Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) ladybug válasza Hasek (#4700) üzenetére


ladybug
őstag

Nekem mindkettő tetszik.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4702) Ferdzsoo válasza Hasek (#4700) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Úh ember, Isten vagy! :R (Szép egyértelmű mondat! :DDD )

Ha az alsó (az eltolt) megfelel a kritériumoknak akkor nincs értelme tovább szórakozni, tökéletesen megfelel számomra, nagyon nagyon tetszik! Császári lett. :)

Moderátoroktól kérdezném akkor hogy belefér e az arculatba... :U
Nagyon köszönöm Hasek!
Vagy rakjam át a request topikba? :F

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4703) Hasek válasza Ferdzsoo (#4702) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Áhh felfedted kilétem... :D

Ne rakd még át a requestbe. Várjuk meg a Moderátorok válaszát, és ha áldásukat adják, akkor már mehetsz is.

A kicsi verziót is elkészítettem. Itt megnyestem a csőrét, hogy kivehetőbb legyen:

ladybug: Egyikkel sincs nagy probléma, de a nagyobb mégis előnyösebb lenne. Talán az arculatba is jobban passzolna, hiszen a teste, ami a leginkább szembetűnő, nem olyan "nyeszlett" a többi avatarhoz képest. :)

Üdv. H

(#4704) tween


tween
őstag

erre kapnék engedélyt? :)

(#4705) RoyalFlush válasza tween (#4704) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ebből kizárt, hogy elfogadható avatart lehessen készíteni.

szerk: összefabrikáltam néhány avatart szabad időmben. Lehet a méretek vagy az arányok nem tökéletesek, az is előfordulhat hogy vannak a képen felesleges pixelek, de lehet rajtuk módosítani. Sőt, aki alakítgatni szeretne valamelyiken az alapanyagot is szívesen belinkelem neki. :) Gazdájuk még nincsen.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4706) Timocicu válasza Ferdzsoo (#4702) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Jó választás! :K

Remélem megkapod. :C

Jag: Ez nagyon szupi! :C

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4707) Cathfaern válasza Hasek (#4700) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szemre nézve (már pedig az fontosabb azért, mint a konkrét pixel) az alsó egyértelműen jobban illik a többi avatár közé, szóval szerintem az megfelelő.

(#4708) Hasek válasza Cathfaern (#4707) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Szerintem is. Akkor a kérvényező ennek tudatában mehet a requestbe, vagy azért még várjon meg más véleményeket is?

p.s.: a kicsiből csináltam még egy verziót, hátha jobb:

Üdv. H

(#4709) Cathfaern válasza Hasek (#4708) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem még várjon, a következő körig még úgyis van idő, szóval vesztenivaló nincs, ellenben inkább itt szóljon egy mod, hogy gáz szerinte mint a requestben :)

(#4710) ladybug válasza Hasek (#4708) üzenetére


ladybug
őstag

Kicsit bután néz ki levágott csőrrel.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4711) Pompi válasza Hasek (#4700) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én ezeket a képeket sajnos nem látom.

Feel Good Inc.

(#4712) parandroid válasza RoyalFlush (#4705) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

:C

Az az Eperkés, az nagyon üt. :DDD

Hasek képei nekem sem látszanak, gondolom szolgáltatáskihagyás van a madpixelsnél.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4713) Ferdzsoo válasza Hasek (#4700) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én meg sajnos nem mentettem el a gifeket.
Rendben, akkor várom más modi jóváhagyását is!
Nemtom mondjuk a kicsigif az látszik, és az is azon a tárhelyen van.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4714) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Hajajj, itt valami galiba történt. Én nem csináltam semmit, de már én sem látom. No de akkor felrakom őket újra:

A szabványnak helytálló kép:

A szabványtól eltérő kép(sokunk szerint, ez a jobb):

A kicsik nem tűntek el. Tudom hogy fura levágott csőrrel. Mindenesetre akkor elkészítettem bármiféle levágás nélkül is a kicsit, s akkor lehet válogatni:

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#4715) Ferdzsoo válasza Hasek (#4714) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Köszi hogy felraktad megint. :R Most lementem őket!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4716) ladybug válasza Hasek (#4714) üzenetére


ladybug
őstag

Nekem most mindhárom tetszik. A kicsi is jó lett.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4717) wwhy


wwhy
veterán

Kedves képszerkesztők! tudnátok nickemhez illő avatart ajánlni majd varázsolni? Tippem ugyan lenne, de az sajnos nem képszerű (jin-jang ábra megfordítva)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#4718) Kasza08 válasza Hasek (#4714) üzenetére


Kasza08
őstag

olyan furcsa, hogy a pingvin hosszabb, mint magasabb:F Nem lehet kicsit nyújtani rajta? mármint felfele...

wwhy: egy kék elefánt. majd jönnek a privik, hogy miért kék az elefánt:DDD

[ Szerkesztve ]

(#4719) Ferdzsoo válasza Hasek (#4714) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Úgylátszik az isten se akarja hogy egyéni avatarom legyen... a jobbik megint eltűnt, lementettem tennap de a melóhelyemen, most meg otthol vagyok. :DDD (Igen vasárnap munka van, hétfőn pihi, szép melóhyely mi? :U )

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4720) Hasek válasza Ferdzsoo (#4719) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ejnye. Hát én tényleg nem tudom, hogy mi van a képekkel. Érdekes, hogy az előzőeket meg meghagyta. No de akkor megint feltöltöm, immáron már egy másik oldalra:

Kasza08:

Hát lehet mondasz valamit. Csináltam két, elnyújtott verziót, hátha:

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#4721) RoyalFlush válasza Hasek (#4720) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Az alsó kettőnek mintha kissé elmosódott volna a csőre.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4722) Hasek válasza RoyalFlush (#4721) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Igazad van, korrigáltam:

Üdv. H

(#4723) RoyalFlush válasza didyman (#3030) üzenetére


RoyalFlush
őstag

szerk: lehet, hogy egy kis kontúr nem ártana neki. Ez most 55x55px.

(#4722) Hasek: így jobb :K

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4724) Cathfaern válasza RoyalFlush (#4723) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Arányilag így jobb lenne, csak így az eredetihez képest elég mosott a kép :( Szerintem jobb az eredeti emiatt.

(#4725) Winner_hun válasza Cathfaern (#4724) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az mosott? Csak én nem látom rajta azt?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4726) RoyalFlush válasza Cathfaern (#4724) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nem az eredetihez viszonyítva írtam, hogy jobb, csak ezekhez képest :)

Az újabb kettő:

(#4725) Winner_hun: az eredeti élesebb.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4727) Ferdzsoo válasza RoyalFlush (#4726) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen, jóval mosottabb, meg pont azt a szépségét veszítette el hogy olyan kis hegyes, meg olyan kis veszedelmes feje volt, tiszta gnóm lett. :U szerintem eredeti rulez. :K

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4728) Winner_hun válasza RoyalFlush (#4726) üzenetére


Winner_hun
félisten

A békára írta azt, amit. Vagy félrenyomott.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4729) philoxenia válasza RoyalFlush (#4705) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nagyon szépek... :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4730) philoxenia válasza wwhy (#4717) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mint egy kártyalap két arc tükrözve, fehér arc fekete szem, fekete arc fehér szem?
Úgy olyan yin-yangos lenne....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4731) wwhy válasza philoxenia (#4730) üzenetére


wwhy
veterán

valami ilyesmire gondoltam, de mivel képszerkesztői tudásom nagyon minimális, sajnos egy hagyományos képből semmit sem tudtam kihozni :U

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#4732) bobace


bobace
őstag


Továbbra is kérdezném a mélyen tisztelt nagyérdeműt, mit szólnak ehhez?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4733) kp78


kp78
addikt

Üdvözletem!
Segítséget szeretnék kérni egy egyéni avatar elkészítéséhez, mivel magam nem tudnám megcsinálni.
A linkeken szereplő figurából (vagy csak a fejéből) kellene egy kis átdolgozással egy avatarnak megfelelőt kihozni, amennyiben lehetséges.
[link] [link] [link]
Tudom, hogy az imageshack-et kellene használni, de egyszerűen nem engedett feltölteni :F
Minden segítséget előre is köszönök :R

(#4734) 7 válasza bobace (#4732) üzenetére


7
addikt

Nekem oszinten szolva nem tetszik, keves benne a szin, meg amugy is rondanak erzem. A forma lehet, hogy jo lenne, de csak kicsit tobb szinnel, szinarnyalattal (vagy meg azzal sem) latok ra nemi eselyt, hogy elfogadasra keruljon.

Nehez ez az avatar, lehet, hogy jobban jarnal, ha masikon gondolkodnal.

(#4735) philoxenia válasza bobace (#4732) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem a kicsi tetszik a nagy az tényleg nagyon fekete. Esetleg a testen a vonalak valamilyen színből?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4736) Cathfaern válasza bobace (#4732) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mindenképp sajátos, szerintem elmegy, de nem valószínű, hogy el lesz fogadva (lásd amiket yetike írt). Amit mindenképp javítani kéne rajta azok a fehér "csíkok", mivel főleg a belsejében kicsit recések.

Winner_hun:
Sorry, tényleg félrenyomtam, a pingvinre ment.

(#4737) didyman válasza RoyalFlush (#4723) üzenetére


didyman
őstag

Na most pont, mint az aláírásod :D De kép tetszik! :R

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#4738) Agostino válasza kp78 (#4733) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

A tesztelgetős oldal áll, szóval csak a saját tesztlapomon tudtam nézegetni hogyan áll.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4739) kp78 válasza Agostino (#4738) üzenetére


kp78
addikt

Nekem nagyon tetszik. :DD
A többiek, meg a nagybetűsek majd mondanak talán róla véleményt.
Nagyon szépen köszönöm a fáradozásodat :R

(#4740) philoxenia válasza kp78 (#4739) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem is tetszik. :) Esetleg az arcára egy pici pír?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4741) bobace válasza 7 (#4734) üzenetére


bobace
őstag

És többiek: ha már az elején nem megy, akkor ez nem javul valószínű még feljebbi szinteken sem. Megnézem még a vonalszínezést, de közben akkor keresek mást is :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4742) RoyalFlush válasza tween (#4704) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Kissé hasonló képből ezt tudtam gyorsan kihozni. Az arányok nem az igaziak ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4743) RoyalFlush válasza RoyalFlush (#4742) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Az "eredeti" kép: [link]. Az a baj eléggé hosszúkás az ipse arca és totál szemből van.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4744) Gebriel


Gebriel
veterán

Yeeeeessssss!!!! :))
JAG köszönöm szépen és ezer hála. :R :R :R :R
Köszke a PH Teamnak is az avatárt. :R

[ Szerkesztve ]

(#4745) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Akkor kérdezném a moderátoroktól, van e kifogás ez ellen hogy átrakjam a request-be. :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4746) 7 válasza Ferdzsoo (#4745) üzenetére


7
addikt

Nekem tetszik, de meg varj meg egy-ket velemenyt

(#4747) Ferdzsoo válasza Ferdzsoo (#4745) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hát ez no comment hogy folyamat eltünnek a képeim! pedig ez most imageshack-os volt! :O
Remélem ez megmarad!

Mi folyik itt? :F

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4748) RoyalFlush válasza Ferdzsoo (#4747) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Töltsd fel ide: [link]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4749) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Hogyaza kutyamegamacska.

Szóval ezt az avatart kellene elbírálni:

Nah mámeg visszajött. Ki érti ezt? :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4750) bobace


bobace
őstag

Elnézést, de valahol próbálkozom kell :U
Remélem jobban tetszik mint a tegnapi

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.