Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31069) Master91


Master91
csendes tag

Helló!

~1 éve kaptam egy iszonyat szép fejegységet ( JVC el chameleon KD-LX30R [kép róla] ) , nem adta ki a CD-t. Én ügyes/okos meg elkezdtem bontogatni a fejegységet, hogy kiveszem a cd-t, meg zsírozok 1-2 műanyagot azt hátha perfect lesz.
Aha, csak bontottam, bontottam, CD-t ki tudtam szedni, de már annyi alkatrészem volt műanyagokból és rugókból hogy azt se tudtam hogy mit tartok a kezembe :D
Valakinek ha esetleg valami tananyagja/út mutatója van ezzel kapcsolatban, szívesen megnézném ( meg találtam a gyári service manualját, hát ott bekötések meg áramkör szerűségek voltak )

Lehet hogy egy 2-3 órás logikai játék ként meg tudnám szerelni, de először meg próbálkozok itt.

És még 1-2 kérdés, remélem valakinek volt ilyen és tud segíteni:

- tényleg nem lehet levenni az előlapot ?? nem esne igazán jól, ha betörnék az autót és ki emelnék a kocsiból a kicsikét....

- Source gombot nyomogatva bejön egy "External component - Line IN " rész, ami nem tiszta nekem. Rá tudok kötni valami külső zene lejátszót? Ennek nagyon örülnék, van egy nem használt Mp4-em, arról nyomnám nagyon a zenét, és akkor nem is kéne a CD lejátszó.

Válaszokat, segítségeket köszönöm előre is !

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.