Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) sambenez válasza Project: A (#24548) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Biztos van olyan videóvágó szoftver ami ezt tudja.

(#24552) FireFox1996 válasza Project: A (#24548) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Video lejátszók ezt tudják. Nem tudom pontosan melyik, de ezek közül tuti legalább az egyik tudja, mert már használtam : media player classic, vlc, smplayer.

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#24553) BBéci válasza sambenez (#24551) üzenetére


BBéci
titán

Ehhez kapcsolódó a kérdésem.
A kameráról szeretném PC-re átvinni a kiválasztott videókat. Mi erre a legjobb, legegyszerűbb módszer?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24554) sambenez válasza BBéci (#24553) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Én kiveszem az sd kártyát, bedugom a kártyaolvasóba és ami kell lemásolom.
Nekem ez a legegyszerűbb és leggyorsabb.

(#24555) Hauptmann válasza BBéci (#24553) üzenetére


Hauptmann
addikt

Kártyaolvasó, szerintem ennél gyorsabb megoldás nincs.

(#24556) BBéci válasza Hauptmann (#24555) üzenetére


BBéci
titán

Köszi mindkettőtöknek, ez annyira egyszerű, hogy eszembe sem jutott. :B

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24557) pakfong válasza Project: A (#24548) üzenetére


pakfong
tag

Medi Player Classic-Home Cinema lejátszót használok régóta. Évekkel ezelőtt leálltak a fejlesztésével, de még mindig probléma nélkül lejátsza a videókat. Alt+Num3 bill kombinációval lehet körbeforgatni a képet. De ez csak megtekintésre jó.
Normálisabb videóvágók közül bármelyikkel lehet képet forgatni. Igény esetén menteni is lehet a videót az elforgatott képpel.

[ Szerkesztve ]

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#24558) MaCS_70 válasza sambenez (#24554) üzenetére


MaCS_70
félisten

A kártya hordozásával a kamera (illetve tetszőleges eszköz) és a fogadó számítógép között egy nagy gond van: jellemzően a kártyaolvasó az eszközök gyenge pontja, különösen a golyóstollmechanikás rugós fajta. Nem túl sok kivétel-betételciklus bírnak.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24559) BBéci válasza MaCS_70 (#24558) üzenetére


BBéci
titán

Ettől tartok én is. Nem tervezek gyakori kiszedegetést, csak amikor feltétlenül szükséges.
Arra gondoltam, hátha a laptopra is át lehet küldeni WiFi-n, nem csak androidos telefonra.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24560) sambenez válasza MaCS_70 (#24558) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Ez lehet, de nekem nem laptopom van, hanem egy Kingston FCR-HS3 kártyaolvasóm.

(#24561) dethroner válasza MaCS_70 (#24558) üzenetére


dethroner
veterán

Olyan remek utak vannak, hogy az A800-ban lévő 128GB-os kártya fullra írta magát. Jó, én is trehány voltam, nem néztem rá időnként, de tény, 128GB méretű videót pakolgatott a védett mappába pár hét alatt. Ezt a mennyiséget hogy törlöm teló appal ebben a rohadt hidegben? Üljek a kocsiban egy egyesével törölgessem? Nem jobb ha kiveszem és a meleg lakásban törlöm pc-vel?

#24560sambenez Szerintem ugyanúgy rugós dologra gondolt a fórumtárs a kamera esetében is.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24562) MaCS_70 válasza dethroner (#24561) üzenetére


MaCS_70
félisten

És akkor mi a megoldás? Attól, hogy kényelmetlen egyesével törölni (mondjuk formázni is lehet...), nem lesz tartósabb a kártyaolvasó mechanikája.

Egyébként nem véletlenül írtam, hogy nem túl sok ciklust bír, nem pedig azt, hogy ha kiveszed a kártyát a kamerából, azonnal tönkremegy a slot.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24563) JóGéza válasza dethroner (#24561) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Úgy vettem észre, hogy az Event mappából is töröl. Nem írja tele a kártyát, valamennyi üres helyet mindig hagy.

(#24564) polonic válasza dethroner (#24561) üzenetére


polonic
félisten

Azt én is észrevettem, hogy még alacsony érzékenységre állítva is elindul jó párszor az emergency felvétel.
Szánalmas, milyen trágya minőségűek az utak. De még az autópályák is... Na meg a nagy olvasztótégelyben, ott a legrosszabb.

Kikapcsolni meg nem feltétlen kéne ezt a funkciót.

(#24565) BBéci válasza polonic (#24564) üzenetére


BBéci
titán

Jó lenne egy leállítási lehetőség, egy gombnyomás, amikor észleljük, hogy feleslegesen indított védett felvételt!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24566) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A Winmp4extract-ot nem kéne betenni az összefoglalóba esetleg?

(#24567) sambenez válasza BBéci (#24565) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Sajnos nem ilyen remek utakra tervezték ezeket.

(#24568) sambenez válasza Hauptmann (#24566) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Bekéne?
Előbb ki kellene próbálni valóban működik-e, mert régebben minden ellenkező információ ellenére nem működött.

(#24569) WaterWave válasza polonic (#24564) üzenetére


WaterWave
veterán

Én simán kikapcsoltam, ettől a parkoló üzemmód a HW-kittel működik.
Nem tartom feleslegesnek de ilyen utakra fölösleges.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24570) Hauptmann válasza sambenez (#24568) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nemsokára megnézem, hogy működik-e.

[ Szerkesztve ]

(#24571) bul07


bul07
nagyúr

Esetleg aki most akarna kamerát venni emagon van egy újracsomagolt A400-as

Xiaomi 70mai A400 DVR autó kamera, Gray QHD 1440p, IPS 2.0", 145 FOV, Night Vision,Wi-Fi
[link]
18.900 Ft
Újracsomagolt
Eredeti csomagolás megbontva, a terméken apró karcolások látszódnak

Ehhez lehet csatlakoztatni 70mai MiDrive RC09 hátsó kamerát

Gyártó oldala , lőttem egy képet a táblázatról [kép]

Ez meg egy teszt videó
Wideorejestratory 70mai A400 vs A500S vs A800S - porównanie / comparison

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24572) at11 válasza bul07 (#24571) üzenetére


at11
tag

Használt az, ha karcos, nem csak újracsomagolt.

(#24573) FireFox1996 válasza at11 (#24572) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

A használt, 14 napos elállással visszaküldött cuccokra MINDIG újra csomagolt néven adják tovább.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#24574) bul07 válasza at11 (#24572) üzenetére


bul07
nagyúr

Öcsémnek ugyan ilyen szöveggel 1S vettünk a lencsén még rajta volt a kis védő fólia, semmi karc nem volt rajta

Szerintem olyanok küldik vissza akik nem arra számítanak hogy fel kell ragasztani, nem olvas utána majd kibontja és akkor szembesül vele hogy felragasztós

De amúgy ezekre is érvényes az ellálás

Ez annak lehet jó aki 1S vagy az utódját M300 venne, mert ez jobb felvételt csinál és ott a lehetőség késsőbb két kamerássá tétel, 4-5e megér szerintem ezek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24575) at11 válasza FireFox1996 (#24573) üzenetére


at11
tag

A "mindig" kijelentés kicsit erős, főleg emag esetében.

(#24576) at11 válasza bul07 (#24574) üzenetére


at11
tag

Vagy nem tetszett neki valami, a kép, vagy akármi.
Írják, hogy karcos, azt nem csak kibontotta és megnézte nyilván. Valamitől karcos.
Persze akit nem zavar, az vegye meg. De az is lehet, valami baja van, és a sok újracsomagolástól karcos :) Ki tudja, hányadik körét futja :)

(#24577) polonic


polonic
félisten

Totál nem foglalkoztam még videó szerkesztésével. Csak a nézésig jutottam.
Így ezért lehetnek a kérdéseim hülyék. :)

Milyen alkalmazással lehet a rendszámokat kitakarni? Aztán az elkészült videókon nem mindig látszódik normálisan a rendszám. Ezekbe bele lehet úgy nagyítani, hogy az leolvasható legyen?

(#24578) atees


atees
őstag

Mi lehet a gond, hogy a kamera a km/h-t nem irja ki? Pedig be van allitva es csak vonalakat rak rá a videora.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#24579) sambenez válasza atees (#24578) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Gps hiánya/hibája, vagy kontakt hibája attól függ milyen kamerád van.

(#24580) atees válasza sambenez (#24579) üzenetére


atees
őstag

ja igen az lemaradt :DD a500s

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#24581) sambenez válasza atees (#24580) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Ebben beépített gps van. Tehát vagy az rossz, vagy nem talál műholdat a kamera a szélvédő mögött. Ha nem az autóban van akkor sem mutat semmi?

(#24582) atees válasza sambenez (#24581) üzenetére


atees
őstag

azt nem próbáltam de ilyen speci ford iR szélvedő van a kocsiba, lehet az bezavar. az marha jó lesz.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#24583) BBéci válasza atees (#24582) üzenetére


BBéci
titán

A szélvédőkbe épített fűtőszálak is zavarhatják, ahogy a traffipax előrejelzőt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24584) atees válasza BBéci (#24583) üzenetére


atees
őstag

Sajnos kivettem a kocsibol de ugysem ir adatokat. Majd raprobalok egy factory resetre.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#24585) sambenez válasza atees (#24584) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Az ADAS megy? Mármint be tudod kapcsolni? Mert ha nem akkor nem érzékeli a gps-t.

(#24586) atees válasza sambenez (#24585) üzenetére


atees
őstag

nincs bekapcsolva. Azt be kell, hogy ráírja a videóra a km/h-t?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#24587) sambenez válasza atees (#24586) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nem, de gps nélkül nem tudod bekapcsolni. A gps hibát ki lehetne zárni ha engedi az ADAS-t.

(#24588) metalman


metalman
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani szuper kondenzátoros kamerát, amit könnyen át lehet pakolni egyik autóból a másikba? Sajnos a legtöbb ilyen kamera konzolja az ragasztóval kerül rögzítésre.

[ Szerkesztve ]

(#24589) BBéci válasza metalman (#24588) üzenetére


BBéci
titán

A 70Mai A500S Pro Plus egy műanyag laphoz csatlakozik, csak az van az üvegre, pontosabban az ahhoz tapadó fóliára ragasztva. Tehát mega a kamera egy mozdulattal levehető.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24590) Hauptmann válasza BBéci (#24589) üzenetére


Hauptmann
addikt

Jó, de ahhoz, hogy másik autóba tudja használni, kell egy másik műanyag tartó.

(#24591) BBéci válasza Hauptmann (#24590) üzenetére


BBéci
titán

Úgy van, lehet kapni, nemrég láttam egy alis vagy banggoodos hírlevélben.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24592) pakfong válasza BBéci (#24591) üzenetére


pakfong
tag

Elvileg létezik

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#24593) Hauptmann válasza BBéci (#24591) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ez jó hír, eddig nem volt, csak nyomtatni lehetett.

(#24594) metalman


metalman
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. Úgy tudom, hogy egyik 70Mai készülék sem szuperkondenzátoros, ami fontos lenne a magas hőmérséklet miatt.

Nézegettem a hátsó tükrös megoldásokat is, de sajnos azok között sem találtam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#24595) simonjoe válasza metalman (#24594) üzenetére


simonjoe
őstag

Szétszedni, kicserélgetni! :K

Joe

(#24596) sambenez válasza metalman (#24594) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nem nagyon van kondenzátoros kamera. De soha nem értettem ezt az akksitól való félelmet. Nekem egy legelső YI dashcam kb 5-6 évig volt a kocsiban, soha nem vettem ki semmi baja nem volt. Az autóval együtt eladtam, de lehet még mindig jó.
Most egy 70mai A800 van, amióta beraktam ezt sem vettem még ki igaz csak egy nyarat húzott le de ennek sincs semmi baja.

(#24597) Hauptmann válasza sambenez (#24596) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én sem szedtem ki nyáron, semmi baja az égvilágon. Bírja az.

(#24598) at11 válasza metalman (#24588) üzenetére


at11
tag

Szia, Neoline S61. Szuperkondenzátoros, tapadókorongos, akkora, mint egy gyufásdoboz, és jó minőségű. Orosz gyártmány, frankón.

(#24599) at11 válasza sambenez (#24596) üzenetére


at11
tag

Én csak szuperkondenzátoros kamerát ismerek (30eFt felett, de alatta szerintem kuka mind), akkumulátorosat be nem tennék a szélvédő mögé nyáron, leéghet a kocsi a parkolóban. Mobiltelefont sem hagyok a szélvédő mögött, kigyulladna.

Csak kondenzátorosat szabad szerintem venni, nem drágább, mint az akkumulátor, csak egy kis előrelátó tervezést igényel.

Egy kondenzátor tárolja az áramot, ami az utolsó felvétel lezárásához és a beállítások megtartásához szükséges.

(#24600) at11 válasza at11 (#24599) üzenetére


at11
tag

"A lítium a nátriummal egy főcsoportba tartozó alkálifém; az általános iskolai kémia
órán biztos mindenki látta már, micsoda nagy lánggal ég a vízbe dobott nátrium – nos,
a lítium még ennél is jobban és intenzívebben ég! Tehát ha robban egy lítium akku, azt
még vízzel sem lehet eloltani, sőt, a víz pont „olaj lesz a tűzre”!

Nem én találtam ki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.