Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Hasek válasza Kiskokó (#4049) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

[link] ott nézd már meg az elsőt(képet még mindig, és nem hsz-t) kérlek, és hasonlítsd össze Jag hozzászólásában található semmi linkjével. :U

Csak mellékesen: ha egy képről beszélünk akkor maradjunk a képhez szorosan kötődő hsz-eknél a félreértések elkerülése végett... :U ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#4052) 7


7
addikt

Arcképosztásért felelősök!
Újra a kérdés, mert anno elsikkadt, de az iménti üres avatarok megint eszembe juttatták:

[link]

(#4053) parandroid válasza 7 (#4052) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kizárt. Javaslom a yetisportsos jetit, az jópofa. Persze csak ha neked is bejön. Esetleg ha mindenképpen ragaszkodsza z inkognitóhoz, akkor talán lehetsz egy jól eltalált jetilábnyom. Persze azt tényleg ügyesre meg kell csinálni, merthogy arca egy jetilábnyomnak ugye nyilván nincsen. Szóval csinos kis kihívás belőle péhákonform avatart szerkeszteni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4054) 7 válasza parandroid (#4053) üzenetére


7
addikt

Ne aggódj, van még egy B-tervem, csak azzal több a munka. :P

Akkor a B(ackup)-terv:
Szeretnék egy olyasmi, nagyjából kerek, de nem teljesen szabályos kör alakú lyukat, mintha papírkent szakadt volna ki az avatár helye. A lyuk lehetőleg legyen fekete. Ebbe a fekete lyukba kéne még beleszerkeszteni egy világító szempárt, aminek a színét és formáját még passzolom. :)

Valószínű, hogy valami egyéb újítási tervem is lesz még hozzá, ha nem tűnik eléggé "arcosnak" :K

Ha már megvan a lyuk maga, az is nagyon örvendetes volna, úgyhogy kezdjük azzal.

[ Szerkesztve ]

(#4055) Hasek válasza 7 (#4054) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hát van egy(leírás alapján) hasonló: [link]

Nem tudom mennyire jelentene gondot, de mindenképp számolni kell vele. :U

Üdv. H

(#4056) 7 válasza Hasek (#4055) üzenetére


7
addikt

Nem, véletlenül sem lenne keverhető vele. :)

Én olyasmi szakadásra gondoltam, mint mondjuk a rajzfilmekben, amikor valamelyik főgonosz feje átüti a festményt, és a feje ott kuksol a lyukban. Na most nekem abból csak a lyuk kéne, fej nélkül, és annak a feketeségébe beleilleszteni egy szempárt - mint mondjuk szintén a rajzfilmekben, amikor a bájos hősünk eltéved az erdőben, és a bokrokból felvillan egy-két-sok szempár. :K

De amennyiben ez macerásnak vagy neccesnek bizonyulna, inkább ne fáradjatok vele, szívesen megmaradok a mostani medvénél, hiszen szívem szerint a teljesen üres avatárt szerettem volna igazán. :P

[ Szerkesztve ]

(#4057) Hasek válasza 7 (#4056) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Értem most már. Akkor holnap megpróbálkozom vele, aztán majd meglátod, hogy hogyan döntesz. ;)

Üdv. H

(#4058) 7 válasza Hasek (#4057) üzenetére


7
addikt

Köszönöm.

Legrosszabb esetben megy talonba, hátha valaki másnak megtetszik. Erről jut eszembe: nincs olyan topic, ahova be lehet pakolni a fel nem használt arcképeket/arcképterveket? Lehet, hogy jól jönne :K

(#4059) Hasek válasza 7 (#4058) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

De

Üdv. H

(#4060) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Na még belefért azt estbe, így készítettem pár alternatívát:

1

2

3

4

5

6

Az alap szakadás:

Üdv. H

(#4061) 7 válasza Hasek (#4060) üzenetére


7
addikt

Jópofa, tetszik, jók az arcok is :D Még mindig nem tudom, hogy élnék-e vele, ennek ellenére volna egy olyan javaslatom, hogy a szakadáson még csiszolj. Így is egész jó, de még valahogy nem olyan "életszerű". De a formája tetszik, az egész jól eltalált. Ha itt esetleg nem is, más helyeken (az engedélyeddel) jó eséllyel használnám. :)

[ Szerkesztve ]

(#4062) Kiskokó válasza Hasek (#4051) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezt most nemrétem.. nálato kakor rossz alink avgy mivan bocsi de nemrétem :S

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4063) 7 válasza Kiskokó (#4062) üzenetére


7
addikt

Egyikünknél sem jelenik meg a jelek szerint. Tedd fel valami más képmegosztó oldalra a képet.

(#4064) DroneZ^ válasza Hasek (#4060) üzenetére


DroneZ^
őstag

szerintem is nagyon jó, ahogy mondta a kolléga hogy javitani kellene, szerintem bőven elég lenne ha a szakadás mögé 1 árnyékot dobnál, mintha a lap és rajta a szakadás kifele lógna és árnyék lenne alatta, ugy már profi lenne.. ha meglehet oldani :B

[ Szerkesztve ]

(#4065) 7 válasza DroneZ^ (#4064) üzenetére


7
addikt

Úgy látszik, hasonlóan gondolkodunk.

Egyébként azt nézem, hogy úgy látszik, ebből könnyen lehet csinálni egy egész sorozatot. Lehet, hogy érdemes lenne bárki által választható képeknek felterjeszteni, ha van belőle pár? Szerintem simán belefér. :K

(#4066) Hasek válasza DroneZ^ (#4064) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Akkor majd holnap kiokoskodom, hogy hogyan is legyen pontosan. Csinálok megint alternatívákat, és akkor lehet válogatni, csak most már fáradok. :B :U

Kiskokó: igen! rossz az első link a 4043-as hsz-ben, mert nem jelenik meg semmi...

Üdv. H

(#4067) Jag válasza Hasek (#4048) üzenetére


Jag
senior tag

:DDD

Bocsi a többiektől, néha kissé furcsa a humorom.
Az első linken egy üres gif volt. Abból csináltam nagyot, meg kicsit. :D

(#4068) Jag válasza Hasek (#4066) üzenetére


Jag
senior tag

Itt egy luk: :DDD

(#4069) Jag


Jag
senior tag

:D

(#4070) Hasek válasza Jag (#4068) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ez jó lett. :K
Már csak belevaló kellene.

4069: ez se rossz, bár kicsit olyan "Bolondos dallamok" beütése van(nekem) mikor a végén beszakítja tapsi-hapsi a feliratot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#4071) Jag válasza Hasek (#4070) üzenetére


Jag
senior tag

Tényleg. :DDD

Lehet kicsit nagyobban jobb lenne?

(#4072) DroneZ^ válasza Jag (#4068) üzenetére


DroneZ^
őstag

kicsit négyzet alaku és a szakadások is picit szabályosak :U :B
Amugy mikor jönnek az uj avatarok? (köztük az enyém is?) már nagyon várom :))

[ Szerkesztve ]

(#4073) Jag válasza DroneZ^ (#4072) üzenetére


Jag
senior tag

Tessék, ez nem négyzet alakú. :DDD

Nemtom, talán egy Házigizda tudná ezt megmondani. :-)

[ Szerkesztve ]

(#4074) DroneZ^ válasza Jag (#4073) üzenetére


DroneZ^
őstag

hát meg mi? :C
7szög :))

[ Szerkesztve ]

(#4075) 7


7
addikt

Eddig nekem még csak a Hasek-féle lyuk tetszett. Lehet, hogy mégis az a legjobb, ha úgy marad? :D Mindegy, kíváncsi leszek egy Hasek-féle "kiszakadósra" is :)

@DroneZ^: [link]

@Jag: Nekem pont a macis tetszik legkevésbé. Amiknek arcuk van, azok sokkal inkább bejönnek. És még mindig tartom, hogy (ha nincs jobb, akár ezzel a mostani Hasek-féle v1.0-s lyukkal) simán be lehetne pakolni őket szabadon választható arcképnek :K

[ Szerkesztve ]

(#4076) Jag válasza 7 (#4075) üzenetére


Jag
senior tag

Az, a macis a legjobb. :K

(#4077) Pompi válasza DroneZ^ (#4072) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Annál világosabban nem tudom elmondani, mint ahogy ide is leírtam nemrég, az arckép request topiciba is beírtam, sőt annak az első hozzászólásában is benne van. Reméltem, hogy ezzel vége lesz a türelmetlenkedésnek. Tévedtem.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4078) Kiskokó válasza 7 (#4063) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez érdekes nekem jó. Meg nem is én töltltem fel oda alapból ott találtam
itt a link
http://wallpapers.free-review.net/wallpapers/12/Devil_Desktop.jpg
nekem jó a HSZ ben is.
na de mostmár komolyra forditva aszót a 3 közül valamelyiket megtudnátok cisnálni nekem ? :B a leges legelső "kaszás" lene alegjobb de ha már van hasonló és nemlehet akkkor ez amit most "linkeltem"
köszi elölre is

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4079) Jag válasza parandroid (#4050) üzenetére


Jag
senior tag

thx. :R

(#4078) Kiskokó:

Csak nem ez volt először linkelve, hanem Ez.

[ Szerkesztve ]

(#4080) Kiskokó válasza Jag (#4079) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mondom az van linkelve nálam jó ott is ha akarod csinálok egy printscreent róla. :) :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4081) Jag válasza Kiskokó (#4080) üzenetére


Jag
senior tag

Nézd, túlságosan nem érdekel a téma, de hogy nem az volt linkelve először, mint ami most ott van az biztos.

Nézd csak meg a hszem:[link] a te linkelésed másoltam oda... Jobbklikk a semmin - tulajdonságok.
Szted azt honnan vettem?

[ Szerkesztve ]

(#4082) Kiskokó válasza Jag (#4081) üzenetére


Kiskokó
veterán

Figy én elhiszem hogy nálad nemjó de nálam akkor is de ezen sztem fölösleges veszekedni.
[link]
Am még midig ott tartunk hogy aki lene oly szives az első kaszás képet megalkothatná avatarnak :B

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4083) Jag válasza Kiskokó (#4082) üzenetére


Jag
senior tag

:(

(#4084) Pompi válasza Kiskokó (#4082) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Zárjuk már le ezt a témát! A 4043-as hozzászólásod első linkje egy üres kép. Nálam is. Ebből csinált egy kis poént Jag. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4085) eddie17 válasza Pompi (#4084) üzenetére


eddie17
addikt

Ha már így itt vagy Pompi, megkérdezhetem, hogy ha majd kész lesz, nincs-e ellenvetés a kép, és személyem ellen? Link

(#4086) Pompi válasza eddie17 (#4085) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A személyed ellen nincs ellenvetés. A kép is egész jól alakul.

Feel Good Inc.

(#4087) Agostino válasza eddie17 (#4085) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Holnap délelőtt megtisztogatom kicsit az arcát meg talán pár színt megpiszkálok, aztán csak a kicsi kell.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4088) Hasek válasza 7 (#4075) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Itt van pár újabb alternatíva.

A szakadáson megpróbáltam "turbózni".

csak összehasonlításképpen:
--->

Itt van egy, amin a lap mögötti "háttér" fehér:

És erre az alapra egy árnyékos Yeti, csak hogy hogyan is nézne ki(kb):

MOD: Az alapokra dobtam egy kis árnyékot:

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#4089) eddie17 válasza Agostino (#4087) üzenetére


eddie17
addikt

Köszönöm szépen :R

(#4090) Kiskokó válasza Pompi (#4084) üzenetére


Kiskokó
veterán

Értem én. a Poént is vettem miután leesett.. de nálam attól még midnig jóa link de tényleg mind1. :)
Pompi az első kép akkor jó avgy nem ? a kaszás ?
Ha igen akkor Jag magtudnád alkotni nekem ? :B vagy valaki
köszi elölre

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4091) 7 válasza Hasek (#4088) üzenetére


7
addikt

Probáld meg az eredeti szakadást is árnyékozni+turbózni, annak a formái jobban tetszenek. :K

(#4092) Hasek válasza 7 (#4091) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

ez lett belőle: kép

Üdv. H

(#4093) 7 válasza Hasek (#4092) üzenetére


7
addikt

Eddig ez a legjobb. Egyedül azt nem tudom kitalálni, honnan jön a fényforrás. :D

(#4094) Hasek válasza 7 (#4093) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Most erre tudnék mondani egy nagy oltást, de nem akarlak megbántani, még véletlenül sem. :DDD

Hogyha megfelel, akkor elkészítem a benne (majd) megtalálható alakot/szempárt, azonban szeretnék kérni egy leírást, hogy nagy vonalakban mi is az elképzelésed. ;)

Üdv. H

(#4095) 7 válasza Hasek (#4094) üzenetére


7
addikt

Mondd az oltást, érdekelne. :D

Nekem tetszik, de még fogalmam sincs, milyen szempárt, illetve arcot akarok. Meg ugye... ha esetleg csinálsz többféle alternatívát, akkor szerintem azért fogok szólni, hogy rakják be szabadon választható arcképeknek a néhány legjobbat, mert szerintem marha jól néz ki, és simán mehetne oda, ha lenne belőle sorozat. :)

Ha ez tetszene, akkor van pár ötletem:

Az első szériából határozottan tetszett, az az első és második.

A harmadiknál lehetne kicsit közelíteni a szemeket, esetleg a méretük is lehetne különböző, valahogy így: oO

Elképzeltem olyasmiket is, amik nem mandulaszerűek, hanem inkább félbevágott ellipszisre emlékeztetnek, és tágra nyílt V helyzetben helyezkednek el egymáshoz képest.

Gondolatébresztőnek még: [link] és [link]

Szájakat is lehetne egyikhez-máskhoz csinálni. Az alapszériából a kettesnek a szája marha jól sikerült.

Hogy nekem melyik tetszene ezek közül? Fogalmam sincs! :D
Jelen állás szerint az eddigi néhányból a kettes a favoritom. :K

(#4096) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na végül megpóbálkoztam énis vele..
Nemtudo mhogy jó e nemcsinátlam még iylet azért is ide rakom elösször.

Már most látom hogy elbasztam valamit mert képként beillesztve nem jelenik meg ..
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4097) Wolverine


Wolverine
félisten

Szolgálati közlemény: a Wolverine-es avatar részemről szabad préda, ahogy az utóbbi 3 évben mindig is az volt; én nem fogok saját fejet kérni magamnak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4098) Kiskokó válasza Kiskokó (#4096) üzenetére


Kiskokó
veterán

Valaki aki erre jár és illetékes vagy tudja hogy milyennek kell lennie segitsen
köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4099) TazLeacher válasza Wolverine (#4097) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mi történt az "arcoddal"? Neked volt, nem? Nem is lesz? Vagy csak ideiglenes?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4100) 7 válasza TazLeacher (#4099) üzenetére


7
addikt

Legjobb tudomásom szerint a "háta mögött" súgtak össze, és osztották ki neki, ő nem kérte soha. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.