Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) SystemRoot válasza Jag (#4449) üzenetére


SystemRoot
őstag

Csak nagyon picike tüske kell, szinte egy pötty és kész. Amúgy meg tudtommal a pixelméret az csak iránymutatás hogy kb mekkora legyen, szvsz a tüske kilógása az indokolja hogy kicsit nagyobb legyen a kép és azáltal kb akkorának fog tűnni mint a többi PH-s kép.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4452) Cathfaern válasza SystemRoot (#4451) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Már így is hatalmas (54x50-es), szóval ezt nem nagyon kéne tovább növelni.

Vistaboy:
Tudom, hogy az anime stílusából adódóan ez nehéz kérés lesz, de olyan kép nincs a lányról, ahol világosban lenne? Csak abból jó eséllyel könnyebb lenne avatárt készíteni :)

(#4453) Pompi válasza Gebriel (#4448) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem megfelelő, lehet menni vele a requestbe, aztán ott majd szétszedjük kicsit, de előreláthatólag nem lesz vele gond.

Feel Good Inc.

(#4454) Vistaboy válasza Cathfaern (#4452) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem tudom, majd megpróbálok keresni egyet. Mindenesetre amit Jag először ajánlott, nekem az is megfelel. Csak jobb lenne egy kicsivel részletesebb arcot találni inkább, annak nagyon pici az arca, alig lehet kivenni.

Ma átnézem az Avatar Request topikot az angol fórumon, abban szoktak lenni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4455) Vistaboy válasza Vistaboy (#4454) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na, szerintem ennél jobb kép nem lesz, ezen rajta van kompletten az arca, a hivatalos oldalról van:

A középső szerintem a legjobb, de a jobb szélső is tetszik, azzal a gonosz vigyorral. ;]

Ja, és bocs, hogy a képfeltöltés.hu-ra raktam, de nálam az imageshack most be van halva valami miatt. :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4456) Jag válasza Vistaboy (#4455) üzenetére


Jag
senior tag

Nemtom, nekem még mindig az első tetszik a legjobban...

Nem tetszik, valami olyan furcsa rajta...

[ Szerkesztve ]

(#4457) Vistaboy válasza Jag (#4456) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát... Nem tudom... :F

Pedig olyan jónak tűnt a képen. Mintha össze lenne nyomva egy kicsit. Nagyon le van vágva a válla alatt. Nem lehetne egy kicsit kibővíteni? Mondjuk így:

Jó lenne az első is, sőt. Csak az a baj vele, hogy olyan, mint egy karikatúra. A feje nagyon nagynak tűnik a csuklya miatt.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4458) Jag válasza Vistaboy (#4457) üzenetére


Jag
senior tag

Akkor még kisebb lesz a feje.
Nagyon vékony az egész arcvonal és amikor kicsinyíted, elvesznek a részletek...
Hátha valaki ki tud hozni ebből többet, nekem most nincs ingerenciám, épp urvanagy' gázok vannak itt, melóban...

(#4459) Vistaboy válasza Jag (#4458) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na mindegy. Akkor lehet hogy maradok az elsőnél, amit te ajánlottál.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4460) Winner_hun válasza Jag (#4458) üzenetére


Winner_hun
félisten

Miért lenne kisebb? 44 px magas a kép, lehet azt még magasítani:U
Meg a képén a vonalakat vastagítsd meg kicsinyítés előtt, akkor nem lesz olyan darabos;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4461) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Esetleg ebből? Kicsit világos, de a korábbi is elég sötét lett utána.

Igaz, hogy nem szembe néz, de nekem megfelel.

Ha ez sem lesz jó, akkor inkább maradjon amit mutattál először.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4462) Kasza08


Kasza08
őstag

Sziasztok!
Először is a tisztelt moderátorokat szeretném kérdezni, hogy van-e olyan hátráltató ok, ami miatt ne kaphatnék avatart.:) (tudom, van két figyelmeztetésem, de azt még ifjú suhanc kvázi-tag koromban kaptam. Sőt az elsőt még újoncként)

Ha nincs ilyen hátráltató ok, akkor a kedves kreátorokat szeretném kérdezni, hogy ez a kép esélyS lehet-e bárminemű avatarra?

Az elképzelésem az körülbelül olyan, mint amilyen I_Am-é, tehát egész testes. Annyira nem értek hozzá, de gondolom ezek a világosabb cuccok amik a ruháján vannak nem fognak rajta annyira visszajönni, ami nem is baj:)

Előszőris szeretném hallani akkor az ítéletet, hogy érdemes-e elkezdeni egyáltalán az avatar készítését a részemre. Ha ez megvan, akkor kérném az egyik tehetséget, hogy foglalkozzon az ügyemmel.
Köszönöm,
Üdv.,
Kasza08

[ Szerkesztve ]

(#4463) ngabor2 válasza Kasza08 (#4462) üzenetére


ngabor2
nagyúr

csak lejárt megjegyzésed van, tehát kizáró dolog nincs. viszont a kép esélytelen, nincs arca, az egészet a kasza foglalná el.egyszerűbb, ha keresel egy arcosabbat.

(#4464) Pompi válasza Kasza08 (#4462) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

ngabor2-t igazolandó egy gyors skicc, hogy lásd mi lenne belőle PH méreten:

Nem igazán kivehető szerintem, csak az fogja tudni, hogy mi van rajta aki vagy látta a nagyot, vagy elmondod neki, hogy mit ábrázol.

Feel Good Inc.

(#4465) Jag válasza Vistaboy (#4461) üzenetére


Jag
senior tag

(#4466) west válasza Jag (#4465) üzenetére


west
őstag

szerintem ez mar jol nez ki.
szerintem bejon neki...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#4467) Vistaboy válasza Jag (#4465) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na ez a tuti! :C
Mondjuk én csak laikusként tudom ezt mondani, de nekem már most jobban tetszik, mint az eddigiek! :R

Egyedül a csuklyának a teteje egy kicsit furcsa így, egy-két pixel szélességben le kellene kerekíteni. Minden más szempontból részemről tökéletes.

Ha úgy vélitek, hogy ezzel a képpel nem lesz semmi baj, akkor megcsinálhatnád a kis képet is, és el is tenném magamnak, hogy majd December 4-én, amikor betöltöm a 600 napot, betehessem a requestbe. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4468) parandroid válasza Vistaboy (#4467) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyébként neked ebből:

"FONTOS! Itt csak azok avatarját készítjük el, akik már a kérés pillanatában jogosultak."

a dolgok melyik része nem világos?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4469) Kasza08 válasza ngabor2 (#4463) üzenetére


Kasza08
őstag

Értem. Az a baj, hogy a nevemhez hív képet szeretnék, nézegettem rípereket, de valahogy csak ez látszott jónak.:U
Nem szeretnék kötekedni, de I_Am angyaljának sincs arca:U Illetve van, de nem az adja az egésznek az értelmet.

Pompi::B Nekem tetszik, bár a kivehetetlenségben van igazság. A kasza még jóhogy nagy, hiszen ez lenne a lényeg:) Esetleg, ha valaki tudna egy felismerhetőbb verzsönt csinálni a kaszásból, azt szívesen megnézném.

[ Szerkesztve ]

(#4470) Vistaboy válasza parandroid (#4468) üzenetére


Vistaboy
veterán

Azért nem kell mindjárt nekiesni az embernek.

Mi rossz van abban, ha megcsinálja? Amikor először ideírtam korábban, senkinek sem volt ellenvetése.

Mindegy, ha ez annyira nagy bűn, akkor vegyétek úgy, hogy nem szóltam semmit.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4471) Kasza08 válasza Kasza08 (#4469) üzenetére


Kasza08
őstag

lejárt a mod: Innen szedtem a képet, nézzétek meg, melyik lenne esélySebb:U
Vagy ha azt megtudnátok oldani, hogy a kaszás kicsit nagyobb legyen és a kasza kicsit kisebb.:F

[ Szerkesztve ]

(#4472) Jag válasza Kasza08 (#4471) üzenetére


Jag
senior tag

Sztem ez. :DDD

Az a baj, hogy van már egy ilyen kaszás figura...Bár lehet az nem baj... :-)

Esetleg ez?

[ Szerkesztve ]

(#4473) Jag válasza Jag (#4472) üzenetére


Jag
senior tag

Hopp, bocsi, nem képként akartam, ha zavaró, töröljétek lécci...

(#4474) Vandit.


Vandit.
addikt

Ha szépen kérem valaki tudna nekem Venomból egy avatárt csinálni? :R

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4475) Kasza08 válasza Jag (#4472) üzenetére


Kasza08
őstag

Jah, hogy Shkiz0 avatarja egy kaszást ábrázol? Én azt hittem az egy ilyen koponya hajjal:B
De ez csak az arca, én valami egésztestest szeretnék:U
Ez viszont nem tetszik... :( :)

(#4476) Kasza08


Kasza08
őstag

Ha nem lenne alkalmatos kaszás, akkor a másodlagos megoldás Hádész lenne, a Herkulesből:) Róla most nem találtam ennél értelmesebb képet, de biztos van.

esetleg ez:

[ Szerkesztve ]

(#4477) Pompi válasza Kasza08 (#4476) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ismét belenyúltál a tutiba, vékony, ellenben magas, hosszú fej. Ez sem az ideális PH avatar alap. Volt már vele próbálkozás, de végül letett róla az akkori "megrendelő". De hát ha valaki újra nekifut, még bármi lehet.

Feel Good Inc.

(#4478) Kasza08 válasza Pompi (#4477) üzenetére


Kasza08
őstag

Jó érzékem van a lehetetlen avatarok kifogásához:D
Ez a féle sem tetszik, max. szemből, ha benne van a válla is. :DDD

(#4479) álmos


álmos
csendes tag

Én azért megpróbáltam:



[ Szerkesztve ]

(#4480) álmos válasza Vandit. (#4474) üzenetére


álmos
csendes tag

Venom alapanyagok:



(#4481) Shkiz0 válasza Kasza08 (#4475) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Kaszás :)
Ez volt az alap
Egésztestes nem igazán lessz megoldható, mert nekem se lehetett, a részletesség miatt.
Illetve már van egy egészalakos kasza nélkül, ez pedig a westlake-é. westlake

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4482) Face8814 válasza Shkiz0 (#4481) üzenetére


Face8814
őstag

"Illetve már van egy egészalakos kasza nélkül, ez pedig a westlake-é."

Már bocsi de az nem egész alakos, csak nagy az álla mint Jay Lenonak. :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#4483) Vandit. válasza álmos (#4480) üzenetére


Vandit.
addikt

Egész jók. :R Azt nem lehet, hogy a legelső fekete legyen?

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4484) álmos válasza Vandit. (#4483) üzenetére


álmos
csendes tag

Szerintem ilyen a hivatalos színe, vagy tökéletesen feketére szeretnéd?

Engedelmeddel megpróbálkoztam még egy verzióval (Marvel vs. Capcomban nézett ki szerintem a legvadállatabbul)

("feketében")

(#4485) Vandit. válasza álmos (#4484) üzenetére


Vandit.
addikt

Ha megcsinálnád tökéletesen feketére azt megköszönném. :B Meg a legelsőből a másodikat is. :R

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4486) Cathfaern válasza álmos (#4484) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Bocs, de mielőtt folytatnátok: jelenlegi formájukban 100%, hogy ezek a képek nem kerülnek elfogadásra, nagyon pixelesek, ráadásul (részben ebből fakadóan) kicsit kivehetetlen is, hogy mi akar lenni a képen.

(#4487) Vandit.


Vandit.
addikt

Ebből ki lehetne hozni valamit?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4488) Kasza08 válasza álmos (#4479) üzenetére


Kasza08
őstag

:R
Az első képpel sztem az a baj, hogy a szeme fölött lévő kis fekete rész csak nagyban látszik jól.
Viszont a második képpel kezdek megbarátkozni:)

(#4489) Shkiz0 válasza Face8814 (#4482) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

igazad van rosszul emlékeztem :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4490) RoyalFlush válasza Kasza08 (#4488) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Elsőre ez sem tűnik rossznak, aztán, hogy kicsiben hogyan fest és mit lehetne belőle kihozni ..

szerk: lehet keskeny volna ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4491) álmos válasza Vandit. (#4487) üzenetére


álmos
csendes tag

Itt vagyok ám, elmerengtem a venomokban. Az ilyen gúnyolódós képeken többnyire lefelé áll a nyelve, ezért kicsinyítés után pici lesz a feje.
Itt van a fekete változat, de nekem nagyon snassznak tűnik:

( Átok, hogy a fekete színt nem lehet árnyékolni... )

Kipróbáltam még vagy 6 képet..
Aztán ezen a nyomvonalon indultam útnak...

[ Szerkesztve ]

(#4492) Vandit. válasza álmos (#4491) üzenetére


Vandit.
addikt

Köszi a fáradozást. A linkelt képet megnézted? Az nem jó?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4493) RoyalFlush válasza Vandit. (#4492) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Abból sokmindent nem lehetne kihozni véleményem szerint (túl hosszúkás a feje), valami ehhez hasonlóból nagyobb felbontás esetén talán.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4494) Vandit. válasza RoyalFlush (#4493) üzenetére


Vandit.
addikt

Akkor gondolom ez is felejtős.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4495) álmos válasza Vandit. (#4494) üzenetére


álmos
csendes tag

Nah, mivel annyira ragaszkodsz hozzá, bemutatom említett hosszúfejet, mint alapanyagot (egy nagyon alfa verziós vágással):

A többi:

[ Szerkesztve ]

(#4496) álmos


álmos
csendes tag

Talán ez?

(#4497) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Ent kollega avatarja kapcsán felvetett kérdéseimre - kéréseimre kaphatnék lassacskán valamiféle választ...? Az egy dolog, hogy jópofa, az meg egy másik, hogy el lett utasítva, ent pedig továbbra is egyéni avatar nélkül van.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4498) Polacheck válasza Agostino (#4497) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Kidusnak dobj egy privit ezzel kapcsolatban plz. Ő volt a kommentelő, nem tudom, hogy mikor jár erre.

Thx

less qq more pewpew!

(#4499) Vandit. válasza álmos (#4495) üzenetére


Vandit.
addikt

Picibe is mellé tudnád rakni? :R

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4500) Pompi válasza Vandit. (#4499) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Felesleges lenne, mert ezek így nem jók. Nagyon nem.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.