Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#51) mobal válasza Magnat (#50) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

karkandon a hotel oldalába van a kis ház. oda felmászol odadobsz egy vodnikot és elegánsan ''belegázolhtsz az épületbe'' onnan kifele tudsz löni de befele meg semmi. szóval nagy csít.

[link] igy megérted.

jah mindenhor ban jár érte. nem érdemes probálkozni...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#52) Magnat válasza mobal (#51) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi, akkor ha jól értem, a Vodnik a bejutáshoz kell ...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#53) belahege válasza mobal (#43) üzenetére


belahege
tag

a hlsw-ben alapból benne van vagy 20 játék köztük a mindkét bf stb....
Add majd meg a telszámod a bf2 szerver ügyében.

(#54) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Fogok venni egy eredeti bf2-t. Mennyi most a boltokban?
A frász se fog szarakodni a keycode in use-al.
A BF1 a kedvenc játékom volt, imádtam, biztos ez is szuper multiban. :)

(#55) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Hi!

Megnéztem a SOG klán honlapját és le vagyok nyűgözve. Mind az oldal hangulatától, a tartalomtól, és az alá rakott zene egyenesen legyűgözővé teszi az egészet. Ha eredeti BF2m lenne azt nyomnál reggeltől estig szivesen belépnék...de nektek addig is sok szerencsét!

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#56) mobal válasza (Kolombusz) (#54) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

[link] itt a vadi új dobozos. a gém sajna még mindig 12k de megéri szvsz.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#57) mobal válasza sharpapa (#55) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

sok sikert nekedis majd a játékhoz! :D igaz sos vagyok de mind1 :D csak 1 betü :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#58) (Kolombusz) válasza mobal (#56) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Látom, tipikus EA árazás. Amig nincs újabb verzió, addig full áron megy a játék. :(
De mindegy, ha lesz pénzem megveszem, csak most előbb x2-re váltok és azután. :) (az x2-re már megvan a ZS :)) )

(#59) casenoid


casenoid
tag

Lehet/lehetett kapni BF2+SpecF. együtt?

(#60) mobal válasza (Kolombusz) (#58) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

itt ph!n kapsz olcsóbban is!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#61) mobal válasza casenoid (#59) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

régebben gneten lehetett...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#62) kBagyula válasza casenoid (#59) üzenetére


kBagyula
senior tag

Szeptembertől lehet majd a BF2 Deluxe Editiont kapni nagyjából annyiért, mint az alap BF2-t. [link]

:))

(#63) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ha van valakinek egy eladó bf2-je az nem habozzon szólni. :)

(#64) Padree válasza kBagyula (#62) üzenetére


Padree
senior tag

Ha jól látom a deluxe-ban az alapjáték mellett csak a Special Forces van benne, az Euro Force és az Armoured Fury nincs :( . Fog ennek a játéknak lefelé menni az ára vmikor? - Sejtem, mikor már a kutya se jácca.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#65) mobal válasza (Kolombusz) (#63) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

kedves kolombusz barátom: [link] :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#66) (Kolombusz) válasza mobal (#65) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Láttad, hogy a legújabbhoz is július elején szóltak hozzá? :))

(#67) mobal válasza (Kolombusz) (#66) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

áhh. csak részletkérdés :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#68) HEMP


HEMP
aktív tag

Srácok,
nem enged fel az account server, azt írja, hogy ''...refused to connect!'' Lehalt a server, vagy kidobott? Virágboltos verzió... :B

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#69) kBagyula válasza HEMP (#68) üzenetére


kBagyula
senior tag

Ma mindenkinél így van reggel óta. A hivatalos EA fórumon már új totyik is nyílt ezügyben. (Lehet, hogy jön a peccs?)

(#70) kBagyula válasza Padree (#64) üzenetére


kBagyula
senior tag

Kb. akkor. Igen. :U

(#71) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Segitsetek plz:
Vegyek egy WOW feltöltőkártyát 8k-ért ( a wow már megvan eredetiben), vagy egy battlefield 2-t 11k-ért?
Melyikkel járok jobban? :)

(#72) lordthomas válasza casenoid (#59) üzenetére


lordthomas
tag

Itt még van Bf2 Delux [link]Megtudod rendelni.Megéri mert ugyanannyi mint a sima bf2. :))

(#73) mobal válasza (Kolombusz) (#71) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

mind2 ugyanugy jársz. wow mert wow vagy bf2 mert bf2. amugy a bf2 is olyan függöséget okozhat mint a wow csak olcsóbb...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#74) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jee, 7500ért lesz egy eredeti bf2-m, plusz spec forces.
Köszi Starsky72! :R

(#75) mobal válasza (Kolombusz) (#74) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#76) atenza


atenza
senior tag

Mikor szoktak lenni ph!-s küzdelmek, ha egyáltalán vannak ilyenek? Nem terveztek a közeljövőben egy összejövetelt??

(#77) mobal


mobal
MODERÁTOR

hát ha lenne egy szerver meg ilysemi akkor leheten rendezni :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#78) Allien válasza (Kolombusz) (#74) üzenetére


Allien
veterán

GRATT!:DDD Jó döntés! Mivel, így 2 hónapig nem WoW-ozol, és utánna úgyis kellene feltöltő kártyát venned, viszont addig meg van BF2! Utánna már gázosabb, egyszerre mindkettővel játszani elég nehéz!;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#79) skull2184


skull2184
tag

sziaztok
bocs tom hogy nem ide tartozik de tudtok olyan topikrol ami a Battlefield 2142-vel foglakozik mert én kerestem de nem találtam ha tudtok véletelenül egy olyan oldalrol ahol ezel fognakoznak akkor egy linket bigyeszetek be léci köszi és mégegyszer bocsi
:R

GO privit írj

(#80) q2w3


q2w3
senior tag

HY!
Megvan a gém de amikor indítani akarom a special force-ot akkor azt írja ki, hogy hiányzik egy fájl.
Megnéztem és télleg üres az a shaders nevű mappa.
pontosan itt található (nálam): C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\bf2\shaders

Valaki el tudná küldeni nekem ezt a file-ot?
MSN: denesq2w3@hotmail.com
E-MAIL: dom_do_dom@citromail.hu
Nagyon megköszönném hza valaki elküldenné.Nem akarom újra telepíteni mert 6 óra volt mire az 1.3-as frissítést feltettem, hogy mennyen az Armored Fury. :F :F :F

(#81) mobal válasza q2w3 (#80) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hu pedig aztkéne. legalább egy peccs reinstallt nyomass! 1.3 as fullt!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#82) mobal válasza skull2184 (#79) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

mi kéne pontosan? jobbra fent keresö fórumtémákra beír battlefield 2142 én csináltam az létezik. vagy mi?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#83) mobal válasza Allien (#78) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ja-ja

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#84) q2w3


q2w3
senior tag

Sikerült megoldani magam sem tudom hogy.

(#85) Atombalu


Atombalu
senior tag

Hello Alle !

Hol tudom megvenni személyesen lególcsóbban a Battlefield 2 Deluxe Edition-t ?

Köszi a válaszokat ! :R

[Szerkesztve]

iPhone 5

(#86) mobal válasza Atombalu (#85) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

szoftverpiac...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#87) HEMP


HEMP
aktív tag

Megalakítottuk a [PuF] klánt, eddig 3 embert számlál a szakaszunk, komoly jelentkezőket várunk! :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#88) Atombalu válasza mobal (#86) üzenetére


Atombalu
senior tag

Vmi legális boltra gondoltam

iPhone 5

(#89) mobal válasza HEMP (#87) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:D sok sikert hozzá! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#90) mobal válasza mobal (#89) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

az legális csak használt! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#91) kBagyula


kBagyula
senior tag

Jóreggelt!

Ma este 8 után játszható lesz az ingyenes PoE2 BF2 mod a CoR szerverén. A modról bővebben itt találtok infókat: [link]
Shotok: [link]
Videó: [link]
A modot torrentről már lehet tegnap óta töltögetni, ez egy 1,03GB-os zip fájl, ami jelszóval védett, hogy a világon mindenki (aránylag) egyszerre tudjon majd csatlakozni a PoE szervereihez.

No így kora hajnalban hirtelen ennyi... ;)

Szerk: a tömörített állomány jelszavát bő 13 óra múlva közli a fejlesztőcsapat a fentebb belinkelt szájton.


[Szerkesztve]

(#92) kBagyula válasza kBagyula (#91) üzenetére


kBagyula
senior tag

Ápdét:

A PoE2 passwordje:

..]POEv1.0.0[..]BIGthanksTOeveryoneWHOhasSUPPORTEDus]..

kopipészt!

(#93) zsulboy


zsulboy
senior tag

Jónak tünik!
THX! :R

(#94) mobal válasza kBagyula (#92) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:D honnan tudod a passwordot? :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#95) kBagyula válasza mobal (#94) üzenetére


kBagyula
senior tag

A hivatalos oldalról... és beírták az SG-re is.... meg korán keltem ma a mod miatt. (nem, nem vagyok koczka ;] )

(#96) mobal válasza kBagyula (#95) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:D aztaaa télleg nem :D rombusz vaze :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#97) Atombalu


Atombalu
senior tag

Hello Alle ! :((

Ma vettem meg a Battlefield 2-t és a Special Forces-t.
A problémám a következő:
Feltelepítem a Battlefield 2-t és utána szeretném telepíteni a Special Forces-t.
Ekkor automatikusan 1.1-es patch-t akar feltenni, de az hibaüzivel leáll és így nem tudom felrakni ezt a kiegészítőt.
Mia a FA**OMÉRT lehet ez ? :O :O :O :O :O

iPhone 5

(#98) mobal válasza Atombalu (#97) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:) mert van ékezet a windows xp profilodba! komoly! tedd a következöt: [link] itt van rá megoldás. egy mappát kell keresni és manuálisan pecselni. a hibaüzi a patching failed ugye?

na ez:

Patching failed': Ha a patch telepítésekor hibaüzenetet kapsz:

1. A battlefield 2 jelentős szerepet ad a C:\Docmuments and Settings könyvtárban lévő felhasználói fióknak, és mivel az ékezetet nem tudja kezelni, ezért akiknek ékezetet tartalmaz Windows profil neve, azok nem tudják felrakni. A megoldás:
* Ne használjatok ékezetet vagy szoközt annak a mappának a nevében, ahova a BF2 telepítve van.
* Ne használjatok ékezetet vagy szoközt a Windows profil nevében. (by Goodspeed)VAGY
* Ha a Windows-t csökkentett módban indítod el és RENDSZERGAZDAKÉNT jelentkezel be, akkor a patch feltelepíthető (by Zs0lt1)

2. Elindítod a patch-et. Egészen odáig mész, amíg meg kellene nyomni az ''Install'' gombot. De nem nyomod meg, hanem bemész a C:\Documents and Settings\[neved]\Local Settings\Temp könyvtárba. Itt megtalálod a telepítő által ideiglenesen kicsomagolt anyagot (ha előtte itt mindent kitörölsz, akkor nem kell sokat keresgélni). Lesz egy kapcsos zárójeles könyvtár, valami ilyen: {7541F149-DD71-49F4-A1EE-1635BB8B38FE} Ebbe belemész, ott egy másik hasonló, abba is belemész. Amit ott találsz azt bemásolod a BF2 gyökerébe (ahol a BF2.exe van) és elindítod a ''patch.exe''-ét. Feljön egy DOS ablak, elmolyol pár percig és jól megpeccsel. (by Cpt.Miska).
Ha nem találod a 'Local Settings' könyvtárat, akkor be kell kapcsolni, hogy a windows mutassa a rejtett file-okat is.
Windows intézőben: eszközök --> mappa beállításai --> nézet --> rejtett fájlok és mappák --> megjelenítés
Windows Commanderben: beállítások --> általános beállítások --> képernyő --> látszik a rejtett/system fájl (szakembereknek!))

[Szerkesztve]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#99) belahege


belahege
tag

nekem nem mén a poe, lehet mert nincs meg bf2 :DDD ?
amugy 800*600-ba igen szaggat, (fx 5900)
mekkora kártya kell a játékhoz(bf2)

[Szerkesztve]

(#100) mobal válasza belahege (#99) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:) bfhelp.atw.hu ööö a csé szerveretekkel nekem gondom van join ozt meghal a konnekt

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.