Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) Tibiajax válasza nike_ (#4300) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ne!!! Eszedbe ne jusson pajtás. Ez így tökéletes, vagány kis fickó.:) Teljesen rendben van..

(#4302) nike_ válasza Tibiajax (#4301) üzenetére


nike_
addikt

Csak olyan pici.. :D

Jag! Megcsinálnád nekem? :D És majd eldöntöm az egész legyen vagy a fej. :)

Ja, meg az előrébb lévő cipő talpán meg kéne vastagítani az alsó vonalat, mert az már szinte kilógott a képből, és így nagyon vékony.

Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#4303) Tibiajax válasza nike_ (#4302) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Sztem meg pontosan így hatásos, egyben a kis vasgyúró :) ha csak a hájas feje lenne, az nem lenne olyan kis vicces.. na mindegy, nem vagyunk egyformák. De sztem ezt Jag most nagyon eltalálta, elsőre.

Amugy, ez is nagyon jó lett, szerintem
:)

(#4304) Jag válasza nike_ (#4302) üzenetére


Jag
senior tag

Itt a fej, de sztem Tibiajaxnak teljesen igaza van, sztem az egész alakos sokkal vagányabb...

(#4305) nike_ válasza Jag (#4304) üzenetére


nike_
addikt

Oké, legyen az egész alakos, győztetek.. :R :D

60 nap múlva kérvényezem is, meg tudod csinálni nekem a kis képet is léci? A 600-ik napomig majd elteszem. :)

Köszönöm szépen :R

(#4306) Tibiajax válasza nike_ (#4305) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ugye megmondtam.. :)
Gratula, irigykedek.

(#4307) Hasek


Hasek
Közösségépítő

tupacamaru

Nagyobbra nyitottam a száját, illetve egy kis pluszként, a nyelvében a külső piros csíkot, sötétebbre vettem, hátha jobban elüt a többi pirostól, így talán kivehetőbb lesz.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#4308) Jag válasza nike_ (#4305) üzenetére


Jag
senior tag

Asszameg, harmadszorra csinálom meg, mert mindig elfelejtem lementeni a psd-t.

Itt a nyakas:

Na akkor egyben:

; ;

[ Szerkesztve ]

(#4309) nike_ válasza Jag (#4308) üzenetére


nike_
addikt

Szerinted melyik legyen? :D

Áá, a nyakas is tetszik meg az egész is..

p.s: Mondd meg szerinted melyik legyen :D

Ja, a kis képen mindenképp csak a fej legyen :)

[ Szerkesztve ]

(#4310) Polacheck válasza nike_ (#4309) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Én a legutolsóra szavaznék, de vagy néhány pixellel feljebb vagy lejjebb kéne levágni, hogy a póló ujjának a vége ne látszódjon/vagy rendesen látszódjon.

less qq more pewpew!

(#4311) Jag válasza Polacheck (#4310) üzenetére


Jag
senior tag

Ok, levágtam az ujját. :R

; VS ;

Most elbizonytalanodtam, eddig egészalakos párti voltam, de így nézve mindhármat, lehet jobb lenne ez? :F

[ Szerkesztve ]

(#4312) TazLeacher válasza nike_ (#4309) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha beleszólhatok, nekem a 3. tetszik a legjobban. Ráadásul tökéletesen illeszkedik a PH arculathoz. Rakd mellé a mostani képedet, és rájössz. 1 szavazat a 3. képre.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4313) nike_


nike_
addikt

Oké, akkor a 3. lesz.

Köszönöm szépen mindenkinek, kiemelten köszönet Jag-nek! :R

[ Szerkesztve ]

(#4314) eddie17 válasza Jag (#4278) üzenetére


eddie17
addikt

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget, sajna aludtam azért nem tudom részt venni a munkában(éjszaka powa).
Nekem az "ufo"-s féle jön be a legjobban, nem tudom ki, hogy van vele, de az tetszik, kicsit morcos is, igazi pókember:)

Tehát ennek kellene az apró verziója, és ha a moderátorok sem látnak benne kivetni valót, akkor belinkelném a request-be.
És tényleg nagyon köszönöm az eddigi munkákat, mindenkitől. :R

(#4315) Polacheck válasza eddie17 (#4314) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

nekem jobban tetszik a 4277-ben vázolt irány, de minőségileg gond ezzel sincs, viselni pedig te fogod. Rendben van.

less qq more pewpew!

(#4316) tupacamaru válasza nike_ (#4313) üzenetére


tupacamaru
veterán

Jó ez a "jóllakottnapközisfej. :K Szerintem is szuper a harmadik kép, grat a rajzoló mesternek is. :C

; Úgy néz ki hogy ez a végleges verzió, ha nincs teljesen negatív vélemény akkor holnap beteszem a kérésekhez. :B :K

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4317) Jag válasza eddie17 (#4314) üzenetére


Jag
senior tag

Ok, csinálom a kicsit...

Köszönjük az aktív moderátor részvételt... :R

(#4318) eddie17 válasza Polacheck (#4315) üzenetére


eddie17
addikt

Tudom, hogy az csak egy skicc volt, lehet, hogy tényleg nagyon pofásra meg lehetne csinálni, de nekem tetszik az az "ufo"-s ötlet. De ha rendben van akkor örülök :)

Jag: Köszönöm a fáradozást. :R

(#4319) Kidus válasza Jag (#4311) üzenetére


Kidus
őstag

En az egeszalakosra szavaznek, jobban veszi ki magat, kis kepnek meg szvsz csak fej de talan a polonal levagott is jo lehet.

Pokemberek nagyon jok, mind a ketto. Az egesz alakosra meg egy kicsi elesites rafer, meg egy tukrozes, amugy tokeletesen megfelel.

Assuming Control

(#4320) Jag válasza eddie17 (#4318) üzenetére


Jag
senior tag

Itt az apró:

Kidus: :R
Nézegettem és nem tudom, hogy én melyiket választanám. A pólós jobban megy talán a sok derékban levágott avatar közé, viszont az egész alakos, ahogy Tibiajax is mondta, vagány kis fickó, így látszik igazán....

(#4321) eddie17 válasza Jag (#4320) üzenetére


eddie17
addikt

Nagyon szépen köszönöm.
Akkor ha tényleg semmi gond, ez így cakk-pakk megy a request-be.

(#4322) Jag válasza eddie17 (#4321) üzenetére


Jag
senior tag

:R

Nekem is ez tetszik a legjobban... :K

(#4323) eddie17 válasza Jag (#4322) üzenetére


eddie17
addikt

Nekem is :R
Mivel Polachek és Kidus is már az elején áldását adták rá, és vagyok oly merész és belinkelem. :B

(#4324) Bibby


Bibby
addikt

Sziasztok!

Én nem értek a képszerkesztéshez, úgyhogy ha valaki segít nekem azt megköszönöm. Egyelőre két jelöltem van a célra:
[link]
[link]

Az elsőről kellene a keresztbe tett karjai is, a másodiknál meg inkább csak a fej.

Ελευθερια η θανατος

(#4325) Jag válasza Bibby (#4324) üzenetére


Jag
senior tag

Hella!

Ezt a figurát már megcsináltam Des1gnr kollégának, beszéld meg vele...

(#4326) Bibby válasza Jag (#4325) üzenetére


Bibby
addikt

De ő még elég mesze van tőle... van ilyen hogy lefoglalom? :U

Ελευθερια η θανατος

(#4327) Jag válasza Bibby (#4326) üzenetére


Jag
senior tag

Fogalmam sincs, hogy mennek ezek a dolgok, azért mondtam, hogy a legkorrektebb, ha megbeszéled vele...

(#4328) Str8 sk8r válasza Bibby (#4326) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ezt írták ITT az 1-es HSZ-ben: - nem vagyunk híve a ''lefoglalósdi''-nak, mert mire oda kerül a sor, addigra lehet, hogy 10-szer is megváltozik az ember véleménye

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#4329) TazLeacher válasza Str8 sk8r (#4328) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem az emberi oldalát kell nézni, és jól írta Jag, én is beszélnék vele.

Ez nem a lefoglalósdiról szól, hanem, hogy valaki kinézett magának egy képet, és azt szeretné. Nekem is kész van már a képem, és elég morci lennék, ha valaki abból akarna magának képet csinálni. Ez nem szabály, mindössze két értelmes ember beszélgetése. Lehet már le is tett róla, de lehet megkérné, hogy had legyen az övé. Ezt szerintem mindenki döntse el magában.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4330) Bibby válasza TazLeacher (#4329) üzenetére


Bibby
addikt

Attól hogy két értelmes ember beszél róla, egyáltalán nem biztos hogy meg is egyeznek. Ráadásul én sem tegnap találtam ezt ki, csak épp nem gondoltam hogy be kellene jelenteni... megnéztem, nincs ilyen senkinek, nem gondoltam hogy akkor bármi gond lenne. Ettől függetlenül persze alap hogy szólok, de most egyelőre inkább keresgélek.

Ελευθερια η θανατος

(#4331) Kidus


Kidus
őstag

Mivel le vagyon irva, hogy a lefoglalosdi nem jatszik, ezert aki elobb jogosult ra, az kaphatna meg szerintem.
Ehhez meg hozzatennem azt is, hogy arckepet senkinek nem keszithetne el senki addig, amig nem jogosult. Tehat be sem kerhetne senior tagkent.
Ennek a kettonek a folyomanya szvsz az, hogy aki bejon ide, tiszta az adatlapja, es a felteteleknek megfelel, bekerheti az adott avatart, fuggetlenul attol, hogy egy senior tag/ujonc/akarki aki egyelore nem jogosult bekerte azt.
De remelem meg ir ide mas mod is, es elmondja a velemenyet.

Assuming Control

(#4332) ngabor2 válasza Kidus (#4331) üzenetére


ngabor2
nagyúr

teljes mértékben egyetértek, esetleg annyival lehetne kiegészíteni, hogy a jelenleg jogosult igénylő pü-ben beszélje meg a készíttetővel, hogy mi legyen. ilyen "nagy horderejű" kérdéseknél nem árt, ha formailag is el van kérve, nem le van nyúlva. de a szabályok valóban azt mondják, amit Kidus.

(#4333) Bibby válasza Kidus (#4331) üzenetére


Bibby
addikt

"Ehhez meg hozzatennem azt is, hogy arckepet senkinek nem keszithetne el senki addig, amig nem jogosult. Tehat be sem kerhetne senior tagkent."

Valahogy így lenne a jó tényleg, és nem lenne félreértés.

Másrészt meg emiatt majd néhányak szemében én leszek a bunkó, hogy ellopom másét. :W (Vagy ez a példa akárkire érvényes lehet.)

Ελευθερια η θανατος

(#4334) Des1gnR válasza Bibby (#4333) üzenetére


Des1gnR
őstag

Nyugodtan viheted ha neked is tetszik :))
Asszem mire ősi leszek sikerül találnom egy másikat :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#4335) Bibby válasza Des1gnR (#4334) üzenetére


Bibby
addikt

Kösz hogy rövidre zártad a kérdést.

Viszont én elsősorban ezt a képet szeretném megnézni hogy is mutat. Nem tudom hogy lehet leszedni a háttérről, ez a bajom. :U

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#4336) Des1gnR válasza Bibby (#4335) üzenetére


Des1gnR
őstag

Valami ilyesmi, de majd Jag megcsinálja szépen én mindig elrontom a szélét :(

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#4337) illusiON


illusiON
őstag

helloóó :)
megkaptam a zengedélyt a másik topicban, úgyhogy most egy arckép készitésén van a sor :P van esetleg valamelyik grafikus matuzsálemnek valamiféle counter-strikeos képe? ha lesz időm feltolok egy PSt vagy corelt aztán megmutatom milyenre gondoltam, de ha valakinek esetleg van valami kreativ ötlete szivesen várom :)

( : no woman no cry : )

(#4338) Bibby válasza Des1gnR (#4336) üzenetére


Bibby
addikt

Ez már döfi! :R

Kicsit az aljából lehetne levágni, akkor nagyobb is lenne a "feje", meg kicsit szélesebb mosolyt rajzolni, ami jobban látszik. :R

Ελευθερια η θανατος

(#4339) Winner_hun válasza Bibby (#4338) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valahogy így?

Bibby

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4340) Des1gnR válasza Winner_hun (#4339) üzenetére


Des1gnR
őstag

Nekem ez bejön ;)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#4341) Jag


Jag
senior tag

Én is csináltam egyet: :B

(#4342) Cathfaern válasza ngabor2 (#4332) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Csatlakozom, egyetlen kiegészítéssel: olyan ne legyen, hogy valaki korábban megcsináltatott magának (vagy megcsinált) egy avatárt, és valaki egy az egyben lenyúlja azt (ha megegyeztek, az külön kérdéskör természetesen).

(#4343) Str8 sk8r válasza TazLeacher (#4329) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...most olvastam csak vissza...félreértettél szerintem...én nem arra buzdítok senkit hogy lopja el más terveit,csak belinkeltem a hivatalos hozzáállást...emberi oldalról én is úgy vélekedem mint a többség:jobb egymás között megbeszélni a dolgot...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#4344) TazLeacher válasza Str8 sk8r (#4343) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Neeeem. Dehogy is. Tudom, hogy ez a "hivatalos" út. Egyébként sokan vannk, akiknek itt megcsinálják a képét, pedig még nem jogosultak. Ez azért van, mert a "nem hivatalos képkészítő" topic kihalt, mint a dodó.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4345) Jag válasza TazLeacher (#4344) üzenetére


Jag
senior tag

Most őszintén. Ha idejön valaki, hogy segítsünk neki a leendő arcképét megszerkeszteni, pedig még nem jogosult, mit mondanál? Hogy nem, mert nem vagy jogosult?

Lehet rám haragudni, de én ilyet nem fogok mondani. Max azt, hogy ha addig másnak is megtetszik a figura, akkor azt bukta...

Ez érthető nem? Ki vagyok én, hogy eldöntsem, kinek készítsek avatart és kinek ne...
Aki idejön és kér, az, ha ráérek tőlem kap. Aztán, hogy jogosult e, azt had ne én döntsem el.

(#4346) Cathfaern válasza Jag (#4345) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem az lenne a célszerű (amit te is írsz), hogy akár ti, akár az épp itt lévő nagybetűsök ilyen esetben szólnának, hogy OK, de mivel még nem jogosult, ezért számítson arra, hogy lehet mire odakerül, valaki elviszi előle. Ha ragaszkodik hozzá, akkor persze nyugodtan meg lehet csinálni neki.

(#4347) TazLeacher válasza Jag (#4345) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pont ezt írtam én is. Én is megcsinálnám (ha tudnám :D), és köszönet mindenkinek, aki megcsinálja. Pont ez az. Addig, amig a másik topic kihalt, addig ez elkerülhetetlen, mert mindenki ide fog járni...és szerintem eddig nem is volt ezzel komolyabb gond, ahogy olvastam a topic-ot. Mondjuk be lehetne vezetni valami foglalósdi rendszert is.

Mondjuk azok foglalhatnának, akiknek a az időn kívül megvan minden feltétel. Nincs "priuszuk" és megvan a rang. Mert lénygében, ha ezek megvannak, onnantól 100%, hogy lehet avatárja, már csak idő kérdése. Persze, onnantól nincs visszaút. Ha valamit foglal, és később nem azt kéri, akkor monjuk 1 évig nem lehet egyéni képe.

Persze ez csk tipp. Spec. én olyan képet választottam, amire elég kicsit az esély, hogy valaki bekéri, de sose lehet tudni...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4348) bandus válasza Winner_hun (#4339) üzenetére


bandus
veterán

ez qrvajó :DD

szerintem amit Jag csinált,az már kicsit nagy, túl sok teret tölt ki.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4349) Bibby válasza bandus (#4348) üzenetére


Bibby
addikt

Én is pont így gondoltam! :)

Jag-nek is hála, de valahogy a másiknak jobb a színe, meg túl nagy. Úgyhogy Winneré a nyertes! :C Abból lehet akkor kicsi verziót is, meg modiknak megfelel?

Ελευθερια η θανατος

(#4350) Winner_hun válasza Bibby (#4349) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tessék:

Bibby

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.