Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30351) Drenadar válasza frensys (#30349) üzenetére


Drenadar
veterán

Azt írta le Zsolt72

szeretnéd ha gyorsan csinálnánk youtube-ra egy video tutorialt? calendar widget kihelyezés?
hm?

[ Szerkesztve ]

(#30352) frensys válasza Drenadar (#30351) üzenetére


frensys
tag

már kiraktam ezt a smooth calendart,de ez csak mutatja hogy hanyadika van azt jónapot,névnapnak nyoma sincs

[ Szerkesztve ]

(#30353) janes74 válasza sunahunter (#30344) üzenetére


janes74
senior tag

Nem volt gyenge! :DD

[ Szerkesztve ]

(#30354) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Hát ez jobb mint a Barátok Közt! :DD

(#30356) Drenadar válasza frensys (#30352) üzenetére


Drenadar
veterán

indítsd el az APP-ot.
LEGELSŐ menüpont baszod... CALENDARS
ott kijelölöd a magyar névnapokat. ha nincs ott akkor synceld azt a csodakészüléket amit tapizgatsz éppen... aztán dobjad ki képernyőre a calendar widgetet.

ha ezek után sincs YOU WIN! vagy Fanfar, vagy Congratulations! dudaharsona, akkor keress egy felnőttet, vagy vidd vissza a telefont ahol vetted.

(#30357) frensys válasza #40993792 (#30355) üzenetére


frensys
tag

nincs a widgetek közt mondom a google calendar..de megcsinálom előlről az egészet..kösz :(

[ Szerkesztve ]

(#30359) Drenadar válasza #40993792 (#30358) üzenetére


Drenadar
veterán

igen igazad van.

nehezebb elirányítani mint este éjfélkor helpdeskre betelefonáló 80 éves nagymamát routerbeállítással kisegíteni...

(#30357) frensys: mibe fogadjunk, hogy ha ideadnád akkor máris ottlenne? de már ottvan a smoothcalendar is... szinkronizáció nélkül nem megy..

ezt érdemelnéd :

[link]

nézd végig. és gondolkozz el eddigi életeden....

[ Szerkesztve ]

(#30360) janes74 válasza Drenadar (#30356) üzenetére


janes74
senior tag

Lenne 1 tippem mit tegyen a mobiljával,de utána csak végbéltükrözésen látná a calendar widgetjét!:-(

(#30362) frensys


frensys
tag

Szerintem meg van mi a gond...én értem amit irtok hogy a smmoth menüjébe a calendar legelső beállitásnál ott van a gmailes szinkronizációs pipa..De amikor felmentem itt pc-n beállitani nem ez a gmailes emalcim volt amivel beléptem,a telefonon egy másik gmailes mailcim van mind a kettő googles de valószinű a telós egy újabb..na igy jelentkezetk be most újra majd pc-n a másik google cimmel és beállitom,azt szerintem igy már menni fog..

(#30363) Drenadar válasza frensys (#30362) üzenetére


Drenadar
veterán

És amúgy mi jót ebédeltél? Mert ha babot akkor sztem az a baj. Meg iszol rendesen elég folyadékot naponta? Lecke megírva?

Soha nem hittem volna, hogy egy calendar widget beállítása kb ~60 HSZ-be fog kerülni.
Szerintem igaza volt Dara moderátor úrnak és HSZ vadász az illető...

[ Szerkesztve ]

(#30364) frensys


frensys
tag

MÚÚKÖDIK!!!SZUPEERR!!!!!A másik gmailes fiokommal megy...ami a telón is van+szinkronizáltam a beállitásoknál a telefonban,már csak az a kérdés hogy most mindig neten kell hogy legyen a napi dátumért és névnapért?

(#30365) basaja válasza frensys (#30364) üzenetére


basaja
senior tag

"Tarkólövés-így végzed hát Te is..."

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#30366) vétó válasza Probert75 (#30274) üzenetére


vétó
aktív tag

hát basszus ezt már nem bírtam, ki kellett próbálnom. emberünk ugye azt szeretné, ha az appdrower-ben átrendezhetné az ikonokat, hogy az ő szájíze szerinti sorrendben legyenek. engem eddig qrvár a nem zavart a sorrend, ezért sosem néztem, de tényleg átrendezhető. hosszan nyomom az ikon, amíg meg nem jelennek a kis piros "x"-ek a sarokban (eddig ugye már ő is eljutott), csak én ilyenkor nem engedem el, hanem arrébb húzom, ahova szeretném, és erre a szerencsétlen kis ikon - mivel más úgy sem tehet - oda kerül, ahova én szeretném.
nahát, hogy hol tart már a tudomány!
egyébként szerintem ez az ember direkt tesztnek van itt, hogy megnézzék, hol vannak a határaink...

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#30367) Drenadar válasza frensys (#30364) üzenetére


Drenadar
veterán

vajon rájöttél, hogy erre az a legegyszerűbb ha kipróbálod?

oh bocsi nem akartam olyan sokat segíteni.

és amúgy minden rendben van?

(#30368) mrkorooo


mrkorooo
aktív tag

valaki mondjon 1 jo navit. és még az a kérdésem hogy ezek mennyire használjk az adatforgalmat ha az is bevan kapcsolva a gps mellé. köszönöm

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#30370) Drenadar válasza #40993792 (#30369) üzenetére


Drenadar
veterán

az a bosszantó, hogy akármilyen kicsi adatforgalommal jár, ha nincs térerő(3G/Edge stb) akkor is örökkévalóság mire betölt valamit :D
engem legalábbis nem érdekel konkrétan az adatforgalom...

(#30371) mrkorooo


mrkorooo
aktív tag

ha korlátlan net lenne az elözizetésem mellé hidd el engem se érdekelne... volt 1 haveom kapott 60k-s telefonszámlát GPSel való hülyéskedés miatt, és én ezt el szeretném kerülni.

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#30373) TRob1 válasza mrkorooo (#30371) üzenetére


TRob1
veterán

Akkor az nem offline gps volt (mint az említettek), az tuti...
Amit ezek fogyasztanak hogy megtalálják gyorsabban a "műhódokat" aztán kész...
Amivel ő hülyéskedett, az meg mindent a netről szed folyamat... de előfizetsz 1 ezresért mobilnetre, és akkor sosem lesz nagyobb a számlád net miatt, max korlátozzák a sebességét ha eléred a limitet.

(#30374) mrkorooo :
Na pont ráhibáztál, mert az online, annak kell a net.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30374) mrkorooo válasza TRob1 (#30373) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

a gyár google maps az offline pl?

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#30375) vétó válasza mrkorooo (#30374) üzenetére


vétó
aktív tag

a pirosfejű már írta, hogy nem, a gyári az eleve online. viszont van rá lehetőség, hogy letölts benne térképszelvényeket, és akkor azokon a területeken használható offline is.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#30376) mrkorooo


mrkorooo
aktív tag

az a baj h trémobilnál nincs ilyen 1000ft/nagyonjonet :D

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#30377) TRob1 válasza mrkorooo (#30376) üzenetére


TRob1
veterán

Go!Net M

Offline navival, amennyit használ hozzá az agps, egész évben sem használná el a 100 megát, nemhogy 1 hónapban...

(#30375) vétó :
Pirosfejű mi? Irigykedsz sápadtarcú? :DDD

(#30378) Zsolt_72:
Ő ezresé akar "nagyonjonet"et, és nem haccázé kicsitjonetet :))

ui: és kaptyátok beja pirosfejű villás frkát. :K

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30379) fatal` válasza TRob1 (#30377) üzenetére


fatal`
titán

De offline navi mellé minek internet? Vár 3-5 percet indulás előtt és talál műholdat anélkül is.

(#30380) vétó válasza mrkorooo (#30376) üzenetére


vétó
aktív tag

azért nem tudom, te mit értesz azon, hogy "nagyonjonet" 1000 Forintért, de:
egy hónapra 500 MB adatforgalom elég a levelezéshez, a bitéhes widgeteknek, az aGPS navinak, és talán még egy kis böngészés is belefér. nem ismerem a Tré árait, de nem hiszem, hogy egy ilyen csomag sokkal többe kerülne 1000 Ft-nál. És ami a legszebb, hogy ha túlléped a kereted, akkor nem számláznak többet, csak lassítják az adatforgalmat, ami még akkor is bőven elégséges jó pár dologhoz, pl. az aGPS-nek, widgeteknek, csatolmány nélküli leveleknek, és ha türelmes vagy, még egy két weboldalt is elolvashatsz :)

hunfatal

ez a vár 5-6 percet sajnos nem mindig igaz. és általában pont akkor kell neki fél óra, amikor a legjobban szükséged lenne rá.

és bár nem nekem szólt az utasítás, de én megyek aludni gyorsan...

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#30382) TRob1 válasza fatal` (#30379) üzenetére


TRob1
veterán

Na nem feltétlenül az mellé kell, de így kizárt hogy 60k kjmf-os szlát csináljon.

(#30381) Zsolt_72:
Na menj aludni gyorsan...

(#30380) vétó :
Neki is csak azért, mert soxor beelőz a válasszal. Mindig túl van pörögve, kellene neki egy kis pihi. ;]

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30383) fatal` válasza vétó (#30380) üzenetére


fatal`
titán

Fél óra? Az elég gáz. Én PNAval navigálok max 3-4 perc és talál műholdat.

Telón csak 2x néztem meg, hogy működik e a GPS, egyszer 2-3, máskor 4-5 perc volt mire talált műholdat. Persze nem mozgás közben kell próbálgatni, meg nem a szoba közepéről.

(#30382) TRob1: Ez igaz, de a számla elkerüléséhez elég kikapcsolni az adatforgalmat, mint, ahogy nekem is van. Sőt, szolgáltatónál is lehet tiltani a mobilnetet (net start vagy mi a rák a t-nél) akkor meg aztán egészen biztos, hogy nem lesz net. Ha meg mégis, akkor rájuk lehet verni, hogy elszarták és nem kell kifizetni.

A mobilnet hasznos dolog, de navi miatt (vagy azért, hogy a számlát elkerüljem) biztosan nem fizetnék rá elő.

[ Szerkesztve ]

(#30385) mrkorooo válasza fatal` (#30383) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

van netem,500 mega a dijcsomagban, de nem akarok több10k-s számlát ilyen marhaságért :D

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#30386) TRob1 válasza fatal` (#30383) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem sincs mobilnetem, folyamat wifin lógok, de legfőképp PC-vel. Viszont már 1-2szer felmerült hogy előfizetek, mert néha kellett volna itt-ott. (Pl. geoládázásnál mikor az istenért se találom, akkor megnézni a kommenteket... :D)

(#30385) mrkorooo :
És véletlen nem olyan az a csomag hogy ha túllépnéd akkor csak a sebességet csökkentik, de nincs túlforgalmazási díj? Mert szvsz így van, akkor meg csak telefonálással tudsz ekkora szlát csinálni...

(#30384) Zsolt_72 :
Jó éjt Fiam! :P

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30387) mrkorooo válasza TRob1 (#30386) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

van tulforgalmazásidij...

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#30388) Luissimo válasza #40993792 (#30378) üzenetére


Luissimo
veterán

[link]

2000-ért kapsz , 2 gigát, tulforg díjmentesen. :-)

(#30389) kepeszt


kepeszt
tag

Sziasztok!
Létezik android média server alkalmazás pc re?
(mint pl ps3 konzolhoz)

(#30390) frensys


frensys
tag

Tudjátok mi az érdekes? Hogy tegnap ugye sikerült szinkronizálni a calendart kicsit semmi csicsa és a névnapot is mutatja,ha rámegyek akkor meg naptárat.Szóval hogy nincs neten ma reggel óta és mégis mutatja a mai névnapot azaz nem kell neki net..? .... érdekes,azt hittem ezek a widgetek majd úgy működnek hogy netről veszik a névnapokat,de végül is miért is vennék ha előre meg van irva benne,viszont az időjárás jelentés widgethez kell net gondolom..

(#30391) Mr X válasza frensys (#30390) üzenetére


Mr X
veterán

Leszinkronizálta a névnapokat, az egy fix lista, nem fog változni, hogy hanyadikán milyen névnap van.

(#30392) tomlac14 válasza mrkorooo (#30387) üzenetére


tomlac14
tag

akkor gondolom MM S díjcsomagod van, amihez igényelhető ez az opció és akkor egy ezresért nincs túlforgalmazási díj.csak nyerhetsz vele :DD

(#30393) spiritex válasza frensys (#30390) üzenetére


spiritex
veterán

Az időjárás jelentés widgethez sem kell net, előre bele van írva 1 vagy 5 évre, nem tudom pontosan...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30394) pethYeti válasza spiritex (#30393) üzenetére


pethYeti
addikt

Hogy pontosak legyünk 1527 napra írja bele.

(#30395) Mr X válasza spiritex (#30393) üzenetére


Mr X
veterán

:W :DDD

(#30396) spiritex válasza pethYeti (#30394) üzenetére


spiritex
veterán

Ja igen, tényleg! Bocsesz frensys... :O

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30397) TheSaurus62


TheSaurus62
tag

Létezik, hogy nem létezik Androidra egy egyszerű árfolyamfigyelő? Annyi kellene nekem, hogy lássam pár valutapár állását 1/5/15/30 perces időközökben, és nem akarok sem bejelentkezni, sem kereskedni. Amiket eddig találtam, azok 1 nap ..1 év intervallumokban dolgoznak, és/vagy rögtön demo/live fiókot csináltatnának velem.
Tud valaki ajánlani valamit?
Anno Samsung Omnián (WinMo) az Alpari Mobile-t használtam erre (mondjuk azt accounttal), de tökéletesen működött.

[ Szerkesztve ]

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#30398) Mr X válasza TheSaurus62 (#30397) üzenetére


Mr X
veterán

Válogass :) [link]

Bár gondolom nagy részüket már próbáltad.

[ Szerkesztve ]

(#30399) TheSaurus62 válasza Mr X (#30398) üzenetére


TheSaurus62
tag

Május óta van Androidos telefonom, aug óta androidos tabletem... szóval keresgélek egy ideje. De azért köszönöm.

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#30400) Xpod


Xpod
addikt

Üdv

Felmerült egy kis gondom.
Adott egy céges Samsung Galaxy Ace (Android 2.3.3), be van rajta állítva a céges levelezés, activesync-cel.
A probléma, hogy a telefonról nem tudok e-mailt küldeni. Megírom a levelet, és küldéskor bekerül a Kimenő postába, de nem küldi el.

Hogy lehetne orvosolni?

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.