Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31497) vilmaboy válasza Something_ (#31491) üzenetére


vilmaboy
őstag

köszi a választ! Dehogy lenne gyári :)) Erősítő, sub, normális hangfalak és ciripek vannak a kocsiban, csak eladtam a 9855r fejemet, mert van egy kisfiam és bejelentette az igényét a multimédiára, hosszabb utakon dvd-re stb. Úgy döntöttem, hogy én sem használok mindig bt fejszettet (elég sokat utazok), hanem legyen a ráióban + későbbiekben veszek hozzá egy navi modult Igo-val és nem kell a telefont vagy kézi gps-t használnom. Tudom hogy a 9855r egy legendásan jó hangú fej, de nekem hiányoznak már belőle ezek a funkciók. Emiatt szeretnék multimédiás fejet, de amenyire lehet jó hangminőségűt.

Értem én hogy mindenki azt mondja, hogy az 1dines hangban a király, de kicsit vonakodva fogadom, hogy egy jelenleg csúcskategóriás fejet ratyira csinálna az alpine, csak mert van rajt egy 6,1"os kijelző. Biztosan van benne reáció, de nem gondolom hogy akkora különbség lenne köztük, hogy mindenképpen le le kellene szólni őket, pláne úgy hogy szerintem sokan nem is hallották még a hangzását és/vagy egy betűt nem olvastak utána a készüléknek.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.