Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30951) havri1


havri1
félisten

Köszönöm :R

havri

(#30952) vétó válasza Levmen (#30949) üzenetére


vétó
aktív tag

elvileg igen. gyakorlatilag szervizestől függ; hardveres hiba javítása esetén nem nagyon foglalkoznak azzal, hogy milyen a teflon szoftveres állapota.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#30953) Levmen válasza vétó (#30952) üzenetére


Levmen
tag

értem. köszönöm. Ha root-olva van, azt hogyan veszik észre?

Üdv.: Levente

(#30955) Levmen


Levmen
tag

Értem köszönöm! :R

Szerintetek megéri a rootolást a live? Kinek csinálta meg eddig? lett valami változás? pl gyorsaság.

Üdv.: Levente

(#30956) petipetya válasza Levmen (#30955) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ajánlom figyelmedbe ezt a magyar nyelvű cikket: ROOT: mi az, mire jó?

"nincs rá lezsóidő"

(#30957) Levmen válasza petipetya (#30956) üzenetére


Levmen
tag

köszi. :R

egyenlőre megvagyok root nélkül. így is gyors a teló és minden megvan rajta ami kell!

Üdv.: Levente

(#30958) aggleány


aggleány
addikt

Régebben volt szó egy olyan alkalmazásról, ami lockolja a telefont, és arcfelismerésre enged belépni. Kerestem, de sajnos nem találtam meg. Meg tudná mondani valaki, hogy mi volt az? Nagyon kellene, holnap arcoskodni akarok vele. :B :DDD

(#30959) Luissimo válasza aggleány (#30958) üzenetére


Luissimo
veterán

nemleszazjó, ha kicsit másképpen sminkeled magad véletlenül, akkor majd jól nemismer fel ... :DD :)) :Y

(#30960) Ateszpapa válasza aggleány (#30958) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ha jól emlékszem ez az: Visidon AppLock

(#30961) aggleány válasza Luissimo (#30959) üzenetére


aggleány
addikt

Jó lesz az, soha nem maszkírozom magam. Sminkeljen az, aki anélkül ronda. Szerintem. :DDD

Ateszpapa

Az az, felismerem a nevét! :C Köszi szépen. :R

Nagy droidost szeretnék egy kicsit meglepni vele. ;]

[ Szerkesztve ]

(#30962) petipetya válasza aggleány (#30961) üzenetére


petipetya
nagyúr

"korlaxpara?" :D
elnézést az offért

"nincs rá lezsóidő"

(#30963) aggleány válasza petipetya (#30962) üzenetére


aggleány
addikt

Nem értem. :( Mi az, hogy "korlaxpara"? :F

(#30964) petipetya válasza aggleány (#30963) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vártam a kérdést. :) Kb. 14 éve (tehát kb. 16 évesen) a semmiből berobbanó cseten jelentette azt, hogy hány éves vagy, hol laksz és mik a paramétereid.

Jelen helyzetben ez persze költői kérdés.

"nincs rá lezsóidő"

(#30965) aggleány válasza petipetya (#30964) üzenetére


aggleány
addikt

Gyanítottam, hogy várni fogod a kérdést, elvégre is ilyen érdekes rövidítést még nem láttam. :Y Jó szöveg, kölcsönvehetem? :U

(#30966) Luissimo válasza petipetya (#30964) üzenetére


Luissimo
veterán

ez jobb mint a mizu (nemisbeszélve a hogyityeg-ről) :-)

elég hülye ismerkedősduma :-) :))

@AGGLEÁNY,
mutasdmár a kódot, hátha felismeri az én telom is . :DD

(#30967) beers


beers
addikt

Sziasztok!

Mivel lehetne megoldani, hogy kitegyem a win7 megosztott mappáját az "asztalra"?
Nem szeretném minden alkalommal betallózni, ha nem szükséges!
Egy médialejátszóról lenne szó, 2.3.6-al!

M&N

(#30968) PaFec


PaFec
aktív tag

Sziasztok!

Szüksègem lenne egy app-ra. Annyit kellene tudnia: bejövő hivàsokat ne engedjen be, semmilyet, de az sms-eket igen. Ha esetleg tudnà jelezni valahogyan azt, hogy valaki pròbàllt hivni, az nagy dolog lenne.

PaFec

(#30969) spiritex válasza PaFec (#30968) üzenetére


spiritex
veterán

Ez jónak tűnik, csak a Block all incoming calls-t kell bepipálnod.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30970) St3ven válasza PaFec (#30968) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem a Root Call Blocker vált be, volt is már róla szó itt a topicban.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#30971) PaFec


PaFec
aktív tag

St3ven, spiritex. Köszönöm mindkettőtöknek. Kipróbàlom mindkettőt.

PaFec

(#30972) vétó válasza St3ven (#30970) üzenetére


vétó
aktív tag

ebben van "white list" is? A marketes leírásában nem látok ilyet.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#30973) petipetya válasza PaFec (#30968) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem a callweaver remekül bevált erre a célra. Van benne ismeretlen szám tiltás, fehér -és feketelusta egyaránt. Mindez ez nagyon egyszerűen kezelhető felületen.

"nincs rá lezsóidő"

(#30974) St3ven válasza vétó (#30972) üzenetére


St3ven
addikt

Van. Kétféle módban tud futni, akár időzítve is: whitelist vagy blacklist.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#30975) petipetya válasza beers (#30967) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha az es file explorerrel be tudod tallózni, akkor elvileg kitehetsz hozzá parancsikont a home-ra.

"nincs rá lezsóidő"

(#30976) spiritex


spiritex
veterán

Ha esetleg valaki szintén érintett a dologban megírom, hogy a GoLocker problémám egy része megoldódott, ugyanis a tegnap frissített NoLED app kis színes ikonjai immár meg tudnak jelenni a GoLocker képernyő használata mellett is. (A NoLock probléma megoldására még várni kell, vagyis hogy nem tudom egy gombnyomással megakadályozni a képernyő lezárását GoLocker mellett, de megírom, amint sikerült.)

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30977) beers válasza petipetya (#30975) üzenetére


beers
addikt

Megnézem :R !

M&N

(#30978) mexel


mexel
veterán

Olyan program van, ami megtiltja egyes alkalmazásoknak hogy küldjenek adatot kifelé? Pontosabban olyan kellene amiben beállíthatnám, hogy x program ha küldene valamit 3g-n kifelé az ne tehesse meg, de befelé tudjon kommunikálni.

(#30979) atillaahun válasza mexel (#30978) üzenetére


atillaahun
veterán

Nincs. Csak teljes tiltást lehet programonként.

(#30980) mexel válasza atillaahun (#30979) üzenetére


mexel
veterán

Kár. Valami tűzfalszerű kellett volna ami programonként engedi a ki és bejövő kapcsolását. Ami teljes tiltást csinál az melyik?

[ Szerkesztve ]

(#30981) Timer válasza petipetya (#30973) üzenetére


Timer
veterán

Az időzítést hol találtad meg a Trial változatban? Vagy az csak a fizetősben van benne? Egészen pofásnak tűnik az alkalmazás, jelenleg egy másik hívásblokkolót használok (Blacklist), ami nem rossz, de lehetne egyszerűbb is.

(#30982) atillaahun válasza mexel (#30980) üzenetére


atillaahun
veterán

Droidwall.

(#30983) petipetya válasza Timer (#30981) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sajnos nem tudom, nekem a teljes verzió van fent.

A telóm topicjában ajánlották, pár napig a triált használtam és mivel bevált, megvettem.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#30984) Timer válasza petipetya (#30983) üzenetére


Timer
veterán

Értem. És a fizetősben pontosan hol lehet aktiválni ezt a funkciót? Megnézem, hátha benne van a trialban is. Ha igen, ennyit megérne nekem, mert amúgy jóval átgondoltabb a felülete, mint annak az appnak, amit most használok ugyanezen célra.

(#30985) frensys


frensys
tag

Sziasztok!

Egy kis plussz tapasztalat azok után amiket irtam a juice defender meg green powerről,még egy ok hogy ne szeressük annyira.

Ugye azt csinálja,hogy amikor feloldjuk a bill.zárat akkor elkezd szinkronizálni szép lassan minden program,bekapcsol a wifi vagy a 2g/3g,na már most,ez két dolgoz ererményez:

-totál leterheli a telefont és akadást idéz kicsit elő pár percig,pont amikor használnád a telefont

-másrészt pont forditva kéne,amikor lecsukom a bill.zárat,akkor frissitgessen a neten és kapcsolja le frissités után a netet a program,mert igy az van,hogy a telefont feloldod mert megnézed mennyi az idő meg hivott e valaki vagy smst kaptál e,aztán le is csukod,ezután a bill.zárat lenyomod és a net meg is szakad utána,tehát a programok ennyi idő alatt ami 15 másodperc kb.nem frissülnek,és mondom még a telefont is terheli.

Pont a forditottja kéne,ha lecsukod a zárat,frissitsen aztán kapcsolja le a netet,ne akkor kapcsoljon be mindent és terhelje a telefont pláne mondom nem is tudja ennyi idő alatt elvégezni ezeket kb.10-15 másodperc mig ránézel a telefonra,aztán lezárod..

Na erről mi a véleményetek.

(#30986) jano_77 válasza frensys (#30985) üzenetére


jano_77
nagyúr

Figyelj már IQharcos!

Mi a francnak írsz le mindig mindent 2x? Mi vagy Te postás vazze?!
Amúgy meg mi a fenének kell feloldani a bill. zárat ahhoz, hogy megnézd az időt?
Bőven elég megnyomni a bekapcs gombot, mert a lezárt képernyőn is látszódik az idő!
Miért kellene szintén bekapcsolni, hogy hívott-e vki vagy küldtek-e sms-t?
Te hol tartod a MOBIL telefonodat pajtás? Páncélszekrényben!? Mert akkor értem, hogy időnként rá kell nézned, de normális esetben a telefon - még1x hangsúlyozom MOBIL telefon - ott van az embernél vagyis érzékeli, ha bármilyen esemény bekövetkezik.

Kímélj már meg minket a hülyeségeidtől kérlek!!!!!!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#30987) baalco válasza jano_77 (#30986) üzenetére


baalco
tag

ez nagy hiba volt... :( egyszer én is elkövettem :W

(#30988) frensys válasza jano_77 (#30986) üzenetére


frensys
tag

1.Ezt nem irtam be másodszorra,most irtam be előszőrre!
2.Nem kell feloldani maga az idő megnézéséhez,de minden ismerősöm és ember akit ismerek ugyanigy tesz,feloldja a zárat megnéz ezt azt a telefonján ez tart olyan 10-15 másodpercig aztán lezárja,nem kell lehülyézni engem mert akkor másokat is lehülyézhetsz!
3.A telefon meg itt van mellettem 1 méterre de néha ránéz az ember ahogy irtam más is ez teszi és aztán visszateszi a polcra.
4.Amit meg irtam valós,ne akkor frissitgessen a wifin vagy 2g/3g-t amikor ránéz a telefonra az ember és mászkál a menükbe 10-15 másodpercig kb.mert ekkor leterheli totál és ráadásul nem is frissül ennyi idő alatt semelyik program csak elkezdi,de ahogy bill.zárat lecsukom abba is hagyja mert a netet lekapcsolja.Pont forditva kéne...hogy amikor a teleonod nem használod akkor felmenjen a netre néha és frissitgesse a programokat,szerintem ez totál logikus!

[ Szerkesztve ]

(#30989) spiritex válasza baalco (#30987) üzenetére


spiritex
veterán

...peddig még szólni is akartam, hogy "Most mindenki nagyon figyeljen, és fogja vissza magát!", de mondom csak tudja már ezt itt az összes fórumtárs...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30990) fatal` válasza frensys (#30988) üzenetére


fatal`
titán

Nem akarod eladni a telefont és venni egy iPhonet? Akkor legalább a másik topicot fárasztanád a hülyeségeiddel. :W

(#30992) Tyer


Tyer
őstag

Lenne egy kérdésem:
Vagyis több is, de most hirtelen a többit elfelejtettem:)
Szoval:
Hogy lehet azt beállitani, hgoy a go weather ne csipogjon foylton, hogy nincs gps jel.
Be se x-eltem, hgoy használja a gps jelet...

Mi volt a másik kérdésem.... :F

Jah igen, volt egy olyna kérdés is, hgoy vajon miért nem tudok facebook for android-dal képet feltölteni??? Amiota uj a felület nem hagyja...
Azt irja upload failed

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30993) Syl válasza fatal` (#30990) üzenetére


Syl
nagyúr

Alig két hete követem a topicot, de már úgy vagyok vele, hogy dobjunk össze neki egy használt iPhone 3G-re valót, hátha elhúz innen :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#30994) aggleány válasza Syl (#30993) üzenetére


aggleány
addikt

Részemről támogatom az ötletet! :C

(#30995) frensys


frensys
tag

Nem tudom mit kell itt viccelődni/lehülyézni az embert,totál normálisan felsoroltam pontokban dolgokat amik tények és más is igy gondolja akikkel beszéltem,de inkább hagyjuk,legyetek boldogok egymással. :(((

(#30996) vétó válasza St3ven (#30974) üzenetére


vétó
aktív tag

köszi, működik! :)

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#30997) RootRulez


RootRulez
félisten

Szerintetek a fejlesztő lekakálja a Launcer Pro-t vagy csak annyira tökéletes, hogy nem kell hetente foltozgatni?

Egyre inkább hajlok arra, hogy váltsak valamire... Nem szokott lassulni, meg jó ez is, de pl nem támogatja az átlátszó Statusbar-t. És ha továbbra se frissül. akkor eljár felette az idő..

═════════════════════════════════════════

(#30998) Zsombe válasza frensys (#30985) üzenetére


Zsombe
senior tag

Én november óta használom a Juice Defender Ultimate-et (megvettem) Motorola Defy-n és semmilyen lassulást nem tapasztaltam a program miatt. Rászántam a kellő időt a beállításokra (nem nagy ördöngősség egyébként) és tökéletesen működik!
Amúgy nem teljesen értem (vagyis inkább hülyeségnek tartom), hogy miért billentyűzár után kellene frissítenie adatokat a telefonnak. Szerintem pont az a lényeg, hogy amikor hozzányúlsz a telefonhoz, "bekapcsolod" a képernyőt, akkor lássam a legfrissebb adatokat (legyen az időjárás, mail, stb....). Semmi értelme annak, hogy akkor legyen adatforgalom, amikor már nem használom a telefont.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#31000) spiritex válasza Zsombe (#30998) üzenetére


spiritex
veterán

...könyörögöm... egyszer már elbúcsúzott!!!...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.