Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) saril válasza dethroner (#25799) üzenetére


saril
senior tag

Ha én nem méltattam volna válaszra, akkor (így nyerjem meg a lottó 5-öst vagy 6-ost) nem törölt volna semmit, nem érdekes, megszoktam.

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#25802) sambenez válasza saril (#25801) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Ja ha szerinted személyesen ellened szólt jelentheted, és a moderátorok eldöntik igazad van-e.
Elárulom nem lenne ötösöd.

(#25803) saril válasza sambenez (#25802) üzenetére


saril
senior tag

Nem gondoltam hogy ellenem írányult, csak konstatáltam azt a tényt, amit te sem cáfoltál, hogy én visszaválaszoltam, és ezáltal lett törölve, de ha nem válaszolok vissza akkor ott marad a bullshit! :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#25804) dethroner válasza saril (#25801) üzenetére


dethroner
veterán

Igazából Bélánk hozzászólása volt kb értelmetlen. Mi a bánatos nyúlf@szért rendelne valaki kínából 5db késes elosztót 2 hónapos szállításra, amikor most van szüksége 1db-ra.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#25805) saril válasza dethroner (#25804) üzenetére


saril
senior tag

persze, ezt akartam is írni hogy ha gyorsan kell akkor egyértelmű hogy itthonról rendeli, de ha tud várni, nem kell azonnal, akkor akár kintről is lehet :C
Egy a lényeg ez kiváló megoldás a kamerák be-biztosítékolásának!

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#25806) dethroner válasza saril (#25805) üzenetére


dethroner
veterán

Mindkét autómban ilyennel vannak bekötve a hw kittek :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#25807) BBéci válasza dethroner (#25804) üzenetére


BBéci
titán

Nem volt értelmetlen, mert a kamerámat december elején vettem, azóta az autó USB csatlakozójából táplálva használom. Ha ugyanakkor megrendeltem volna Kínából a tökéletesen ugyanolyan bizgentyűt, aminek darabját itthon 1000 forintért vesztegetik, már több hónapja azzal lenne bekötve. Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy valamit négyszeres áron vegyek meg, ami nem életbevágóan fontos.
Az sem elhanyagolható szempont, hogy az autóm biztosítéktábláján legalább 10 üres hely van, nincs szükség elosztóra, simán be lehet kötni úgy, ahogy a Xiaomi bolt honlapján lévő videóban látható. [link]
Valamint nem egy darab kellett a fórumtársnak, mivel négyet rendelt.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#25808) Sgt. Chris


Sgt. Chris
aktív tag

New Firmware Update for 70mai Dash Cam A800S-Dash Cam A800S-70mai BBS akit érint...én feltettem, nem vettem észre változást se pro, se kontra.

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#25809) simonjoe válasza Sgt. Chris (#25808) üzenetére


simonjoe
őstag

:R Akkor biztos fontos frissítéseket kapott! :((

Joe

(#25810) Hauptmann válasza Sgt. Chris (#25808) üzenetére


Hauptmann
addikt

Valami képvillogást említ egyes eszközöknél.

(#25811) dethroner válasza BBéci (#25807) üzenetére


dethroner
veterán

Az elosztónak semmi köze ahhoz, hogy mennyi szabad hely van a kocsidban. A lényege, hogy ne a videóban látható tekergetős tákolós módon legyen bekötve, hanem szép elegánsan. Nálam is üres helyre került mindkét kamera vezetéke, nem az elosztáson volt a hangsúly, hanem a pofásabb kinézeten. Mégha fedél alatt is van :)
Korábban volt értelme párszázas ajánlatokat rendelgetni ingyen szállítással kínából, de amióta van a kötelező áfa fizetés, azóta nem. Mert a vételárhoz hozzácsapódik plusz 27% áfa, meg ha a magyar posta hozza házhoz, akkor jó esély van a postai vámügynöki szolgáltatás 800 ft-os árának megfizetésével, meg ennél a linkelt terméknél 183 ft szállítási költség. Már minimum duplája az ára mint a weboldalon és akkor még a vállalt szállítási idő 3 hónap. Azért hogy spórolj mennyit is? Mert többnyire 1, max 2 db ilyen elosztó kell egy embernek. Értem én, szeretek én is rendelni külföldről ami ráér és aminél van tényleges spórolás, de hónapokat pár száz forintért egyszerűen nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#25812) sambenez válasza dethroner (#25811) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Tévedésben vagy mert nincs kötelező sem áfa sem semmilyen dij. Még a több hónap sem feltétlen igaz.
Viszont lassan engedjétek el ezt a témát.

(#25813) BBéci válasza sambenez (#25812) üzenetére


BBéci
titán

Pontosan ez a helyzet, legutóbbi három rendelésem csak annyiba került, amennyit a megrendeléskor kifizettem. Rémesek ezek a városi legendák.
A kamerák tartozékainak beszerzési lehetőségei teljes mértékben a topik témájához tartoznak.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#25814) sambenez válasza BBéci (#25813) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nem is arra gondoltam.

(#25815) b.bone válasza sambenez (#25786) üzenetére


b.bone
senior tag

Betettem a PC-be as SD kártyát, minden felvétel megvolt addig a pontig amíg nem csatlakoztam az app-al a kamerához, de a kamera semmilyen gombra nem reagált es a factory reset (5x power gomb) sem működött.

Végül letöltöttem egy új FW-t, FAT32-re formáztam a kártyát, rátettem az FW-t és így updateltem. Most működik.

De szerintem ez a kamera egy ipari hulladék, egy dashcamen sok múlhat, durva, hogy rácsatlakozom a saját appjával és haza vágja. A kevesebb néha több.

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#25816) sambenez válasza b.bone (#25815) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nem kellene hogy hazavágja. Az enyémet sem vágja haza ha rácsatlakozom. Másnak sem vágja haza, de előfordulhatnak technikai problémák.

[ Szerkesztve ]

(#25817) b.bone válasza sambenez (#25816) üzenetére


b.bone
senior tag

Egyébként, hogy ne csak puffogjak a technikai problémán, köszönöm a segítséget!

Most majd tesztelem a feleségem kocsijában lévőt mert az ugyanilyen A800S hátsó kamerával, lehet csak az enyém hibás vagy valami.

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#25818) skristof


skristof
tag

sziasztok!

dashcam-et szeretnek rakatni az autonkba, elolvasva az osszefoglalot es par gyors google meg YT video utan a VIOFO A129 PRO DUO ULTRA HD 4K-ra esne a valasztasom.

jol ertem, hogy:
- napos utcan sokat es hosszan parkolo auto eseteben a szuperkondis a javasolt
- 4K miatt minimum V30-as SD kartya ajanlott
- parkolo modot a tobbseg tudja es erdemes is bekottetni. azonban ha hosszan all az auto (akar 1-2 hetet is) azt gondolom nem viszi el akksirol. mennyi aramot vesznek fel ebben az uzemmodban, kb hany orat/napot megy el?

van most jobb vetel, vagy egyeb meglatas, amit nem vettem figyelembe?

illetve tudnatok ajanlani BP-n (vagy vonzaskorzete) szervizt (ha szamit, Suzukiba kerul a dashcam), ahol igenyesen be is szerelnek a 2 kamerat? (tudom, hogy youtube alapjan otthon is megcsinalhato lenne, de nem szeretnek erre most idot+energiat szanni es affinitasom sincs sok hozza) koszi :B

[ Szerkesztve ]

(#25819) BBéci válasza skristof (#25818) üzenetére


BBéci
titán

Tök felesleges a 4K!
Kártyából azokat válaszd, amik a topik összefoglalójában szerepelnek!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#25820) Peathee válasza BBéci (#25819) üzenetére


Peathee
aktív tag

Nem mindenkinek felesleges a 4K. Ha esetleg utólagos vágásra, szerkesztésre kerül a videó, akkor jó ha van miből dolgozni.
Na persze az is más kérdés, hogy a 4k az milyen fps-t és bitrátát jelent ezeknél a kameráknál...

(#25821) dethroner


dethroner
veterán

Na örömködök még egy kicsit, továbbra is megvan minden felvétel így hogy kicserélgettem a kártyákat. És a röcögős felvételekre is találtam magyarázatot. Amelyik felvétel 30fps-el készül az röcög, amelyik 25fps-el, az pedig folyamatos. Nálam van gond a lejátszó programmal, vagy mindenkinél a 30 a kevésbé folyamatos? Bár igazából több lejátszóval is megpróbáltam (potplayer, vlc, windows media player, valami beépített windowsfilmek+tv lejátszó) és mind ugyanúgy finoman ráng időnként. De a 25 képkocka meg folyamatos :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#25822) BBéci válasza Peathee (#25820) üzenetére


BBéci
titán

Arra a célra, amire gyártották és vásároljuk a kamerákat, nem szükséges a 4K felbontás. Gyakran gyengébb képminőséget adnak, mint a FHD-k. Felragasztjuk, aztán szerencsés esetben elfeledkezünk róla. Ha valamit bizonyítani kell ,arra megfelelnek az egyperces videók, nincs szükség vágásra, szerkesztésre. Sőt, azzal csökkenhet a hitelessége.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#25823) at11 válasza skristof (#25818) üzenetére


at11
tag

Szia! Jó választás, az egyik legjobb képű kamera. A 4K felbontás lenyűgöző, ha visszanézed egy nagyobb képernyőn, TV-n, de a lényeg, hogy biztonsági kamera funkcióban sokkal több pixelből dolgozik, mint egy FullHD kamera, sokkal jobban tudod nagyítani a részleteket. A képe pedig gyönyörű.

Nem kell bele V30 kártya, V10 is elegendő, pl. Samsung Endurance, és társai, azok is tudják a kellő sebességet, sokkal fontosabb, hogy "Endurance" kártya legyen.

A Viofo parkoló modulja beállítható, 11,8V , 12V, 12,2V, 12,4V lekapcsolási feszültségre. Minél alacsonyabbra állítod, annál tovább fog menni a parkoló mód, de annál jobban lemeríti az akksit. A 12V biztonságos, reggel indul a kocsi. A kamera meg kb. egy estétől reggelig felvételt tud csinálni így. (Ez minden kamerára igaz, kivéve a Thinkware U1000 és Q800, de az egyel drágább kategória, és azt nem tudja más, valamint az nem is pufferelt felvétel, mint a Viofónál.) Hosszabb parkoló időt kamera akksival lehet elérni, pl. BlackVue B124X , szintén nem olcsó holmi.

Egy szó mint száz, pöpec kamera, ár-érték bajnok, 4K, jövőálló, a legjobb kínai kamera. Szerelésre keress rá: New Duett Kft. Telefonon adnak árat autótípus alapján. (Kb. 25-30eFt.)

(#25824) at11 válasza Peathee (#25820) üzenetére


at11
tag

60Mbps, nem piskóta. És a 4K sem interpolált, valós, 8megapixel.

"The A129 Pro Duo 4K is using the Novatek NT96685 processor and the Sony IMX317 Exmor R sensor for the front camera. This allows for 3840 x 2160p recording at 30fps with a bit rate of 60Mpbs. Video quality during the day is excellent and night quality is good. As of its release date, the A129 Pro has likely the best 4k video quality of any dash cam."

(#25825) Peathee válasza BBéci (#25822) üzenetére


Peathee
aktív tag

Én több külföldi utamból megtartottam sok órányi videót amikor szép helyen jártam. Azokat majd összevágom 10-20 perces út bemutató videókká. 1080p lesz a végeredmény, pedig1440p és 4k is van a nyersanyag között.

(#25826) rasky


rasky
senior tag

Sziasztok!

Vettem korábban egy 70mai A500s kamerát, később hátsó kamerával kiegészítettem. Azóta laggol a kép, a hátsó képen nagyon látszik, az első kamera felvétele sem folyamatos...vettem bele V3-as samsung kártyát, de változatlan.

A hátsó kamera nélkül az első képe szép folyamatos, nem bírná a hardver?

Nagy csalódás, közben néztem youtube teszteket is róla és ott sem tűnt nekem szettben folyamatosnak a felvétel. :F

(#25827) dethroner válasza rasky (#25826) üzenetére


dethroner
veterán

A kamera képfrissítését állítsd 25 (50Hz) képkockára. Én is ezt figyelgetem már egy ideje, 60 és 55Hz-es felvételek röcögnek, 50Hz-es folyamatos.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#25828) rasky válasza dethroner (#25827) üzenetére


rasky
senior tag

Köszi, megnézem majd.

(#25829) dethroner válasza rasky (#25828) üzenetére


dethroner
veterán

De ha közben megtudsz arról valamit, hogy mivel kellene lejátszani a 60Hz-es felvételt a folyamatos képhez, oszd meg velem is :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#25830) BBéci válasza dethroner (#25829) üzenetére


BBéci
titán

Milyen előnyökkel bír a 60 az 50-hez képest?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#25831) Dolphine válasza BBéci (#25830) üzenetére


Dolphine
addikt

A 60Hz az az NTSC rendszerekhez van, az 50Hz az a PAL rendszerekhez. Hogy pontosabb legyek az NTSC 30 fps, a PAL 25 fps-el "döcög". Nekünk a PAL kell, tehát 50Hz. A 60fps az megint egy másik kérdés, attól a kép folyamatos lesz.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#25832) Bogyó bá' válasza Dolphine (#25831) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A PAL meg az NTSC azok hajdani, analóg tv-sugárzási rendszerek voltak. Jelentőségük mára pontosan nullára csökkent....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#25833) Dolphine válasza Bogyó bá' (#25832) üzenetére


Dolphine
addikt

Ezzel tisztában vagyok, de ettől függetlenül még mindig van ilyen beállítási lehetőség, és tudomásom szerint az 50 vs 60 Hz erre vonatkozik. De, ha tévedek, majd kijavítanak! :K ;)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#25834) Upo válasza Dolphine (#25833) üzenetére


Upo
addikt

Az 50-60Hz és az 50-60 fps két kölön dolog.
Az 50-60Hz a hálózati feszültség frekvenciájáról szól, ami nálunk 50Hz. A köztéri lámpák-jelzőlámpák-stb is erről mennek, némelyikben benne lehet az 50Hz-es vibrálás. Ez a menüpont annak a kompenzálására való. Valószínűleg 60Hz-en se lesz semmi, de lehet olyan eset ahol esetleg emiatt interferencia szerű jelenségek léphetnek fel. Úgyhogy 60Hz-re a 60Hz hálózati frekvenciát használó országokban kell állítani, pl. USA, Japán. Bár a japánok érdekesek, mert keleten 50Hz van, a nyugati részeken 60Hz. Tokio például 50Hz-es, Osaka 60 Hz-es.
Az fps pedig a másodpercenként rögzített képkockák száma, ami teljesen független a kültéri lámpák vibráláscsökkentési beállításától.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#25835) dethroner válasza Upo (#25834) üzenetére


dethroner
veterán

Az utolsó mondatod valószínűleg technikailag helyes, de jelen esetben, vagyis a 70mai kamerák esetében az a helyzet, hogy ennek a menüpontnak a beállításától függ a rögzített képkockák száma.
50Hz->25 fps
55Hz->28fps
60Hz->30fps
Tehát ha a szerint állítom be a felvételt, hogy idehaza kültéri lámpák miatt 50Hz a javasolt, akkor nem tudom kihasználni a kamera által kínált 30képkocka/s reklámozott értéket. Tudom hogy az emberi szem 24 fps-től nagyjából folyamatosnak látja a mozgást, de a több képkocka akkor is folyamatosabb mozgást eredményez. Nemhiába vadásszuk az erősebb vga-kat és nem véletlenül drágábbak azok a kamerák, amik 60fps-t tudnak.
És be lehetne állítani idehaza is a 60Hz->30fps értéket, leszarva a kültéri lámpákat, de valami rejtélyes ok miatt a nem 50Hz-n rögzített felvételekben pici rángások, röcögések láthatók. Ebből indult ki a kérdésem, hogy ez vajon miért lehet?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#25836) Upo válasza dethroner (#25835) üzenetére


Upo
addikt

Ja, annyira nem néztem, számomra irreleváns. Ha valami idióta csinál valami balhét, akkor az én 50Hz-re állított felvételemből is ki fog derülni hogy ki a hülye.
Azon kívül meg marhára nem érdekel az egész, én arra használom amire való. Be van állítva, gyakorlatilag nem kell semmit csinálni vele, el lehet felejteni hogy létezik. Ha gond van, akkor meg előszedem a felvételt. Nem b\/zizom, nem pöckölgetem, nézegetem, a beszerelés után valamivel kíváncsiságból ránéztem hogy milyenek a felvételek, de azóta csak teszi a dolgát magában.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#25837) BBéci válasza Upo (#25836) üzenetére


BBéci
titán

Erről van szó. :K

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#25838) dethroner válasza Upo (#25836) üzenetére


dethroner
veterán

Persze, ez így igaz. De akkor is ott a DE miért? Mi a franc lehet az ok? Próbáltam egy csomó szoftverrel pc-ről lejátszani a 30 képkockát, rángat. Tegnap kipróbáltam amlogic procis kodival, ott is ugyanaz. Vagy kevés a kamera hardver, vagy a kártya, vagy a franc tudja :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#25839) pakfong válasza dethroner (#25838) üzenetére


pakfong
tag

Ha abból indulok ki, hogy milyen sebességértékeket kaptál a kártyára, amikor letesztelted, azt mondanám, hogy hibás a kártya.
Csináltál felvételeket az összes felbontással vagy csak az fps-t változtattad? (nem tudom A800-nál milyen opciók vannak, meg hogy lehet-e külön állítgatni)

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#25840) sambenez válasza pakfong (#25839) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nekem egyáltalán nem rángat A800-as felvételen a 30fps, én teljesen biztos vagyok benne nála sem a kamera hibája.

(#25841) dethroner válasza sambenez (#25840) üzenetére


dethroner
veterán

Bonyolítsuk meg kicsit a helyzetet? :D

Van két kamera, A800 és A500S és van két kártya, nevezzük SD1 és SD2-nek.
A800-ban volt SD1, ami 30fps hibátlan, de voltak hiányzó felvételek.
A500S az SD2 kártyával csak 25fps hibátlan, de cserébe megvan minden felvétel.
Összecserélgetve a kártyákat, továbbra is csak a 25fps tökéletes az A500S SD1 kombóval, és továbbra is hibátlan folyamatos a kép A800 és SD2 kártyával, de ennél újra előjött a hiányzó felvétel jelenség. Vagyis semmi változás, mindkét kamera és mindkét kártya ugyanúgy működik minden változatban. A két SD kártya centire ugyanazt a sebességet tudta a teszt során, ebből azt gondolom nem a kártya hibája a 30fps röcögés, mert az A800-ban mindkettő folyamatos és mindkettővel megvan minden felvétel az A500S kamerával. Na, erre varjunk gombot :U

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#25842) sambenez válasza dethroner (#25841) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Az A500S-el is 4K-ban rögzítesz mint az A800-al?

(#25843) dethroner válasza sambenez (#25842) üzenetére


dethroner
veterán

Nem dehogyis :N Mennyi az A500S felbontása 1944p? Épp ezért fura hogy 4K-ban tudja mindkét kártya a folyamatos 30fps-t, míg jóval alacsonyabb minőségben meg ott a röcögés.
Én lehet hülye vagyok, de azt szűröm le, hogy az A500S nem hardver miatt nem tud teljesen folyamatos felvételt 25fps felett, és az A800 meg hiba miatt hiányzik néha a felvétel. De random hiba, néha napokig rendben felvesz mindent, máskor meg a felvétel legelső szakasza megvan és utána hiányzik minden.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#25844) dethroner válasza dethroner (#25843) üzenetére


dethroner
veterán

Amúgy ha az A800-nak 3 perces videók vannak beállítva, mi oka lehet hogy parkoló módban random hosszúságúak a felvételek? 11mp, 29mp, 39mp, 59mp, sőt, néha csak egy pillanat. A pillanatot értsd, médiainfó szerint nagyjából értelmezhetetlen hosszúságú, de a teljes adatsebesség viszont brutálisan magas.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#25845) pakfong válasza dethroner (#25843) üzenetére


pakfong
tag

Egyre zavarosabb, amit írsz. Pár napja azt mondtad, hogy csak a 25 képkockával folyamatos a kép.
25821
Vedd figyelembe, hogy ha az fps és felbontás magas, ott a videónál is magas lesz az adatsebesség. Amihez gyors és hibátlan kártya kell.
1. Ha döglődik a kártya, vagy eleve nem tudja a kívánt sebességet, a videón fognak jelentkezni a hibák. Youtube-ra tölts fel egy nyers fájlt, aztán nézd meg, hogy ott is röcög-e (az adatsebességet lerontja feltöltésnél, viszont, ha hibás a videó, azt látni fogod). Felteszem más youtube videó nem szaggat.
2. Downgrade-ld a kamerát, az új szoftver is szívathad téged. De az se normális, hogy az időt nem tudod beállítani.

#25843
Parkoló módban nekem is csinál 1mp-es videókat. Vagy ha beszállok az autóba, indít egy parkoló mód videót. De be is fejezi, ahogy ráadom a gyújtást, és indítja a normál felvételt. Ha egy pillanatnyi videó méretre nem nagy, nem tökmind1 mekkora az adatsebesség? Egyébként lejjebb a 25megás adatsebesség normális.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#25846) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok,

Viofo A119SV2 kamerám van az autóban de sajnos csak pár hónapja. A kamerát még 2018-ban vettem, hardwired kit van hozzá de ugye a vége mini USB.
Napi szinten tapasztalom, hogy a wifi hiánya miatt se mobilos app se azonnali videóletöltési lehetőségem nincs. Ez kezd zavarni, ezért érdeklődnék hogy hasonló vagy jobb képminőség melyik kamerával érhető el, plusz legyen benne wifi és appos letöltési lehetőség is.
Gondolom a bekötött kábel bukó és újat kell bevezetni...
Ha hazai bolt is van akár garival is, az még jobb lenne. Döntően városban használom majd. Reggel és délutáni csúcsban, télen ilyenkor mindig sötét van szóval az esti kép minősége is fontos lenne. Plusz a hardwired kit. :)

Köszönöm szépen előre is!
Tsé

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#25847) sambenez válasza Tsebacsi (#25846) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Szerintem a 70mai A500s minősége van olyan mint ennek a viofonak.
Viszont 4:3-as képet rögzít.

(#25848) Tsebacsi válasza sambenez (#25847) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez a 4:3 lehet probléma bármilyen szempontból? A telefonok is 4:3-as képeket lőnek manapság.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#25849) sambenez válasza Tsebacsi (#25848) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Van aki ragaszkodik a 16:9-hez. Neked kell tudni téged zavar vagy sem.

(#25850) Bib válasza Tsebacsi (#25846) üzenetére


Bib
őstag

Mini Usb-micro usb átalakító létezik ha kell majd, csak kissé nehezebb beszerezni de nem lehetetlen. Minden nap történik valami esemény amit le kell menteni? Vagy nem csak esemény rögzítő kamerának használod?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.