro78
senior tag

ejszakas vagyok a heten, ugyhogy du 2-tol max 5-6-ig, ha nincs mas dolgom :P azert kerestelek amugy, hogy majd nezz fel a ts-re meg johetnel neha poezni is :K

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#13045) ciry válasza olanor (#13041) üzenetére


ciry
őstag

Nekem egy hete volt ilyen problémám, de a saját szerencsétlenkedésem miatt:rosszul konfiguráltam, a jobbra fordulást, jobbra dőléssel cseréltem meg ilyenek, persze előtte újra raktam a játékot.

Tegnapi nap legjobbja Target volt nálam, aki ügyesen kihasználta, hogy minden áron a Fatelepről akarunk helizni és odavert rendesen :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13046) mackosajt válasza ciry (#13045) üzenetére


mackosajt
addikt

hehe, ventrin majdnem megsüketültem tőle, annyira élvezte a mészárlást, titeket meg alig hallottalak. :DD

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13047) olanor válasza ciry (#13045) üzenetére


olanor
tag

Mára megoldottam. Én voltam a barom. Egy gombra állítottam a jobbra-balra irányt , és ugyan ezt eljátszottam a fordulásnál is. :W

Ti melyik szerveren szoktatok játszani ? Majd egyszer felmegyek megnézem hogy nyomjátok... :)

(#13048) mackosajt válasza olanor (#13047) üzenetére


mackosajt
addikt

Multiplay.co.uk CLASS Ranked server

valahogy így van, asszem, de majd csak jön Fonak és leírja a szerverük nevét

szerk: csak megkerestem:
CLASS szerver

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13049) ciry válasza mackosajt (#13046) üzenetére


ciry
őstag

Legalább neki jó napja volt :DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13050) ciry válasza olanor (#13047) üzenetére


ciry
őstag

Kb. ezt csináltam én is :B

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.