Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) Kasza08 válasza Polacheck (#4550) üzenetére


Kasza08
őstag

Zsírkirály:R

Jag: eltudnád készíteni a kis képet is?

(#4552) Jag válasza Kasza08 (#4547) üzenetére


Jag
senior tag

Raktam normális fület neki:

;

[ Szerkesztve ]

(#4553) Vandit. válasza Jag (#4552) üzenetére


Vandit.
addikt

Megcsinálnád kicsiben is? :R

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4554) Kasza08 válasza Jag (#4552) üzenetére


Kasza08
őstag

nekem ilyen fülekkel nem tetszik:( Vagy rossul áll, vagy én nem tom, de ez így nem olyan jó mint a másik.

(#4555) Jag válasza Vandit. (#4553) üzenetére


Jag
senior tag

;

(#4556) Vandit. válasza Jag (#4555) üzenetére


Vandit.
addikt

Nice! :R Nem homályos egy kicsit? Az árnyékos, mintha élesebb lenne. Vagy kicsit több szín kéne rá.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4557) Jag válasza Kasza08 (#4554) üzenetére


Jag
senior tag

;

(#4558) Jag válasza Vandit. (#4556) üzenetére


Jag
senior tag

Nem, uaz...

(#4559) Vandit.


Vandit.
addikt

[link]Esetleg még ezt megnézném :B

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4560) Kasza08 válasza Jag (#4557) üzenetére


Kasza08
őstag

Köszönet és Hála:R Nem tudom mit mondhatnék... Hogy hálálhatnám meg? :B

Moderátor urak: Akkor ez mehet requestbe?

[ Szerkesztve ]

(#4561) Jag válasza Vandit. (#4559) üzenetére


Jag
senior tag

Lassan eldönthetnéd mit is szeretnél...

Kasza08: Ha elfogadják a moderátorok, akkor egészségedre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4562) Pompi válasza Vandit. (#4559) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Van egy nagyon hasonló avatarunk:

TommyGun

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4563) Vandit. válasza Pompi (#4562) üzenetére


Vandit.
addikt

Akkor maradjon Stark. :K Viszont, mintha a bal szeme nagyobb lenne.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4564) Jag válasza Vandit. (#4563) üzenetére


Jag
senior tag

Tesókám.
A mostani avatarodnak milyenek a szemei?
Kérlek szépen, hogy fogalmazd meg egy hszben, hogy mit szeretnél, mi a végleges elképzelésed, vagy mi legyen a végleges módosítás még a vasemberen.

Szeretem az avatar gyártást és jólesik, ha valakinek tetszik a végeredmény, de feleslegesen utálok melózni...

(#4565) Vandit. válasza Jag (#4564) üzenetére


Vandit.
addikt

Nyugi ne szívd mellre. ;) Ez, így nagyon jó csak nem szimmetrikus a szeme. A bal szeme teljesen végig ér, míg a jobb nem. Olyan mintha ki lenne húzva a bal szeme. A mostani avatárom meg nem tök szemből, van ezért nem is kell, hogy szimmetrikus legyen. Respest, hogy megcsinálod, de mivel nem lehet változtatni rajta miután kész van, ezért szeretném, hogy tökéletes legyen. :R
Tehát a piros kicsit lehetne sötétebb és megkaphatná az árnyékot a jobb felére, de na teljeset, hanem amilyen az első árnyékosnál volt. Ezer hála.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4566) Jag válasza Vandit. (#4565) üzenetére


Jag
senior tag

;

?

(#4567) stevve


stevve
nagyúr

sziasztok!

Nem tudom, Kung fu Panda volt-e már, ha igen, akkor bocs. Grafikában nem vagyok túl jártas, így segítségeteket kérném. Ötleteim:

illetve

Nem tudom, mit lehet ezekből kihozni, de előre is köszönöm, ha ránéztek.

Üdv

(#4568) Jag válasza stevve (#4567) üzenetére


Jag
senior tag

Szvsz csak a feje fog értelmesen beleférni...
Amúgy sem kis darab a lelkem. :DDD

(#4569) stevve válasza Jag (#4568) üzenetére


stevve
nagyúr

Igen, én is a fejére gondoltam (már amennyire elválasztható a nyakától :) ). Ha a képméretre gondolsz, akkor bocs... :B , ha viszont a panda méretére, akkor :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4570) Vandit. válasza Jag (#4566) üzenetére


Vandit.
addikt

Az első lesz a nyerő, viszont szerintem rosszul van kivágva. A jobb oldalán kék csík van.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4571) Jag válasza Vandit. (#4570) üzenetére


Jag
senior tag

Egy darab kék pixel nincs a szemén kívül...
Ez van, ha nem tetszik, valaki majd tovább mókol vele.

(#4572) Kasza08 válasza Vandit. (#4570) üzenetére


Kasza08
őstag

1000%-es nagytásnál sem látok felesleges kék pixeleket:F

(#4573) Vandit. válasza Kasza08 (#4572) üzenetére


Vandit.
addikt

Ok, akkor benéztem.

Jag: Köszönöm a fáradozást és a türelmet és az avatárt. :R Remélem a modik is jóváhagyják.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4574) Winner_hun válasza stevve (#4567) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tudom hogy nincs még kész, így gyorsan ennyi:

stevve

stevve

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4575) stevve válasza Winner_hun (#4574) üzenetére


stevve
nagyúr

:R
Szerintem nagyszerű lett! :C Milyen lehet még, ha ez nincs kész? :D

[ Szerkesztve ]

(#4576) Winner_hun válasza stevve (#4575) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van még mit csiszolni rajta szerintem.
Meg kell még kis kép is.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4577) 7 válasza Winner_hun (#4574) üzenetére


7
addikt

Ha van energiád, próbáld meg a második képből is, nekem annak jobban tetszik az arca.

(#4578) Vandit. válasza Jag (#4566) üzenetére


Vandit.
addikt

Megcsinálod kicsiben is? :R

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4579) Jag válasza Vandit. (#4578) üzenetére


Jag
senior tag

;

[ Szerkesztve ]

(#4580) Jag


Jag
senior tag

Én is csináltam egyet. :B

(#4581) Vandit. válasza Jag (#4579) üzenetére


Vandit.
addikt

Na még egy utolsó kérésem lenne és tökéletes. A sárga lehetne teltebb.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4582) Jag válasza Vandit. (#4581) üzenetére


Jag
senior tag

Nem.

(#4583) stevve válasza Jag (#4580) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez is szuper. :K :R Még a végén nem tudok választani majd. :B

(#4585) 7 válasza Jag (#4580) üzenetére


7
addikt

EBben az állapotában jobban tetszik, mint Winneré, jobban kijönnek a vonásai.
Neked is felvetem, hogy érdemes lehetne a második képből is alkotni, nekem annak az arca szimpatikusabb. :)

(#4586) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Nem szeretnék rosszindulatúnak, kötözködőnek tűnni, mert nagyon jól sikerültek a pandák, mint Jag-é, mint Winner-é, de mintha ilyesmi lenne ballington -nak. :B :B :B

Nem baj? Pár hsz-al előrébb, pont ezért nem felelt meg valakinek az avatarja. :K :B

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4587) Vandit.


Vandit.
addikt

Modik mehet ez requestbe? Köszönettel Jagnak. :R

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4588) Jag válasza 7 (#4585) üzenetére


Jag
senior tag

Ez másik kép, nem abból van. :B
Megsasoljuk... :DDD

Timocicu: Szvsz ez pont olyan, mint a boxer-buldog avatar. Kutya-kutya, amúgy teljesen más...

[ Szerkesztve ]

(#4589) Timocicu válasza Jag (#4588) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Értem! Nem szerettem volna, hogy hiába fáradozzatok és a végén nem felel meg, pl mint ez. Ezért jeleztem ,hogy inkább kukk rá.

Ahogy látom, van jó néhány kutyás avatar, de mind más. Szerintem panda és panda között nem lehet olyan nagy különbséget tenni - látni, mint több színű, több fajta kutya között. Nem? Hiszen már egy nyakörv is megkülönböztethet két hasonló kutyát, de a pandánál ... ? Mindkettő fehér, fekete foltokkal :U Igaz ez csak az én meglátásom. :B

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4590) 7 válasza Timocicu (#4589) üzenetére


7
addikt

Van benne valami, de majd meglátjuk... :)

(#4591) stevve válasza Timocicu (#4589) üzenetére


stevve
nagyúr

de ez a Kung Fu Panda, és nem a "hagyományos" panda, ami létezik is. :DDD Remélem, azért érthető, hová akarok kilyukadni.

[ Szerkesztve ]

(#4592) Jag válasza Timocicu (#4589) üzenetére


Jag
senior tag

; Sztem teljesen más, de majd egy Modi megmondja...

(#4593) Pompi válasza Jag (#4592) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Megmondom. Szerintem teljesen más. Az egyik "csak" egy panda, a másik pedig Po a Kung Fu Pandából.

Vandit: mehetsz a Vasemberrel a requestbe.

Feel Good Inc.

(#4594) Timocicu válasza stevve (#4591) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Persze, értem! :K

Örülök neki, ha rábólintanak, mert ez sokkal jobb pofa. Nekem legalábbis jobban tetszik a Tiéd! :K De mint írtam nem rosszat akartam, csak jeleztem, hogy van már ilyesmi, nehogy feleslegesen dolgozzatok vele. Csak más a két panda! :B Ahogy látom Pompi-nak is elnyerte a tetszését! Gratula! :R

Bízok benne, hogy ezért nem haragudott meg rám senki :B

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4595) Cathfaern válasza Timocicu (#4594) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Dehogy haragudott, inkább köszi, hogy szóltál :) Jobb ha feleslegesen szólsz, mint ha heteken keresztül hegesztik az arcképet, s utána veszi észre valaki, hogy hoppá ilyen már van.

(#4596) stevve válasza Timocicu (#4594) üzenetére


stevve
nagyúr

Még jó is, hogy szóltál, így megerősítést nyert a kis "projekt". :P :)

Jag, megvárom Winnert, hogy mit hoz ki belőle, mert megígértem neki és a hét elején eldől, melyik lesz, ha így megfelel neked is. Remélem nem tartalak fel vele nagyon és kösz még egyszer, nagyon jó lett a kép! :R :K

[ Szerkesztve ]

(#4597) west


west
őstag

tisztellt NAGYbetusok!Szerintetek ez a kep megfelel a ph hasabjain?

:))

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#4598) 7 válasza west (#4597) üzenetére


7
addikt

Szerintem jobban járnál, ha csak a feje lenne. :)

(#4599) west válasza 7 (#4598) üzenetére


west
őstag

kicsibe sztem csak a feje lesz.
viszonnt ugy nekem nem tetszik...ezert is lenne jo igy ha jovahagyjak az urak :R

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#4600) 7 válasza west (#4599) üzenetére


7
addikt

Akkor reméljük, rábólintanak. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.