Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) PeterPH válasza tomajer (#24850) üzenetére


PeterPH
senior tag

Pl. VIOFO T130, A139 3CH, A129 PLUS DUO.
De más gyártónál is lehetnek.

(#24852) tomajer válasza PeterPH (#24851) üzenetére


tomajer
tag

Uhh... olcsóbb kategória? :-(

Azért köszönöm!
Komoly darabok.

[ Szerkesztve ]

hallotaxi.hu

(#24853) sambenez válasza tomajer (#24852) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Olcsóbb ha valahogy befelé fordítasz egy kamerát.

(#24854) tomajer válasza sambenez (#24853) üzenetére


tomajer
tag

Arra én is gondoltam, hogy mondjuk lemondok a hátsóról, és azt befelé fordítva teszem ellőre.
De hogy?

Bocsi, de sose volt még a kezemben ilyen eszköz....

hallotaxi.hu

(#24855) sambenez válasza tomajer (#24854) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Ez a nehezebb kérdés. Ráadásul sötétben nem látsz így semmit.
Mivel nem sok(nincs) tapasztalat van ilyen kamerával, ha google-ben rákeresel biztosan találsz olyat ami direkt ilyen és infrás a belső kamerája.
Én most próbáltam keresni, de csak olyat találtam amit mind USA-ban árultak.

(#24856) Cunaja válasza tomajer (#24852) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Itt is van egy.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24857) blanc83


blanc83
friss újonc

Sziasztok,
Vásároltam egy 70 mai Pro Plus A500S menetrögzítő kamerát, mellyel van egy kis problémám. ami a következő:

Amint ráadom a gyújtást az autóra, a kamera bekapcsol és kéri a memóriakártyát.
Behelyezem és működik szépen.
Autót leállítom a kamera lekapcsol.Ez is rendben van.
Viszont amikor újra gyújtást adok (és a memóriakártya ugye már bent van) már nem akar elindulni a kamera.A piros led világít ami elméletileg hibás rögzítést jelent.A kijelzőn világít a 70mai felirat de ennyi.
Tehát amikor úgy indítom el,hogy benne van a kártya akkor nem működik.
Ha újra indítok kártya nélkül akkor megint kéri a kártyát, és akkor működik, rögzít stb.
Újraindítás kártyával, megint nem működik.
A kártyát már formáztam, gyári beállításokat visszaállítottam ,de nem javult meg.
Lehet,hogy a memóriakártya a hibás? Vagy a kamera?
Volt valakinek ilyen tapasztalata??

Segítségeteket előre is köszönöm!!

(#24858) sambenez válasza blanc83 (#24857) üzenetére


sambenez
Topikgazda

A kamerával formáztad a kártyát? Ha igen előtte volt már PC-n formázva?
Milyen kártya?

(#24859) blanc83 válasza sambenez (#24858) üzenetére


blanc83
friss újonc

Formáztam PC-n ,aztán formáztam a kamerával is, többször is.
Kingston 16gb C10, nem mai gyerek,de pl. egy másik akciókamerában teszi a dolgát.
Még annyi ,hogy az egyszer miután formáztam a kamerában, működött a kártyás indítással is,de a következő próba után megint hiba.

(#24860) tomajer válasza Cunaja (#24856) üzenetére


tomajer
tag

Köszönöm!

Ez ugyi nincs az ajánlott márkák között. Tud róla valaki valamit?

hallotaxi.hu

(#24861) FireFox1996 válasza blanc83 (#24859) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Szerintem egy ilyen kamerához 32gb is kevés, nemhogy 16gb...
Gondolj bele: egy több órás úton véletlenül 3-4 db felvételt kell védetté tenned, így már alig marad szabad helyed, vagy ha otthon csak akarsz vmit visszanézni, de már nincs ott, mert kevés volt a hely, és felülírta a kamera
Alzan pl. 128 GB Samsung evo Plus 7700 ft.
(És a jó öreg sjcam kamerám simán kezeli ezt a 128gb-osat.)

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#24862) sambenez válasza tomajer (#24860) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Ha emellett döntesz gondold át megéri-e neked kínából 10e ft-al olcsóbban. A banggoodon 148$.

(#24863) Stynki


Stynki
lelkes újonc

Tegnap bekötötték a hardwire kit-et a 70mai 500 pro Plus+ + hátsó kamera szetthez. Előtte megnéztem, hogy hátsó kamera nélkül 12V tápfeszültségről kb. 0,5A a fogyasztás. Próba képpen egy schottky diódát kötöttem a a fix 12V és a +Vcc közé. Így kb 0,4V-al emeltem meg a 11,4V-os érzékelési feszültséget. Olyan diódát választottam amelyen 0,5A nél 0,4V feszültség esik. Egyelőre a "teszt" üzemben nézem, hogy hogyan "meríti" a Toyota Corolla Sedan akkuját. Ha a 11,8V nagyon nem oké akkor változtatok (2x 0,3V-s diódával, 12V-ra emelve a 11,4V-ot) A kamerák felszerelése a szélvédőre és a hátsó üvegre simán ment. Jó képeket csinál mindkét kamera, a muzikeres Sandisk High Endurance 128Gb memória kártyával nem volt gondom eddig. XVIII. kerületben egy két nagyobb úthibánál emergency videót is csinált. Mindenkinek ajánlani tudom. :DD

(#24864) sambenez válasza blanc83 (#24859) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Könnyen lehet a kamera nem szereti ezt a kártyát.

(#24865) blanc83 válasza FireFox1996 (#24861) üzenetére


blanc83
friss újonc

Persze, mindenképp veszek egy másik kártyát, nagyobbat, jobbat aztán kiderül mit mutat akkor. Csak fura, hogy olvassa a kamera ha utólag adom be neki, de ha eleve bent van akkor meg el sem indul.

(#24866) tomajer válasza sambenez (#24855) üzenetére


tomajer
tag

Pedig ez az irány tűnik megfelelőnek. (vagyis a hátsó kamera belsővé kinevezése)
20 pénznél többet nem szánnék rá, és azt is ha lehet magyar boltban.
Viszont nincsenek nagy igényeim ... a megbízhatóságon kívül.
Taxiban használnám. Fontos az első kamera, mert ma már annyi szörnyűséget látni, hallani a letagadott tényállással, hogy hasznos lehet.
A másik szempont viszont szakmai. Elég sok olyan utas van, aki utólag letagadja, hogy mit mondott, amikor kiderül, hogy mégsem arra kellett volna menni, mint amit ő preferált, stb-stb.
Tehát, a cég felé, a hanganyag lenne a fontosabb, és a kép elég, ha annyira felismerhető, hogy ki beszél ... ha felkapcsolom a belső világítást, akkor úgyis verőfény van az autóba, tehát, pár pillanatra mindenképpen felismerhetővé tudom tenni az arcokat.
Fontos lenne még, hogy én egy gombnyomással tehessek el felvételt, ha kell ....
Nem tudom ezek közül mi evidens, mi extra, de lényegében ennyire van szükségem, minél kevesebb kábelezéssel.
Az autó a saját kertemben a saját garázsomban áll, tehát parkoló figyelés nem kell. Tele van vezetéstámogató rendszerrel, tehát arra sincs szükségem.
Csak az alapfunkciók, de azok megbízható jó minőségben.
És hát akkor, olyan hátsó kamera, ami előre, belülre szerelhető fizikailag!!!
Köszönöm szépen a segítséget.

hallotaxi.hu

(#24867) sambenez válasza tomajer (#24866) üzenetére


sambenez
Topikgazda

A 20e már önmagában kizár szerintem minden lehetőséget. Nem tudom egyáltalán létezik-e 2 kamerás megoldás ennyiért.

(#24868) WaterWave válasza Stynki (#24863) üzenetére


WaterWave
veterán

Én az emergency videot kikapcsoltam, főleg az úthibák miatt.
Számomra amúgy is felesleges.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24869) Cunaja válasza tomajer (#24866) üzenetére


Cunaja
addikt

Most nem kötekedni akarok, de a párom minap utazott taxiban és a tudta nélkül kép és hangfelvétel készült róla. Ez utólag derült ki, amikor már elhagyta az autót.
Alíg bírtam lenyugtatni, hogy ne akarja a személyiségi jogait fírtatni a rendőrségen.
Szóval, azért szerintem egy taxiban nem kellene legalább a figyelmet felhívni, hogy ilyen, vagy olyan felvétel készül? Rendben van, hogy magadat védenéd meg, ez sajnos a mai világban nem is csoda, de az utasnak is lenénnek jogai.
Azt mondta a párom, hogy ha még1x meglát egy kamerás taxit, nem fog beleülni. Nem szeretne Youtube sztár lenni, még véletlenül sem. Ha az utat veszed hangnélkül az rendben van, de a többi már aggályos, figyelmeztetés nélkül.
Sajnos a 20K nagyon kevés, de azért lehet dual-t kapni. Minőség szerintem nem sok. Ebben az árban trialt nem kapsz. Vagy marad a két szimpla megoldás, egyik befelé fordítva.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24870) WaterWave válasza blanc83 (#24857) üzenetére


WaterWave
veterán

Memóriakártya nem hibás, csak vannak bizonyos kártyák amik nem tudják felvenni a versenyt sajnos a kamerával... Mondok egy példát...

sandisk extreme pro a1 ... konkrétan kuka
Elkezdi a felvételt, de kis idő múlva pirosra vált a kamera ledje és mondja, hogy formázzam a kártyát mert sérült.
gopro kamerában példás, de itt kuka.
Sebességre nem jó vagy nem tudom

sandisk extreme pro a2
Ez már jó, most ezt használom, ez nyakig érő homokban se rohad le, nem fagy, nem akad, nincs hiba.

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24871) WaterWave válasza tomajer (#24866) üzenetére


WaterWave
veterán

El nem tudom képzelni miért kell neked belülre is kamera, de fogadjuk el..
Viszont a hátsó kamerát nem fogd tudni belsővé alakítani a felhelyezése miatt. A lencsét fel-le tudod mozgatni, de fordítva kéne ülni a ragasztós résznek, az meg nem fog menni...
Tehát barkácsolni kell az meg nem szép... Nem beszélve mivel kis helyen van, a fókusszal nem tudom mennyire lesznek barátok.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24872) blanc83 válasza WaterWave (#24870) üzenetére


blanc83
friss újonc

Köszönöm a választ, válaszokat! Mindenkinek!
Akkor veszek egy jobb kártyát aztán ,majd jelentkezem,hogy mi a fejlemény!

(#24873) Upo válasza Dr.NX (#24848) üzenetére


Upo
addikt

Ha U3 specifikációnak megfelelne, akkor U3 lenne ráírva. Nem véletlen, hogy csak U1-et vállalnak be. Nem mindegy, hogy 30MB/sec vagy akár 30MB/sec. C10-es sebességosztályt említ a gyártói adatlap.

Én csak a saját tapasztalataimat írtam le, hogy ne fusson be tátott szájjal az erdőbe.
A 70mai pro-ban simán mentek az U1 kártyák, 32-es Evo Plus és később 64-es Sandisk Utra volt benne.
Amikor megjött az A500s szet, akkor belepróbáltam a kártyákat. A 32-est következetesen visszautasította, hogy alacsony a sebessége. A 64-est elfogadta elsőre.
Pár napig csak a lakásban futott teszt üzemben, próbáltam mennyire stabil. Onnantól jöttek gondok a 64-essel, amikor a hátsó kamerát is rádugtam. Onnan minden negyedik-ötödik bekapcsolásnál kiírta hogy kevés a sebessége. Ki-be kapcsolásra legtöbbször elfogadta, volt hogy így üzemelt folyamatosan 3 napon keresztül egy csuklás nélkül, de leállítás után ugyanúgy nem volt stabil az indulás.
Azután megjöttek az U3-as kártyák, az Evo Plus U3 V30 A2 tényleg gond nélkül működött a tesztüzemben, és azóta is az autóban.
Úgyhogy hiába kellene elméletben megfelelőnek lennie a sebességnek, de a kamera mégis visszadobja a kártyát. És a többi 70mai kamera is érzékeny a kártyákra, az első 70mai d01-től kezdve a mostani típusokig.
Ugyan az A800S-el nincs gyakorlati tapasztalatom, de más beszámolók alapján szintén hajlamos az alacsony sebességű kártya jellegű hibákra, valamint a specifikációk alapján az A800S nagyobb adatmennyiséget mozgat egységnyi idő alatt mint az A500S; én ezek alapján mertem írni, hogy nem biztos hogy ajánlott olyan kártyával kísérletezni, ami sebesség alapján az A500S-nek is határeset, hiába kellene az elmélet szerint megfelelőnek lennie.
Az A500 A800 széria különben se szereti annyira az endurance kártyákat.
Előbb vennék helyette ilyent. Illetve pont ilyent vettem az enyémbe is. :)

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#24874) BBéci válasza Cunaja (#24869) üzenetére


BBéci
titán

Valami olyasmi matricát kell kihelyezni, mint amilyenek a repülőtér ajtajain vannak: figyelem, az utastérben kamera működik, biztonsági felvételek készülnek.
Nem pontosan ezzel a szöveggel, hanem valami hasonlóval.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24875) sambenez válasza Upo (#24873) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nekem gond nélkül megy a High Endurance az A800-ban.

(#24876) Hauptmann válasza Stynki (#24863) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nálam minden úthibánál bekapcsol a keményebb rugózás miatt. :DDD Úgyhogy nálam sem aktív.

(#24877) tomajer válasza Cunaja (#24869) üzenetére


tomajer
tag

De fel kell. Sőt, van taxi, amiben kamera nincs is, csak a felhívás :-P
A lényeg, hogy bármilyen konfliktus van, a cég alapból az utasnak ad igazat ....
Sok kellemetlenséget meg lehetne úszni azzal, ha van felvétel arról, hogy mi történt.
Más.
Miért lenne youtube sztár? Egy taxiban nem művelünk olyasmit, amivel azzá válhatnánk ... ha mégis, az már alapban gáz .... gondolom a párod, buszra, és villamosra se száll, mostanában már ...

hallotaxi.hu

(#24878) Cunaja válasza tomajer (#24877) üzenetére


Cunaja
addikt

:) Fején találtad a szöget.
Nem tudnám megmondani, mikor utazott utoljára tömegközlekedési eszközön.
Amúgy, ma már minden második kamera felvétel, valamelyik közösségi oldalon köt ki. Nekünk nincs egyik sem. A fórumon is, csak én írogatok. Ez a magamutogatós világ, nem tetszik neki. Egyedül a pofátlan tanítás videói.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24879) tomajer válasza Cunaja (#24878) üzenetére


tomajer
tag

Minden második?
Szerintem minden milliomodik ....
Képzeld el mennyi felvétel készülhet a világon egy nap alatt?
Szerintem többmillió órányi.
Ebből pár extrém kerül napvilágra. A többi törlődik megnézetlenül.
A kutya nem nézi ezeket, ha nincs valami extrém történés. .... ezt gondolom pont itt a fórumlakók tudják a leginkább megerősíteni

hallotaxi.hu

(#24880) Hauptmann válasza tomajer (#24879) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az érdekesebb, viccesebb helyzeteket elmentem a.pc-re (de nem teszem ki netre), a többi törlődik.

(#24881) at11 válasza sambenez (#24601) üzenetére


at11
tag

Nem minden mérnök okos, sem előrelátó. Még nagy cégeknél is előfordul probléma, lásd Samsung gyúlékony akku sorozata, de a Boeing 777 is le volt parancsolva a földre, mert rájöttek, hogy tűzveszélyes a li-ion akksija. (Tartalék vészhelyzeti akksi, földön gyulladt ki gép tőle.) Mindez kiküszöbölhető, ha nincs benne a necces alkatrész a konstrukcióban. Egyébként az ára sem sokkal magasabb, de ugye ha az a fő stratégia, hogy olcsó legyen mindenáron, akkor azt raknak bele.

(#24882) at11 válasza simonjoe (#24604) üzenetére


at11
tag

Nem vagyok tűzoltó, nem tudok ilyenről, de arról sem, hogy benzineskanna belobbant volna, pedig a benzin gyúlékony. A mobiltelefonom sem hagyom a szélvédő mögött napsütésben nyáron, mert felpuffadna, tönkremenne, stb. Nem is akarom kipróbálni.

(#24883) at11 válasza Hauptmann (#24605) üzenetére


at11
tag

Ugyan már, 40eFt körül már vannak szuperkondenzátoros kamerák, nem egy ökör ára, jobb mint új kocsit venni, ha mégis begyullad ali-ion akksi cucc. Az elektromos autókhoz sem kell poroltó a kocsiba, mert esélyed sincs eloltani ;) A li-Fe akksik bírják a meleget és a fizikai behatást, de nem ezt tesznek ezekbe a filléres kamerákba.

De ha azt is tennének, még mindig nem olyan ellenálló és tartós, mint a kondenzátor, ami 100°C felett is tud üzemelni akár, ha olyan. Egy akksi 60°C felett már nem az üzemi hőmérsékletében dolgozik.

(#24884) at11 válasza tomajer (#24866) üzenetére


at11
tag

Látsszon is és hallatszon is minden, legyen gomb, amivel elteszed a felvételt (Viofonak van egyébként, Bluetooth gomb, nagyon okos, nem látszik, ha megnyomod, sőt mikrofon csatlakozója is van, rá lehet dugni külön külső mikrofont.) És legyen 20e Ft?

Taxisként, ha ez a szakmád, pont hogy jó minőségű készüléket kellene vásárolnod, mint munkaeszköz szerintem. Én legalábbis, ha pl. fodrász vagyok, akkor nem a legolcsóbb ollót veszem, hanem a legjobbat, akár egy heti béremből, nem egy napiból.

(#24885) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

"végső" döntés előtt állok xiaomi 70Mai A500s néztem, amihez lenne egy kérdésem, miszerint hallottam tesztekben, hogy "nem kapcsolható ki a beszéd" ez pontosan mit takar?

Jelenleg ami van, de átkerül másik autóba annál annyit hallok, hogy türürüm mikor bekapcsol és türürm mikor ki, és nekem ennyi bőven elég :)

Most ezt belehet állítani az 500asnál is?

A másik amit nézek az a 400as kamerája szintén a xiaominak, ennél esetleg van ilyen "mindigbeszél probléma" vagy azzal mizu?

Mind a kettőhöz szeretnék hátsó kamerát is, olyan szettet is fogok vásárolni természetesen

köszönöm a segítséget előre is

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#24886) MaCS_70 válasza at11 (#24883) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nagyon érdekelne, hogy miért tűntek gyakorlatilag el a kondenzátoros kamerák a piacról. Szerintem baromi elegáns megoldás, sokkal szellemesebb, mint az akku.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24887) sambenez válasza at11 (#24882) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Az A800S -10 és 60 fok között működik a gyártó szerint.
Ne pánikoljunk már feleslegesen. Biztosan meg van az oka hogy nem kondival szerelik a kamerákat.

(#24888) WaterWave válasza zsolt19900 (#24885) üzenetére


WaterWave
veterán

Én úgy tudom, de majd meg kell néznem, hogy kikapcsolható a beszéd... A boot hang nálad a "türürüm" nem kapcsolható ki a menüből.
De telnet alapján kikapcsolható az is. Le van írva az összefoglalóban, hogy hogyan.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24889) dethroner válasza zsolt19900 (#24885) üzenetére


dethroner
veterán

A500s esetében a bekapcsolódó hangot nem lehet kikapcsolni, összes többit igen. Kikapcsoláskor sincs hang.
De ha nagyon zavar, van egy A800-am eladó, abban még a boot hang is kikapcsolható :))

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24890) Cunaja


Cunaja
addikt

Sambanes: Ellenőrizted már a A800S GPS-koordinátáit?
Elég sok videót néztem a Youtubon, de az egyik koordináta se stimmel. Még Zsolt videójában sem. Érdekes, mert az A500S totál pontos. Még mindig nem sikerült döntenem. Izgultam én is, hogy felgyulladhat az akku, de beszéltem egy műszerésszel, hogy azért a komolyabb modellekben, már van szigetelés, és nem fog kigyulladni. Az olcsóbb modell nem biztos.
Szóval, mivel nem tudtam még dönteni, mindig videókat lesek és közben a GPS koordináta is szemet szúrt. Lehet azóta volt szoftver frissítés, de érdekes dolog. Kicsit nagyobb árral is gondolkodom, de azért ha van elfogadható olcsóbban is, minek vegyek drágát. Azt tudom, hogy a A800S-re van egy beta rom, amivel állítólag a képminőség sokat javul. Viszont a GPS most megzavart. Amiket még néztem. MioMiVue 818 és A50 páros, Illetve a VIOFO A129 Plus Duo. Mindkettő kb. 100K memória kártyával. A Viofo pro verziója, a videók és vélemények alapján, nem éri meg a felárat. Persze ha Az A800S jó lenne, erősen hajlanék felé. ( olcsóbb ) Csak most a GPS adatok aggasztanak. Az A500S még jobbnak tűnik, de szerintem egy update kérdése az egész. Az A800S és a Viofo 129 plus-ra, lehet CPL szűrőt venni. Ez is előny. Nézegettem sok mást is, de nálam csak itthon kapható verzió jöhet számításba és amik vannak, nem sok jót olvastam. Nézd már meg légyszi ezt a GPS dolgot. Szerintem a többieket is érdekelné. Lehet szoftver frissítés függő hiba. :R Tükör kamerába, meg belóghat a középkonzolos ADAS rendszer. AH odéb húzom 6centiuvel, akkor a napellenző zavar. Ezt mondjuk már irtam fentebb is. A Lamax S9 dual és az Adzome 16S dupla között gondolkodtam. A lényeg, hogy max 115K-ba beleférjen mindenestől és megbízható legyen.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24891) sambenez válasza Cunaja (#24890) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nekem sima A800 van, még az S nélküli. De most megnéztem, ennek pontos a GPS-e.

(#24892) pakfong válasza Cunaja (#24890) üzenetére


pakfong
tag

A800s-t használok. Két találomra kiválasztott videón lévő gps koordinátára rákeresve google-ben, pontos.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#24893) Cunaja válasza pakfong (#24892) üzenetére


Cunaja
addikt

sambenez :R Akkor biztos volt rajta már update. A beta tesztet várom, hogy mennyivel javul a képe?
Még mindig ez a legolcsóbb választás.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24894) zsolt19900 válasza dethroner (#24889) üzenetére


zsolt19900
őstag

jaaa láátam a 800asos fotóidat a Suzuki fórumban, hát szomorú na :(

Megrendeltem végül a 400ast, első+hátsót találtam 25környékén, teljesen jó lesz nekem

500asra hajtottam, mire eldöntöttem elfogyott, az 31k volt hátsó kamerájával szintén

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#24895) BBéci válasza Cunaja (#24890) üzenetére


BBéci
titán

Az A500S-hez is lehet kapni cpl szűrőt.
Miért elengedhetetlenül fontos a koordináta? Ha nem lennék lusta, kikapcsolnám a gpst, mert tök feleslegesnek tartom.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24896) WaterWave válasza BBéci (#24895) üzenetére


WaterWave
veterán

balesetnél perdöntő, hogy hol, mikor, mennyivel... Nincs kérdés.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24897) sambenez válasza WaterWave (#24896) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Csak nem a kamera gps felirata lesz a perdöntő. Vagy te tudsz olyan kamerát amiben hitelesített gps van?

(#24898) MaCS_70 válasza WaterWave (#24896) üzenetére


MaCS_70
félisten

Amint Sambenez is írta, vizsgált helyzetben a kamera GPS adatai legfeljebb segíthetik a szakértőt, de a szakvéleményben nem használhatóak fel. A szekértő kizárólag a képi tartalom és a hivatalosan rögzített nyomok alapján járhat el -- bár már a képi tartalom kapcsán is szaporodnak a kétségek.

Mindezt szakmabeliként mondom.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24899) WaterWave válasza MaCS_70 (#24898) üzenetére


WaterWave
veterán

Természetesen... De ha már segíti akkor már megérte kiírnia a gps koordinátákat.
Akiket meg ez zavar, az ne nézze
Kép alsó részén az árokparti kutyát se zavarja.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24900) Debilon válasza WaterWave (#24899) üzenetére


Debilon
addikt

mondjuk a GPS koordináta érdekli a szakértőt a legkevésbé

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.