Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) Kidus válasza Hasek (#5548) üzenetére


Kidus
őstag

Igy meg annyira se jo.
Nincs valami mas megoldas, peldaul valahogy megtartani az eredeti kepen lathato tukrozodos akarmilyen format?

Assuming Control

(#5552) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Hmm, lássuk csak.

Ez az első verzió:

Ezt most csináltam. Az eredeti "plexit" bár egy kis kontrasztemeléssel, de egy az egyben ráraktam, és ilyen lett:

kontúrfestéssel:

egyszerűsítve(kivágás):

Üdv. H

(#5553) Jag válasza Hasek (#5552) üzenetére


Jag
senior tag

:DDD :D

(#5554) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Egy próbálkozás:

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5555) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Esetleg ebből a cartmanfejből? Ki lehet valamit hozni?
Vagy akár egész alakosat?

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5556) Hasek válasza Ferdzsoo (#5555) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nálam nem jó a link, de cartman már van :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#5557) Ferdzsoo válasza Hasek (#5556) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah akkor végképp nincs ötletem! :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5558) Lenry válasza Jag (#5541) üzenetére


Lenry
félisten

ez a hsz fölött elsiklottam, persze, tedd bele nyugodtan, én lemondok róla, és különben is a te munkád

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5559) ladybug válasza Hasek (#5527) üzenetére


ladybug
őstag

Sok a kontúr Finwe képénél. Jagét csak egy picit kellene alakítani, és szerintem úgy jó lenne. Az övénél cakkos a szél.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5560) szacsee


szacsee
nagyúr

Üdv!
Jag módosított a jómultkor készülgető El Bundy kinézetű avataron.
Ezúton is mégegyszer köszönöm!
A nagykép álljon itt ízelítőnek, illetve meg szeretném tudni, hogy alkalmas-e a használatra.
Köszönöm! :R

(#5561) udi válasza Jag (#5540) üzenetére


udi
őstag

tudsz esetleg ajánlani egy két aranyos figurát... :U
egyedi és aranyos legyen.megköszönném :B
:R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5562) Lenry válasza Jag (#5553) üzenetére


Lenry
félisten

bakker, most esett le + =
lol :C

amúgy nem is rossz ötlet... Kidus? :U

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5563) Kidus válasza Lenry (#5562) üzenetére


Kidus
őstag

Tolem :)

Assuming Control

(#5564) Lenry válasza Kidus (#5563) üzenetére


Lenry
félisten

vííííííí :R

Jag: ki tudnád kicsit jobban emelni a szemeit, hogy jobban átlátszanak? hogy jobban látszódjon, hogy a régi arcképem van a maszk mögött...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5565) Jag válasza Lenry (#5564) üzenetére


Jag
senior tag

:D

Bocs Hasek, nem akartam belekontárkodni. :R

[ Szerkesztve ]

(#5566) Hasek válasza Jag (#5565) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ne hülyéskedj, nem probléma. Közös erővel megalkottuk az Ultimate Lenry-t. :D

Üdv. H

(#5567) Lenry


Lenry
félisten

nagyon jó lett, hatalmas köszönet mindkettőtöknek :R :R

ha Kidus nem talál rajta semmi hibát, kivetnivalót, akkor a tisztelt nagybetűs társaság elé terjesztem :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5568) szacsee


szacsee
nagyúr

Elkészült Jag a kis képpel is, várom a véleményeket a vezetéstől.
Köszönöm Jag, szerintem nagyon jó lett.. :R

[ Szerkesztve ]

(#5569) udi válasza Jag (#5565) üzenetére


udi
őstag

privben megbeszéljük :R

[ Szerkesztve ]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5570) whitezo88


whitezo88
nagyúr

üdv, ebből mit lehetne kihozni? [link]

(#5571) Winner_hun válasza whitezo88 (#5570) üzenetére


Winner_hun
félisten

?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5572) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Üdv!

Azt hiszem megtaláltam a megfelelő forrást. Ebből ki lehet valamit hozni? PIXAR for the birds-ből az egyik madarat, valahogy úgy, hogy egy kicsit mosolyogjon. Próbáltam már, de a kép torzításánal elakadtam, az már nem az én műfajom. Ha esetleg kell, feltölthetem az egész részt, megvan 720-ban. :B 10 perc mire felér

Link javítva

[ Módosította: philoxenia ]

(#5575) philoxenia válasza Hujikolp (#5572) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Erre gondolsz? Vagy erre ?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5576) Agostino válasza Hujikolp (#5572) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Ilyen madárra gondoltál? Kis mosoly is adtam neki.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5577) Hujikolp válasza philoxenia (#5575) üzenetére


Hujikolp
őstag

A másodikra, az jobban tetszik.

Agostino: Ez nagyon jó lett! Egy kicsit még nagyítani kéne, meg egy kis kontúr, és akkor lehet, hogy kész is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5578) Agostino válasza Hujikolp (#5577) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

A kontúr nem téma, ha szerinted nem elég, de nagyítani hová? Ha változtak a szabályok és csak én nem tudok róla, akkor nagyítok rajta, de én még úgy tudom 40*50 az ajánlott méret, itt nem tudom milyen pluszt adna egy nagyítás.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5579) Hujikolp válasza Agostino (#5578) üzenetére


Hujikolp
őstag

Igaz is, szemmértékre volt akkor csak kicsi :B

(#5580) Agostino válasza Hujikolp (#5579) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Akkor ha méret stimmt, várjunk még pár külső szemlélődőt a kontúrokra. Szvsz jónak látom őket, de nyilván nem vagyok objektív.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5581) Hujikolp válasza Agostino (#5580) üzenetére


Hujikolp
őstag

Kicsit még alakítottam rajta. Milyen lett? :)

[ Szerkesztve ]

(#5582) Agostino válasza Hujikolp (#5581) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Nekem tetszik, jó gondolat volt a pocakján maszatolni kicsit, de nem én döntök, na meg neked lesz. : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5583) Hujikolp válasza Agostino (#5582) üzenetére


Hujikolp
őstag

Köszi :R Az alapját neked köszönhetem, nekem nem ment az a része, de nagyon sokat segítettél ezzel nekem :R (Biztos ami biztos, inkább megkérdem: ezzel akkor most mehetek az arckép kéréshez, vagy még kell várnom véleményezést, hogy jó-e és utána mehetek kérni? :B)

(#5584) Agostino válasza Hujikolp (#5583) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Szívesen. : )

Mindenképpen várj, egészen biztosan szeretnének előtte az illetékes modik véleményt alkotni, amellett nem hajt a tatár, így is kényelmesen beleférsz a hó végi osztásba, ha nem lesznek ellenvetések sem technikai, sem más oldalról.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5585) Ragadozó válasza Jag (#5540) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Sikerült rajta alakítanod valamit?
Ha az időd engedi...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#5586) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Ebből lehetne valamit kihozni?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5587) Jag válasza Ragadozó (#5585) üzenetére


Jag
senior tag

Hááát.

Kicsit nyújtottam rajta.

(#5588) Jag válasza Ferdzsoo (#5586) üzenetére


Jag
senior tag

;

(#5589) Bordoi válasza szacsee (#5568) üzenetére


Bordoi
őstag

Szerintem jó. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#5590) Lenry válasza Jag (#5565) üzenetére


Lenry
félisten

megcsinálnád ebből a kicsit is? és akkor ha erre jár mondjuk Kidus és rábólint egy véglegeset, akkor beadom az arckép requestbe...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5591) Jag válasza Lenry (#5590) üzenetére


Jag
senior tag

(#5593) udi


udi
őstag

Tisztelettel megkérném a modikat hogy vessenek rá egy pillantást hogy átmegy e a megfelelősségi szürésen vagy még legyen alakítva:
(jag kolegának köszönhetem :R )
Nagy

Pici

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5594) whitezo88


whitezo88
nagyúr

üdv, a múltkor linkelt karakter valóban foglalt volt (csak a kép volt más, a karakter ua.) szóval kerestem magamnak egy ilyet [link] ez megvalósítható, vagy túl részletgazdag?

(#5595) Hasek válasza whitezo88 (#5594) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

"ez megvalósítható, vagy túl részletgazdag?"

Szerinted?

Keressünk inkább valami rajzfilmes dolgot, mert ezek a mai játékokból vett karakterek nagyon neccesek, főként ha ilyen "betonfal két kék lámpával" típusú a hős. ;)

Üdv. H

(#5596) RoyalFlush válasza whitezo88 (#5594) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Szerintem nem megfelelő alapanyag ahhoz, hogy jó avatart lehessen belőle készíteni. Részletgazdag, egyszínű; kis méretben nem lehetne felismerni, mi is ez valójában.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#5597) Kidus válasza Lenry (#5567) üzenetére


Kidus
őstag

Jo lesz, Bundy is jo meg a madar is.
Viszont a patkany ebben a formaban meg biztosan nem.
Meg a Predator is eleg iszonyu, nem hiszem, hogy lehetne belole olyan avatart kihozni, ami atmenne.

Assuming Control

(#5598) Jag válasza Kidus (#5597) üzenetére


Jag
senior tag

Melóhelyi monitorom elég tré, ezért lettek ilyen érdekes árnyalatai. :DDD

Javítottam rajta.

Semmi, még ezen is kell...

[ Szerkesztve ]

(#5599) Jag válasza Kidus (#5597) üzenetére


Jag
senior tag

Inkább újra szerkesztettem az egészet...

Így?

(#5600) philoxenia válasza Jag (#5599) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jobb lett. :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.