Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) dethroner válasza Zirowe (#26000) üzenetére


dethroner
veterán

Pár mp alatt. Árnyékolás se nagy gond, nekem indítád után már a garázsban gyakran ott a pozíció.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26002) Ciccuka válasza Ciccuka (#25897) üzenetére


Ciccuka
veterán

70Mai A800S Firmware 1.0.13ww

Tegnap jelent meg

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#26003) sambenez válasza Zirowe (#26000) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Ha szélvédő fémgőzölt az szokott gondot okozni.

(#26004) Hauptmann válasza Ciccuka (#26002) üzenetére


Hauptmann
addikt

Van benne valami érdekes?

(#26005) vacs válasza Zirowe (#26000) üzenetére


vacs
veterán

kiveszed a kamerát és a szabad ég alatt kipróbálod (lehetőleg ne betondzsungelben), ha gyorsan talál, akkor az autót nem szereti, ha ott is lassan, akkor szerviz. :K

(^)(>.<)(^)

(#26006) Ciccuka válasza Hauptmann (#26004) üzenetére


Ciccuka
veterán

Elvileg egy nagyobb és több kisebb hibát javítottak benne szóval érdemes felrakni igen.
Nekem még nem volt időm rá.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#26007) Hauptmann válasza Ciccuka (#26006) üzenetére


Hauptmann
addikt

Majd felteszem én is, csak most szélvihar van a kertben, nincs kedvem kimenni az autóhoz.

(#26008) sambenez válasza Ciccuka (#26002) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Kár hogy a sima A800-at teljesen dobták. Nem is értem, pláne mert egy jobb technika volt.
Értem én hogy olcsósítás miatt kellett az S, de az hogy azóta semmi nem jött a simához kissé bosszant. Lehet a következő kamerám nem xiaomi vonal lesz akármilyen jó is legyen.

(#26009) koxkids válasza sambenez (#26008) üzenetére


koxkids
őstag

Mondjuk nekem semmi baj az A800-al, de igen, kicsit bosszantó hogy semmi upgrade nem jön rá..

(#26010) sambenez válasza koxkids (#26009) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Alapvetően nincs vele bajom, de ilyen hamar dobni a támogatását a legjobb kamerájuknak csalódáskeltő.

(#26011) simonjoe válasza Ciccuka (#26002) üzenetére


simonjoe
senior tag

...biztos valami nagyon fontos frissítés :W

Joe

(#26012) dethroner válasza sambenez (#26010) üzenetére


dethroner
veterán

Update akkor kell, ha valami hibát találnak, vagy plusz ficsört adnak hozzá.
Találsz a kamerád működésében kivetnivalót, vagy hiányolsz belőle valamit?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26013) BBéci válasza dethroner (#26012) üzenetére


BBéci
titán

Erről van szó! Totál felesleges frissíteni egy rendben működő eszközt. Sok esetben rosszabb lesz.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#26014) sambenez válasza BBéci (#26013) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Mondjuk adhatnának hozzá újabb tudást. Pl a timelapse jól jönne.

(#26015) at11 válasza BBéci (#26013) üzenetére


at11
tag

Hiba mindig van, csak esetleg nem használod azt a funkciót, javítani mindig lehet.

(#26016) dethroner


dethroner
veterán

Na konkrétan most kapok agyf@szt!
Átraktam másik biztosítékra a hw kit sárga vezetékét, első próba nap, minden felvétel megvan az odaúton és megvan a hazaúton. Remek. . Második próbanap, minden felvétel megvan az odaúton, remek. Viszont a hazaút, az gyakorlatilag teljes mértékben hiányzik. A legelső felvétel megvan, amit még a parkoló mappába rakott, és az utána következő már rendesen a normal mappába, és a leállítás utáni legultolsó felvétel, gyakorlatilag keretbe foglalta a hazautat, de semmi több. Pedig az anyós ülésen ülve csatlakoztam telefonnal a kamerához, a kamera kijelzőn villogott a piros pötty és ott volt a REC szó is, a telefonon pedig néztem milyen szépek a polárszűrő miatt az esti ég és felhők. De akkor hová a jó anyjába lettek a felvételek? Nem a hw kitt és nem az autó biztosítéktábla hiba okozza a kimaradó felvételeket, hanem valami számomra megfoghatatlan hiba. És most ne gyertek azzal hogy már megmondtátok hogy a kártyateszt hibát talált, és hogy akkor az a kártya az rossz stb, stb, mert ez már rég nem az a kártya. Amelyik kártyán a teszt hibát talált az már rég az A500S-ben van és jól működik. Jelenleg ez a köcsög A800 azt a kártyát (se) nem tudja használni, ami ezt megelőzően szintén hibátlanul ment az említett A500S-ben. Látott, hallott már valaki ilyen hibát?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26017) dethroner válasza dethroner (#26016) üzenetére


dethroner
veterán

Ahogy nézem nem vagyok egyedül ezzel: [link] [link]

Na, b@ssza meg, itt már volna értelme fw-t javítgatni, de gye ahogy sambanez írta, ezt a kártyát elfelejtették. Mint a telefon fronton, kell valami új, vagy olyan hibát találsz, amivel nem tudsz együtt élni, akkor vegyél másik terméket. Na hogy rohadna meg a xiaomi ahogy van :(((

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26018) Ciccuka válasza Ciccuka (#26002) üzenetére


Ciccuka
veterán

70Mai A800S Firmware 1.0.13ww

06/28/2022 I 47.8MB

Change log:
• Optimize the strategie of saving video files on SD card.
• Fix known issues.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#26019) pakfong válasza dethroner (#26016) üzenetére


pakfong
tag

Szivargyújtóról használtad tartósan (1 hét vagy több) a kamerát? Megvolt minden felvétel?
Ha igen, akkor megvan a hiba forrása. Innéttől kezdve nem értem mit akarsz még.

Ezt a "másik biztosíték talán jó lesz" dolgot nem igazán értem. Van olyan autó, amelyik menet közben leveszi a feszültséget arról a biztosítékról, amiről működik a kamera parkoló módban is?

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#26020) dethroner válasza pakfong (#26019) üzenetére


dethroner
veterán

Mit akarsz mondani? Sajnos nem jön át :U

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26021) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Vettem egy 70mai Dashcam Pro+ Plus kamerát.

Az a kérdésem , hogy ha telefonnal hotspoton keresztül csatlakozok hozzá , akkor az albumok között van egy "Event" nevű mappa. Ide is kreál felvételt , ezt ki lehet kapcsolni valahogy? Ez is eszi a tárhelyet gondolom...

(#26022) dethroner válasza WhiteWalker (#26021) üzenetére


dethroner
veterán

Ez a mappa pont a telefonos app miatt van. Az abba kerülő, jóval gyengébb minőségű felvételekhez fér hozzá a telefon app, a normál minőségű felvétel lejátszása meghaladná a kamera képességeit. És igen, persze hogy eszi a tárhelyet, de ugyanúgy törli is folyamatosan.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26023) WhiteWalker válasza dethroner (#26022) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Értem.
Viszont ebbe a mappába vannak random hosszúságú felvételek. Ezeket egybe fűzi , vagy hogy csinálja?
Mert normal mappábol probléma mentesen streameli hotspoton keresztül az egyperces felvételeket.

[ Szerkesztve ]

(#26024) dethroner válasza WhiteWalker (#26023) üzenetére


dethroner
veterán

Bocs, félre beszéltem :B Az event mappába azok a felvételek kerülnek, amiket eseménynek észlel a kamera. Tehát ami esetleg kárral, ütközéssel lehet összefüggésben. Pl a nagyobb kátyú, fekvőrendőr, ajtó becsapódás stb.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26025) WhiteWalker válasza dethroner (#26024) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jaaaa , így már egyértelmű :R
Mennyire bírja a hőt , gondolok itt arra , ha órákon keresztül süti a nap a szélvédőn keresztül?

[ Szerkesztve ]

(#26026) stifi82


stifi82
aktív tag

Sziasztok! Van egy Xiaomi YI Dash Cam menetrögzítőm.
A sárga vissza jelző össze vissza egyenetlenül villog egy jó ideje. Akku bír vagy 10 másodpercet áram nélkül. 64gb kártyával használom, garancia már nincsen rá.
Aztán ma lett volna szükségem egy rögzített részre. Rögzít van hogy 3 : 00percet utánna meg 1perc 6 másodpercet. Amire meg szükség van egy jó szakasz ki mard. Formázva lett a kártya utánna is ezt csinálja.
Találkozott már valaki ilyesmivel? Hogy lehetne ezt orvosolni?

(#26027) sambenez válasza stifi82 (#26026) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Másik kártyával próbáltad?
A kártyát tesztelted?

(#26028) JóGéza válasza stifi82 (#26026) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Szia!
Minden mappában nézted? Nem lehet, hogy az esemény mappában vannak a hiányzó felvételek?

(#26029) BBéci válasza WhiteWalker (#26025) üzenetére


BBéci
titán

Állítólag egész jól bírja a napsütést, de azért igyekszem napnak háttal vagy árnyékba parkolni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#26030) Dikri


Dikri
tag

Sziasztok!

Vettem a egy Mio MiVue 886 kamerát, de amint bekapcsol kb 3 sec után vészhelyzeti rögzitést csinál csak, és folyamatosan sípol.
Hibás lenne az eszköz? Vagy valami beállítás, bár nem találtam benne semmi ilyesmit.

Jelenleg azon gondolokod, hogy visszaviszem, 3 napon belül vagyok...

(#26031) koxx válasza Dikri (#26030) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nincs olyan, hogy 3 napon belül visszaviszed. Ha online rendelted akkor 14 napod van elállni a terméktől.

(#26032) trebrona válasza koxx (#26031) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha hibás, akkor 3 napon belül csere, utána szerviz offline vásárlásnál is.

Elállás valóban nincs, ezt nagyon sokan tévesen tudják.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#26033) Bogyó bá' válasza koxx (#26031) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha boltban vette, és a készülék hibás, akkor 3 napon belül kötelesek kicserélni vagy visszafizetni az árát. Vagy ez változott valamikor?

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#26034) trebrona válasza Bogyó bá' (#26033) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen, ez így igaz.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#26035) koxx válasza Bogyó bá' (#26033) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ja igen ha hibás, kevertem azzal ha nem tetszik és csak leadnád.

(#26036) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Melyik dashcam-et ajánljátok most első/hátsó kamerával? 70mai A500S és 800S-t nézegettem eddig, RC06-tal. Tesztvideók alapján, mint ha az 500S-nek jobb lenne a képe.

Xiaomi-n túl esetleg van jobb vétel? Pl. Voifo-nál

Az árat kb 80e HUF-nál maximalizálnám, kompletten. kamerák, hw cable, stb.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#26037) bul07 válasza TheProb (#26036) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy nagy memóriakártya(128GB) is kell, az meg már majd 10e, ezt is vedd bele

800S ha kell a 4K
500S ha nem zavara 4:3 képarány

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26038) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!
Nekem 70mai A500s kamerám van, fixen bekötve, de sajnos 20-ból egyszer nem indul el az autó bekapcsolásakor. Olyankor nem világít a LED rajra. Ha megnyomom bármelyik gombját, rögtön bootol, bekapcsol és elkezd rögzíteni. Más is tapasztalt esetleg ilyen problémát?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#26039) TheProb válasza bul07 (#26037) üzenetére


TheProb
veterán

Ja igen, az SD kimaradt.
Ez a kettő a bestbuy akkor szerintetek is. A800S csak ennyiben különbözik? A linkelt videón nekem nem tűnik ilyen jónak a képe, mint az 500S-nek.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#26040) TheProb válasza Laslow (#26038) üzenetére


TheProb
veterán

Nekem a 70mai pro csinált hasonlót a vége felé, aztán már sokszor tölteni sem töltött és amennyire észrevettem az akksija is lefőtt, mert ha azt mondta, hogy nem érzékeli a töltést és levettem a gyújtást akkor se kép, se hang nem volt már rajta...
Talán 2-3 évet bírt.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#26041) TheProb


TheProb
veterán

Timeline nézet és timelapse csak az m500-nál érhető el? Sem 500S, meg 800S esetében nincs?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#26042) libus


libus
őstag

Üdv!
Mio Mivue 818-al szemezgetek..☺
Valaki megtudná mondani, hogy ennek a kijelzője kikapcsolható e, hogy ne világítson nekem ott menet közben.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#26043) WaterWave válasza libus (#26042) üzenetére


WaterWave
veterán

Szinte minden kamerának kikapcsolható a kijelzője a beállításokban.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#26044) htc07


htc07
addikt

Sziasztok!

70mai pro plus dashcamem van, az elöl-hátul kamerás verzió. Szivargyujtóról tök jól működik, viszont most be lett kötve a gyári kittel állandóra, és működik rendesen az is, amíg meg nem állok (pl. piros lámpánál), akkor kikapcsol, mintha leállítanám a motort. Nem start-stopos kocsi, 2009 kia ceed. A forrasztások rendben vannak, nem ott lesz a gond, mert tényleg minden jól megy, amíg meg nem állok.

Van ötletetek, mit kellene megnézni? (a parkolás-rögzítés mód nem érdekel annyira, csak menet közben ne kapcsolgasson ki)

(#26045) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok,

Ablakra tehető elektrosztatikus fóliát (electrostatic sticker) honnan érdemes idehaza beszerezni? VIOFO A129 Duo-m van, eddig 2x kellett leszednem az első és a hátsó kamerát közvetlenül az ablaküvegről, kínszenvedés, ezért megpróbálkoznék ezzel a fóliával, nem tudom mennyire tartós. Olvastam, hogy valójában a telefonokra kapható kijelzővédő fólia is ilyen, akár azt is vehetek hozzá?

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#26046) herdsman12


herdsman12
őstag

DDPAI Z40 Dual kamerával van tapasztalata valakinek?

(#26047) dethroner


dethroner
veterán

Hali!
Azt gondolom sokan emlékeztek az A800 kamerám eltünedező, kimaradó felvételeire. Én magam is a saját szememmel láttam hogy ezt a jelenséget megcsinálta a kamerám [link] Végülis sikerült megoldani a problémát, ami a 70mai sara, hogy rohadnának meg ;]
Szivargyújtóról használtam 2 hétig és minden felvétel megvolt. Ekkor már tudtam hogy nem én vagyok hülye, nem az SD kártya szar. Elolvastam azokat a hozzászólásokat, amiket korábban linkeltem a [https://bbs-cdn.70mai.com/] oldalon, és felraktam az utolsó előtti, az 1.0.6w fw-t.
10 napja használom így és minden felvétel megvan. Ha valaki 70mai A800-at használ, a kamerán a legfrissebb 1.0.9w firmware fut és HW kit-el van bekötve, nézzen néha bele a felvételekbe, mert esélyes hogy kimaradnak időnként. És ha ezt tapasztalja, akkor a legjobb egyből visszarakni az egyel korábbi fw-t.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26048) at11 válasza A_ScHuLcZ (#26045) üzenetére


at11
tag

Van náluk szerintem, írj nekik egy mailt vagy csörögj oda, pótalkatrészük is van Viofo kamerákhoz, talp, kábelek, stb.

(#26049) sambenez válasza dethroner (#26047) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Most jól értem az 1.0.9-el nem jó a HW kittel, de jó a szivargyújtóról. Viszont az 1.0.6 pedig jó HW kittel is?

(#26050) A_ScHuLcZ válasza at11 (#26048) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Jogos, írtam. :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.