Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) BBéci válasza WaterWave (#24784) üzenetére


BBéci
titán

Egyetértek. A kamera kijelzőjére csak akkor van szükség, amikor valamelyik gombjával állítgatsz valamit és nem a telefonos applikációval.
Totál felesleges és zavaró, ha menet közben folyamatosan világít.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24802) sambenez válasza dethroner (#24800) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Így egymás mellett valóban sötétebbnek tűnik, most visszanéztem több felvételemet is, és nekem egyáltalán nem sötétek.
De én az A500S képét látom túl világosra húzottnak. Az A800-nál sokkal részletgazdagabbak a festmények. De elég ha a fehér ajtót megnézed mennyire be van égve az A500S esetében.

(#24803) Bogyó bá' válasza dethroner (#24800) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem csak a HDR ki/be kapcsolása a különbség oka?

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#24804) ITI-san


ITI-san
tag

Sziasztok! Help! A500s nél time laps módban nem rögzít videót, pedig leállításnál mondja is hogy elindította a time laps módot. Miért nincs videó belőle? Az 1.0.10 - es Végű szoftver van rajta, amivel megkaptam. Köszi

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#24805) dethroner válasza sambenez (#24802) üzenetére


dethroner
veterán

Lehet hogy az 500-as képe beégettnek tűnik, viszont a padló színét nézve az van közelebb a valósághoz. Sötétít nagyon sokat a 800-as. Az 1.0.9 fw volt fent és emlékszem korábban javasoltad hogy rakjam fel az egyel korábbi fw-t, te is azt használod. Felraktam, semmi se változott. De kézzel takargatva a lencsét azt tapasztaltam, hogy ha oldalról a beeső fény nagy részét kitakarom, akkor világosít sokat a képen, akkor nagyon közel kerül a képe az 500-as képéhez. Valamiért szarul működik benne a fényérzékelő szenzor, a kelleténél többet zár a blendén és ezért kevesebb fény kerül az érzékelőre.

#24803Bogyó bá' HDR-t csak az A500s-ben látok, abban próbátam kikapcsolni is, akkor se változott a képe.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24806) Upo válasza ITI-san (#24804) üzenetére


Upo
addikt

Mintha azzal tényleg lett volna bug. Szerintem engedd rámenni a frisset (1.0.15), azzal működik.
Nálad nem jelzi az app a frissítést?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#24807) ITI-san válasza Upo (#24806) üzenetére


ITI-san
tag

De jelzi, csak ellenálltam.. :)
Akkor megpróbálom. Köszi

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#24808) ITI-san válasza Upo (#24806) üzenetére


ITI-san
tag

A Time laps mód megoldódott. Valóban a 1.0.15 firmware kellett hozzá.
1.0.10 nem készített videót.
Idő közben kipróbáltam véletlenül a hardware kit működését is. Pontosan leállítás után, nem akart time laps módot indítani hanem egyből kikapcsolt a kamera. Nem tudtam mi van, mígnem az autó jelezte hogy alacsony az akku töltöttsége. Szóval az is működik. Igaz, az autó már épp nem volt indítható. Majdnem elkapta de már kevés volt.

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#24809) bikfic1


bikfic1
tag

Sziasztok!

Sajna nagyon nem értek a hardwire kit bekötéshez, hiába van jutub video róla, de egyikben ezt az egyszerű megoldást láttam, ha megvan az obd csatlakozó a kocsiban.

szerintetek jó és megbízható megoldás lehet ez a dashcam áram ellátásához?

itt az amazonos linkje:

[link]

itt pedig a jutub video:

[link]

(#24810) ITI-san válasza bikfic1 (#24809) üzenetére


ITI-san
tag

Ha nem hardware kit - tel kötöd be, nem lesz parkoló és time laps funkciód.
Nem egy ördöngösség. Hardware kit (12v átalakító 5 v-ra) piros vezetékét állandóan 12 v-ra kötöd, a sárga vezeték kapcsolt (gyújtás) 12 v-ra A fekete test az autóban.

A bekötéshez biztosíték táblából veszed a 12v - ot, úgynevezett biztosíték bypass - szal (Homasita) általában a mini biztosítékok közül kell választani.
Semmi macera elvileg. Külön kap biztosítékot a kamera.

[ Szerkesztve ]

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#24811) BBéci válasza ITI-san (#24810) üzenetére


BBéci
titán

Durva haszonkulccsal dolgoznak! :((
Innen rendelve 5 darabot adnak 1200 forintért, ráadásul házhoz szállítva! [link]
Amíg megérkezik, addig bekötöm úgy, ahogy a Xiaomi shop videójában van. Szomszédom úgy használja egy éve.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24812) bikfic1 válasza ITI-san (#24810) üzenetére


bikfic1
tag

köszi, bár nekem ez is kinai amit irtál. :)
abszolút nem vagyok autóvillamosságban otthon, de az elektronikai tudásom is majdnem nulla..

azt néztem, mondják ebben a videoban is, hogy ez az obd adapter folyamatosan ad áramot az usb-n keresztül leálított motornál is. de lekapcsol ha már alacsony az akku feszültsége.
akkor sem menne onnan a parkoló mód?
azt írják arra lett kitalálva pedig.

(#24813) ITI-san válasza BBéci (#24811) üzenetére


ITI-san
tag

Ja durva a haszonkulcs, DE erre az összegre még rájön a Magyar Posta vamügynöki díja ami 790 Ft. És ezt akkor is beszedik ha kifizeted az Alin az áfát,vagyis nullás a vámeljárási fizetési kötelezettség. Lehetne persze hogy csak 390 Ft - ot kérjen a Posta, de valahogy sehogy sem tudnak előre szólni, hogy utalással tudnád rendezni. Azt sem mondhatnám, hogy házhoz szállítják. Nekem most szinte mindig sorba kell állni. Nem hozzák ki a csomagot, csak nagyon nagyon ritkán. Persze ettől még megéri. De ha megvettem a kamerát itthon akkor 2000 Ft már nem fog földhöz vágni...

[ Szerkesztve ]

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#24814) ITI-san válasza bikfic1 (#24812) üzenetére


ITI-san
tag

Szerintem nem működne. A kamera tudja hogy melyik vezetékről kapja az áramot hardware kit esetén. De innen folyamatosan kapná tehát miért is állna át parkoló módba.
Mondjuk ebben nem vagyok teljesen biztos.....

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#24816) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Vettem egy 70mai a500s-t, +hátsó kamera+hardwire kit.

Most az előbb bezártam az autót és hallottam, hogy azt mondja a camera hogy "low battery"

Ez miért lehet? Rövidtáv miatt?(kb 250 métert mentem az autóval)
Vagy csak valami anomália? Hisz elv. direktbe van kötve az akksira.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#24817) sambenez válasza Vismajor01 (#24816) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Biztosan jól van bekötve?

(#24818) Vismajor01 válasza sambenez (#24817) üzenetére


Vismajor01
addikt

Szakember csinalta es mar 2 honapja, nem gondolnam hha szarul van bekotve eddig bírta volna

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#24819) BBéci válasza ITI-san (#24813) üzenetére


BBéci
titán

Tévedsz, nem feltétlenül megy rá vámügynöki díj, ez több rendelésem során kiderült. Legutóbb telefontokot rendeltem, semmiféle pluszt nem kellett fizetnem.
Szó sincs arról, hogy földhöz vágna 2000 forint, de a pofátlanságot nem kedvelem, ráadásul utána kell menni, vagy 1000-1300 forintért házhoz szállítják. Amíg vannak verebek, akik darabonként ezerért is ráugranak, addig annyiért vagy még drágábban fogják adni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24820) ITI-san válasza Csubakkka (#24815) üzenetére


ITI-san
tag

Akkor neked szerencséd van a postával, én folyamatosan szívok velük. Eddig 10 csomagból 9 eljárásban volt. Illetve volt egy olyan, amit eddig nem tapasztaltam, hogy Ali-ról rendelt 2 különböző kereskedőtől 2 csomagot egybe tettek és futár hozta, miközben se nyomkövetés, sem semmilyen extra szolgáltatás nem volt fizetve.
"Az lehet, mert autó írást használok és egyszerűbb rányomni a szóra, mint teljesen beírni. Javítottam autó beírasban... Hardwire..."

[ Szerkesztve ]

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#24821) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Sziasztok!

Sajnos úgy néz ki, nem sikerült jó helyre felrakni a dashcam-et. Tök jól elrejtettük a visszapillantó mögé, belőttük wifi képen keresztül, hogy hova, minden tökéletes volt. Amíg - sajnos előre nem jutott eszünkbe :W - nem használtuk az ablaktörlőt. Ufó citröenen, hiába van fent 650mm-es lapát (800 a max amit találtam a neten) , nem ér fel a visszapillantó tükör "szintjéig".
Van esetleg magyar beszerzési forrás elektrosztatikus fóliára? (xiaomi shopban kicsit húzós az 5k)

[ Szerkesztve ]

(#24822) ITI-san válasza mézespálinka (#24821) üzenetére


ITI-san
tag

Még nem próbáltam de szerintem a mobilok kijelzővedő fóliája jó lehet. Próbáld a legocsóbbal és kiderül...

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#24823) sambenez válasza mézespálinka (#24821) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Lehet rosszul emlékszem, de nem 2db fólia van a dobozban?

(#24824) BBéci válasza sambenez (#24823) üzenetére


BBéci
titán

Enyémben kettő volt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24825) simonjoe válasza ITI-san (#24810) üzenetére


simonjoe
őstag

"Nem egy ördöngösség. Hardware kit" Nem, valóban nem, ha még teszel bele egy feszkorlátot is, h ne tegye padlóra az akkut! :P

Joe

(#24826) WaterWave válasza ITI-san (#24810) üzenetére


WaterWave
veterán

Ez az egyik leggányabb megoldás a bypass, másik az, mikor fogod a biztosítékot és arra tekered fel a leblankolt vezetéket...

Kétségtelen egyik legkézenfekvőbb de gányolás az egész...

Legjobb megoldás, mikor az obd csatlakozót szeded ki, és hátul szépen megblankolod a vezetéket, és ahhoz forrasztod oda a kit kábeljét, majd a feketével szépen leföldeled. Ehhez forrasztani kell, viszont cserébe nem lesznek kilógó vezetékek és bypassok a biztosítéktáblában.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24827) ITI-san válasza WaterWave (#24826) üzenetére


ITI-san
tag

Már bocs de a bypass - t gányolásnak nevezni meg egyenrangú megoldásnak a biztosíték lábára tekert kábellel. Hát azért ez erős állítás. Én így oldottam meg (bypass) és nagyon is kultúrált lett, semmi össze vissza vezetékek, amik szerinted kilógnak a biztosíték táblából... Ráadásul találtam üres helyet nekik. Obd vezeték blankolás mitől kultúráltabb megoldás?!.....Megnézném a markaszerviz arcát mikor meglátnak egy obd vezeték blankolást. Legyen az mégoly szakszerű is. Én nem kötnék olyan elektromos körre ami fő rendszereket is érinthet. Itt legalább biztosan tudom hogy nem lesz galiba. Ráadásul ez nyom nélkül eltűntethető, kiszerelhető.

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#24828) ITI-san válasza simonjoe (#24825) üzenetére


ITI-san
tag

Na ez a feszkorlát megoldás érdekelne. Nálam a 70mai Hardwire Kit - tel van bekötve. Ahhoz hogy lehet ilyet tenni? Vagy még inkább mit kell benne kicserélni?

[ Szerkesztve ]

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#24829) hun005a


hun005a
tag

adott egy MIO 733 ami egyszercsak resetelte magát és utána fejjel lefelé van a kijelző nem találtam erre vonatkozó beállítást ilyenkor mi van? köszönöm

(#24830) simonjoe válasza ITI-san (#24828) üzenetére


simonjoe
őstag

Félreérthetően fogalmaztam, a direktbekötésnél marad ki a feszfigyelés. Azt írtad, h be lehet kötni a nélkül is, amiben teljesen igazad van, csak abban az esetben nem lesz akkukontroll.
Ha a gyári kittel van bekötve, semmi dolgod, mert az tudja. Pont ezét van szükség rá, bár eléggé engedi "leülni" az akkut, talán 11,8V-ig. De nem engedi mélykisülni az akkut, így indításképtelenné tenni. A Viofo kittje sokkal jobb mert ott kézzel egy DIP kapcsoló sor segítségévet Te tudsz küszöbértéket állítani. Sajnos nem kompatibilis a csatlakozója.
#24821mézespálinka:
...nemtom hol laksz, találtam itthon fóliát, elsőhöz, gyárit is, meg a hátsóhoz is, sőt még 2db. 3M-es ragasztót is a konzolhoz. Szívesen neked ajándékozom ami kell, csak gyere érte, vagy találd ki a hozzáférés módját!

[ Szerkesztve ]

Joe

(#24831) BBéci válasza ITI-san (#24827) üzenetére


BBéci
titán

"Én nem kötnék olyan elektromos körre ami fő rendszereket is érinthet. "
Ezzel egyetértek.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24832) Hauptmann válasza WaterWave (#24826) üzenetére


Hauptmann
addikt

Na, az OBD csatlakozóra menő vezeték megbontása, megvágása az igazi gányolás, nem a bypass.

(#24833) Bogyó bá' válasza Hauptmann (#24832) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

+1

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#24834) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Várásolni szeretnék egy DasCam ot, viszont nem tudom milyen lehetőségeim vannak, amik ugynevezett passivparkoló módot, tehát akkumulátorral rendelkeznek, így arról képesek ellátni ezt a funkciót. Mit tudnátok ajánlani? (gondolom nem sok ilyen van, így az ár másodlagos) Előre is köszönöm.
Bár nem tudom mennyire ildomos pl nyáron az ilyen megoldás, mennyire biztonságos.
Sajnos nem tudom megoldani új autó révén hogy aksiról hozzam el az állandó árramforrást.
Esetleg már "taktika? szívesen fogadom."

[ Szerkesztve ]

(#24835) WaterWave


WaterWave
veterán

tudom volt már...

a 70mai program local albumában van benne a lementett video...
Kérdés az, hogy hogy töltöm ezt le.. mert megosztani megtudom... és milyen programmal szerkesztem meg...
Csepelen volt egy incidens és azt akarom kimenteni.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24836) sambenez válasza WaterWave (#24835) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Kiveszed a kártyát és egy kártyaolvasóval bemásolod a pc-re.
Vagy a telefonodra másolod a 70mai appal.
Szerkeszteni meg bármelyik szimpatikus programmal lehet ami ismeri ezt a videó formátumot.
Én Camtasia-val szoktam.

(#24837) WaterWave válasza sambenez (#24836) üzenetére


WaterWave
veterán

Le is kaptam, tökéletes.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24838) Jeffi


Jeffi
aktív tag

Sziasztok. 70mai A800s első kamera (4k-ban) + RC06 hátsó kamera (1080p-ben) egyidejű működtetésére megfelelő lenne ez a kártya? [link] (Samsung PRO Endurance microSDXC 128GB)

X1X

(#24839) WaterWave válasza Jeffi (#24838) üzenetére


WaterWave
veterán

tokeletes

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24840) Beni2360 válasza WaterWave (#24839) üzenetére


Beni2360
félisten

És ez is jó lenne?
Én tegnap rendeltem holnap érkezik.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#24841) sambenez válasza Beni2360 (#24840) üzenetére


sambenez
Topikgazda

A másik jobb, de szerintem ez is jó lesz.

(#24842) FireFox1996 válasza Beni2360 (#24840) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ilyet használok, csak piros színben már 5-6 éve, és még mindig bírja :C

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#24843) Beni2360 válasza sambenez (#24841) üzenetére


Beni2360
félisten

Na egy rövid 3x1 GB teszt.
SAMSUNG EVO PLUS )Fehér)

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#24844) sambenez válasza Beni2360 (#24843) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nem a sebessége miatt jobb a másik. Elvileg jobban bírja a szélsőségeket. De volt nekem evo plus kamerában és annak sem volt évekig semmi baja.

(#24845) Beni2360 válasza sambenez (#24844) üzenetére


Beni2360
félisten

Az eredeti posztom csak az általam ajánlott SD kártya olcsóbban beszerezhetősége végett jött létre.
Nekem 2 éve a dobozában van a kamerám :U egy 64 GB Sandisc-l. Olyan keveset megyek már (2 év alatt 5 E Km), hogy lusta voltam beszerelni, pedig minden hozzávaló cucc itt van a fiokban.
Ezt a samut a tábla gépbe vettem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#24846) FireFox1996 válasza sambenez (#24844) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

A másik (Endurance változat) jobban bírja az írás-olvasást, ezért a sebessége is lassabb pár tíz Mb/s-sel.

#24843 Beni2360: [link]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#24847) Upo válasza Jeffi (#24838) üzenetére


Upo
addikt

Én nem mernék U1 kártyát venni 4k+FHD-re, már az a500s is válogatja az U1 sebességű kártyákat, pedig az csak ~2K+FHD, én abba is U3-at vettem.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#24848) Dr.NX válasza Upo (#24847) üzenetére


Dr.NX
addikt

Mire nem elég a Samsung PRO Endurance microSDXC 128GB 30 MB/sec sebessége (ami egyébként megfelel az U3 specifikációnak)?
Kb. 500 MB egy 180 másodperces fájl, tehát 500/180= durván 3 MB/sec-et kell tudnia, ami egybevág azzal, hogy 24-25 Mbit/s a bitrátája az A800S-nek. Ha még hozzáveszünk még egy FHD videót meg overheadet, mittudoménmit, akkor sincs a közelében sem.

Elfogadom a sütiket.

(#24849) BBéci


BBéci
titán

Engem megtévesztett a videó felbontási lehetőségek megnevezése
Van high és low compression, amik az én értelmezésem szerint pont fordítottak, mint ahogy a 70mai tervezői gondolták. Ezért a beüzemeléskor az alacsony kompressziót (minél kevésbé tömörít, annál jobb) választottam. Pár hét után jöttem rá, hogy a másikkal lehet elérni a legjobb felvételi képminőséget.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24850) tomajer


tomajer
tag

Üdvözletem!

Sehol nem találok olyan írást, amiben említve lenne, hogy a belsőtér figyelésére alkalmas kamerát gyárt e valaki?!?
Tehát olyan érdekelne, amit lehet a belső tér figyelésére is használni.
Ha valakinek van ötlete, plíz.... ne tartsa magában!

hallotaxi.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.