Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30251) frensys válasza tomika13 (#30250) üzenetére


frensys
tag

nem engedi,csak hozzáadni lehetne egyesével,de törölni őket CSAK az ikonokat amit kéne azt nem,elakarja távolitani az alkalmazást ha törölni akarom az ikont

[ Szerkesztve ]

(#30252) .:LoMAX:. válasza tomika13 (#30245) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

Nyugodtan írhatod a nevét, sőt a marketre mutató linket is adhatod mellé (lehet fizetős is), ha van :)
Csak a tört verziós linket nem lehet megadni, mert az már tilós, illetve az ilyen törtről nem is érdemes beszélni :))

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#30253) Mr X válasza frensys (#30251) üzenetére


Mr X
veterán

És ikon nélkül mit csinálsz az alkalmazással? Ez nem windowsos parancsikon.

(#30254) baalco válasza frensys (#30248) üzenetére


baalco
tag

mindenki jobban járna, ha ezeket a nyafogásokat egyenesen az alkalmazások fejlesztőinek írnád. panaszkodni, kritizálni könnyű.... mondj jobbat, csináld jobban!!! :W

(#30255) punky10 válasza TRob1 (#30235) üzenetére


punky10
addikt

Igazad van...Én marha... :W :W

30245.tomika13:menü gomb-tulajdonságok-megjelrnitési beállitások-hátterek-alkalmazásfiok háttere.... :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#30256) Probert75 válasza frensys (#30251) üzenetére


Probert75
addikt

A qva életbe most már! Nem érted, hogy az alkalmazásokban az ikonokat nem lehet törölni! Viszont elrejteni igen!!! Az alkalmazások menüben nyomsz egy opciokat, majd ott lesz egy olyan, hogy Program ikonok. Ott megjelenik az összes alkalmazásod, szépen ABC sorrendben és ott raksz pipát a mellé, amit nem akarsz az alkalmazások közti ikonrengetegben látni! Slusz-pasz és kész! Felfogtad! Igen elvárható a legjobb launcher-től, hogy mindent tudjon, és tud is, csak ismerkedni kellene vele előbb, majd aztán kérdezni, ha nem megy.

És még mindig nem ismered a szerkesztés gombot vazze! Ja, és tanulj már meg nooormálisan fogalmazni is!

[ Szerkesztve ]

(#30257) Narxis válasza Probert75 (#30256) üzenetére


Narxis
nagyúr

Naaaa, nyugi. :D

Thanos was right.

(#30258) frensys válasza baalco (#30254) üzenetére


frensys
tag

MIért ha már ilyen jóra megcsinálták,akkor igazán belefért volna egy olyan minimális dolog is hogy az ikonokat csoportositani lehessen kategóriák szerint egymás mellett,nem mappába akarom rakni és nem is akarom egyesével tologatni szenvedni 120 ikont ide oda sorrendbe,illetve az is belefért volna,hogy az összes ikont(CSAK az ikont)letörölni és egyesével hozzáadni az adott belső menü oldalra amit akarok kirakni,nem csak mint a kinti fő oldalon aplikatio néven

(#30259) frensys válasza Probert75 (#30256) üzenetére


frensys
tag

bocs de nem akarom elrejteni még mindig,SORRY,egymás mellé akarom őket rakni,játékok programok zenedolgok egymás mellé szépen,na mindegy hagyjuk

(#30260) tomika13 válasza .:LoMAX:. (#30252) üzenetére


tomika13
tag

Gyakorlailag minden programot le lehet vele törölni.: root uninstaller.
Olyannyira töröl mindent, hogy gyakorlatklag a bloototh driverèt is letörlheti, ha azt nyomod meg!
Hasznos lehet, de nem mindegy, hogy mit törölsz!

Tom

(#30261) Probert75 válasza frensys (#30258) üzenetére


Probert75
addikt

Basszuskulcs! Töröld le, ne használd akkor! Sőt semmilyet ne használj, hanem készíts magadnak egyet, ami minden elvárásodnak megfelel.

És akkor még egy ilyen vigyorgós avatart rak be, azt hiszi olyan vicces, amit csinál.

[ Szerkesztve ]

(#30262) pethYeti válasza frensys (#30258) üzenetére


pethYeti
addikt

WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez nem normális esküszöm. Szenvedek. Valaki tegyen már valamit.

(#30263) Antilhu


Antilhu
tag

Sziasztok!

Androidos platformon (HTC WFS) használom a WhatsApp alkalmazást, és gyári állapotot kellene visszaállítanom egy softverfrissítés miatt. Nem tudjátok, hogy milyen módon tudnám a WhatsApp-os chatjeim lementeni / biztonsági mentést csinálni és majd a resetelt telóra újra feltenni?

én arra gondoltam, hogy átdobom az egész alkalmazást az SD kártyára és úgy akkor nem esik baja, csak egy bökkenő van: a Whatsappot nem lehet SD-re helyezni...

Esetleg valakinek lenne ötlete?

köszi!

(#30264) frensys válasza pethYeti (#30262) üzenetére


frensys
tag

mi a nem normális azon,hogy az ember NEM AKAR KÁOSZT az ikonjai közt??Ja hogy te szereted a kuplerájt,bravo,én meg azt szeretem ha rendszerezve vannak a dolgaim,ennyi

(#30265) punky10 válasza pethYeti (#30262) üzenetére


punky10
addikt

Sajnos ezt VD és én qrtuk el... :O Elfelejtettük,hogy aaz 1. hülyeségére nem kell reagálni,és akkor megusszuk max 3HSZ-szel...Sajnálom!Büntiböl ma nem kapok spenotot... :U

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#30266) Edi77 válasza frensys (#30264) üzenetére


Edi77
őstag

Azt mindenki érti, hogy Te mit szeretnél, el is magyarázták érthetően a Fórumtársak... de Te nem érted meg, amit mondanak és azt is, hogy használd a szerkeszt gombot, légyszíves. Elnézést, hogy kiakadtam én is...

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#30267) Mr X válasza frensys (#30264) üzenetére


Mr X
veterán

Egy dolgot árulj el. Szerinted az a nyomorult rendszer honnan tudná, milyen jellegű program az adott app? Honnan találja ki, hogy az épp játék, médialejátszó vagy böngésző?

Elárulom, nem tudja sehonnan. Ezért hülyeség, amit te erőltetsz.

(#30268) Z0C! válasza frensys (#30264) üzenetére


Z0C!
őstag

MIUI-ban megoldottam.

Apps/Social/Camera/Music/System/Navi mappákat létrehoztam...bennük a megfelelő applikáció :)

[link]

A képet nagyíthatóvá tettem.

[ Módosította: #65675776 ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#30269) r4z válasza Antilhu (#30263) üzenetére


r4z
nagyúr

Van egy megoldás erre, még akkor is, ha nincs root jogod. Terminalban ki kell menteni az összes fájlt a /data/data/com.whatsapp mappából, majd az újratelepítés után mindet visszamásolni.

Tehát:

1. - cp /data/data/com.whatsapp /sdcard/whatsappbackup/com.whatsapp
2. - újratelepítés, WhatsApp telepítése a Marketből (ne indítsd el!)
3. - cp /sdcard/whatsappbackup/com.whatsapp /data/data/com.whatsapp
4. - újraindítás

Másik megoldás: Root + Titanium Backup

Harmadik megoldás: Root + Root Explorer/ES File Explorer

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#30270) Mr X válasza Z0C! (#30268) üzenetére


Mr X
veterán

Akkor itt miért nem jó a mappás megoldás?

(#30271) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Sziasztok!
Dragon Dictation vagy ehhez féle androidos diktálós progit keresek !!
Valaki valamit?

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#30272) frensys válasza Mr X (#30270) üzenetére


frensys
tag

az marad már látom előre én is,marad a mappás,sajnos :((

(#30273) Mr X válasza frensys (#30272) üzenetére


Mr X
veterán

Ezt ugatjuk egy ideje. Olyan dolgot akasz, ami semmilyen rendszeren nem megoldható.

(#30274) Probert75 válasza Mr X (#30270) üzenetére


Probert75
addikt

Jó a mappás megoldás, csak ő nem akar mappázni! De azt sem fogja fel, hogy lehet az alkalmazások ikonjait is mozgatni oda ahova akarja és olyan sorrendbe ahogyan akarja.

(#30275) Nordik


Nordik
őstag

A Google Talk automatikusan bejelentkezik élő netkapcsolatkor ha bekapcsolom a telefont?

Esetleg ha mégsem, akkor a chat-es üzeneteket hogyan kapom meg? E-mail formájában?

(#30276) petipetya válasza Nordik (#30275) üzenetére


petipetya
nagyúr

Talk / beállítások / automatikus bejelentkezés legyen bepipálva. Ha mégsem vagy bejelentkezve, akkor emailben kapod meg az aktuális üzenetet.

"nincs rá lezsóidő"

(#30277) Dark Archon válasza frensys (#30248) üzenetére


Dark Archon
addikt

Vegyél Motorolát, MotoBLUR-ben létrehozhatóak csoportok és azt pakolsz bele, amit akarsz. Magától persze az sem tudja. De furcsa, hogy ne tudnák ezt a mai launcherek. Ugyanakkor nem lepődnék meg, hogy triviálisnak tűnő dolgok hiányoznak, hiszen Linux :DDD

Mr X: ld. ^^. Nem igaz, hogy semmilyen rendszeren nem megoldható.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#30278) dropopi


dropopi
aktív tag

Azt szeretném kérdezni, ha egy androidos telefonról egy másik androidosra váltok, mit érdemes megtennem? Mit, mivel mentsek le, illetve alkalmazásaimat valahol összegyűjtve megtalálom, és az új telefonra rá tudom-e tenni könnyen? 8gb-os memóriakártyát használok benne, ennek a tartalmával mit célszerű csinálnom/pl a navigációs programoknak a térképei itt vannak/? Galaxy Ace-ről váltanék legnagyobb eséllyel Sensation-re.
Remélem jó helyen kérdezem. Ha volt már erről szó, vagy van valahol egy leírás/vázlat erről a témáról, az tökéletes lenne.

Köszönöm a segítséget! :)

(#30279) Dark Archon válasza Dark Archon (#30277) üzenetére


Dark Archon
addikt

ui.: most néztem X8-on a Go Launcher-t, abban is meg van oldva mappákkal. Kicsit bénább, mint a MotoBlur, de legalább van.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#30280) tomlac14 válasza Dark Archon (#30277) üzenetére


tomlac14
tag

Ilyet ne mondj neki, mert a végén átjön hozzánk magyarázni! :Y

mellesleg pont azon gondolkoztam, h a sokak által ekézett blur tud olyat amit más rendszerek nem, vagy nem úgy, ahogy frensys barátunk szeretné ;]

(#30281) Probert75 válasza dropopi (#30278) üzenetére


Probert75
addikt

TitaniumBackup-pal csinálhatsz mentést azokról a progikról, amiket az újon is látni szeretnél. A térképes progikat szerintem felesleges, mert a kijelző mérete és felbontása nem ua. Ezért azokat újra kell sajnos raknod. A névjegyzéket is lehet exportálni sd karira. Létrehoz egy fájlt, aminek a kiterjesztése vcf.

(#30282) TRob1 válasza Dark Archon (#30277) üzenetére


TRob1
veterán

De igaz, mert ő azt szeretné hogy minden (MINDEN) appja automatikusan úgy rendeződjön egymás mellé, amilyen fajta, saját magától... A nagyságos Úr nem hajlandó egyesével ikonokat rendezgetni egymás mellé, és mappát se akar, meg rejtést se.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30283) bigrock válasza Dark Archon (#30277) üzenetére


bigrock
addikt

De még jobb volna, a iPhone-t venne, és az iOS userek idegein pengetné a Felkelő Nap Házá-t... :W

(#30284) silboy


silboy
aktív tag

Olyan wiggettet szeretnék az adatforgalom engedélyezésére és a wifi kapcsolására ami fehér színű,és nincs semmilyen keret és háttér körülötte.Ha tud valaki ilyet kérem ossza meg velem.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#30285) r4z válasza silboy (#30284) üzenetére


r4z
nagyúr

Widgetsoid 2.X

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#30286) #65675776 válasza frensys (#30238) üzenetére


#65675776
törölt tag

Felhívnám a figyelmed a teljesen ingyenesen használható (Szerkesztés) gombra. Ha öt percen belül vagy, akkor használd, ne gyárts feleslegesen hsz-okat, mert még a végén hsz vadászatnak fogja valaki tekinteni, és annak általában csúnya vége szokott lenni.

(#30287) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Friss andoridosként két dolgot szeretnék kérdezni.
Légyszi mondjatok olyan appot, ami sikeresen bezárja a böngészőt, illetve egy adatforgalom számlálót. Nem lenne baj, ha ingyenes lenne...
Köszi!
Ps: Vodafone 858 smart

(#30288) Probert75 válasza dodopek (#30287) üzenetére


Probert75
addikt

A gyári bőngészőre gondolsz, vagy melyikre? A főképernyőn hosszan nyomsz, majd widget, és ott kiválasztod a Feladatkezelőt. Kirakja a képernyőre és arra bökve kiválaszthatod mit akarsz bezárni. :)
3G Watchdog

[ Szerkesztve ]

(#30289) fatal` válasza frensys (#30251) üzenetére


fatal`
titán

Talán, ha megnyomnád az opciók gombot és alkalmazás elrejtése, be tudod pipálgatni mit rejtsen el. :W :W Komolyan mondom vegyél egy 8 ezer forintos Nokiát és add el az okostelefonod, nem való neked.

(#30254) baalco: Nem kell irogatni a fejlesztőnek olyan funkció miatt, ami benne van. Nem a fejlesztő hibája, hogy frensys analfabéta.

(#30259) frensys: Ezt hívják mappáknak. Tényleg ilyen gyengeelméjű vagy?

(#30270) Mr X:Mert frensys sajnos gyengeelméjű. Nem érti meg: Ami nem kell, mert widget => elrejtés. A többit meg mappába dobálni, és jé nincs kupleráj. :W

[ Szerkesztve ]

(#30290) pethYeti válasza fatal` (#30289) üzenetére


pethYeti
addikt

hunfatal könyörgöm ne válaszolj neki :D Csak generálod a fölösleges kommenteket.

(#30291) fatal` válasza TRob1 (#30282) üzenetére


fatal`
titán

Dehát ilyen nincs, kéne vagy 100 kategória. :D Az asztali linuxokon erőltetnek valami hasonlót, de ott is csak egy összevisszaság van emiatt. Főleg mikor valami két kategóriába is beleillene, tuti, hogy nem abban keresed, amiben van. Szvsz jó ez így, ahogy van.

(#30290) pethYeti: Nem szoktam válaszolni neki, de ez már tényleg idegtépő, amit leművel.

[ Szerkesztve ]

(#30292) janos1988


janos1988
addikt

Olyan létezik androidra ami rázással fogadja és szintén rázással fejezi be a hívást?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#30293) fatal` válasza janos1988 (#30292) üzenetére


fatal`
titán

ShakeCall

Nem próbáltam, nem tudom, hogy működik e.

(#30294) Necc válasza TRob1 (#30282) üzenetére


Necc
addikt

Maemlo linuxon ez mukodik, az alkalmazasok teljesen automatikusan maguktol szepen mappakba es kategoriakba rendezodnek. Ha egy alkalmazas szerinted a nem megfelelo kategoriaba sorolja be onmagat, akkor korrigalhatod.

Androidon kezd az agyamra menni nekem is, hogy tucatszamra kell nyalaznom az oldalakon mire a megfelelo alkalmazashoz erek, es a helyzet az appok szamaval csak romlik. Szerencsemre tudom legalabb ABC sorrendbe allitani oket, igy aranylag belathato idon belul megtalalom a ritkan keresett alkalmazasokat.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#30295) frensys válasza fatal` (#30289) üzenetére


frensys
tag

Már ezerszer leirtam,nem akarom elrejteni,de már megoldottam,a jobbik rossz közt választottam:Mappába rendeztem külön külön a dolgokat.

(#30296) frensys válasza Necc (#30294) üzenetére


frensys
tag

Na vééégre,hogy valaki átérzi amit mondok

[ Szerkesztve ]

(#30297) fatal` válasza frensys (#30295) üzenetére


fatal`
titán

Neked ennyire nem megy a gondolkodás?

Ezt írtad: "nem engedi,csak hozzáadni lehetne egyesével,de törölni őket CSAK az ikonokat amit kéne azt nem"

Szerinted az elrejtés mégis milyen funkciót tölt be? Segítek: Törli az ikont (amíg vissza nem kapcsolod) az AppDrawerből.

(#30296) frensys: Mappákkal megoldható, mi a probléma?Megoldani kell a problémát (ha kell kerülőmegoldással), nem telefosni a fórumot sírással.

És használd már azt az istenverte szerkesztést, mert már a moderátor is szólt miatta.

(#30298) frensys: És beszólsz a moderátornak, ember behalok rajtad. :Y

Neked nem tűnik fel, hogy milyen módon használjuk a szerkesztést és hogy fűzünk egy hozzászólásba több választ?

[ Szerkesztve ]

(#30298) frensys válasza #65675776 (#30286) üzenetére


frensys
tag

A szerkesztés gomb semmire nem jó azon kivül,hogy ha elirtál egy betüt akkor kijavitsd mondjuk,ugyanis ha irtál egy új hozzászólást és azon megnyomod a szerkesztést hogy töröld,nincs törlési lehetőség benne,tehát ott marad a sor,mert ugye kimásolnád belőle mondjuk és az előző hozzászólásodhoz odamásolnád hogy egybe legyen,de ettől még ott marad az utolsó hozzászólás is,igy értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#30299) pethYeti


pethYeti
addikt

frensys te hülye vagy?

Komolyan kérdem, semmit nem fogsz fel amit itt próbálunk neked mondani? SZERKESZTÉS!

(#30300) thesound


thesound
őstag

nagyon off, de KO emberünk :DDD :C :U

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.