Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) sambenez válasza Zlcsi (#25350) üzenetére


sambenez
Topikgazda

(#25352) Sztiven Segá válasza Zlcsi (#25350) üzenetére


Sztiven Segá
lelkes újonc

Én innen rendeltem link
Itt van is raktáron.

(#25353) #99618560 válasza Bib (#25337) üzenetére


#99618560
törölt tag

Ha már régóta szerelsz...
Lehetséges,hogy a Hardware Kit elromoljon?
A800S van hátsó kamerával.
Ha direktbe kötöm a szivargyújtóra,működik rendesen,csak hát bukom a parkoló módot.
Viszont ha a HKit-et használom,ami a szivargyújtó biztosítékjához van kötve( az állandó 12 v, az elakadásjelző biztosítékhoz) akkor bekepcsol,de utána rögtin ki is.

(#25354) Bib válasza #99618560 (#25353) üzenetére


Bib
őstag

Minden el tud romlani. Melyik hkit? Mert a viofón állítható a feszültség határ.A xiaomin 11.4v. Próbára a pirosat és sárgát pozitívra kötöd ,akkor ha a lekapcsolási feszülség felett van a rendszer, a kamera bekapcsol. Ha működik a hkit általában picit melegszik, így szellősebb helyre célszerű építeni.

(#25355) Bib válasza Sztiven Segá (#25339) üzenetére


Bib
őstag

Megjött a portéka, simán a videóra éget minden adatot, még a rendszámodat is vagy egyéni feliratot is be lehet állítani.

(#25356) Sztiven Segá válasza Bib (#25355) üzenetére


Sztiven Segá
lelkes újonc

Én 26-ért A500S-t vettem.
Ma rendeltem hw-kitet is mert, az új autóban elől nincs 12V-os aljzat és így legalább lesz parkoló mód is.

(#25357) Bib válasza Sztiven Segá (#25356) üzenetére


Bib
őstag

Na szuper akkor megvan! :)

(#25358) SyMbioTe válasza #99618560 (#25353) üzenetére


SyMbioTe
Ármester

Ha visszaolvasod a hsz.-aim, pont ugyanezt produkálja az A500S-em is.
Bár most tegnap mintha a szivargyújtón is hasonló lett volna, de lehet rosszul volt bedugva, majd meg próbálgatom.
Akksival tuti nincs gond. Szóval vagy kamera v HW kit.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#25359) WaterWave


WaterWave
veterán

Uj firmware jott ki az 500S-hez 1.0.17v

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#25360) #99618560 válasza SyMbioTe (#25358) üzenetére


#99618560
törölt tag

A szivargyújtóra kötve már több mint egy hete hibátlanul üzemel. Sajnos nincs időm próbálgatni,dugdosni,méregetni.
Akksim nálam is rendben van, az autón semmit nem veszek észre,pedig kulcs nélküli indítás,autómata lámpák, tehát több fogyasztó is, de rendben működnek.
Azt hiszem vennem kell egy másik HwKit-et.
Sajnos napközben elég "veszélyes" helyen parkolok,és jól jönne a parkoló mód.
Igazából ezért is cseréltem le a régi sima 70 Mai camerát.

(#25361) #99618560 válasza Bib (#25354) üzenetére


#99618560
törölt tag

Köszi. Nekem a Mio van.
Azt látom,hogy állítható a határ,de a Viofo 11.8 V, a Mio 11.4.V
Tehát a Mio az alacsonyabb feszültségnél kapcsolja le a kamerát,védelem szempontjából.
Nem jól gondolom?
És nekem pont az a baj,hogy lekapcsol,aztán be sem kapcsol.

(#25362) B.i.L válasza Bib (#25357) üzenetére


B.i.L
senior tag

Szia!
Mivel szaki’vagy megkérdezném,hogy a kamera képet milyen kábellel kellene összekötni,és hova kell dugni? Szeretném néha látni az őrülteket,amikor a pályán ezerrel jönnek mögöttem.
Hogy kitegye a kijelzőre,a beállításokban már próbálkoztam,de a siker elmaradt.
pioneer sph-da120 pdf

Viofo a129 Duo

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#25363) Bib válasza B.i.L (#25362) üzenetére


Bib
őstag

Ilyet nem próbáltam még. Visszajátszás módban álló autónál kellene működnie szerintem megfelelő Av kábellel.

(#25364) B.i.L válasza Bib (#25363) üzenetére


B.i.L
senior tag

Nem visszjátszás,hanem élő kép,de ez a bajom,hogy nem csak,hogy a kábel lehet a ludas,de a beállításokban sem látom a kamerák képeit. Merre vagy helyileg? Lehet érdemes lenne beugranom.

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#25365) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Úgy tűnik haldoklik az Sj Dashcam+ kamerám, helyére kéne másik kamera. Tud vki ajánlani vmi jót? Én nagy látószögűt szeretnék, min 160 fokos, és napi 1x fel/leszereléssel könnyen megoldható legyen.
Ár: max 50e.
Eddigi turkálás alapján Lamax C9, de inkább Lamax T10-et megvenném

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#25366) simonjoe válasza B.i.L (#25362) üzenetére


simonjoe
őstag

Milyen kamerát akarsz csatlakoztatni a fejhez? A jobb felső RCA aljzat (fekete a video bemenet)

Joe

(#25367) BBéci válasza WaterWave (#25359) üzenetére


BBéci
titán

Mi az ajánlott módja a frissítésnek?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#25368) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, Xiaomi 70mai Dash Cam Pro kamera szépen indul és veszi a gps-t is( adas csak így élesíthető)

Visszajátszáskor nem látszik a koordináta, pc-n hogyan tudom ezt elővarázsolni?

Előre is köszönöm

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#25369) padi68 válasza FireFox1996 (#25365) üzenetére


padi68
senior tag

Szia, írtam

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#25370) B.i.L válasza simonjoe (#25366) üzenetére


B.i.L
senior tag

Van kábelem,csatlakoztatom vélhetően jól,de a beállításokat végig nyomkodtam,de nem adott képet a fejegység kijelzőjére. A leírásokat végig böngésztem,ezért kérdeztem,hogy mi trükk.

Horgászni mentem...B.i.L

(#25371) WaterWave válasza BBéci (#25367) üzenetére


WaterWave
veterán

70mai telefon applikáció és wifi

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#25372) simonjoe válasza B.i.L (#25370) üzenetére


simonjoe
őstag

Az RCA kompozit videojelet tud fogadni, tudtad mérni? DC 1V körüli feszültséget kell mérned a vezeték végén, ha az nincs meg, hiába keresel képet.

Joe

(#25373) Upo válasza padi68 (#25368) üzenetére


Upo
addikt

Dashcam Viewer viszi, még a térképre is felrakja az útvonalat. Benne van a videó fájlban a gps info.
Én annak idején modolt firmware-el használtam a 70mai pro-t, az rögtön lerakta a video fájlok mellé a hozzá tartozó tcx, srt fájlokat is.
De van rá az oroszoktól egy segédprogram is, amivel win alatt le lehet gyártani a videók mellé ezeket. Ha srt-t is csináltatsz, akkor a videó lejátszóban feliratként megjelenik. Vagy ha inger van rá, akkor be lehet égetni a videóra a feliratot.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#25374) padi68 válasza Upo (#25373) üzenetére


padi68
senior tag

köszönöm!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#25375) B.i.L válasza simonjoe (#25372) üzenetére


B.i.L
senior tag

Megnézem,talán van mérő eszköz is.

Horgászni mentem...B.i.L

(#25376) BBéci válasza WaterWave (#25371) üzenetére


BBéci
titán

Köszönöm.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#25377) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Üdv Urak!

10000-es poverbank ami tud 5v3a-t és 12v1a-t elég, hogy alkalomszerűen meghajtson egy A400+RC09-rs kamerákat pár órára. Gondolok itt folyamatos felvételre vagy akár Timelapse felvételre.
HW kitt egyéb okok miatt kizárva.

(#25378) Bib válasza Milka 78 (#25377) üzenetére


Bib
őstag

Dual cuccok olyan 4-500mA -t fogyasztanak így olyan 20-25 óra működést tippelnék.

(#25379) Milka 78 válasza Bib (#25378) üzenetére


Milka 78
nagyúr

:R

(#25380) bul07


bul07
nagyúr

Hm majdnem elcsábultam

De hátha rácsap itt valamelyikőtök

Újracsomagolt Garancia 12 hónap

Xiaomi 70mai A500S Dash Cam Pro Plus Menetrögzítő kamera, 2.7K, 1944p, IPS 2.0", 140 FOV, ADAS, GPS, Night Vision, Wi-Fi
18.900 Ft
[link]
Újracsomagolt
Használat apró jelei a terméken, sérült csomagolás, hibátlan bontott kiegészítők, finom karcolások

......

Erre is áll az elállás ha nem olyan sok veszteni való nincs, de nyerni ezen elég sokat lehet
Ha nem a lencsén van az a karcolás akkor ki a fenét érdekkel

................

Ingyenessé a szállítás ezzel lehet tenni

Air Wick légfrissítő spray
[link]
799 Ft
Ingyenes szállítás*:
*A megjelölt termékek bankkártyás vásárlása esetén a házhozszállítás ingyenes. Az ajánlat az eMAG által forgalmazott termékekre érvényes.

Tehát ha ezt is a kosárba teszed akkor kártyás szállítás esetén ingyenes a szállítás
És ez miért jó mert amúgy a szállítás 890Ft, és így csak 799Ft pluszba és még egy légfrissítő is lesz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25381) shteer válasza bul07 (#25380) üzenetére


shteer
titán

köszi, pont erre vártam a hátsóhoz :D

..szerintem jónak tűnik

(#25382) bul07 válasza shteer (#25381) üzenetére


bul07
nagyúr

Szívesen, az jó ha innen vitte valaki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25383) shteer válasza bul07 (#25382) üzenetére


shteer
titán

Patent is - "használati" nyom csak a rögzítés körül látható rajta - karc nincs, kijelzőn fólia is volt
remélem hétvégén a hátsóra is lesz időm

..szerintem jónak tűnik

(#25384) koxminator


koxminator
senior tag

Sziasztok,

70mai SMart Dash Cam kamerákat lehet használni PC-n webkameraként? Ismerik ezt az üzemmódot? Nagyon köszi a választ előre is.
Üdv,
Kox

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#25385) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok!
Max 10k-ért keresek kamerát.
Ahogy nézem valami ilyesmi kéne, csak nem kell ennyi funkció: [70mai Smart Dash Cam 1S]
Az lenne szerintem az ideális, hogy lenne rajta egyy rögzítés/leállítás gomb, és ha betelik az SD, akkor a legrégebbieket kezdje el felülírni.
Gondolom ebben az árkategóriában nincs beépített akkus.
Ami nem baj szerintem, csak legyen jó a képminőség (este is) :B
Előre is köszönöm!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#25386) BBéci válasza TomMusic (#25385) üzenetére


BBéci
titán

Nincs abban semmiféle felesleges funkció, mindegyik szükséges és/vagy hasznos.
Magától értetődő, alap, hogy a legrégebbieket kezdi felülírni. Mire kellene beépített akkumulátor? Ezek arra képesek, hogy a már megkezdett felvételi ciklust befejezzék az autó leállítása, vagy vészleállása után. Másra nincs szükség.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#25387) TomMusic válasza BBéci (#25386) üzenetére


TomMusic
őstag

Először is köszönöm válaszod!
Nincs abban semmiféle felesleges funkció, mindegyik szükséges és/vagy hasznos.
- Automatikus sürgősségi felvétel
- Alkalmazás-, és hangvezérlés
Ezek feláldozhatóak a képminőség oltárán, ha cserébe befér 10k alá. :K

Mire kellene beépített akkumulátor?
Ha zavarna a kábel. :B

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#25388) bul07 válasza TomMusic (#25387) üzenetére


bul07
nagyúr

Autós menetrögzítőbe szerintem nincs olyan ami 10-20percnél többet bírna a saját akkumulátoráról

Vezetéket el kell rejteni a A oszlopnál meg fent a szélvédőnél, persze ez csak akkor játszik ha nem lesz kiszedegetve(1s amúgy se lenne könnyű kiszedni a ragasztós rögzítés miatt)
És azt is fontos hogy a szivargyújtód milyen módon van megoldva, mert egyes autótípusoknál állandóan feszültség alatt vannak, akkor bizony állandóan ki be kell húzogatni vagy fixre kötni

70Mai 1S alá nem érdemes adni ez is már határeset, sokaknak ez a minőség is már kevés, youtube tele van felvételekkel

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25389) Peathee válasza TomMusic (#25385) üzenetére


Peathee
aktív tag

A Max 10k és a legyen jó a képminőség az együtt nem fog sikerülni. Eleve ha ennyire kevés a keret akkor használt kamerát vegyél.
Tényleg nézz Youtube-on teszt videókat, mert csalódni fogsz vásárlás után.

(#25390) FireFox1996 válasza Peathee (#25389) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ha nincs keret, akkor inkább gyűjtsön tovább, vagy nyúljon a mélyebbre a zsebben, hogy legyen még plusz 3e ft a fent említett kamerára.
Használttal az a baj, hogy vagy nincs, vagy alíg van gari, és ha haldoklik (pedig nagy esély van rá), akkor még több bosszút fog okozni neki...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#25391) TomMusic


TomMusic
őstag

Köszi mindenkinek! :R
Igazából egy imserősömnek kéne, továbbítom neki az infót.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#25392) BBéci válasza TomMusic (#25387) üzenetére


BBéci
titán

Az automatikus sürgősségi felvétel az egyik legfontosabb funkció, talán nem vagy tisztában azzal, hogy mit jelent.
Az alkalmazás vezérlés azért elengedhetetlen, mert a linkelt kamerának nincs kijelzője, tehát csak mobileszközre telepített alkalmazással végezhetők el a beállítások és a mindennapos kezelés.
A hangvezérlés valóban nem létszükséglet, tudtommal a drágább 70mai kamerák közül sincs mindegyikben.
10000-nél olcsóbbakban csekély tudású, és/vagy régi képérzékelő és silány optikai elemek vannak, így a képminőségük is olyan. Annyi pénzért talán közepest kapni, de inkább csak kielégítőt.
Az akkumulátoros működést felejtsd el!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#25393) TomMusic válasza BBéci (#25392) üzenetére


TomMusic
őstag

Közben meggyőztem akinek kell. Jó lesz neki amit linkeltem. :B
Egyébként mennyire hátrány az, hogy nincs kijelzője?
Ebben a kategóriában mennyibe kerülhet aminek már van?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#25394) FireFox1996 válasza TomMusic (#25393) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Semmilyen hátrány ha nincs rajta kijelző, ha rajta van vmi led, ami jelzi, hogy veszi éppen a felvételt. Én csak azért nézek rá néha, hogy lássam megy-e a felvétel.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#25395) TomMusic válasza FireFox1996 (#25394) üzenetére


TomMusic
őstag

Oksi, köszi!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#25396) FireFox1996 válasza TomMusic (#25393) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Van olyan karegória, amikor ránézel a kijelzőre, látod mennyi a megengedett seb + mennyi az aktuális + hány méter múlva várható a trafix (ha jól működik). De az nem 10e ft-os kamera.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#25397) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Euronics-nál vannak akciók kamerákról, nézzetek rá, hátha kell vmi: [link]
Pl. Lamax T10 39e ft, 10e ft-tal olcsóbb, mint AK-n: [link]

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#25398) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

sziasztok!

olyan dashcamet tudtok ajánlani ami usb-cvel tölthető?
azért kérdem, mert nekem a kocsimba gyárilag be van építve deshcam töltő, a tükör mellé, de az egy usb-c aljzat, ezek a xiaomik meg mind micro usbvel töltenek, és most oda vissza alakítgatni elég csúnyán nézne ki, úgy meg főleg hogy egy sima 10cm usb-c meg tudnám oldani mókolás nélkül

köszi a segítséget

(#25399) bul07 válasza Zlcsi (#25398) üzenetére


bul07
nagyúr

Ilyen kell neked [link], [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25400) Monya78


Monya78
veterán

Sziasztok!

Ma próbáltam ki a frissen vásárolt 70mai M300 kamerámat, borus, felhős de nappali fények mellett, hát számítógépen visszanézve elég csalódott voltam, mit egy 15éves mobilnak a videóminőségét látnám, (alapbeállításon azaz a legnagyobb felbontás, és a nagy tömörítésre volt rakva) Ebben a 15k-s kategóriában ez a természetes? Vagy nem javasolt ez a típus?

Kijelző nélkül, jó videós képességű, esetleg mindenféle spéci cucc nélkül parkoló módot ismerő 20k alatti kamera létezik? (GPS-re, sávváltás jelzésre, sebesség figyelmeztetőre nincs szükségem)

Köszönöm! :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.