Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#44101) skitzoo válasza Alpachino (#44100) üzenetére


skitzoo
senior tag

birnia kell sőt birja is fullon. :C :C

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#44102) Alpachino válasza skitzoo (#44101) üzenetére


Alpachino
veterán

8.7 Catalyst-ra gondoltam, az új játékok terén :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#44103) skitzoo válasza Alpachino (#44102) üzenetére


skitzoo
senior tag

elnézést :B :B

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#44104) börik39


börik39
tag

Hát épp próbálgatom a drivereket de speciál énnálam a 8.7-es lassú pl.shift-be szaggat ugyanazon a grafikai beállításon mint mondjuk a 9.3 vagy a 9.7 ezekkel meg megy szépen és nem is fűt annyira.Leszedtem az msi honlapról azt írja a catalyst hogy a 09.0 verzió ez szépen megy és nem is melegszik annyira nekem ezzel a leggyorsabb win 7-alatt majdnem 14000 pont a többivel alatta van jóval.Próbálgattam sorba a drivereket és teszteltem is,hát kiábrándultam össze vissza van optimalizálva pl.9.8 épp hogy 10000 pont 10.1 majdnem 14000pont akkor hogy is van ez :F

Az egyéniség nem kiváltság,csak választás kérdése!!!

(#44105) Alpachino válasza börik39 (#44104) üzenetére


Alpachino
veterán

Tehát akkor azt mondod, hogy pl. a 3850 win.7 alatt a 9.0-ás driverrel a leggyorsabb ? vagy 9.7, 9.3 ?? :F

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#44106) kriszbon válasza Davidof92 (#44096) üzenetére


kriszbon
őstag

Csak nem azt a szemetet akarod megvenni ami driver telepítésnél meghal? És gondolom csak azért van pár db belőle, mert master kártya, de akkor nem annak kellene jónak lenni, és a másik hibázhat? :F ;]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#44107) börik39


börik39
tag

Nekem a 9.0 másoknak meg a 8.7 kinek mi :F

Az egyéniség nem kiváltság,csak választás kérdése!!!

(#44108) Alpachino válasza börik39 (#44107) üzenetére


Alpachino
veterán

Most letöltöttem a 9.7-et, de még nem raktam fel ( mert még egy NV van benne :) ) sokan írták, hogy ez a legutolsó driver a 3-as ATI-hoz, ami még jól müxik. Vélemény?

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#44109) Davidof92 válasza kriszbon (#44106) üzenetére


Davidof92
senior tag

Micsinálok? Vagy te hol nézted ezt a meghalós kártyát? Amit én találtam az úgy tudom, szemetel, ami memóriahiba és javítható, a master része nem halott.

(#44110) börik39 válasza Alpachino (#44108) üzenetére


börik39
tag

Nekem a 9.7 még jól működött.

Az egyéniség nem kiváltság,csak választás kérdése!!!

(#44111) capulet75


capulet75
addikt

Az utosó driver amit a 3xxx-re optimalizáltak az a 8.7 Nekem speciel csak problémám volt a 9.x driverekkel,nálam megy minden a 8.7-el akadás és problémamentesen.De másnak meg az jött be szóval sztem próbálgasd és amelyik neked bejön,azt használd.Nincs personal driver.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#44112) kriszbon válasza Davidof92 (#44109) üzenetére


kriszbon
őstag

Őőő hát amit én láttam, ott nem írta hogy szemetel, hanem hogy driver telepítés után hibázik, és szerinte a hűtő használható még. :F Vagy benéztem volna valamit? :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#44113) Kris87 válasza Alpachino (#44108) üzenetére


Kris87
aktív tag

Hi!

Dirt 2-höz kell a 9.11-es driver, mert menüben szaggat régebbivel. 8.7-tel nem próbáltam ki.

(#44114) ejjj


ejjj
csendes tag

Sziasztok!

Kb. 3 hete álltam vissza az XP-re, Pro SP3 van fent, a kártyám MSI 3870 OC 512 DDR4. Először a catalyst valamiért nem ment fel, többször is próbáltam, végül csak a driver húztam a gépre, a 9.12-t. Eddig komoly problémák voltak az OpenGL cuccokkal, most viszont minden tökéletes e téren, ma felrántottam a 10.1-es driver+catalyst-et, mindkettő felment. De a problémám, ami miatt írok, nem szűnt meg: vízszintes csíkozás van minden gyorsan mozgó objektumnál mindkét monitoron, attól függetlenül hogy mit nézek (játék, hd film, youtube video) Eddig az előző konfigokon sem xp-n sem w7-en nem volt hasonló, nem is értem mitől lehet. Amúgy minden rendben működik, fps-ben jól teljesít a kártya mint régen, de ezek a csíkok nagyon zavarnak, egy filmet nem tudok megnézni...
Ha tudtok légyszi segítsetek, előre is köszönöm!

Üdv

(#44115) kikidw810i


kikidw810i
csendes tag

sziasztok,van nekem egy ati hd 3870 es videókártyám,és játék közbe a hőfok 110c és nincs felhúzva a videókártya,ez normális?köszi szépen a válaszokat

(#44116) capulet75 válasza kikidw810i (#44115) üzenetére


capulet75
addikt

Ha passziv akkor lehetséges ekkora hőfok.Ez esetben támogasd meg egy ventivel,sztem jó 30-40 fokot hozna.Ha nem passziv akkor rivatunerrel húzd fel a kártya ventijét játék elött kb 50-60%-ra.Az is segit.Hosszú távon a 110fok odateszi a vga-t.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#44117) capulet75 válasza ejjj (#44114) üzenetére


capulet75
addikt

Ha van rá érkezésed akkor dobj egy új rendszert és próbáld meg a 8.7 cat-ot.Vagy tisztitsd meg a mostani drivertől teljesen a gépet és úgy.Nekem az segitett ( a 8.7 ).

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#44118) Davidof92 válasza kriszbon (#44112) üzenetére


Davidof92
senior tag

A haver 8800gtx-je is hibázik driver telepítés után :DDD Vagyis nem tölt be, hanem bluedead. Egyébként egyre gondolunk szerintem. Ez vagy mag, de inkább memóriahiba ami orvosolható. Ne vedd meg előlem lécci :)

(#44119) kriszbon válasza Davidof92 (#44118) üzenetére


kriszbon
őstag

Mi a fenét kezdenék vele, van már elég szemét itthol amiktől nem tudok szabadulni, mert a kutyának sem kell(vagyis kellene, csak nincs az embereknek rávaló). :F
Egyébként tényleg gondolkodtam rajta, mert érdekesség( ;] ), de most mást veszek hogy a 4670/GDDR4-es kártyám el tudjam adni konfiggal(ha megveszik egyáltalán). :P
Mod: Elsőre amikor láttam hogy ki kérdez, azonnal rád gondoltam, és mikor benéztem ide akkor már biztos is voltam benne. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#44120) capulet75


capulet75
addikt

Most már világosítsatok fel.Milyen vga-ról van szó?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#44121) kriszbon válasza capulet75 (#44120) üzenetére


kriszbon
őstag

Sajnos én nem vagyok illetékes most, hogy megmutassam, na nem azt amiről pont szó van, hanem egy gyári képet róla. :P

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#44122) Davidof92 válasza capulet75 (#44120) üzenetére


Davidof92
senior tag

Monster from hell ;] ;] ;] Ne vedd meg előlem léccike :) Nagyon régi nagy álmom egy ilyen kártya.

[ Szerkesztve ]

(#44123) Davidof92 válasza Davidof92 (#44122) üzenetére


Davidof92
senior tag

LOL, későn vettem észre, hogy maga a hirdetés nincs is belinkelve, :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44124) kriszbon válasza Davidof92 (#44123) üzenetére


kriszbon
őstag

Nincs hát, és ne is legyen, meg a linked nálam nem jó. ;]
Egyébként megy még az a ratyi 3850-es kártyád, vagy már megszabadultál tőle(bár annyira azért nem volt gáz, csak a ram)?

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#44125) capulet75 válasza Davidof92 (#44122) üzenetére


capulet75
addikt

Nem akarom megvenni előled.Ez nem egy master kártya?És ezt akarod berakni egy 38xx mellé?Add el a francba és vegyél 3870X2-őt.A monsterebb....

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#44126) Davidof92 válasza kriszbon (#44124) üzenetére


Davidof92
senior tag

Megvan még, bár terveim szerint nem sokáig. Elvileg jön helyette egy 9600gt 1:1 cserébe. Én annyira nem szerettem/szeretem, kakák a driverek, csak jól alul lehet clockolni azt kussol.

capulet75: Dede, ez master kari. Nem a 3850 mellé megy, x2-t meg sztem nem vennék, majd ha azt is olyan árba bírom megkapni mint ezt veszem. A modernséget meg nagyon l*****m, a 9600gt ami jön helyette az csak dx10.0-át tud, mostani meg 10.1, de kit érdekel XP alatt? Majd szépen keresek neki egy társat, és elküldöm bacsisnak tesztelni ;]

[ Szerkesztve ]

(#44127) Dr.Skype


Dr.Skype
csendes tag

Sziasztok!

kérlek bocsássatok meg, de nem olvastam végig mind az ezer hsz-t, viszont volna egy sürgős problémám.

3870x2 :

minden oké amíg a driver nincs fennt, amint fent van, csak 1024x768 at bír felbontás terén.
ha az egyik "kártyát" letiltom a Device Managerben akkor rendesen megy, de a bootnál elektromos fail van, és nem indul a gép.

lényegében szerintem a bios lesz a gond... és szeretném magflashelni hogy működjön rendesen amennyiben ez lehetséges, de sajnos totális kezdő vagyok VGA flashelésben.

esetleg valaki volna olyan kedves, és segítene nekem ebben?

nagyon köszönöm előre is :R

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#44128) capulet75 válasza Dr.Skype (#44127) üzenetére


capulet75
addikt

Milyen drivert használsz?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#44129) Dr.Skype válasza capulet75 (#44128) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

a legújabbat töltöttem le az ati.amd-ről :)

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#44130) capulet75 válasza Dr.Skype (#44129) üzenetére


capulet75
addikt

Akkor takaritsd le és tedd fel a 8.7-et.Ha utána is csinálja akkor nem takaritottad le rendesen. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#44131) Dr.Skype válasza capulet75 (#44130) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

köszönöm, megpróbálom, de ez miért lehet?

volt már pár ilyen kártyám, de még sosem volt gond a legújabb driverrel :F

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#44132) capulet75 válasza Dr.Skype (#44131) üzenetére


capulet75
addikt

Mert a 3xxx szériára optimalizált utolsó driver a 8.7

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#44133) capulet75


capulet75
addikt

Azért természetesen lehet más is a probléma. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#44134) Dr.Skype válasza capulet75 (#44133) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

amint hazaérek kiderül :)

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#44135) Dr.Skype válasza Dr.Skype (#44134) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

bizony minden maradt a régiben, most mikor fel is dobtam a régi drivert.
pedig alaposan eltávolítottam, registry stb....
aztán restart, és feltoltam az előző verzát...de semmi siker.

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#44136) Dr.Skype


Dr.Skype
csendes tag

viszont ha az új ctalystot rakom vissza és letiltom az A.I.-t akkor minden faja...

szerk: mégsem faja. de a felbontás élvezhető, natív... ellenben a kártyán egy piros led világít..nem tudom ez mit jelenthet.
kép az első core-ról:

és kép a másodikról:

csak nekem tűnik furcsának a két kép összehasonlítva? :F

[ Szerkesztve ]

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#44137) s1ru2 válasza Dr.Skype (#44136) üzenetére


s1ru2
senior tag

Hali!

Végigolvastam a "szenvedésed". Megpróbálok 1-2 értelemes gondolatot hozzáfúzni. A 8.7-es 3870-re fejlesztett isteni csoda drivert felejtsd el. X2 höz a legjobb a 9.8-as tapasztalatból, beszélek! Ha a kártyán világít egy piros lámpa az nem jelent jót. Az vagy azt jelenti, hogynem kap elég tápot a kártya (ebben az esetben el sem kéne indulnia) vagy pedig azt, hogy valami mechanikai bibi lépett fel a kártyán. A te esetedben a két képet összehasonlítva én erre tippelnék. Amennyiben BIOS flashelésre adod a fejed, mindeképpe mentsd le mind a 2 bios-t a kártyáról. Arra figyelj, hogy mind a két magra kell bios. (ezek nekem gyárilag eltérő sorozatszámúak voltak) Azonban, ha van még garnciád a kártyára akkor mindeképpen vidd vissza, mert valami nem oké rajta és ezt támasztja alá a piros led is.

Capulet75.: Ebben az esetben X2 ről bezsélünk nem sima 3870-ről. Felejtsük már el azt, hogy ugyanaz a Catalyst jó mind a kettőre. 3870-hez 8.7, x2 hőz 9.8.

Eddigi hozzászólásaimban lehet, hogy 9.10-et ítam akkor bocsánat, de nekem azzal sem volt bajom.Az a lényeg hogy 9.8-9.12-ig mehet rá minden.10.1 már necces az elbökött powerplay miatt, de a hotfixel lehet, hogy az is jó.

[ Szerkesztve ]

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#44138) Dr.Skype válasza s1ru2 (#44137) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

köszönöm az építő hsz-t

véleményem szerint a bios flash megoldaná, csak nem tudom hogyan kell a 2 biost ráflashelni. lementettem már a mostanit, ha bármi gáz lenne...de sajnos ráflashelni még nem sikerült semmit, látatlanba pedig inkább nem próbálkoznék, mert nincs kedvem egy rossz kártyát gyártani.

a másik 3870x2-esem tökéletesen megy ugyanezekkel a beállításokkal és driverrel.....

csak ez a szóban forgó szórakozik.

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#44139) capulet75 válasza s1ru2 (#44137) üzenetére


capulet75
addikt

Emberek,vélemények.Nekem csak gondom volt a 9.xx driverekkel.A 8.7 ellenben teljesen jól működik.Sokkal hűsebb a kártya alapon és felment már 20k főlé 3DM-ben vga tuning nélkül.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#44141) kriszbon válasza capulet75 (#44139) üzenetére


kriszbon
őstag

Ha jól emlékszem, nekem még a 8.12 is jó volt a 3850-es kártyámhoz, és legutoljára a 9.2 volt fent, de azzal már nem sokat használtam. :F

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#44142) börik39 válasza Dr.Skype (#44138) üzenetére


börik39
tag

Be van dugva mindkét tápcsati?Attól világíthat a led vagy esetleg a tápod,a driverekről annyit nekem sem a 8.7 sem a 9.8 nem jó,lassú vele a kártya de a 9.1 is jó már illetve 9.10 csak az a két driver nem az igazi.Igaz mi igaz nem melegszik a 8.7-el annyira de nem is használja a kártyát rendesen hozzáteszem NEKEM,másoknál más driverek a jók :K

Az egyéniség nem kiváltság,csak választás kérdése!!!

(#44143) Dr.Skype válasza börik39 (#44142) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

mindkettő bevan dugva a táp tuti elbírja, elbírja a msikat is.

perpill 2 van ebből a kártyábol, és ugyanazzal a beállítással+driverrel az egyik tökéletes, a másik szórakozik, de ha pl kiterjesztem a dekstopot az egyik"magra" az ati ccc vel, akkor a felbontás pöpec, és 3dmarkban is ugyanúgy szerepel mint a hibátlan, szal nem tudom mi a gond, és igazábol nem is életveszély, csak szimplán zavaró... :F

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#44144) geomeo


geomeo
csendes tag

Sziasztok!

Tudna vki segíteni nekem?
Van egy ATI SAPPHIRE Radeon HD 3870 512MB 256-bit GDDR4-es karim, és win7 alatt olyan, mintha nem működne tökéletesen a 3D-és megjelenítés. Teljesen szétesik a képernyő, van hogy középen átlósan megfelezi a képet, a start ikon elmosódik. 3DMark alatt, 15276-ot produkált.
Ha valakinek van valamilyen tapasztalata, megköszönném ha megosztaná velem.
Köszönöm!

Ne vitatkozz hülyékkel! Lesüllyedsz az ő szintjükre,ott meg úgy is legyőznek a rutinjukkal!

(#44145) börik39 válasza geomeo (#44144) üzenetére


börik39
tag

Melyik 3DMark?Gondolom driver lessz ha xp-alatt megy rendesen win7 alatt nem akkor driver.

Az egyéniség nem kiváltság,csak választás kérdése!!!

(#44146) Worker


Worker
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap ota boldog tulajdonosa vagyok egy Gigabyte 3870-nek, amin Accelero S1 Rev. 2 csucsul. Valahogy igy nez ki (plusz van rajta egy kisebb venti).
A kerdes(ek):
Ati Tray Tools-t hasznalok, ami ugye kiirja azt is, hogy mennyin mennek az orajelek. Most igy uresjaratban 297:945-on vannak (ha benyomom DDR-re, akkor 1900-at mutat a memoriara).
Tudom, hogy uresjaratban leveszi az orajelet, igy kevesebbet fogyaszt, de jatekban azonnal felveszi maximumra az orajelet, vagy lehet, h nem is egybol maxra teszi?... Nem igazan tudom, hogyan teszteljem ezt...
Erdemes lenne profilt csinalni, amivel en szabalyozom, h mikor milyen orajelen menjen?

Ezenkivul a BIOS-os orajel ATT szerint 780:950 (950=1900 DR-ben). Ez nem nagyon keves? Mashol azt olvastam, h 2000 Mhz felett megy a memoria, nalam megis az alatt marad...
Probalkozzak huzassal? :B

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#44147) proci985 válasza Worker (#44146) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a megoldás, hogy Gigabyte kártyád van, DDR3mas memóriával. a referenciakártyákon (tehát a Giga kivételével szinte az összes gyártóén) DDR4es mem csücsül, cserébe a Gigákat Zalman hűtővel adták (ami tudomásom szerint szabályozatlan volt, és hangos).

a ref órajel 775/1125 (azaz 2250). a Giga kártyák a gyakorlatban kb a referenciák szintjén mentek (valszeg kisebb volt a memóriák késleltetése). húzással se lenne meg szvsz az 1125, de nem is kell:).

játéknál pár órajelciklus alatt vált a kártya állapotot, azaz a gyakorlatban szinte azonnal felugrik az órajele. tehát ha játszol, kvázi azonnal begyorsul. ebből következően Neked felesleges manuálisan szabályozni az órajelet, a chip szabályozásánál ügyesebb nem lennél:)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44148) Worker válasza proci985 (#44147) üzenetére


Worker
aktív tag

Aha... ertem :)
Koszonom a kimerito valaszt! :R

Teljesitmenyben ez vajon mennyivel jelenthet "hatranyt" a referenciakartyakhoz kepest? Vagy elhanyagolhato a kulonbseg?

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#44149) geomeo válasza börik39 (#44145) üzenetére


geomeo
csendes tag

3DMark 2001 Pro nevezetű progit. Sajnos nem értek ezekhez a dolgokhoz szinte semennyire se.
Állítólag lehet a videó kártya memória hibája is, hogy ezeket a jelenségeket produkálja.
Melegedni nem melegszik, a gyári hűtő helyett, egy Zalmann VF1000-es van rajta.
Gyakorlatilag a legújabb driverek vannak hozzá felrakva.
Nem értem miért esik szét a kép.

Ne vitatkozz hülyékkel! Lesüllyedsz az ő szintjükre,ott meg úgy is legyőznek a rutinjukkal!

(#44150) proci985 válasza Worker (#44148) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szivesen:)

elhanyagolható a különbség a kártyák között.

a hűtését szidták anno páran (mmint hogy nem volt rendesen vezérelve), de Nálad már ez sem probléma (külön érekesség, hogy a kártyán már nem zalman ramsünik vannak).

egyébként a refhűtés is csak bizonyos keretek között volt jó, jópáran cseréltük. vagy csendes volt, vagy jól hűtött, csak a kettő egyszerre nem jött össze.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.