Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1) elitgamer


elitgamer
tag

Battlefield 2 Topic

Sziasztok! Már a második Battlefield 2 topiknál járunk! Szeretném itt összeszedni azt ,hogy az elmúlt év alatt mi is történt a Battlefield 2 -vel.
Ha valamilyen problémád adódik a játékkal akkor ezt BF2 Help olvasd át utána kérdezz!

Patchek Letöltése: 1.41 patch és utána mehet rá az ÚJ: 1.50 patch
Legfrissebb verzió:1.5 (2000 MB)

Újdonságok:
* Támogatás a Windows Vista-hoz
* Hozzáadva a Highway Tampa pálya, mint szükséges pálya
* Hozzáadva egy új pálya, ami a Operation Blue Pearl nevet kapja

Játékmenet változások

* Változások a J10-ben és a F35B-ben, amivel sokkal kiegyensúlyozottabb lett a játék, azonban felhívják a figyelmet, hogy a két repülő soha nem lesz azonos súlycsoport, de a mostani változtatással lesz némi javulás
* AA célzás hatékonyabbá téve
* Ellenőrzés hozzáadva, hogy megakadályozzák az úgynevezett „runway grieving"-eket vagyis a kifutópálya blokkolókat
* Több változtatás a csalások megszűrésére
* Javított találatdetektálás, a találat pontosan a modellen fog csak érződni. (A hitbox maga a modell körvonala)
* Euro Force és Armored Fury ingyenes lett a Battlefield 2 tulajdonosoknak.
* Widescreen támogatása
* Új Falcon vezérlő támogatása.
ALT-TAB hotfix
Battlefield 2 Hivatalos Statisztika oldala
Egy másik Statisztika oldal ahol megnézhető ki merre játszik!
Felszeretném hívni a figyelmet ,hogy a WAREZ kérdések a topikban tiltottak! Vedd meg a játékot! Megéri a pénzét a sok hibája ellenére!

Jó Játékot és Jó Fórumozást!

[ Módosította: bnss ]

konfig az adatoknal,,,,,ime az en kisci Crysis-es oldalam,csomo letoltes,csomo altalam forditott anyag stb http://crysis.uw.hu/

(#2) elitgamer


elitgamer
tag

lecci a cimet modositsatok ii-rol II-re

konfig az adatoknal,,,,,ime az en kisci Crysis-es oldalam,csomo letoltes,csomo altalam forditott anyag stb http://crysis.uw.hu/

(#3) FRIZ 22 válasza elitgamer (#2) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

hát ja, kéne
az előzőt meg zárni

[Szerkesztve]

(#4) Pompi válasza elitgamer (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az ilyet nem árt inkább a modoktól kérni, de ha már nem bírtad ki és mindenképp ettől érzed magad jól, hogy te nyitottad meg az új topicot, akkor legalább annyit tegyél meg, hogy a Moderátort keresek topicban kéred a régi topic zárását és ennek az újnak az átnevezését (most már mind1, mert más megtette).
És teljesen felesleges volt az előző topicban az utolsó 8 hozzászólásod, mert nem attól fog záródni egy topic, hogy eléri az ötezret.

Feel Good Inc.

(#5) kBagyula


kBagyula
senior tag

Nah megjöttem én is. :)) ...látom rendetraktak a régi Bf2 topikban, köszönet érte és hajrá a következő 5000-ig!

(#6) HEMP


HEMP
aktív tag

Üdvözlet itthon! ;)

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#7) kBagyula válasza Pompi (#4) üzenetére


kBagyula
senior tag

Asszem, nekie már annyi. [link]

(#8) HEMP válasza elitgamer (#2) üzenetére


HEMP
aktív tag

Köszönjük a moderátornak!!
A sráctól végképp búcsúztunk: ''(* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!) :C

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#9) HEMP


HEMP
aktív tag

Lenne egy óriáskérdésem: nem csinálunk egy csak PH!-s arcokból álló klánt??? Szerintem jó lenne, szerintem... :)

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#10) kBagyula válasza HEMP (#9) üzenetére


kBagyula
senior tag

Van már. A =SoG= klán itteni srácokból alakult. Szájtjuk itt leled: [link]
Néhány hete/hónapja még embereket kerestek, ha jól emlékszem.

(#11) mobal


mobal
MODERÁTOR

ajjmá én akartam nyitni!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#12) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Hali
Van valaki aki rulez serveren küldi a gémet?
Szerintem az egyik legjobb privát server. :DDD

[Szerkesztve]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#13) Allien válasza mobal (#11) üzenetére


Allien
veterán

Szóljál egy modinak, hogy ezt törölje, hiszen nyugodtan megteheti, mivel még a tárgyban nem született megfelelő hozzászólás (tehát semmi a BF2-ről). Ha kell megszavazzuk (remélem, egyet értenek a többiek is;))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#14) kBagyula válasza Allien (#13) üzenetére


kBagyula
senior tag

Hajrá Mobal!

(#15) Padree


Padree
senior tag

Tegnap próbáltam fellépni az egyik antikra (classic), fél óra töltögetés végén (igaz, akkor optimalizálta a grafikot) verifying client data-nál kivágott az asztalra. Semmi üzi se semmi, egyszerűen csak kaputt. Kevés neki a fél giga RAM? De single-ben megy vele. Ezvalami tipikus leállás (tudtok rá gyógyírt) vagy egyedi (és oldjam meg ahogy tudom)? Vagy milehet a kehe?

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#16) mobal


mobal
MODERÁTOR

Szóval! Akkor itt a Battlefield 2 II. topikban megkezdeném a témát. Tehát ki mit tud az új peccsről? Én valami olyasfélét hallotam ,hogy instabil mint állat meg egyéb érdekes dolgokat produkált. Bár lehet ,hogy ez is csak ilyen izé. Szóval Jőlius eleje -> Aug. 15 majd minnyá'. Szerintem gőzük sincs a sráccoknak mivan és nem tudják megoldani és csak halasztanak. Vagy nem készült el a reklám a játékba mert valaki Hawaiin csücsül és arra várnak.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#17) mobal válasza Padree (#15) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Hát lehet virágboltos? Lehet antik szerver... sok minden lehet. amugy az 512 ram kevés. Még egy 512 javallot.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18) HEMP válasza Padree (#15) üzenetére


HEMP
aktív tag

Ahogy írták is 512MB ram nagyon kevés.. Engem már dobott ki asztalra 1GB-vel is, mikor éppen bejött volna a map és választanom kellett volna kasztot!
Szerintem 2GB memória ''muszájos'' ehhez a játékhoz. :U

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#19) Padree


Padree
senior tag

Ja, tudom hogy kevés, mindenre az, dolgozok az ügyön, karácsonyra talán összejön a +512Mb, majd megkérem anyukámékat hogy szóljanak a jézuskának hogy aszthozzon :DDD , a nejemnek nem merem mondani :B - bár lehet betudom adni neki hogy a Bomberman-nak (Dyna) meg a Giana Sisters-nek (anno C64) elkellene aza kis plusszocska :DDD .
Sokat számít hogy 64, 32 vagy 16 fős a pálya? Mármint erőforrásügyileg? Gondolom igen. Inkább próbálkozzak 16-oson?!

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#20) mobal


mobal
MODERÁTOR

Battlefield 2 topik:

[kép]

Sziasztok! Már a második Battlefield 2 topiknál járunk! Szeretném itt összeszedni azt ,hogy az elmúlt év alatt mi is történt a Battlefield 2 -vel.
A játék megjelenését követően 1 kiegészítő (Battlefield 2: Special Forces) és két Booster pack jelent meg a játékhoz (Battlefield 2: Euro Force és Battlefield 2: Armored Fury néven).
Lassan az 1.4 -es Patch is megérkezik ami egy új pályát és sok javítást fog tartalmazni! (remélem a Cartyrellit és a Vodnik-Karkand bugot is kijavítják). A megjelenési dátum 2006.08.15 volt de csúsztatták!

Ha valamilyen problémád adódik a játékkal akkor ezt [link] olvasd át utána kérdezz!

Patchek letöltése: [link]

Legfrisseb verzió: (2006.08.18) 1.3 [link] (438 Mb tartalmazza a kiegészítők javításait is!)

Ajánlom mindenkinek ,hogy a FULL Patcheket töltse le és használja ne pedig az INCREMENTALt! Sok probléma volt az INCREMENTAL patchekkel!

Felszeretném hívni a figyelmet ,hogy a WAREZ kérdések a topikban tiltottak! Vedd meg a játékot! Megéri a pénzét a sok hibája ellenére!

[Szerkesztve]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#21) mobal válasza mobal (#20) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

na valami ilyet akartok? mert akkor nesztek :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22) belahege


belahege
tag

hali
tud valaki segíteni linuxos bf2 server -ben?
má megy a szerver 85.90.162.28:16567
mapokat föltenni adminolni, stb.
pl. a tankos map az penge lehet

(#23) FRIZ 22 válasza mobal (#20) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Megkérek egy moderátort, ezt a hozzászólást [link] a legelsőnek berakni.
Köszi.

[Szerkesztve]

(#24) mobal válasza FRIZ 22 (#23) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

köszi :B :B :B

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#25) -oli-


-oli-
aktív tag

Még az előző topicból:

''Igen , pont nekem is ezmiatt ment el a kedvem a netes játéktól , jó ha minden 3. játékban tudtam helizni és ha sikerült is néha kapásból valaki leszedett aknavetővel sajna még fel sem tudtam szállni . Ami meg a másik valakiknek az a szórakozása hogy a spawn pontoknál van és lődözi le az emberkéket szal azt mondtam hogy itt a vége és sose többet hálójáték . Azóta gyúrom én is a géppel , illetve Slett barátommal esténként . Azért most már a gép is belerondít néha .''

Azért lehet kifejezetten jókat is játszani. Aki unja már a 'szokásos' játékot nézzen fel egy knife&pistol szerverre, baromi jókat lehet ökörködni ;] , és az se rossz, hogy körönként a 200 pont is összejön, ha jól vagy, sokkal több is :D

(#26) bbchris


bbchris
senior tag

Ja és a SIngle-Player rajongókról se feledkezzünk meg : [link]

Itt vannak új pályák amik Bot support-osak .

(#27) mobal


mobal
MODERÁTOR

sráccok! nemtud valaki egy szervert szerezni ilyen pH! Battlefield 2 Public szervernek? :D :DDD admin akarok lenni valahol! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#28) belahege válasza mobal (#27) üzenetére


belahege
tag

pont erröl brekkentettem a 22hsz-ben
megy itt egy szerver de full default, se új mapok se admin sesemmi
85.90.162.28:16567

(#29) mobal válasza belahege (#28) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hmm. és ez milyen szerver. dedicated? mert ha látsz benne fantáziát meg hosszutávu msn vitassuk meg. régebben kb 2 napig voltam admin ozt lehet tuok segíteni.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#30) mobal válasza belahege (#28) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

vegyél fel msn oks.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#31) belahege válasza mobal (#30) üzenetére


belahege
tag

privátba küld el a telszámod és hétfőn megbeszéljük
amugy dedikált

(#32) mobal válasza belahege (#31) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

skype? látom van. nekemis!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#33) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Sziasztok!

1.4 patch mikor fog kijönni?

(#34) mobal válasza Intruder A 6 (#33) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jókérdés :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#35) bbchris válasza mobal (#34) üzenetére


bbchris
senior tag

Biztos a Bohemiasok nyaralnak , ugye ők írják az intelligenciát a játékba , nekem is feltűnt hogy olyan túl OpFlashpointos egy-két mozgás benne , bár még így is messze van tőle a katonák realisztikája . Bár tényleg jó lenne sok hibát kijavítani mert már engem is bosszant főleg SinglePlayben hogy engem kidurrantanak a tankból néha egy lövéssel nekem meg legalább 3-mat kell belelőnöm mégha a tank és a löveg közti részt lövöm akkor is . Na meg a helivel néha akármilyen manővert csinálok leszednek én megha lövöm akkor alig sérül meg , szal tényleg ez nem jó így .

(#36) mobal válasza bbchris (#35) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:) nem jáccok singlit. gondolom a multi inteligencia meg a júzertől függ. hát ja. mindenki várja már a peccset. csak megjön egyszer...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#37) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Üdv!

Felkerült a gépemre a játék.
Látom, hogy egy jobban megpakolt xp mellett tökre húzott graffal kell neki legalább másfél giga ram. :(
Szóval majd veszek 2*1 gigát és egy időre megoldódak a memóriagondjaim. :)
Sajna multizni nem tudok, mert valamilyen oknál fogva az ase nem lát egyetlen szervert sem. :F De nem csak bf-nél, hanem codnál sem.

Üdv

[Szerkesztve]

(#38) belahege válasza (Kolombusz) (#37) üzenetére


belahege
tag

szedd le a hlsw-t az talán jobb szerverkereső

(#39) (Kolombusz) válasza belahege (#38) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Összesen 2 magyar szervert lát az ASE. :F
COD alatt megjavult. Kikapcsoltam a tűzfalat. :)

[Szerkesztve]

(#40) kBagyula válasza (Kolombusz) (#39) üzenetére


kBagyula
senior tag

Az ASE használhatatlan a BF2 alatt. Sokkal jobb a saját szerverkeresője...

(#41) kBagyula válasza -oli- (#25) üzenetére


kBagyula
senior tag

Az ilyen kés - pisztoly szerverek valóban jók, csak sajna vannak akik apc-vel belerondítanak az ökörködésbe.

(#42) (Kolombusz) válasza kBagyula (#40) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A virágbolti verziónak is?

(#43) mobal válasza belahege (#38) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

? half-life server watch bf2 höz? :S

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#44) mobal válasza (Kolombusz) (#42) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

mindegyik verziónak :) ase használhatatlan...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#45) Magnat válasza HEMP (#18) üzenetére


Magnat
veterán

Hi,


nekem 2 giga ram van a gépben és legális a progi, mégis előfordul, h kidob, mikor belépnék egy szerverre, második próbálkozásra ugyan arra a szerverre meg be tudok lépni, szal tuti nem szerver bug ... ha jól emléxem, ez vmelyik patch telepítésekor kezdődött ... ráadásul azóta más okból reinstall is volt a gépemen és az sem segített, kb 10 esetből 1szer előfordul, de mindig csak a game elindításakor, a későbbi pályaváltáskor már nem.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#46) Magnat


Magnat
veterán

Heli masterekhez: ritkán nyomulgatok helivel, mert nincs kedvem ott ugrálni a padon a többi 8-10 emberrel 10 percig, h vezethessem, de néha kicsit nyomulok vele single módban ... viszont 2 dolog nem világos nekem, az 1ik a célzás, mi a szerepe annak a kicsi karikának, ami felszálláskor elmozdul középről vagy ti minek a segítségével céloztok? Csak a középső körrel és tapasztalat alapján fogtok elé vagy mellé a célpontnak? A másik dolog amit lövészként figyeltem másnál, de nem tudtam megismételni, h annyira lenyomják a gép orrát, h egész meredek szögben is tudnak lefelé rokettázni, mégsem zuhannak le ... én ezt csak nagy magasságból lebukva tudom megcsinálni, de onnan meg nehéz a célzás ...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#47) kBagyula válasza Magnat (#45) üzenetére


kBagyula
senior tag

Igen, ez az 1.3-as hibajavítás hi-bája. :)) :Y
Ez a fót annyira jól sikerült, hogy néha a szervereket is megakasztja és csak a restart segít nekik. Én már megszoktam... ;)

(#48) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Valaki tudja már miket változtatnak a 1.4-es patchben játékmenetet illetően?

Transport helik többb páncélt kapnak, más...?

All Black...

(#49) lordthomas


lordthomas
tag

Hy all!
A Special Force-bna a warlord pályán is van olyan Bug (2 is) amilyen a Karkandon.(Be lehet menni a házban).
Az egyik a map bal szélén lévő kis ház , a másik a leghátsó elfaglalható jobb oldali ház.
(Alapból a lázadó csapaté)
Az hogy bemenni hogy kell azt nemtom de remélem valamelyik Patch-ben kijavítják. :))

[Szerkesztve]

(#50) Magnat


Magnat
veterán

A Vodnik-Karkand bug micsoda?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.