Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) tildy válasza Jag (#5949) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm , nem rossz nem rossz. Gondolkodok legyen-e csere , még vacillálok, de nem rossz:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5952) [pod]Diablo válasza Jag (#5948) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Hello!
Nagyon szepen koszonom,ha megtudnad csinalni 1 kicsit hosszabb,egyenesebb hajjal,es 1 kisseb szemuveggel tokeletes lenne.Elore is koszonom!

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#5953) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Pont most változott meg az avatarom, jó lett, köszönöm!
Mind Hasek-nek mind a modiknak... :))

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5954) Pubszon


Pubszon
veterán

Hali.
Nekem nagyon tetszik RoyalFlush munkája, ha a modiknak nincs ellenvetése, akkor megcsinálnánk a kicsi változatát és szeretném véglegesíteni ezt a képet avataromnak. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5955) tildy válasza Jag (#5949) üzenetére


tildy
nagyúr

Jag ha szépen kérem ( bár ez is iszonyatjó) lehetne még olyan változatot, ahol hátul nem tüsis a haja, hanem olyan nőiesebb, hosszabb ( mint a jelenlegi avataromnak)?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5956) Solad


Solad
őstag

Sziasztok kedves képeditáláshoz nálamnál jobban értők! :)

Ebből a képből lehetne esetleg valami PH!-komform avatart hackelni?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#5957) [pod]Diablo válasza Solad (#5956) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

nekem ezt sikerult belole osszehoznom

[ Szerkesztve ]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#5958) [pod]Diablo válasza tildy (#5955) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

[ Szerkesztve ]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#5959) Jag válasza tildy (#5955) üzenetére


Jag
senior tag

Persze, holnap megcsinálom. Színben jó így, vagy alakítsunk azon valamit?

(#5960) Jag válasza Solad (#5956) üzenetére


Jag
senior tag

Van már House avatar, ha jól rémlik...

(#5961) Solad válasza Jag (#5960) üzenetére


Solad
őstag

annak nem örülnék, de átböngészem a request topikot, köszi, jelentkezem hamarosan;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#5962) Hasek válasza Solad (#5961) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

[link]

Feree13: Szívesen ;)

(#5931) Kidus: Oké! Tényleg sokkal jobb. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#5963) Solad válasza Hasek (#5962) üzenetére


Solad
őstag

igen, azota megtalaltam, koszonom.

Modik, illetekesek:
Ratok hagyatkozom, hogy eldontsetek, beleferne-e meg egy houseos avatar a dologba (mint lathato, elegge kulonbozo kepekrol van szo), esetleg zolynet hozzajarulasaval. Kerek valami illetekest, hogy reflektaljon.

bocsi a ket postert ljart az idokorlat, ha valami nagybetus erre jar, lehet az lenne a legegyszerubb ha az elozo hozzaszolasomat torolne. koszi

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#5964) tildy válasza Jag (#5959) üzenetére


tildy
nagyúr

Ahogy gondolod...
Maradhat így is, ilyen színben, de változtatni is lehet. Nem kicsi kicsit az arca? Köszi hogy dolgoztok vele. Szerintem váltás lesz belőle:)
huhh ez a haj... huh:R:R Brutáljó.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5965) [pod]Diablo válasza tildy (#5964) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Csinaltam 2 szinezett verziot gyorsba mielott megyek:

[ Szerkesztve ]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#5966) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#5965) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Na még 2 verzio:
Sry hogy 2 hszbe raktam a kepeket de lejart a mod ido.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#5967) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Üdvözlet mindenkinek!

Ugyan még nem vagyok jogosult saját avatarra, mégis úgy gondoltam, hogy "zsebemben" lehetne egy képecske, és annak kicsinyített verziója.
Írni tudok, a grafika viszont nem az én világom. Segítségeteket kérném. Erről lenne szó:

Nos, két bibi van.
Az egyik az, hogy a fülecskéje, meg az orra rószaszín. Férfi lennék, ha sokan kételkednek is benne, így hozzám jobban illő szín lenne kívánatos.
A másik pedig az, hogy nickemhez illőn kéne az egérkére egy kerek vakszemüveg. Szára inkább ne legyen, hiszen túl magasan van a fül, bután nézne ki. A szemöldök látszódjon, egész jól mutat.
Ezen felül ha még hosszú haja is lenne, az már csak hab a tortán. Lehet ősz, hiszen a bajusz is fehér.

Ha pedig elküldtök a fenébe, megértem. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5968) Jag válasza tildy (#5964) üzenetére


Jag
senior tag

;

[ Szerkesztve ]

(#5969) Pompi válasza Solad (#5961) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem a requestet kell böngészni, hanem ennek a topiknak az első hozzászólását.

Feel Good Inc.

(#5970) BITBOYS válasza BITBOYS (#5950) üzenetére


BITBOYS
addikt

Úgy látszik nem lesz egyéni avatarom :(
Azért köszönöm a lehetőséget.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5971) Jag válasza [pod]Diablo (#5952) üzenetére


Jag
senior tag

(#5972) Jag válasza BITBOYS (#5970) üzenetére


Jag
senior tag

Valami mást csak találunk...

(#5973) BITBOYS válasza Jag (#5972) üzenetére


BITBOYS
addikt

Feladom.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5974) tildy válasza Jag (#5968) üzenetére


tildy
nagyúr

No ebből a kettőből kéne összehoznia véglegest:)

Kék ruha gallérral marad , haj ne ennyire világos , és inkább kicsit hosszabb de valahol a két rajz között, elf kiálló fülecskét kérnék, és kész is van:) :R :R
Köszönöm a sok munkát, amit belefeccöltetek:R
Valahogy úgy , mintha a mostani fejem lenne bólintva. hm? :)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5975) tope válasza BITBOYS (#5973) üzenetére


tope
addikt

Remélem nem az én szavamra lett így.

(#5976) BITBOYS válasza tope (#5975) üzenetére


BITBOYS
addikt

Passz, de nem hiszem.

szerk: Jah, félreértettelek. Nem miattad :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5977) Jag válasza tildy (#5974) üzenetére


Jag
senior tag

(#5978) Jag válasza Jag (#5977) üzenetére


Jag
senior tag

;

(#5979) DigitXT válasza Jag (#5978) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem túl nagy a füle, de amúgy nagyon tuti!:R

(#5980) Jag válasza DigitXT (#5979) üzenetére


Jag
senior tag

Elf fül ekkora. :DDD

(#5981) Jag válasza DigitXT (#5979) üzenetére


Jag
senior tag

Nézd meg mekkora....

füle van. :DDD :D

[link]

(#5982) BITBOYS válasza Jag (#5981) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez egy bombázó...

avatar lehetne :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5983) Jag válasza BITBOYS (#5982) üzenetére


Jag
senior tag

Melyik képből csináljak neked avatart? :DDD
[link]

(#5984) BITBOYS válasza Jag (#5983) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha kérdeznek arra illik válaszolni:[link] :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5985) Solad válasza Pompi (#5969) üzenetére


Solad
őstag

csak a szoveget bongesztem at benne, eszre sem vettem hogy a kepek is benne vannak :)

A masik kerdessel, hogy belefer-e meg egy ilyen temaju avatar esetleg reflektalnal? Vagy barmelyik masik illetekes

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#5986) Jag válasza Jag (#5947) üzenetére


Jag
senior tag

alfa:

(#5987) tildy válasza Jag (#5980) üzenetére


tildy
nagyúr

Tildy jelenlegi elf füle kisebb:D Amúgy tuti:)
ez amúgy két külön kép? JA az! Legyen a jobb . Kicsit kisebbre fület és kész is:)
(Hajonmég filózom , lehetne e kicsit több(lányosabbnak hasson), bár így is szuper:) )
Hálás köszönetem:) :R :R :RÜgyesek vagytok:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5988) Pompi válasza Solad (#5985) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Obi-Wan-ból is több van, meg Einsteinből is. Tehát ennyi erővel dr. Houseból is lehet több. De várjuk meg mit mondanak a többiek.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#5989) Jag válasza tildy (#5987) üzenetére


Jag
senior tag

Tess, ez lányos. :-))

(#5990) tildy válasza Jag (#5989) üzenetére


tildy
nagyúr

nemán :O ;) Amúgy megértem ha már nem akartok javítani rajta. ;)
Gyáááá jag, thx:RSzuper lett:R

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5991) Jag válasza tildy (#5990) üzenetére


Jag
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#5992) [pod]Diablo válasza Jag (#5971) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Ha megtudnad meg azt csinalni vele nekem hogy az elozo kep kisebb szemuveggel,es ilyesmi hajjal,nagyon jolenne.Sry hogy ennyi gond van vele,csak meg ensem tudom hogy lenne a legjobb.Koszi megegyszer.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#5993) RoyalFlush válasza Kidus (#5938) üzenetére


RoyalFlush
őstag

49x50px, 48x49px, 47x48px

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#5994) Pubszon válasza RoyalFlush (#5993) üzenetére


Pubszon
veterán

Nekem bármelyik megfelel, de leginkább a középső, mert a jobb oldalinak kicsit "csontos" az arca.
Így könnyebb eldönteni, hogy be vannak helyezve arcképek helyére sorban. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5995) RoyalFlush válasza Pubszon (#5994) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nem nagyon néztem meg, csak gyorsan elkészítettem három különböző méretben. 2 órát aludtam az éjjel, ma államvizsgáztam.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#5996) [pod]Diablo válasza Vakegérke (#5967) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

kezdesnek

[ Szerkesztve ]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#5997) peterszky válasza Vakegérke (#5967) üzenetére


peterszky
őstag

Voltak a Shrek animációs filmben vakegerek, szerintem azok se rosszak :)

[link]
2. sor jobb szélen Simi (bokszkesztyűvel).
Belőle ki lehetne hozni valamit? (A fej kesztyű nélkül, és ha lehet, akkor a lentebb jól látható zöld-fehér gallér is szerepelhetne, az lenne az igazi :B )

What else you gonna do on a Saturday?

(#5998) [pod]Diablo válasza peterszky (#5997) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Gyorsba csinaltam 1 verziot,csak sietek,ha visszajottem javitok meg rajta.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#5999) [pod]Diablo válasza peterszky (#5997) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

vmiert 2x kuldte el a hsz-t a bongeszom.Ha erre jar 1 mod ezt a hszt pls torolje.

[ Szerkesztve ]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#6000) Kidus válasza RoyalFlush (#5993) üzenetére


Kidus
őstag

Tan a kozepsot mondanam.

Jag: jo kepek, de az elsonek az arca nem tetszik, a masodik meg eleg ferfias.
Meg mindig az a voros haju tetszene atalakitva, ha lehet :)

Assuming Control

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.