Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#44851) elistvan válasza person (#44850) üzenetére


elistvan
senior tag

Köszi, Kérdés érdemes-e mivel látod az alaplapomon 400-as chieftec-em van meg E6550-em.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#44852) RpPRO válasza elistvan (#44851) üzenetére


RpPRO
őstag

Link 1
Link 2

Mind a ketto azt mutatja, h elenyeszo a kulonbseg fogyasztasban a ketto kozt terhelt allapotban, teljesitmenyben viszont eleg rendesen van.

Ha megrangatod azt a 6550-et, akkor szerintem megeri.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#44853) ptoma


ptoma
tag

Hali
3870 X2-re kellene jó hűtés mert a gyári kezdi megadni magát. Mit javasoltok?
Üdv

:D

(#44854) elistvan


elistvan
senior tag

Szereztem egy VF-900at a 3870-es kártyámra. Mennyire veszélyes ramsünik nélkül feltenni? Ugyanis nem tapadnak. A hűtő a nyákot meg a ramokat is hűti nem?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#44855) zseko


zseko
veterán

Tegnap vásároltam egy HD6850-et, így átléptem abba a klubba :)

HR24.hu

(#44856) RpPRO válasza elistvan (#44854) üzenetére


RpPRO
őstag

Ugyanez a hutom van, ugyanugy hasznalt rambordakkal.

En kaptam melle ketoldalu ragacslapocskat, azzal ottmarad.

Mindenkepp talalj hutest, nem javaslom a ramok hutesenek lesporolasat.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#44857) Lacza válasza proci985 (#44843) üzenetére


Lacza
senior tag

De ezt hidegen csinálja, amikor el akarom indítani először:(
Az nem lehet a melegedéstől

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#44858) vizimento


vizimento
senior tag

Sziasztok!
Remélem jó helyen teszem fel a kérdést. Sokat gondolkodtam hogy plazma, monitor, vagy videokari topikba irjak, remélem jól tettem hogy emellett döntöttem.
A problémám:
Ati HD 3850 videokari + DVI kimeneten egy LCD montior, eddig igy használtam.
Vettem egy Panasonic tx-p42u20e plazmatévét, amin szeretnék videokat nézni a szgépről.
Összekötöttem vele a következő módon: a videokarin két dvi van, az egyiken a monitor, a másikra dvi-hdmi kábellel a tv.
Mindkét kép fekete (tv és monitor is). Ha csak a monitor van bedugva, tökéletes. Ha csak a tv, akkor sincs kép.
Mi lehet a probléma?
Próbáltam a tv hdmi1 és hdmi2 csatiját is, egyiken automatikusan odalép a tv ha bedugom a hdmi kábelt, de fekete marad a kép, a másikba átse lép automatikusan, ha meg manuálisan átlépek arra a bemenetre, csak feketeség látszik.
Valaki tapasztalt már ilyet?
Előre is köszi a segítséget!

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#44859) elistvan válasza vizimento (#44858) üzenetére


elistvan
senior tag

Biztos, hogy a catalisyt control center beállításainál kell megadni klónozást vagy hasonlót neki.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#44860) Lacza


Lacza
senior tag

Nekem még mindig az lenne a kérdésem, hogy a számítógépem első indításakor felpörög a videokártya ventillátora és úgy is marad max fodulaton. Be sem bootol a gép:(
2-3 indítás után sikerül elindítani a gépet.
Mivel lehet a gond?

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#44861) elistvan válasza Lacza (#44860) üzenetére


elistvan
senior tag

A biosban szabályozódik le a venti fordulatszám. C1-2 stateknél kell állítgatni annak fügvényében, hogy ugye mekkora terhelés alatt van a kártya. (nyugalmi állapot vagy terhelve) (Vagy szoftveresen windowsban pl: Ati Tray tools-al és ott lehet fix fordulatra tenni, profilt beállítani, vagy sávosra, azaz a hőmérsékleti szinteknek megfelő fordulatot adni ) A kiegészítő tápcsati rá van kötve a kártyára?

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#44862) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Van egy jó matuzsálemi darab Sapphire 3870 1 slotos kártyám, és a következők vannak vele: Windows 7 et használok, játék alatt bizonyos helyeken a kép elcsúszik jobbrabalra, mintha egy pengével szétvágták volna. Tudom ez ilyen tear effektus vagy mi, de nem is ez a leginkább zavaro, hanem az hogy most feltettem az Service pack RC -t Windows 7 re és indulás után azzal fogad hogy a képernyő illesztő nem válaszolt, majd helyreállt. Játék alatt is SP1 után képes voltam fagyásokat produkálni holott a driver a 10.10 es, tehát megegyező az sp1 nélküli windows ra pakolt driverekkel, ott viszont nem fagytam ki csak nagyon ritkán. Így sp1 után meg közvetlen indulás után is dobott egy hátast a rendszer, kitudja mi várható még. Most ott vagyok hogy szedhetem le a windowst :W és tehetem újra sp1 nélkül. Mit gondoltok esetleg a VGA haldoklik? Vagy csak szoftveres anomália? :R Nem melegszik és a VGA hűtést is kicseréltem már :)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#44863) drr válasza BogyóBP (#44862) üzenetére


drr
őstag

Rakd újra a rendszert, nézd meg, hogy a Win alap driverével megy e. Ha igen, frissebbet ne is tegyél rá, felesleges. Max azt amit én használok, az nekem bevált, stabil, a 9.9-es.

(#44864) BogyóBP válasza drr (#44863) üzenetére


BogyóBP
addikt

Az alap win driverrel dobott pont fagyást:D Rátettem a 10.10 est és most nemtudom előtte vagy utánna volt e a gixer

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#44865) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Bocsi hülyeséget mondtam, a 10.10 es driver feltétele után volt a fagyás. Hozzátenném hogy ez egy integrált SP1 es windows 7 volt amit én integráltam :DD szóval lehet az a gubancos, felteszem az alap wint és megnézem.

Milyen VGA-t érdemes venni majd? Tudom nem túl ide vág de a 4870 , 5770 vagy a Nvidia GTS450 a jobb választás? UTobbinál úgytudom teljeskörű HD támogatás van mig az ATI-nál csak 6xxx felett lesz az.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#44866) drr válasza BogyóBP (#44865) üzenetére


drr
őstag

Én is ebben a cipőben járok, de nincs aki érdemi választ adjon, sajnos. Eléggé korlátozottak az anyagi lehetőségeim és a mostani kártyámat is el kellene adnom. Az én meglévő konfigom mellé talán egy 4850 esetleg egy 5750 lenne még megfelelő, jobbnak nem igazán lenne értelme. Ha a te konfigod erősebb, az 5770 a jobb választás a tesztek tanulsága szerint.

(#44867) BogyóBP válasza drr (#44866) üzenetére


BogyóBP
addikt

Persze attól függ mid van. Én az ATI-t most meggondolnám hogy vegyem e. Nekem E6850 2gb ram amit 4 re akarok bőviteni, trust 520 as táp p43as msi alaplap van. De a geforce jobb lehet, nemtudom ..

Ugyanis igazából a GTS450 és a 5770 fej fej mellett vannak ráadásul a geforce nak vannak teljeskörű HD támogatása Physx és egyéb dolgok amik az atiba lazán hiányoznak, ráadásul majdnem 5 ezer ft al olcsobb is mint az 5770.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#44868) drr válasza BogyóBP (#44867) üzenetére


drr
őstag

EZT elolvasva nem lennék a helyedben annyira biztos abban, amit gondolsz...

(#44869) BogyóBP válasza drr (#44868) üzenetére


BogyóBP
addikt

Akkor most a 250es jobb?:D nem értem. 5770 mindenkinél lassabb ahogy elnézem.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#44870) drr válasza BogyóBP (#44869) üzenetére


drr
őstag

Az átlag FPS a GTS450 és a HD5750-nél gyakorlatilag megegyező, tehát lassabb a GTS450 a HD5770-től...

(#44871) Lacza válasza elistvan (#44861) üzenetére


Lacza
senior tag

Ok, de miért indul el 3.ra rendesen?
És eddig jó volt.
Tápcsati rajta.

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#44872) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Egy Asus 3870 Top mennyire boldogul napjaink játékaival,mert tervem szerint a mostani karimat eladóm beszámítom a Top-ot,és a későbbiekben a kari mellé kapott pénzhez hozzácsapva némi + pénz+ eladva a 3870-et veszek egy 6850-et!

Kb 3 hónapig kéne a Top ellehet vele lenni 1280-ban? :R

[ Szerkesztve ]

(#44873) Alastair' válasza Dark KillerX (#44872) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nekem volt ilyen kártyám, viszont a Grid-be és a Dirt-be nem bírta a gyárilag 850-re húzott GPU-t, ahogy elindítottam azonnal lefagyott. 810-es órajelen viszont hibátlan volt.
1440x900, 1280x1024-ig jó a kártya, kb a 9600GT szintjén van. 5670 gyorsabb tőle.
Viszont szerintem nehéz lesz eladni.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#44874) Dark KillerX válasza Alastair' (#44873) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Köszike!

Igazából már nem is nagyon játszogatóm,szal lehet nem is veszek új kártyát.Amúgy ha sikerül az üzletem, és vásárolni akarok új karit ,nagyon sokat fogok gondolkodni,hogy GTX460-at,vagy 6850-et vegyek,mert a 6850 főleg egy 1 pines tápcsati miatt szimpi,az Nv pedig a jobb tuning.Physix miatt lenne jobb? :U

Még egyszer köszi! :R ha nem tudom eladni,megmarad nővéreméknek,úgyis sogin nagy NFS fan,azokat meg csak viszi,akár 1024-es felbontáson,csak menjen!!

[ Szerkesztve ]

(#44875) Alastair' válasza Dark KillerX (#44874) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Én sem tudnék választani a GTX460 és a 6850 között, akármelyiket venném meg és teljesen elégedett lennék vele, akkor is azon járna az eszem, milyen lehet a másik. :DDD :DDD És mivel most GTS450-em van, természetesen azon jár az eszem, hogy elcseréljem-e 5770-re, vagy ne. Mert ugye vettem egy 5670-est a másik gépbe, és elég jól futosgatnak rajta a játékok, még 11-be is. :D

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#44876) Gál István


Gál István
senior tag

Egy rövid történet/tapasztalat:

Sapphire HD4890 Toxic-ról downgradeltem MSI HD3870OC-ra és CoD:MW2/Mafia 2-ben 1440x900-on 15perc alatt túlmelegedett... Akárhogy toltam a venttit, már a fejem levitte de még akkor is. Most csere vissza a Toxicra, és egy hétig no vga :W Én nem gondoltam volna hogy ennyire forrófejúek/szar a hűtésük.

(#44877) Vicoo


Vicoo
senior tag

Hello!

Az utóbbi pár napban játssza azt a gépem, hogy random időnként lefagy: a kurzort még lehet mozgatni, de semmire sem tudok kattintani, aztán a kép is elsötétül, és resetelnem kell. Most végre kaptam hibaüzenetet, a rendszer súlyos hiba után állt helyre:
BCCode : ea BCP1 : 87B41020 BCP2 : 89CB05C0 BCP3 : 885D81A0
BCP4 : 00000001 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 256_1

Most vissaztettem a 10.9-et, azzal nem fagyott eddig.... Lehet nem szereti valamiért az új drivert a kártya?

(#44878) Vicoo válasza Vicoo (#44877) üzenetére


Vicoo
senior tag

Na , azóta nem fagyott, probléma megoldva.

(#44879) danika0670


danika0670
tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, vagyis inkább segitséget kérnék. Van nekem egy:

http://www1.sapphiretech.com/us/products/products_overview.php?gpid=217

ilyen tipusu kártyám itthon. Nem ad képet, VGA csatlakozási hiba hangjelzést ad a gép mikor berakom és beszeretnék bootolni. Feltevésem az hogy vagy a táp nem elég neki (400W), vagy tönkrement a kártya, mert azért volt eddig félrerakva...csak mivel nincs pénzem újra ezért gondoltam hátha tudok vele valamit kezdeni akkormár. Felraktam hardverapróra és sokan jelentkeztek érte. Szóval az a sejtésem, hogy akkora baja nem lehet a kártyának.

Pci-e táp rá van dugva mikor próbálom

Alaplapom: Asus p5n-e sli.

Mégegy kérdés pedig ezt lehet nem ide kéne irnom, de ezzel a mai napig nem vagyok tisztába. Ugyebár az alaplapom SLI-s és két pcie slot van rajta. Most egy x800-as müködik a gépemben a szokásos elsődlegesbe müködik a kártya, de ha átdugom a másikba akkor ott is bekéne kapcsolnia, vagy rosszak a feltevéseim? Esetleg az alaplapon lévő dual video card cuccost kéne megforditanom hogy két kártyára legyen állitva a lap és ne single módban legyen?..

Válaszotokat előre is köszönöm!!

06hetven701O656

(#44880) drr


drr
őstag

Sziasztok!
A mai naptól 4830 tulaj lettem, köszönöm az eddigi segítséget! :R

(#44881) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Valakinek van a topicban 256MB-os 3850-ese,hogy boldogul a mai játékokkal? :R

(#44882) r9550 válasza Dark KillerX (#44881) üzenetére


r9550
senior tag

nekem nagyon sokáig volt 3850-em cfben is meg anélkül is és elég jól végezte dolgát 1152x864-ben 4x élsimítással szinte minden megvolt highba néhol kellett max az árnyékot mediumra tolni el lehet vele játszogatni nem mondom hogy bőven mert nekem ennyi bőven elég nem vágyok full hd-ra de akinek az kell azz ne 10000ft-os kártyával akarja az igazságot :D

(#44883) Dark KillerX válasza r9550 (#44882) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Köszi,én most adom el az 5770-et,22k-ért,és egy 3850-ért,amit beszámítok,és igazából csak átmeneti vga lenne,amíg nem jönne össze a pénz a GTX460-ra!Köszi akkor azt mondod a FIFA 2011,NFS HP ezek menni fognak 1280-on AA nélkül?

(#44884) r9550 válasza Dark KillerX (#44883) üzenetére


r9550
senior tag

fifa 11 meg nfs hp több mint valószínű de a konfigod sem olyan rossz mellette szal...

(#44885) Kloden


Kloden
senior tag

Sziasztok, van egy Sapphire 3870-em, 1,5 éves, újra szeretném pasztázni, kicsavartam mind a 8 csavart de meg sem moccan a borda :D Ilyenkor mit lehet tenni hogy jobb belátásra bírjam?

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#44886) Kloden válasza Kloden (#44885) üzenetére


Kloden
senior tag

Ok, sikerült szétkapni... szike rulez. :D

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#44887) lacika0926


lacika0926
tag

hali! van egy 3870x2-m és tudnátok javasolni hozzá való drivert?
és alapból mind a 2 gpu megy?

(#44888) baleee89


baleee89
aktív tag

sziasztok nagyon bele szerelmesedtem egy ilyen kártyába: [link] érdemes még ilyet venni? működik rendesen mind2 mag?

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#44889) Blaze


Blaze
csendes tag

Sziasztok!

Amikor megjelent a Radeon HD 3870 X2 akkor vettem új számítógépes rendszert, 2007 közepe táján.

4 magos intel 2,6 Ghz-es procival, asus alaplappal. Egyből 2 3870X2-est vettem és crossfire-be kötöttem őket. Ez akkor brutál rendszer volt.

A kérdésem az lenne, hogy ez a 2x 3870x2 mit tud ma a csúcs kártyákhoz képest?
Van valahol erről teszt, vagy tud valaki mondani ezzel kapcsolatban vmit, mondjuk hogy a legújabb radeonhoz képest mit tud ez a négyes rendszer, egyáltalán mennyire támogatják jelenleg a fejlesztők ezt a 2x x2 crossfire elrendezést?

Köszi előre is!

Bottal sem piszkálnám meg!

(#44890) Blaze válasza baleee89 (#44888) üzenetére


Blaze
csendes tag

A legújabb catalyst drivercsomagot/programot töldsd le!

pl. az ATI honlapjáról!!!

Bottal sem piszkálnám meg!

(#44891) lineage


lineage
csendes tag

SZiasztok!
Van nekem egy shapphire 3870 2 slotos karim amit win 7 64 bites oprendszerrel használok.
Gondoltam megnézem ezt a 10.12 csodaságot mert kíváncsi voltam az új ccc-re.(elotte 10.11 driver+ATT volt fent)
Azert használok az ATT-t mert 2D-be leveszi a kártya feszultségét, igy kevesebbet fogyaszt mintha csak az órajeleket venném vissza.
Szóval leszedtem a drivert az atiunistallerrel meg töröltem az ATT is.Gép ujraindul felrak 10.12 driver ccc-vel.
Elsőre minden jónak tünt megnéztem az új menüt meg mindent.Szerintem szar lett a regin egyszerübben ellehettett érni a dolgokat.
Ez persze csak az én véleményem meg az első benyomás.Lehet késöbb megtetszik ha ati kártyám lesz megint.
2D-be viszont nem vette vissza az órajeleket.
Mondom ok uj driver meg miegymás régi a kártyám is hat ez nem működik rajt.

Megnéztem a 10.11-el is. Első indításkor a GPU még 300 volt a ccc szerint,de ha elindítottam valami 3d-s játékot utána már nem állt vissza.Oké.
Felraktam a 10.7-est na ez már visszavette a ccc szerint de ha gpuZ-vel néztem akkor 776/1125 ment a kari.Néztem más progival is az is ezt írta ki.
Most akkor melyik a jo?
Ekkor lett elegem az egészböl.
Tudom lehet egy régebbi driverrel meg ccc-vel jól működne az egész (pl.8.7),de én azért elvárnám ezt egy uj drivercsomagtol is ha már egyszer bennevan a kártyám neve a leirásban.(még ha nem is erre optimalizálnak)
Szépen visszaraktam a 10.11 drivert meg az ATT.Az ATT egy perc alatt beállitottam Visszamásoltam az elmentett profilomat és minden megy faszán.2D-be visszaveszi az általam beállított órajeleket, leveszi a fesztultseget.Játék indításkor meg szépen folemeli a beállított profilra az órajeleket és a feszt.Érdekes módon most a gpu-z is azt méri amit kell.
Miért van az,hogy egy olyan progi ami nem gyári alkalmazás tökéletesen teszi a dolgát még a majdnem legfrissebb driverrel is,ellenben egy gyári alkalmazás a ccc képtelen ezt megcsinálni?Pedig ez lenne a kártyához való.

Van a másik szobába egy gép amiben egy 7600-gt lakozik.Most raktam fol az nvidia oldalárol leszedett legujabb drivert. (ez is win7)
Tokéletesen műxik.Pedig nem mai kártya.
Nem értem miert nem lehet egy normális drivercsomagot irni.Az nvidia tud pedig nem szeretem oket. Inkább az amd fele húz a szívem.
De a kovetkező karim lehet zöld lesz...........

(#44892) Viktor77 válasza lineage (#44891) üzenetére


Viktor77
titán

Ne higyj a GPU-Z-nek, teljesen jól teszi a dolgát a CCC is.

Remélem látszik, hogy a monitorozó grafikon 297-en mutatja a GPU-t, míg a GPU-Z nem mutat soha 776-nál kisebb értéket.
Ami szép az egészben, hogy az ATT sem mutatja pontosan, a "Jelenlegi GPU" felirat nem mozdul 297-ről, akkor sem, ha megnyomom a "3D Renderer be" gombot. Míg a grafikon ilyenkor szépen felmegy 776-ra.

Ugyanez van CCC-vel is, egészen a 10.11-es driverig bezárólag, a legújabbat még nem próbáltam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#44893) kriszbon válasza Viktor77 (#44892) üzenetére


kriszbon
őstag

Aham, de azért gondolom közben a Gpu-z ablak van előtérben, tehát aktívon? :U
Mod. Akkor meg összeakad valamivel, vagy használj másikat. :F
BUÉK!

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#44894) Viktor77 válasza kriszbon (#44893) üzenetére


Viktor77
titán

Mindegy mi volt aktívon. Még a füleit is váltogattam, hátha akkor frissít. De nem.

MOD: Tessék, ennél aktívabb aligha lehet.
MOD2: Használjak másikat? Feltűnt, hogy nekem semmi bajom vele? Nem mutatja jól az értéket, amire én nagy ívben teszek, most csak a fórumtárs miatt izzítottam be. Az ATT jól mutatja, a CCC jól mutatja, mindkettő jól visszaveszi az órajeleket. Nekem az égadta világon semmi gondom. :)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#44895) Alastair' válasza Viktor77 (#44894) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Honnan szedted le ezt a frankó hátteret? :)) Te is ilyen világosan látod 2011-et?

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#44896) Viktor77 válasza Alastair' (#44895) üzenetére


Viktor77
titán

Sosem értettem, minek háttér? Van aki a gép elött ül, és azt nézegeti? Ha a gép elött vagyok, akkor nyitva van valami, vagy játszok. Ha nem vagyok a gép elött, akkor meg azért nem látom. Nem tökmindegy? :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#44897) kriszbon válasza Viktor77 (#44894) üzenetére


kriszbon
őstag

Hmm igen feltűnt, viszont azért nem kellene ilyen konkrétan kijelenteni hogy ne higgyen annak amit a Gpu-z ír. Talán még az mutatja a leg normálisabban az értékeket, főleg az újak.
Amúgy meg nem kell mindjárt harapni, hogy nem neked van vele gondod. :F :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#44898) Alastair' válasza Viktor77 (#44896) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nekem is az alap win7 háttér van, ha meg játszok átállítom a sima 98-as megjelenítésre, kék lappal. :K

Alister from Hell

(#44899) Viktor77 válasza kriszbon (#44897) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem mindegy, hogy új vagy nem új. Amit egy 3870-ről tudni lehet, azt már a 3 évvel ezelötti verziók is tudták.

Most, hogy azon filózok hány évvel ezeletti verziók is tudták, eszembe jutott, hogy valamelyik év december 30.-án vettem a karit, szóval évfordulós. Csak nem emlékszem hányadik. :) Talán 4.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#44900) kriszbon válasza Viktor77 (#44899) üzenetére


kriszbon
őstag

Az nem lehet a 4. mert novemberben volt csak 3. éve hogy megjelent a 670-es, vagy tévedek, és mindjárt megnézem 1 hsz-t. :D
Sajnos nekem csak 3850-es kártyám volt, és csak próbának járt nálam 70-es.
Mod. (Itt) azt írják hogy 2007 11 hó.

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.