Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30501) janez válasza ERPY (#30455) üzenetére


janez
aktív tag

Ez tényleg jobb, pedig a Mobo se rossz. Köszi a tippet. Melyik feliratfájlokat eszi meg? sub vagy srt? Ma kipróbálom.

(#30502) sunahunter válasza Tyer (#30500) üzenetére


sunahunter
senior tag

Én fájlkezelőből törlök mindig.
Ilyen launcher, meg telefon, meg fényképező dolgokat ne törölj, mert csak komplett rom upgradevel fog működni a tella.
Szóval csak óvatosan.

[ Szerkesztve ]

(#30503) Tyer válasza sunahunter (#30502) üzenetére


Tyer
őstag

Amit törölni kéne:
Twitter, alap e-mail progi, frequance, amiket nem használok soha semmire...

Leszedtem az uj Facebook for Android-ot, és nem tudok feltölteni képet. az alappal meg az van, hogy leválja a képet, és a fele lemarad...
Mit tegyek?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30504) petipetya válasza Tyer (#30500) üzenetére


petipetya
nagyúr

Őszintén? Emiatt vettem meg anno az androidot, a gmail, naptár, időjárás stb. szinkronizálás pedig folyamatosan fut - használom a telefont és eszembe sem jutna a gyári alkalmazásokat leszedni. Sőt, nincs rootolva a készülékem és elégedett vagyok a gyári rommal, az aksit pedig letojom.

"nincs rá lezsóidő"

(#30505) Tyer válasza petipetya (#30504) üzenetére


Tyer
őstag

Persze, én ezt értem, de ha nem használom a twittert, meg a frequance-et, meg a sima e-mail appot, akkor miért indul el minden alakalommal, és foglalja a ram-ot, és lassul be töle a telom????
Nekem is szinkronizál, én is hazsnálok naptárat, és e-mail-t is, de nem a stock appot.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30506) petipetya válasza Tyer (#30505) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sajnos nem tudom.

"nincs rá lezsóidő"

(#30507) ERPY válasza janez (#30501) üzenetére


ERPY
őstag

Minden elterjedt felirattal elboldogul.

(#30508) punky10 válasza Tyer (#30505) üzenetére


punky10
addikt

A twittert,azt a frequance (vagy mit tudom én hogy hivják)simán töröltem,nem okozott problémát.A mailt még nem,az elfér,a G-mailt meg használom.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#30509) S e t h válasza frensys (#30488) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csak el kellene olvasni pár előző hozzászólást.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30510) Tyer válasza punky10 (#30508) üzenetére


Tyer
őstag

de melyikkel?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30511) punky10 válasza Tyer (#30510) üzenetére


punky10
addikt

A Titanium Backup-pal.Elinditod-backup/visszaállitás-ráböksz az eltávolitando appra-elöjön egy ablak,benne a következö lehetöségek:mentés/jegeli/eltávolitás/adatok törlése.
Root kell hozzá.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#30512) TRob1 válasza Tyer (#30510) üzenetére


TRob1
veterán

Egy normál fájlkezelővel, pl. RootExplorer (vagy bármelyik másikkal, amivel tudsz "root mélységekbe" mászkálni). Del.

szerk: Vagy akár Titaniummal is, ahogy punky10 írta.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30513) gezatata


gezatata
aktív tag

sziasztok
a segítségeteket szeretném kérni a marketben a Toggle Settings | Profiles Toggle Settings | Profiles alkalmazással kapcsolatban
szeretném megtudni milyen készülékre engedélyezte a telepítése (mert a Galaxy s2 re nem lehet megvenni)

ezért kérlek katincs rá a linkre és ha engedi a megvásárlást és a telepítést is kérlek értesíts

köszönöm

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#30514) Tyer válasza TRob1 (#30512) üzenetére


Tyer
őstag

Már csak egy baj van, olyan appot, hgoy twitter nem találok... pedig ott kell valahol lennie

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30515) TRob1 válasza Tyer (#30514) üzenetére


TRob1
veterán

A System/App-ban keresgélsz? Nézz át minden fájlt szépen sorban... :D

¤ R'n'R ¤

(#30516) Tyer válasza TRob1 (#30515) üzenetére


Tyer
őstag

Hát a törlö progin belül nem találok olyat, hgoy twitter, TB-ben sem, szal jegelni sem tudtam.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30517) tomlac14 válasza gezatata (#30513) üzenetére


tomlac14
tag

defy+-ra sem engedi... :(

(#30518) TRob1 válasza gezatata (#30513) üzenetére


TRob1
veterán

Ha majd más országba költözöl, akkor engedi. :DDD
"This item cannot be installed in your device's country"

¤ R'n'R ¤

(#30519) r4z válasza gezatata (#30513) üzenetére


r4z
nagyúr

Ha van root jogod, használj MarketEnablert vagy MarketAccesst.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#30520) meko1


meko1
tag

cső mind,lehet az elmúlt 2évben már téma volt/nem jutottam még a végére-elejére,rajta vagyok/,olyan programot keresek,ami folyamatosan kutatja a környezetenben a szabad
wifi hozzáféréseket,ráadásul kapcsolódik is hozzá!Javaslatokat kösz üdv meko

(#30521) gezatata válasza TRob1 (#30518) üzenetére


gezatata
aktív tag

nekem nem mondja hogy költözzek el
"This app is incompatible with your"

(#30517) tomlac14 köszönöm

- remélem azért lesz olyan készülék is amire fel lehet tenni

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#30522) Dark Archon válasza szalasz87 (#30498) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ha megnyitod a Kapcsolatokat, látsz egy olyan ikont, hogy két emberke torzó egymás mellett (legalábbis az én telefonomon van). Azzal lehet új csoportot létrehozni.

A legjobb egyébként, amit tehetsz - amit nekem is javasoltak első Android telefonomnál - hogy a Gmail fiókodban (ha nincs, akkor csinálj) a Címtárat megírod vagy valamilyen módszerrel kimented a telefonodról és importálod oda. Aztán megszerkeszted, amit meg akarsz, majd szinkronizálod a telefonoddal, amin értelemszerűen be kell állítani a Google fiókot meg azt, hogy a kapcsolatoknál azokat mutassa. Azon belül ki lehet kapcsolni a listából, akiknél nincs telefonszám. Ezek után aztán ezt soha többet nem kell eljátszani, mert ott mindig meg lesz, akármelyik jövőbeni telefonra átvihető egyszerűen.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#30523) TRob1 válasza gezatata (#30521) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem is azt mondja, de a jobb sarkában van egy + gomb, ha arra katt, akkor már elüldözne itthonról (Webes Market)

¤ R'n'R ¤

(#30524) Nordik válasza atillaahun (#30481) üzenetére


Nordik
őstag

Mobilnetem termeszetesen van, korlatlan.
Csak azt nem szeretnem, hogy egyeb rejtett koltsegek felszamolasra keruljenek...

[ Szerkesztve ]

(#30525) atillaahun válasza Nordik (#30524) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor meg nincs miért aggódnod. Sok programot kipróbáltam/használok nem tudok olyanról ami költséget generálna a tudtod nélkül.

(#30526) domerator válasza meko1 (#30520) üzenetére


domerator
veterán

... keress hozzá hátizsákos akkumulátort is... :DDD :DDD
nem lesz egy üzemidőbarát program!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30527) Drenadar válasza RootRulez (#30495) üzenetére


Drenadar
veterán

"Beautiful Widget elég jó. "

mi a jó benne? megvettem mert a legjobb fizetős appok között volt. és annyira gagyi widgetek vannak benne, hogy nem igaz. Jó lehet mert sense-en "nőttem fel" de akkor is. Vannak sokkal jobb widgetek is...

(#30528) RootRulez válasza Drenadar (#30527) üzenetére


RootRulez
félisten

Nos figyelek akkor. :K Én még a SiMi Clock-ot használom időjárás widgetnek. :K

═════════════════════════════════════════

(#30529) Probert75 válasza dropopi (#30479) üzenetére


Probert75
addikt

A fizetős alkalmazásokat átviheted az újra is, csak nem biztos, hogy avval is kompatibilisek, de visszaállításkor az is ki fog derülni.

(#30530) Drenadar válasza Probert75 (#30529) üzenetére


Drenadar
veterán

a legjobb megfogalmazás, hogy nem telefonra vásároljuk az appokat, hanem a google accountunkra... :) és ha kompatibilis a másik eszközön az app, akkor arra is le lehet töltögetni.

(#30531) Probert75 válasza flash- (#30486) üzenetére


Probert75
addikt

Szép kis felsorolás! :C
Viszont annyi kérdésem lenne, hogy akkor a jegelt dolgokat is töröljem, ha nem használom? Galaxy Ace-em van és jó pár dolgot jegeltem. Azért jegeltem, hogy hátha valamikor mégis szükség lehet rájuk. Ha jegelve van, akkor az olyan, mintha nem is lenne telepítve, akkor hogyan kommunikál mégis?

#30530 Drenadar Valóban így a legegyszerübb. :)

[ Szerkesztve ]

(#30532) volvoguy


volvoguy
addikt

Udv! A GetJar-rol mi a velemenyetek? Megeri hasznalni, hiszen elvileg tok jo akciok vannak, es ezt sem az Appbrain, sem a Market nem jelzi:)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#30533) Tyer válasza Dark Archon (#30522) üzenetére


Tyer
őstag

Énis megszivtam, miota igy hazsnálom... hát hogy is mondjam... kicsit gyorsabb, egyszerűbb, és kiterjedtemm a fejlesztése a cimlistának... lévén 700nál több contact-om van, igy elég tré lenne elveszteni az adatot:)

Beautiful Widget-röl meg annyit, hogy:
Nekem az egyetlen, amelyik nem akadoztatja az órát:)
Millió1-et kiprobáltam, amugy épp ICS skin-em van, ezt tudja valamelyik másik?:D

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30534) gezatata válasza r4z (#30519) üzenetére


gezatata
aktív tag

Feltettem a MarketEnablert, root jog eleve volt, a bank kártyámat már ismerte a maket régebbről, kiválasztottam T-Mobile USA, marketben megkerestem a Toggle Settings | Profiles - szépen mellé tette a dollárban meghatározót árát, de amikor vásárlásra kerülne a dolog "Ez az elem nem telepíthető az Ön országában"

ugyan ez történt egy német szolgáltató választásánál is
valamit rosszul csináltam

úgy tűnk még is TRob1 lesz igaza - költöznöm kell az országból :F

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#30535) sgergi válasza volvoguy (#30532) üzenetére


sgergi
veterán

Szerintem hasznos tud lenni, mert néha vannak jó alkalmazások rajta ingyen, hátránya, hogy nem frissülnek ezek.

(#30536) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Szomorúan tapasztalom egy hülye miatt,ha nem járok erre egy nap ,3X annyit kell átnéznem ,mert teleszemeteli a topicot. Jó lenne erre valami megoldás.

(#30537) r4z válasza gezatata (#30534) üzenetére


r4z
nagyúr

Webes Marketen nézted? Telefonról próbáld.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#30538) Tyer válasza r4z (#30519) üzenetére


Tyer
őstag

Mit tud ez az enabler, meg access?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30539) r4z válasza Tyer (#30538) üzenetére


r4z
nagyúr

Egy hamis SIM azonosítót emulál a Marketnek és az alkalmazásoknak, így meg tudsz venni, illetve használni tudsz olyan alkalmazásokat, amik csak más országokban/szolgáltatóknál érhetők el. Például ha lenne olyan andoridos akció, mint az iPhone-nál és a T-Mobile-nál, hogy ingyenes navigációt tölthetsz le, akkor ezzel a programmal Telenoros/Vodafone-os kártyával is tudnád használni az alkalmazást, mivel a Market azt az infót kapja, hogy T-s kártyát használsz.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#30540) Tyer válasza r4z (#30539) üzenetére


Tyer
őstag

Szuper:)
Olyan progi van, amivel nem nézi a licence-t?
Egyet találtam, de ez nem megy fel a telomra... Valami happy, vagy mi...
de iylem mosolygos fej a jele

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30541) r4z válasza Tyer (#30540) üzenetére


r4z
nagyúr

A licensz figyelése Android fícsör, nem lehet kiirtani.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#30542) szalasz87 válasza Dark Archon (#30522) üzenetére


szalasz87
csendes tag

AHA értem köszi!!! :K

(#30543) vétó válasza Tyer (#30540) üzenetére


vétó
aktív tag

egyébként meg ha írsz egy levelet a fejlesztőnek, hogy szeretnéd megvenni, de ide nincs engedélyezve, akkor valószínűleg megváltoztatja a beállításokat... mert többnyire egyszerűen csak lustaságból maradnak úgy, hogy csak egyes országokban engedélyezik a vásárlást.

ajj, közben most nézem, hogy eredetileg gezatata-nak volt ilyen problemája... na mindegy, így jártál, neked válaszoltam :)

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#30544) Ferenc1989


Ferenc1989
tag

Csáó!

Olvastam hogy van olyan alkalmazás hogy fényképezek és egyből tölti fel dropboxba.. Valaki ismeri. Nem találom hogy hol volt :)

köszi

Sosem tudod, mi az elég, amíg meg nem tapasztalod, mi a túl sok.

(#30545) ERPY válasza RootRulez (#30528) üzenetére


ERPY
őstag

Én is a SIMI-t használom időjárásra, sztem a legpontosabb, és legalább nincs a bazi nagy óra a képernyőn, aminek semmi értelme számomra. Időjárás infó nekem csak azért kell, hogy reggel mikor felkelek tudjam éppen hány fok van, hogy a gyereket hogy öltöztessük a suliba.

(#30546) Tyer válasza r4z (#30541) üzenetére


Tyer
őstag

Lucky Patcher - Programok Android market license ellenőrzését lehet feltörni ezzel a patcherel. Kell hozzá ROOT!

vétó: annyi baj legyen:)

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30547) TRob1 válasza Tyer (#30546) üzenetére


TRob1
veterán

:C Brávó! a "Nincs warez!" felirat meg csak vicc a topik címében...

¤ R'n'R ¤

(#30548) pacman789


pacman789
aktív tag

Sziasztok!

tudtok ajánlani jó "egyetemi" programot?
Ami szükséges lenne:
tárgyak tanárok kreditmennyiség bevitele, órarend grafikus megjelenítése, zh-k beírása átlag számítás,
egy olyan program jó lenne mint az Istudiez eddig azt használtam, de sajnos androidra nem elérhető:(

Előre is köszi!

üdv
pac

(#30549) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Az ingyenes MX Player és az MX Player PRO között mi a különbség?

Rájöttem, az, h reklám mentes.. Ezen kívül van még valami? :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#30550) Drenadar válasza pacman789 (#30548) üzenetére


Drenadar
veterán

google ezt dobta ki : Grades: Student Organizer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.