Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) RoyalFlush válasza Hasek (#5099) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Az eredeti kép :)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#5102) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Hasek:
#5087: az újgenerációs Cathfaern, nagyon tetszik, szerintem tökéletes is :) Azért megvárok vele modot is, hogy véleményezze :D
MOD: esetleg egy kicsit rószaszínebb/barnább bőrű változatot tudnál csinálni?

RoyalFlush:
#5090: Szerintem tökéletes így
#5095: Megmondom őszintén, bűvöltem őket egy darabig, de én (szemre) nem igazán látok különbséget, de olyan hatodik érzék alapon a középsőt mondanám, ha választanom kéne közülük.
#5097: bal szélső, vagy középső (jelen állapotban bal szélső inkább). Ami nekem a gondom velük, hogy az állszáj vonalak nehezen kivehetők, kicsit mintha koszos lenne az arca. Mivel a bal szélsőn ez kevésbé hangsúlyos, ezért írtam azt, hogy az jobb jelenleg, de amúgy a középső jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5103) RoyalFlush válasza Cathfaern (#5102) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Az újgenerációsnak az orrát picit érdekesnek találom :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#5104) Hasek válasza Cathfaern (#5102) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

A bőrszínt akkor átvarázsoltam, és nem tudom, hogy szükséged van-e a kicsi verzióra, de azt is elkészítettem:

RoyalFlush: Javított orrú:

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#5105) Tomate


Tomate
veterán

Szeretnék új arcképet és megkérdezném a véleményeteket, a lent beszúrt kép(ek)ről, hogy szerintetek átmennének-e a rostán! Köszi! :R

Nagy:

Kicsi:

Köszi Hasek, ezt is, ha emlékszel! :R

[ Szerkesztve ]

(#5106) DigitXT válasza Cathfaern (#5082) üzenetére


DigitXT
félisten

Neked van az egyik legjobb avatarod: remélem nem lesz nagyon átszabva.:(

(#5107) RoyalFlush válasza DigitXT (#5106) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Én csak a hajánál lévő fölösleges pixeleket radíroznám le ..

Aztán el kéne tűntetni a recéket. Esetleg az arc lehetne nagyon picit élénkebb színű.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#5108) DigitXT válasza RoyalFlush (#5107) üzenetére


DigitXT
félisten

Megnéztem itcafe alól (szerk: a mostani képet:D), ami alapján valóban javítandó a dolog, de maximálisan egyetértek azzal, hogy nem kell(ene) túlzottan átformálni: amit alkottál nem rossz!:B (A többi javaslatból egyedül a kicsit elmosott haj tetszett, ahogy írod is, némi simítás nem ártana rá, és máris rendben van, sőt!:R) Persze nem az én fejem, így ez csak egy vélemény.:K

[ Szerkesztve ]

(#5109) Jag


Jag
senior tag

Hasek: Még véletlen sem az avataron nevettem, hanem, hogy szinte egyszerre szúrtuk be a képet...

[ Szerkesztve ]

(#5110) 7 válasza RoyalFlush (#5095) üzenetére


7
addikt

Meretbeli a kulonbseg? Csak mert szabad szemmel nemigen latni sokat. Ha a meret a kerdes, lehet a legkisebb. :)

(#5111) sNORh


sNORh
addikt

Ebből esetleg valaki egy képet csinálna? ez jobban tetszik kicsit.. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5112) Jag válasza sNORh (#5111) üzenetére


Jag
senior tag

(#5113) philoxenia válasza Jag (#5112) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem széles ez egy kicsit? Picit elforgatni esetleg .... Persze gondolom ez nem végleges, de a szélei nekem belevesznek a háttérbe. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5114) Jag válasza Jag (#5112) üzenetére


Jag
senior tag

Bocsi lejárt a mod, csak sietek, már így is késésben vagyok. :U

(#5115) sNORh válasza Jag (#5114) üzenetére


sNORh
addikt

nemis rossz, de a szinekkel majd játszanikéne kicsit, mert a szája annyira nemlátszik, meg a szeme sem..
am köszi :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5116) Jag válasza sNORh (#5115) üzenetére


Jag
senior tag

(#5117) sNORh válasza Jag (#5116) üzenetére


sNORh
addikt

kezd alakulni, ez nemis rossz.. de menj nyugodtan elne késs :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5118) Jag válasza sNORh (#5117) üzenetére


Jag
senior tag

(#5119) sNORh válasza Jag (#5118) üzenetére


sNORh
addikt

nah ez nagyonjólett.. ebből egy kicsit is kérhetnék?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5120) philoxenia válasza sNORh (#5119) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5121) Jag válasza sNORh (#5119) üzenetére


Jag
senior tag

(#5122) sNORh válasza Jag (#5121) üzenetére


sNORh
addikt

köszi mindenkinek, köszi philoxenia.
Jag szerinted ezt így elfogják fogadni?, mert akkor megy a requestbe.
Jah téleg még megvárom Hasek mit alkot :)
Addigis köszi :R

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5123) Hasek válasza sNORh (#5122) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ezt:

Üdv. H

(#5124) sNORh válasza Hasek (#5123) üzenetére


sNORh
addikt

kérhetném a kicsit is?
és szerinted elfogadják?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5125) philoxenia válasza Hasek (#5123) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Megnéztem minden fórum alól, nekem Jag képének színei jobban tetszenek. :)

mod: helyesírás..

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5126) Tomate


Tomate
veterán

Szerintetek átmegy a rostán Jag kiváló alkotása? :U


:R

[ Szerkesztve ]

(#5127) philoxenia válasza Tomate (#5126) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem O.K.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5128) Tomate válasza philoxenia (#5127) üzenetére


Tomate
veterán

Örülök! :K Azért is jó mert nagy vonalakban hasonlít a mostani csontvázamhoz. Nem olyan nagy az eltérés.

(#5129) Kidus válasza Hasek (#5123) üzenetére


Kidus
őstag

Nekem ez tetszik jobban, kozelebb all egy valodi szinhez.
Tudom ez igy viccesen hangzik, mesefigurarol van szo, de valahogy ez megis sokkal jobb szerintem, mint a vilagos.

C-3PO-ra:
Fura ez a vagas, a hasa alatt, nem lehetne valahogy mashogy megnezni?
Nem lattam az eredeti kepet....
mod: kiszedtem a requestbol is.

Es ha mar megint igy esett, hadd kerjek meg mindenkit, aki avatart kervenyez:
Mikor ugy gondoljatok, hogy kesz a kepetek, es tetszik, varjatok meg egy modot, aki velemenyezi, es meg ezek utan is legalabb egy napot, hogy mas modnak is legyen eselye velemenyezni.
Nem loverseny.
:)

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#5130) Jag válasza Kidus (#5129) üzenetére


Jag
senior tag

A levesteknős sárgás-barna, de mind1.
Mi a fura a levágáson?

Így jó?

(#5131) 7 válasza Jag (#5130) üzenetére


7
addikt

Probald meg vizszintesre kitolteni az aljat.

(#5132) Jag válasza 7 (#5131) üzenetére


Jag
senior tag

Hádde' az előző olyan. :F

(#5133) 7 válasza Jag (#5132) üzenetére


7
addikt

Igen, de nem ugy gondoltam, mint az elozonel. Ugy ertettem, hogy a felkorives feketet szerkeszd at egyenes alju feketere. Nem tudom most jobban elmondani :)

(#5134) TazLeacher válasza Jag (#5130) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

És úgy megcsinálni, mint itt néhány képet, hogy csak válla látszik, a keze nem (pl. Tomate csontváza)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5135) Jag


Jag
senior tag

;

[ Szerkesztve ]

(#5136) Tomate válasza Jag (#5135) üzenetére


Tomate
veterán

Szerintem ha már nem lehet félalakos (pedig jó lenne) akkor az első kép a jó. A második olyan mintha alsógatyában vagy gatya nélkül lenne :D

Köszi Jag! :R

(#5137) Gyusz


Gyusz
őstag

Pinky ügyében mi a helyzet? A három verzió közül melyik legyen a nyerő? Nekem pl.: a középső tetszik, bár nem látok sok különbséget.

(#5138) 7 válasza Gyusz (#5137) üzenetére


7
addikt

Nekem a bal szelso, de amugy mindharom remek darab szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#5139) Jag válasza Gyusz (#5137) üzenetére


Jag
senior tag

Milyen Pinky? :F

(#5140) RoyalFlush válasza Gyusz (#5137) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Méretben van különbség köztük (50x51, 49x50, 48x49 px).

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#5141) Kidus válasza Jag (#5130) üzenetére


Kidus
őstag

Szerintem ez igy jobb, a yetike altal javasolt mar megint vizszintes vagas, pont azzal volt a problemam :)
Felreertes ne essek, az elozovel sem volt baromi nagy problema, csak ugy gondoltam, talan jobbat is ki lehet belole hozni, es et a verzio jobb is lett, en ugy latom.

A teknos szinen meg nem fogunk osszeveszni, szerintem tul rikito a vilagos, de kinek mi tetszik, ha a masik szin kerul a request-be, azt sem fogom megvetozni, csak velemenyt mondtam. Sotetebb jobban fekszik.

Assuming Control

(#5142) RoyalFlush válasza Hasek (#5123) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ez nekem jobban tetszik :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#5143) bobace


bobace
őstag

És besötétedtem :D Még egyszer nagyon köszönöm mindenkinek. :R
I wanna thank to God, Mom, Friends, Mods, HGs, PH Community, my little dog (who doesnt exists), and everybody who helped me to make this wonderful avatar :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5144) Tomate


Tomate
veterán

C3PO fronton az eddig elkészült verziókat összeszedtem íme itt vannak

1:

2:

3:
4:

5:

6:

Nekem leginkább a 2-es, utána pedig a 4-es tetszik a legjobban. Szeretném kérni az érintetteket, hogy segítsenek és mondják meg a tutit szerintük melyikkel vonulhatok a request topicba. Köszönöm! :R

Külön köszönet Jag és Hasek tagtársnak! :R

[ Szerkesztve ]

(#5145) Gyusz válasza Jag (#5139) üzenetére


Gyusz
őstag

Pinky a karakter neve. :D

Akkor majd valamiképp döntök a középső és az első között, egy kis képet kreálna még nekem valaki?

RoyalFlush, köszönöm már az eddigieket is :R .

(#5146) Kidus válasza Tomate (#5144) üzenetére


Kidus
őstag

Lehet, hogy megsem lesz jobb megoldas, es a kettes szamu lesz a nyero.
Ez, es a hatos a befuto, gondolom majd mas is mond velemenyt....

Assuming Control

(#5147) philoxenia válasza Kidus (#5146) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Talán a kettes, de az Admirálist /Thrawn/ kellene megkérdezni, Ő biztos tudja, melyik illik igazán a karakterhez....
Végül is sokat bóklásztak együtt :U ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5148) Jag válasza Kidus (#5141) üzenetére


Jag
senior tag

Dehogy veszünk, ti döntötök. :)

(#5149) Jag válasza Gyusz (#5145) üzenetére


Jag
senior tag

:DDD
Melóban le van tiltva az ultraweb, így nem láttam a képeket, sőt, a firefox még csak nem is jelzi, hogy kép lenne ott. :D

(#5150) Jag válasza Kidus (#5146) üzenetére


Jag
senior tag

És így? Kivettek az aljáról a fekete csíkmaradványt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.