Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24951) Hauptmann válasza Cunaja (#24947) üzenetére


Hauptmann
addikt

Kicsit túlgondolod már ezt. A menetrögzítő kamera nem egyenlő az akciókamerával. De az én véleményem szerint pl. a GoPro egy messze túlárazott fos, És imádni fogja nyáron a meleget a szélvédő mögött. :DDD

(#24952) dethroner válasza pakfong (#24944) üzenetére


dethroner
veterán

Itt egy másik felvétel, hátha meglátod, meglátjátok hogy ez bizony nem frankó :F
[link]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24953) WaterWave


WaterWave
veterán

Előző videóbol kivágtam egy részt.
Ezen bőven olvasható a rendszám esti fényviszonyok között.
Akinek ez nem elég, annak nem tudom mi a jó minőség...
És ez "csak" 2.7k
Nem akarom fényezni ezzel az 500s-t de azért ebbe akkor is nehéz belekötni.

Video

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24954) sambenez válasza dethroner (#24952) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Sokat segítene ha leírnád szerinted mi nem frankó. Én nem látok semmit.

(#24955) dethroner válasza sambenez (#24954) üzenetére


dethroner
veterán

Na ne csináld már, tényleg nem látod? Egy részlet nélküli, sötét, torz színezetű paca az egész.

De hogy egyértelműbb legyen. Mivel már 2 kamerám van, íme, ugyanaz az utca.
A vízjelből úgyis kiderül, de azért biztos ami biztos, szóval A800 videóból képmentés

Aztán ugyanaz A500s videóból

Na, így már szembetűnőbb?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24956) sambenez válasza dethroner (#24955) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Megnéztem azt a videót amit linkeltél, abban én nem láttam hibát.
Szerintem az A800 képe sokkal közelebb lehet a valósághoz, az A500S meg túl van világosítva. Annak ellenére hogy az szerinted jobb. Gondolom az A500S-ben be van kapcsolva a wdr azért ilyen világos..

(#24957) dethroner válasza sambenez (#24956) üzenetére


dethroner
veterán

A500s-ben igen be van kapcsolva a wdr. Lehet ettől van világosabb képen, ezt nem tudom, nem használtam még kikapcsolva.
De most komolyan nem szar az A800 képe? Egyszerűen nem akarom elhinni hogy ez normális minőség. A yt videókon mindenhol szép világos, részletes videók készülnek, színekkel. Pl a jobb oldali házon egy sötét folt a tető, a másik esetében meg látszanak a cserepek. Vagy a bal oldali árokban az A800 képén barna foltként vannak jelen a falevelek, az A500s képén ha nagyon akarod, meg is tudnád számolni a faleveleket.
Plusz az említett videón egy darab rendszám se olvasható, még az útszélén álló autóé se.
De ha azt mondod/mondjátok ez normál minőség egy 4K felbontású kameránál, akkor szívfájdalom nélkül fogom eladni, mert akkor nem cseszek át senkit.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24958) sambenez válasza dethroner (#24957) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Ha te nem látsz egyetlen rendszámot sem akkor csináltass szemüveget.
0:24,0:25,0:27,0:28,0:29 mind látszik. 01:07-nél a parkoló autók rendszáma is látszik, pl. a citroen rendszáma RFK146, de utána a suzuki és a mazda rendszáma is látszik.
Nem akarom kiírni az összes másodpercet. És igen egy wdr-rel világosított képen természetes hogy a világosítás miatt az árnyékban lévő dolgokat jobban látod. Erre találták ki. Lehetne az a kamera 16K-s is ha a fényviszonyok olyanok, nem a felbontáson múlik.

[ Szerkesztve ]

(#24959) dethroner válasza sambenez (#24958) üzenetére


dethroner
veterán

Lehet nem ugyanarról a videóról beszélünk :)
Én most [erre] írtam hogy egyetlen rendszám se olvasható.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24960) sambenez válasza dethroner (#24959) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nem, mert én a #24952-ben lévőről beszéltem.
Nem szeretek YT videókat véleményezni mert nem az eredeti minőség látszik.
De abban biztos vagyok az 500S felvételén sem látszanak a rendszámok ilyen fényviszonyok és sebesség mellett.

[ Szerkesztve ]

(#24961) Cunaja válasza dethroner (#24959) üzenetére


Cunaja
addikt

Az biztos, hogy nem sok rendszámot kell kitakarni.
Megnéztem a videó fájl adatait és marha érdekes, hogy ugyanaz mint a egy Viofo videó.
Vagyis, ne a Youtubra tedd fel, mert az átkonvertálja a videókat.
Ha megnézzük a videód adatait, amit sembenez kolléga kivesézett a másodpercekkel, (nem volt átkódolva) teljesen más kódolása mint ez, a rendszámok nélküli. Eredeti videót mutass nekünk légyszi. :R

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24962) dethroner


dethroner
veterán

Úgy tűnik a hülye CPL szűrő a gond. Reggel levettem, és összehasonlításképp kirakok ugyanarról a helytől egy képet, szép napos időben mindkettő. Első CPL szűrővel

A következő pedig CPL szűrő nélkül

Pedig muszáj valamit pedig felrakni, mert iszonyatosan tükröződik a swift szélvédő, pont azon a részen a legdurvább, ahol a rendszámoknak kellene látszani.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24963) pakfong válasza dethroner (#24962) üzenetére


pakfong
tag

Végülis csak hárman kérdeztük meg, hogy mit látsz rossznak. :)

Azt a szűrőt egyébként lehet tekerni, hogy a tükröződésen mennyit javítson.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#24964) dethroner válasza pakfong (#24963) üzenetére


dethroner
veterán

Mindannyiszor leírtam hogy azért látom rossznak, mert sötét. És tudom hogy lehet forgatni, amikor felraktam, forgattam is bőszen, hogy megtaláljam azt a helyzetet, amiben a legkevésbé csillan be a lencsébe a szélvédő. Úgy látszik ez az ára. Bár ez sem igaz teljesen, mert itt bent a házban csináltam korábban videót, és akkor szűrő nélkül is nagyon sötét volt az A800. Itt van róla a kép, mondom, nincs szűrő egyik kamerán se. ,
A800

A500s

Aztán tegnap este újra behoztam a házba a kamerát (kint nagyon hideg van :) ) és próbáltam egy kis csövet hajtani papírlapból, amit a lencsére húztam, ezzel is kitakarva a fényt. Azt tapasztaltam, hogy ha ráirányítom a kamerát pl egy fekete székre, akkor az egy fekete szék szerű sziluett lesz. De ha ráraktam a kis papircsövet, akkor világosított a szoftver a képen és látszottak a szék részletei, karfa, háttámla, ülőlap résztelei. Természetesen a CPL szűrő nélkül voltak ezek a próbálgatások. Szóval még mindig azt gondolom hogy valamiért kicsivel többnek érzékeli a beeső fényt a szoftver és többet zár a rekeszen mint kéne. CPL szűrő pedig kellene, mert nagyon tükröződik a műszerfal, viszont nélküle olvashatóbbak a rendszámok.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24965) sambenez válasza dethroner (#24962) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Most nem kérdezem meg hányszor volt itt arról szó, hogy a CPL szűrő sötétít a képen. Én ezért nem is használom. Tudok együtt élni a tükröződéssel.
De eddig nem is írtad, hogy van rajta. Szerintem azonnal rávágtuk volna, hogy az lesz a ludas. :D

(#24966) sambenez válasza pakfong (#24963) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Lehet tekergetni, de akkor is sokat levesz a fényből.

(#24967) WaterWave válasza dethroner (#24962) üzenetére


WaterWave
veterán

Én erre már nem írok semmit :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24968) Cunaja válasza WaterWave (#24967) üzenetére


Cunaja
addikt

:C Megint jót nevettem az írásodon.
1 kérdés és egy kísérlet.
Kérdés. Ha véletlenül Viofot vennék, mivel lehet a számítógépen a videókból kinyerni a GPS-adatokat, vagyis visszanézni merre jártam? Ha csak a Dashcam Viewer progival, akkor a Viofo már ugrott is 100%. Nem fogok még egy programmért külön fizetni. Veszek egy 100K-s kamerát és nem kapok hozzá progit. Röhej. Nem írtam típust, mert megígértem, hogy nem foglalkozom vele.
Kísérlet.
Ugye rengeteg videót néztem, már jojózik a szemem és marha gyorsan elengedtem a CPL -szűrőt én is. A fenti képen, tökéletesen kijön a hibája.
Viszont a szélvédő tükröződéssel kellene valamit kezdeni.
Az a kérdés, honnan jön? Mi lenne ha azt a szöget, kitakarnánk ideiglenesen alulról. Nem a kamera szöget, hanem a tükröződés szögét. Ez egy érdekes felvetés. Valami olyan szerkezet kellene, amit szembe napnál, a kamera alá tudnánk rakni, hogy a tükröződési szöget ne lássa.
Az is lehet, már teljesen begolyóztam és baromságokat beszélek. ;]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24969) sambenez válasza Cunaja (#24968) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Szerintem elég hülyén nézne ki ha a kamera alá raknál valamit ami képes kitakarni a tükröződést. De lehet az járható út lenne ha valami olyan anyagot raknál magára a műszerfalra ami nem tükröződik, és nagyon fekete. Persze lehet ez sem megvalósítható úgy hogy jól is nézzen ki.

(#24970) Cunaja válasza sambenez (#24969) üzenetére


Cunaja
addikt

Rengeteg YouTube Dashcam videóban, letakart műszerfal van. Milyen érdekes. Ezért sem mérvadóak azok a videók.
Félrevezető lehet az ilyen.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24971) WaterWave válasza Cunaja (#24968) üzenetére


WaterWave
veterán

Értelek...

Holnap első dolgom lesz venni egy esernyőt, és megpróbálom majd úgy belőni, hogy ki is lássak, de az árnyékot is lefogja a szélvédőre szerelt esernyővel. :D

"Ha véletlenül Viofot vennék, mivel lehet a számítógépen a videókból kinyerni a GPS-adatokat, vagyis visszanézni merre jártam?"
Nem tudom, mivel sosem volt ilyen kamerám.
500s-ben kiiírja a képernyő alsó részében + van neki egy driving route menüpontja az android alkalmazásban, az megmondja, merre jártál és mennyit mentél.

"Viszont a szélvédő tükröződéssel kellene valamit kezdeni.
Az a kérdés, honnan jön?"
Hát nem az űrből annyi biztos.
Fényviszonyok és a fénytörések borzalmas összetett folyamata okozza..
Ezt már régen is kifejtettem, hogy leszarom, engem nem tud lázba hozni, ha látok tükörképet a szélvédőn.

Ha eldöntötted melyiket veszed majd meg, mindenképp írd meg, most már mindenki kíváncsi szerintem milyen döntés születik:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24972) Debilon válasza WaterWave (#24971) üzenetére


Debilon
addikt

a GPS-es talpú Viofo is kiírja a videon (ha be van kapcsolva), de nem értem, hogy miért kéne kinyerni?

ott a felvétel, Ő volt arra, csak tudja mikor merre volt, amit rögzített? (gondolom én)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#24973) WaterWave válasza Debilon (#24972) üzenetére


WaterWave
veterán

Én sem értem, gps adatok kinyeréséről, tükröződésekről magyar nyelv hiányáról mennek itt az eszmecserék. :D

Lassan jön a fw frissítés (február eleje)

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24974) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Sziasztok! Kicsit off topic leszek, de muszáj megkérdeznem:

Kiszemeltem egy 70MAI A800S-t megvételre, és megdöbbentem tapasztaltam, hogy az összefoglalóban szereplő dx.com-on (Deal Extreme) az itthoni árak feléért kapható ez a kamera (LINK). Tényleg ennyivel olcsóbb, vagy benézek valamit? :)

Megbízható egyébként ez a bolt? Ha igen, nem kérdés honnan rendelem.Sajnos erről sok infót nem láttam még itt, keresgélve sem.

[ Szerkesztve ]

(#24975) sambenez válasza Zyelor (#24974) üzenetére


sambenez
Topikgazda

El kell keserítselek. A linken alapvetően egy A800 van, az "S" nélküli verzió.
DE az már nem kapható, így csak a hátsó kamerát (RC06) tudod kiválasztani, az kerül 56$-ba.

(#24976) Zyelor válasza sambenez (#24975) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Köszi a gyors választ! Minden világos, miután megírtam a kérdést feltűnt az S hiánya, de nem biztos, hogy az oldal alapján rájöttem volna, hogy ez csak a hátsó kamera. Köszi szépen! :R

(#24977) Cunaja válasza WaterWave (#24973) üzenetére


Cunaja
addikt

Valójában, elég sokakat érdekelhet ez a három dolog, csak nem merik felvállalni a téma kérdését, mert félnek, hogy hülyének néznék. Engem marhára nem szokott érdekelni ki mit mond, akkor is megkérdezem, vagy felteszem a kérdést ami engem érdekel.
Utóbbi 2 dolgot már kitárgyaltuk. A harmadikkal viszont trafi bírságot is ki lehet védeni, ha nem vagy vétkes. Viszont nem merülnék bele, mert megint le lennék hurrogva. Persze, megfogom írni mit vettem, előreláthatólag júniusban. Most még csak elmélkedek, de jelenleg a Mio Mivue 818 vezet, de a Viofo plusz is versenyben van. Amúgy ha nem lógna be az ADAS rendszer a képbe, akkor Azdome PG16S lett volna és nem kellene agyalni. Ráadásul azért jóval olcsóbb lenne.
Ugye ha a 70mai A800S jó lenne, akkor se menne tovább a kérdés. Az a 500S 4:3-as felbontása nem nyerő.
Hamarosan tanulnom kell, mert lesz két hatósági vizsgám és nem lesz időm júniusig nézelődni.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24978) WaterWave válasza Cunaja (#24977) üzenetére


WaterWave
veterán

Mio Mivue 818 termékkel pont azt a lehetőséget veszed el magadtól, hogy hátul is legyen "szemed"

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24979) Cunaja válasza WaterWave (#24978) üzenetére


Cunaja
addikt

Mio Mivue A50 lesz hátul majd, ha ezt veszem. Viszont ezt már írtam itt.
Látodm erre is gondoltam. :D

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24980) WaterWave válasza Cunaja (#24979) üzenetére


WaterWave
veterán

Hmm, de hogy kötöd rá a 818-ra a hátsó kamerát?
Lehet vak vagyok de én nem látok rajta olyan portot.

Smartboxot viszont meg kell venni majd hozzá hogy működjön a parkoló funkció, azt ne felejtsd el.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24981) Cunaja válasza WaterWave (#24980) üzenetére


Cunaja
addikt

A lap alján láthatod a kábelt. A Smartbox is számolva lett. A legolcsóbb összerakásban Mio Mivue 818 + A50 + Smartbox III + memokari U3 V30 109.000. Nem olcsó, de sokat tud.
Még mindig nem találtam helyet ahol szidták volna. Egyedül az alkalmazással való kommunikációt, de az engem nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24982) BBéci válasza Cunaja (#24977) üzenetére


BBéci
titán

"A harmadikkal viszont trafi bírságot is ki lehet védeni, ha nem vagy vétkes."
A kamerád felvételét állítanád szembe a rendőrségi lézer által megállapított értékkel? Kétlem, hogy eredményes lenne a küzdelmed.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24983) Cunaja válasza BBéci (#24982) üzenetére


Cunaja
addikt

Előfordult már, hogy a kolléga mellet lévő autót lőte ki a lézer és természetesen ő is kapott bírságott. Ha nem lett volna GPS-es Lamax S9 az autójában, akkor fizet mint a huzat. Szépen bevonult a rendőrségre a felvétellel és megtámadta a döntést. Elfogadták neki. Védánál is volt már hasonló eset. Nem a lézert bírálod felül, hanem a lézer tévedést, hogy nem csak a bemért jármű kap bírságot. Az eset a Nagykörösi úton volt, a kamera a kolléga felől volt.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24984) WaterWave válasza Cunaja (#24981) üzenetére


WaterWave
veterán

Y kábelre gondolsz? Azzal nem kötöd hozzá.
Kamera oldalán van egy darab port, a usb csatlakozóé... erre hogy rakod rá a hátsó kamerát is, hogy az első rajta van?
Kettő portnak kéne lennie szerintem...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24985) BBéci válasza Cunaja (#24983) üzenetére


BBéci
titán

Köszi!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24986) dethroner válasza Cunaja (#24968) üzenetére


dethroner
veterán

Én már eléggé benne vagyok a CPL így, CPL nem úgy történetben, ha meghallgatsz egy véleményt, szerintem túlgondolod. Nem a kamera hibája hogy tükröződik és hogy az említett videókon letakargatják a műszerfalat. Ez a hiba az autó műszerfala és szélvédőjének döntési szöge miatt van. Ha biztosra akarsz menni, akkor kamiont, vagy buszt veszel, ott a függőleges üvegen valószínűleg sokkal kevesebb az esély a tükröződésre. Ugye én már tudom hogy CPL szűrő nélkül kellene használnom, mert a szűrő szerintem túl sötétté teszi a felvételt. Viszont azt is tudom, hogy CPL szűrő nélkül milyen a felvétel. Korábban raktam már be ide képet, most belinkelem. CPL szűrő nélkül [link] Aztán [itt] már fent van a szűrő, de nincs tökéletesen beállítva. És van még egy utolsó képem, ami igaz nem ugyanolyan fényviszonyok mellett készült, de azért annyi látszik hogy a tükröződést nem lehet tökéletesen megszüntetni, csak jobbá tenni. Tehát itt már a legjobb beállítás melletti legminimálisabb tükröződés CPL szűrővel

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24987) Cunaja válasza WaterWave (#24984) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem tudom én sem, de szerintem így. 1:11-től nézd. Nem ugyanaz, de majdnem.
dethroner #24986: A Mio-nál nincs CPL, ha kell, szerkesztek egyet. Azért nem veszek kamiont. :D Az már meghaladná a költségvetést.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24988) sambenez válasza Cunaja (#24983) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Biztos nem a Lamax felvétele miatt engedték el a bírságot.
Hiszen az bármit is mérhet nincs hitelesítve.

(#24989) sambenez válasza WaterWave (#24984) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Mert e legfontosabbat figyelmen kívül hagyja az A50 adatlapján. :DDD
"Kompatibilis modellek: MiVue™ C540, C541, C560, C570, 792, 795, 798, 812, 821, 826, 846, 866"

(#24990) simonjoe


simonjoe
őstag

..most akkor kell a szűrő, vagy ajándékozzam el?? :F :D

Joe

(#24991) Cunaja válasza sambenez (#24989) üzenetére


Cunaja
addikt

:R Mindenki segítségét, de ezennel befejeztem a fórumon való jelenlétet.
Ha egy Topikgazda arra nem képes, hogy információnak utána járjon és majdnem, hogy lehülyézi az egyik fórumtagot, akkor nincs miről itt tárgyalni.
Tessék, de kiteszem képben is. Nézd meg léggyszi a készülék leírását és utána alkoss véleményt.

Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24992) sambenez válasza Cunaja (#24991) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Megsértődhetsz, de a mio saját honlapjáról másoltam az idézett szöveget. Ott pedig nem szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#24993) hefot


hefot
csendes tag

Sziasztok!

512GB vagy 256GB memóriakártyával próbált már valaki 70mai Dash Cam Pro Plus+ A500S kamerát?
Jelenleg 128GB van benne, ezzel kiválóan működik.

(#24994) BBéci válasza hefot (#24993) üzenetére


BBéci
titán

Mivel 128 GB-osra a legjobb minőségben több mint 11 órányi felvétel fér rá, soha eszembe sem jutott nagyobbat tenni bele.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24995) hefot válasza BBéci (#24994) üzenetére


hefot
csendes tag

11 óra felvétel nekem nagyon kevés.
De hátsó kamerával 11-et sem bír, csak 7-et.

Szóval nekem nagyobb memória kell mindenképpen. Ezért keresek olyan valakit akinek tapasztalata is van a nagyobb kártyákkal.

Vagy ha valakinek lehetősége van nagyobb kártyával kipróbálni, azt nagyon megköszönném.

70mai Dash Cam Pro Plus+ A500S
512GB
256GB

(#24996) sambenez válasza hefot (#24995) üzenetére


sambenez
Topikgazda

2mp google keresés, 3. találat.
Azon a linken megtalálod a választ.
Dolgozz kicsit te is az infóért. ;]

(#24997) hefot válasza sambenez (#24996) üzenetére


hefot
csendes tag

Köszi a linket, de ezt én is megtaláltam, órák óta keresgélek erről, még ha ez olyan hihetetlen is. A fő gondom hogy találtam olyat hogy max 64GB-ot, és olyat is hogy max 128GB-ot kezel.

Ettől függetlenül korábbi tapasztalatom, hogy más márka kamerája is képes volt kezelni 256GB-ot, miközben hivatalosan max 64GB-ot tudhatott volna. Szóval a gyári specifikációk a max értékről nem biztos hogy igazak. És emiatt vagyok kíváncsi valós tapasztalatra, nem pedig a gyártó állításaira. Abban bízok, hogy ez a típus is jóval nagyobbat tud kezelni, mint amit hivatalosan mondanak róla.

(#24998) BBéci válasza hefot (#24995) üzenetére


BBéci
titán

Ha nem titok, áruld el, miért nem elég 11 óra? Annál többet biztosan nem vezetsz egyhuzamban.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24999) hefot válasza BBéci (#24998) üzenetére


hefot
csendes tag

Nem titok, parkolás közbeni folyamatos felvétel a cél.

(#25000) simonjoe válasza hefot (#24999) üzenetére


simonjoe
őstag

....rendezni is fogja az akkudat!! :K

Joe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.