Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) szacsee válasza Agostino (#4200) üzenetére


szacsee
nagyúr

Köszönöm szépen! :C :R

(#4202) Jag válasza Agostino (#4200) üzenetére


Jag
senior tag

:R

Faxa lett...

(#4203) Muton


Muton
addikt

hello!

segítséget szeretnék kérni avatar elkészítésében.
Garu-ra gondoltam (a bal oldali figura, akasztó és háttér nélkül) gondoltam, de ilyen színű fejjel.

ha valakinek nem nagy fáradtság az csinálja már meg plz

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4204) Agostino válasza Muton (#4203) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Valahogy így?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4205) Muton válasza Agostino (#4204) üzenetére


Muton
addikt

aha :R köszi
esetleg még meg tudnád tenni, h csinálsz hozzá egy kicsit is (gondolom oda csak a feje kellene)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4206) Agostino válasza Muton (#4205) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Mindkét változattal, tessék:

,
,

Szerintem nem lesz vele gond, de azért request előtt láttamoztasd egy modival. Régen jártak erre ugyan, de talán mostanság azért benéznek.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4207) Muton válasza Agostino (#4206) üzenetére


Muton
addikt

köszönöm szépen mindegyiket :R
az egész alakos pici jobbnak tűnik :))

még alszok rá párat, mielőtt tovább vinném a dolgot. meg lehet, h ki kellene majd venni/megnagyobbítani a könnycseppet, mert az kevésbé kivehető

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4208) RoyalFlush válasza Muton (#4207) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Sokkal jobb, mint a jelenlegi avatarod :B Kicsiből az egész alakos szerintem is jobb :K

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4209) Muton válasza RoyalFlush (#4208) üzenetére


Muton
addikt

szerintem nem jobb, csak más (bár biztos sokakat zavar, nekem is szokni kellett az elején :DD ). a mostani kellően flegma, kritikus, fanyalgó, míg a leendő megdöbbent és ezért picit riadt, csodálkozó, méricskélő feelinget közvetít. szerintem.

ill. a jelenlegi is szinte egyedi avatar, vagy 2 user használja rajtam kívül :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4210) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Nos, amint az látható az Extra törölte az avatarok hostolására kialakított oldalam, ezért innen jópár kép eltűnt. Aggódni nem kell, mindenből van mentés, egyedül Albundy kész kicsi képe veszett el, azt még nem raktam el, de a nagy PSD megvan, így abból amint tudom elkészítem újra a kicsit. Esetleg ha valaki lementette az elküldhetné nekem, vagy linkelhetné.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4211) szacsee válasza Agostino (#4210) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ne kínlódj vele, elmentettem.. :D
Nyomok pü-t is, nehogy feleslegesen fáradozz! :R

(#4212) Muton válasza Agostino (#4210) üzenetére


Muton
addikt

sajnos nekem nincs meg egyik Garu-s sem, tedd már meg kérlek, h linkeled őket :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4213) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Akkor összesítsünk:

Szacsee:

,

Gyusz:

,

Muton:

,

,

Ismételten elnézést mindenkitől akinek kellemetlenséget okozott ez a kis fiaskó, sajnos ez az ingyen tárhelyek árnyoldala. Reméljük a Freewebes oldal hosszabb életű lesz.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4214) Muton válasza Agostino (#4213) üzenetére


Muton
addikt

köszi! :R

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4215) Gergello


Gergello
addikt

link
Ebből valaki? Az én próbálkozásaimon dundi, bugyuta lett az arc. Talán az árnyalatokkal kellene játszani.

(#4216) Agostino válasza Gergello (#4215) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Ez mondjuk most csak fejes, szerintem kabát nélkül sem rossz, plusz, a tekintetét is módosítottam egy kicsit:

P.s.: TETSUO!!! : )))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4217) Gergello válasza Agostino (#4216) üzenetére


Gergello
addikt

:R
Egy kabátos verziót tudnál mutatni esetleg?

(#4218) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Tudom hogy recés meg hogy nincs kész:

Viszont most már jöhet hogy mit hogy változtassak, ha így jó.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4219) ladybug válasza Winner_hun (#4218) üzenetére


ladybug
őstag

Sokkal jobb, mint volt. A piros és a sárga színt is élénkítsd kicsit.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4220) szacsee válasza Muton (#4214) üzenetére


szacsee
nagyúr

Muton, menj és mutasd meg a reguest-ben mert most néztem én is, a többiek már sorba álltak...gyere és kérvényezd, ha tetszik. Imageshack-ra tedd fel a képet és úgy kérd. ;)
1 hsz-t olvasd el mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

(#4221) tupacamaru válasza Winner_hun (#4218) üzenetére


tupacamaru
veterán

THX a ráfordított időt. :R Hát nekem így első nekifutásra nagyon furi lett. Emésztem még. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4223) Jag válasza Winner_hun (#4218) üzenetére


Jag
senior tag

"Nekem ez nem jön át." :DDD

(#4224) Kidus válasza Agostino (#4216) üzenetére


Kidus
őstag

Nem eleg kontrasztos az arc resze szerintem, homalyosnak hat a szem-orr-szaj is.
Haja rendben, meg a rajzzal sincs problema, de meg ha tudsz, finomits rajta.

Assuming Control

(#4225) Agostino válasza Gergello (#4217) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Ezzel még az adósod vagyok. Még csak arányok miatt érdemes nézni, a kabáton kell még alakítanom, de kb. ennyire lehet számítani:

Kidus - az lesz, megcserélem az arc vonalainak színét egy sötétebbre, plusz asszem az orr árnyékát is átalakítom kicsit, de előbb asszem megvárom melyik beállítás legyen a végleges. Kösz a tippet.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4226) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
Érdeklődnék hogy ebből a képből majd egyszer lehet-e avart készíteni vagy teljesen rossz? [link] Köszönöm :R

(#4227) Kidus válasza dave93 (#4226) üzenetére


Kidus
őstag

Atrajzolva tukrozve talan, de a kezek labak eleg remenytelenek kicsiben, meg kell nezni, mennyi veheto majd ki belole.
De meg ugyis van idod :)

Assuming Control

(#4228) Hasek válasza dave93 (#4226) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ilyesmi lenne:

Üdv. H

(#4229) Jag válasza Hasek (#4228) üzenetére


Jag
senior tag

:C

Ez milyen figura már. :DDD

(#4230) RoyalFlush válasza Hasek (#4228) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Alakul :)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4231) dave93 válasza Hasek (#4228) üzenetére


dave93
őstag

:C Köszi, legalább látom milyen :)
Kidus: Persze, tudom hogy van időm csak érdeklődöm :) :R

(#4232) eddie17


eddie17
addikt

Nem felelt meg az Dickinsonos avatar. Kérdezném, hogy keressek másik képet, vagy lehet ebből kihozni PH! kompatibiliset? KATT

Ha nem, akkor keresek valami mást.

(#4233) tupacamaru válasza eddie17 (#4232) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mi volt a gond vele? Csak hogy segíteni tudjanak a rajzoló mesterek. :K

Itt egy koncepció rajz tőlem is. :K Vélemény? :F

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4234) eddie17 válasza tupacamaru (#4233) üzenetére


eddie17
addikt

(#4235) tupacamaru válasza eddie17 (#4234) üzenetére


tupacamaru
veterán

Sajnos én nem értek az ilyesmihez. :( Pedig szerintem egész jó lett a tiéd. (saját vélemény)

Egy kicsit átdolgoztam, most megint pihenek egy darabig. :B Ha valaki érez ambiciót koncepció rajzhoz azt szivesen veszem. Most már tudom mekkora munka mert fél napig csináltam ezeket. :Y :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4236) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Üdv!

Mivel a másik képszerkesztős topik nem igazán pörög (bár nem sürgős az esetem), de felvetem itt is. Szóval ha valaki megcsinálná az én arcképemet is, annak örülnék és meg is köszönném.
Itt írtam róla.

Harrrr!!!!

(#4237) Hasek válasza Ndruu (#4236) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nekem így sikerült:

Üdv. H

(#4238) Ndruu válasza Hasek (#4237) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

:Y Az arcát, a szája körül lehetne fehérebbre (nem túl sokkal, mert akkor nagyon rikító) venni? (Nagyon jó ez az árnyék effekt rajta.)

Egy kérdés a többiekhez: Jó az, ha az alján megmarad a fekete csík (amivel elválasztódik a háttéről), vagy a nélkül is megfelelő? Nekem így tetszik... Csak kérdezem.

Harrrr!!!!

(#4239) Hasek válasza Ndruu (#4238) üzenetére


Hasek
Közösségépítő


Ilyen lett ;)

tupacamaru:

Megpróbáltam:

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#4240) Ndruu válasza Hasek (#4239) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Eszméletlen jó lett... :C Na majd megvárom a 600 napot, pár Modi véleményét és akkor kérvényezni is fogom.
Egy kis képet kérhetnék mellé? Végül is abból csak a feje fér bele, de az is elég.

Harrrr!!!!

(#4241) Hasek válasza Ndruu (#4240) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Természetesen:

Üdv. H

(#4242) Ndruu válasza Hasek (#4241) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nekem tetszik! :R

Már csak 34 nap és megrendelhetem. Amint elfogadják, megbeszéljük a további részleteket. ;)

Harrrr!!!!

(#4243) TazLeacher válasza Hasek (#4239) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Messzemenőleg ez tetszik nekem a legjobban tupacamaru avatárjai közül.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4244) Hasek válasza TazLeacher (#4243) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Még ha ez jó is, akkor sem tudom, hogy a kicsit hogy lehetne megoldani. Ezen még gondolkodnom kell, hiszen ha ezt így lekicsinyítem, akkor ugye kivehetetlen.

Üdv. H

(#4245) tupacamaru válasza Hasek (#4244) üzenetére


tupacamaru
veterán

Írtam egy privit és köszönöm hogy te is foglalkoztál a témával. :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4246) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Elkészült a nagy mű. :K Ami teljes mértékben Hasek szaktárs munkáját dícséri. :R Köszönöm a türelmét velem szemben. :B
;

Ez a két verzió kerekedett ki az egészből. Személy szerint nekem a "hajas" verzió sokkal jobban tetszik. :K Akkor jöhetnek a kritikák. ;)

Köszönet még Winner_hun kollégának, ő inditott el az úton a koncepsió-rajzával, THX. :R

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4247) Jag válasza tupacamaru (#4246) üzenetére


Jag
senior tag

A munka nagyon komoly. :C
A figura érdekes, nem mondom, hogy nem tetszik, csak érdekes... :-)
Mindenesetre ha elfogadják, egyedi lesz, az biztos. :DDD

(#4248) eddie17


eddie17
addikt

Újabb kéréssel fordulok hozzátok.
Mennyire lenne életképes, a régi nagy képregény- és mesehős figurám avatarrá módosítása?
LINK

(#4249) Hasek válasza eddie17 (#4248) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Megpróbáltam:

szerk.: Hát nem is tudom... szerintetek? :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#4250) tupacamaru válasza Hasek (#4249) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem lehetne ebben a témában jobb alapanyagot keresni. :K Szerintem ez így nem az igazi. :B Esetleg egy inkább szemből való nem jobb lenne?? [link]

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.