Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30801) Cartman023 válasza aimettirlz (#30798) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Akkor sok szerencsét a beállításhoz, nekem is sikerült valahogy, de nem tudom hogy! :)

(#30802) TRob1 válasza Fehércápa (#30799) üzenetére


TRob1
veterán

Azok vannak :D (Lásd 30790-ben)
De ahogy hallom/olvasom, elég komoly tervezési problémái vannak néha-néha... és ez nem feltétlen a térkép hibája. Sőt...

(#30800) aimettirlz:
Ékezet persze hogy van, ha van a billentyűzeteden. :DDD Az már más kérdés hogy a normál/magyaros jobbra dőlő ékezetek miatt kapásból 70 karakter lesz 1 sms, míg handcent meg átkonvertálja, és marad a 160 karakter.
És mi az a "meg stb" (azon kívül hogy a "meg satöbbi" rövidítése)? :F

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30803) Fehércápa válasza TRob1 (#30802) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Én próbáltam, borzalmas :)

(#30804) basaja válasza Fehércápa (#30803) üzenetére


basaja
senior tag

akkor lehet,hogy ezt mégsem próbálom ki...nem ér meg egy csomó időt,energiát,ha a vége csak egy kutyulmány..

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#30805) aimettirlz válasza TRob1 (#30802) üzenetére


aimettirlz
tag

Ilyen kiegészítőkre gondoltam mint smiley meg egyéb beállítási lehetőségek amikről nem tudok hogy egyáltalán vannak :) szal gond nélkül kipróbálhatom őket :)

® aimeTTi atticuS ™

(#30806) decoati válasza Fehércápa (#30799) üzenetére


decoati
aktív tag

Jó az a sygic, gyorsabban fog holdat, a grafikája is gyorsabbnak tűnik mint a rigó. Eléggé megbízható, bevitt Szolnokra holott nem is kellett volna, de ki is hozott onnan némi belvárosi kalandozás után. Istenem, hát nem tudta a 4-esről a lejárót. De megoldotta! :DDD (aznap uninstall)

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#30807) Fehércápa válasza basaja (#30804) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Rigó vagy Navigon. Sygic nagyoon tetszett , de borzasztoan navigàlt, alap hibàkat vétett. Egy jó rigó és a gps megoldva. DECOATI :D

(#30808) basaja válasza Fehércápa (#30807) üzenetére


basaja
senior tag

akkor marad a 3 betűs.Gond még nem volt vele,Ausztriában és Szlovéniában is hibátlanul tette a dolgát...pontosan,gyorsan és akadás nélkül...

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#30809) stevve válasza basaja (#30808) üzenetére


stevve
nagyúr

Akkor ezt hanyagoljuk is. Van más, azt kell használni. Pont. :)

(#30810) Luissimo válasza basaja (#30808) üzenetére


Luissimo
veterán

keletre TopMap, nyugatra Teleatlas vagy Navteq térképeket használj, mert azok ismerik jol a helyi viszonyokat :-)

(#30812) aimettirlz válasza #40993792 (#30811) üzenetére


aimettirlz
tag

fain thx :)

® aimeTTi atticuS ™

(#30813) pepe10.10


pepe10.10
tag

most tesztelgetem az SPB Shell 3D-t nemtudja valaki, hogy hogyan lehet a menüben mappát létrehozni? lehet egyáltalán? :)

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#30814) basaja válasza stevve (#30809) üzenetére


basaja
senior tag

ok,nincs több warez;-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#30815) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Olyan progi kéne hogy a teló camját webcamként használjam pl. Skypeon remélem tudtok segíteni

(#30816) vétó válasza Gedeon31 (#30771) üzenetére


vétó
aktív tag

iPhone by Sam1374

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#30817) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Tudtok olyan alkalmazást, amivel androidos smart box-ot lehet távvezérelni másik androidos eszközzel - telefon, tablet? Wifi-n és/vagy bluetooth-on.
Van egyáltalán android-nál "távoli asztal", vagy hasonló? :)

Köszi!

(#30818) vétó válasza Teasüti (#30817) üzenetére


vétó
aktív tag

teamviewer?

legalábbis feltételezem, hogy képes rá, de nem próbáltam még. viszont ingyenes, tehát semmit sem veszítesz egy próbával

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#30819) Teasüti válasza vétó (#30818) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A weboldalból nekem csak ez látszik: remotely access computers from your android device!
Nekem pedig ez kéne: remotely access android devices from your android device. :)

A dolog pikantériája, h nem tudok próbálkozni eszközök híjján. :B
Smart box-okkal még csak most ismerkedek és már párszor felvetődött a kérdés, így jobbnak láttam utána járni a lehetőségnek.

[ Szerkesztve ]

(#30820) fatal` válasza Teasüti (#30819) üzenetére


fatal`
titán

Root + droid VNC server BETA, kliensnek pedig android-vnc-viewer

(#30821) sunahunter válasza decoati (#30806) üzenetére


sunahunter
senior tag

Én már ezt fújom rég. Nagyon gagyi, a gyorsabb holdraszállás meg a grafika, oszt cső.
A rigó meg négyféle utat is felajánl, sőt, NQ térképpel(pedig a TM-et istenítik) egyenesen szuper. Persza szigoróan Motnav néven, Motorola készüléken használva. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30822) petipetya válasza vétó (#30818) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem nem sikerült kapcsolatot teremteni vele két androidos eszköz között. Csak gép (win/linux) és android között.

"nincs rá lezsóidő"

(#30823) ra^ven


ra^ven
senior tag

Srácok van 5letetek arra, hogy lehetne lejátszani olyan weblapba ágyazott részeket ahol normál esetben adobe flash kellene? A telo azt írja nem támogatott. :F

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#30824) zozyk válasza ra^ven (#30823) üzenetére


zozyk
addikt

(#30825) grotib válasza ra^ven (#30823) üzenetére


grotib
tag

Próbáld SKYFIRE-vel a böngészést, talán azzal megy.

(#30826) Kofetto


Kofetto
tag

Üdv!
Tudtok olyan alkalmazást amivel minden képernyőre másik hátteret lehet kirakni?

(#30827) F-ECT$ válasza decoati (#30806) üzenetére


F-ECT$
titán

Külhonban nem rossz a sygic: ausztria-németo-olaszo-frnaciao-spanyolo. útvonalon nem nagyon hibázott.

Dive ever, work never.

(#30828) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Mit kúrhattam el, ha se TB, se MyBackup nem rakta vissza a lementett adataimat? Felraktam új romot wipe-al, és egyik se volt képes visszarakni. Mindent egyesével kellett visszatelepíteni és még a játék mentéseim is elvesztek. De ugyebár még megvannak kimentett fájlok, vhogy visszatudom varázsolni a játék mentéseket? Meg alapból miért nem telepí tette őket vissza egyik se? :F

(#30829) ra^ven válasza zozyk (#30824) üzenetére


ra^ven
senior tag

Adobe Flash Player 11-et nem tudom feltelepíteni mert a Market azt írja nem kompatibilis készülék, Samsung Galaxy Acem van.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#30830) k850 válasza ra^ven (#30829) üzenetére


k850
addikt

Akkor fogad el ezt a tényt, sajnos kevés hozzá a hardver.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#30831) spiritex válasza k850 (#30830) üzenetére


spiritex
veterán

De nem lehet valahogy kitrükközni ezt a dolgot? Mert ez nekem is fontos lenne, mégha akadozva jelenítené meg akkor is, de eddig nem leltem rá megoldást..

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30832) zozyk válasza ra^ven (#30829) üzenetére


zozyk
addikt

Kikukáztam a rendszerből,próbáld meg felrakni...(vagy bemásolni a \data\app könyvtárba)

Adobe.flashplayer.apk

(#30833) VD válasza spiritex (#30831) üzenetére


VD
őstag

Van ARM v6-ra is flash lejátszó, de elég vegyesek a vélemények róla. Root kell hozzá, illetve van egy-két főzött ROM ami tartalmazza. Az adott telefon topic-jában érdeklődj a hogyanról.

(#30834) TRob1 válasza k850 (#30830) üzenetére


TRob1
veterán

Akkor fogadd el azt a tényt, sajnos előbb-utóbb kilyukad a fogad. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#30835) saphancs


saphancs
aktív tag

A titanium backup-al hogy tudok teljes mentést csinálni? Úgy értem, hogy van e olyan, hogy egy gombnyomással az összes telepített app-ot backupolja?

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#30836) TayRol válasza saphancs (#30835) üzenetére


TayRol
veterán

en is a keresot használtam. ime.

[ Szerkesztve ]

(#30837) k850 válasza TRob1 (#30834) üzenetére


k850
addikt

Ja, igen te meg hitegesd a gyerekeket, hogy a Trabanttal 260 Km/h órával is lehet száguldani, csak egy kis tuning kell.

Egyébként valóban lehet, csak az már nem Trabant max. csak külső jegyében, ill. nem biztos, hogy egy átlag ember belefektetne annyi munkát és pénzt.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#30838) porse


porse
senior tag

Itt van a flash player , hogy hogyan kell ace-re, nekem gio n is ment de durván akadt.. fent sincs nekem.
Gyári romokon is megy csak root kell hozzá...

... szerintem.

(#30839) TRob1 válasza k850 (#30837) üzenetére


TRob1
veterán

He? "Wász mákogsz"? :F Hogy jön a helyesíráshoz a trabant? (fogad v fogadd)

ui: Különben se akarok semmivel se száguldozni 260 km/h-val. :N (és itt már nem is említem a hibát ;] )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30840) havri1


havri1
félisten

Hello!

Droid ala letezik olyan program, ami megnezi az akksi elettartamat?
Mint pl notebookon, hogy a gyari x mAh -bol y mAh erheto meg el, vagy xy% az elhasznalodas..?
Felreertesek elkerulese veget, nem toltottseg jelzot keresek, hanem elettartam.

Koszi

[ Szerkesztve ]

havri

(#30841) Luissimo válasza havri1 (#30840) üzenetére


Luissimo
veterán

mér, a notebookra pl. melyik program tudja ezt ?? :Y :F

(#30842) adam3


adam3
aktív tag

(#30843) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Tudnátok progit ajánlani ami tudja kezelni a bejövő hívást hangerő gombbal fel lehessen venni.
PL Fel gomb hivás fogadása, Le gomb elutasítás.

HAJRÁ VIDI !!

(#30844) frensys


frensys
tag

-Újabb őrület! A gmail levelezésnél beállitottam ugye hogy a freemailt is tudja fogadni,ott be lehetett egy ilyet állitani amit direkt be is állitottam hogy:

az üzenetek pop alapú letöltése esetén: a gmail példányának megőrzése a beérkező levelek között!

Azaz gondoltam én hülye,azt jelenti hogy megőrzi a freemailen is az egy példányt,és ide is lejön egy példány a telefonra,na már most pc-n amikor nézem a leveleimet,nulla levél van,leszedte a szerverről is és csak a telefonon van meg a rohadt életbe,tehát nem hagyta meg a példányt és ez marhajó mert nem a telefonon akarok válaszolgatni a leveleimre hanem pc-n,hol az istenbe lehet beállitani normálisan a g-mailen hogy maradjon a példány azon a rohadt freemailen is??Mert most üres minden a freemailen pc-n!

-Másik:a juice vagy green power teljesen mindegy mindkettőt kipróbáltam és igen,ha feloldom a zárat egyből keresi mindkettő a netet és szinkronizálnak frissülnek a programok,DE mindkét programot kipróbálva orbitális hibát vettem észre,ha feloldom a zárat ez egyből wifit kezt el keresni és ha nincs erős wifi jel nem ám átváltana 2 vagy 3g-re hanem továbbra is wifin akar netezni ami nincs!És ha manuálisan fent lenyomom a wifit,és bekapcsolom a 2g/3g-t fent a lehúzó menüböl visszavált pár másodperc múlva wifire,mert a programok úgy vannak beállitva hogy ha van wifi jel akkor azt használják,de könyörgöm totál gyenge wifi jelet érzékel mindkettő itt a házban amire rá se lehet kapcsolódni,akkor meg felejtse már el gyenge wifi jel esetén és váltson már át 2g/3g-re,pláne ha én erőltetetten lekapcsolom ekkor a wifit és bekapcsolom a 2g/3g-t,ekkor is visszavált wifire,ez hülye.

[ Szerkesztve ]

(#30845) Mr X válasza Nocsesz1 (#30843) üzenetére


Mr X
veterán

EZAnswer például.

(#30846) VD


VD
őstag

Anomaly Warzone Earth HD


[link]

Fizetős!
Tower Offense játék. Az idegenek által telepített tornyokat kell szétlőni. Mi állítjuk össze a támadó csapatot a különböző harckocsikból. Harc közben is vehetünk újakat és fejleszthetjük a meglévőket. Menet közben bármikor módosítható az útvonal, plusz pár extrával támogathatóak a csapatok. (javítás, füstgránát, légicsapás, elterelés)
Letehetetlen!
És végre jól eltaláltak a nehézségi szintek is! A könnyű is ad kihívást, a legnehezebb fokozaton meg igazi agy és reflex torna!

[ Szerkesztve ]

(#30847) Foose válasza adam3 (#30842) üzenetére


Foose
addikt

nekem még mindig a korábbi hírnek tűnik,nem olyan rég volt erről szó asszem itt is.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#30848) spiritex válasza Nocsesz1 (#30843) üzenetére


spiritex
veterán

EZAnswer tökéletes rá!
Szerk: látom megelőztek...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30849) Nocsesz1 válasza spiritex (#30848) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Kösz mind2-nek kipróbálom.

HAJRÁ VIDI !!

(#30850) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani egy jó kis építős/fejlesztős/esetleg támadós vagy valami interakciós stratégiai játékot? Gondolok olyanra, mint pl. PC-n az Age of Empires.

Oké, hogy mobilra nem lesz ilyen összetett dolog, de próbáltam kettőt is: Tiny Village és My Country. Ezek olyan lassúak, így unalmasak, hogy nem igaz. A telepítés után 20 perc alatt felépíted, megcsinálod, amit tudsz, majd órákat kell várnod, hogy kész legyen egy küldetés vagy egy építkezés, és ezalatt nem tudsz csinálni semmit. Persze lehet gyorsítani a dolgot, ha VALÓDI pénzzel veszel plusz cuccokat. A TV esetében pl. most 4 db 8 órás küldetéssel fog majd annyi pénz gyűjteni, hogy a következő fejlesztést megcsinálhassam, pedig tegnap este telepítettem. Őrület!

AoE-ben is várni kell egy-egy építkezésre, gyűjtésre, de közben tudsz csinálni mást, itt meg vagy bámulod a képernyőt, vagy kilépsz, és órák múlva visszatérsz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.