Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) RandomGosu válasza #16820480 (#1000) üzenetére


RandomGosu
senior tag

kínai íráshoz csak egyszerűen rakok egy inputot?

(#1002) #16820480 válasza RandomGosu (#1001) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen. én például ezt használom: [link]

(#1003) Zoltán77 válasza #16820480 (#997) üzenetére


Zoltán77
csendes tag

Koszonom a kimerito valaszt!

(#1004) RandomGosu válasza #16820480 (#1002) üzenetére


RandomGosu
senior tag

letöltöttem köszönöm nagyon jól müxik!
és még annyi hogy rom 32B-s verzióhoz nem jók a romok, tudnál esetleg linkelni vagy segíteni hogy hol és hogyan tudom megcsinálni?

(#1005) #16820480 válasza RandomGosu (#1004) üzenetére


#16820480
törölt tag

a készülékkel kapcsolatos konkrét kérdésre nem nagoyn tudok sajna választ, de esetleg a topikjában tájékozottabbak az emberek.

(#1006) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok!
Mivel új Androidos vagyok ezért még nem látom át teljesen a dolgokat.l Symbianról tértem át. Létezik-e olyan program vagy megoldás amivel a betűk méretét lehet növelni vagy más karaktert használni. Nagyon picik és vékonyak a karakterek írás közben. Ott az a nagy képernyő és nincs kihasználva. A Nokia E52-őn volt egy Font Magnifier program azzal lehetett százalékosan nagyítani a betűket és a menüben, sms, stb. mindenhol nagyobbak lettek a betűk. Vagy lehetett másmilyen betűkészletet betenni. Teljes képernyős hívókép kijelzés megoldható?

(#1007) Haart válasza Lalee (#1006) üzenetére


Haart
addikt

Valóban picit törpék a betűk, de ha sokat írok megfordítom a telót és úgy már nagyobb picit a dolog.

(#1008) tibi666


tibi666
senior tag

valami jó stratégiai játékot tudtok ajánlani? ilyen tycoon, vagy birodalomépítős jellegűt.

(#1009) Gólya.


Gólya.
tag

egy működő torrent klienst valaki?

(#1010) Saccco válasza Gólya. (#1009) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tessék: Torrent Kliensek - AndroidZoom :)

tibi666:
Pl.Sid Meier's Railroad Tycoon [link]
Settlers [link]
City Mayor [link]
Biztos van még több is. :)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1011) tibi666 válasza Saccco (#1010) üzenetére


tibi666
senior tag

ezt én is megtaláltam. :)
azt írják, hogy ez egy j2me port, nehézkes kezeléssel.:(

azért köszi!

(#1012) RandomGosu válasza #16820480 (#1005) üzenetére


RandomGosu
senior tag

megpróbálom bár ott 2hónapja nem járt már senki :) köszi még1x

(#1013) zaskar


zaskar
senior tag

Hosszabb N82 használat után tervezem majd az Androidos telefonra való váltást. Szeretnék egy olyan készüléket, ami szinte minden olyan funkciót tud, ami az N82-ben megvolt. Van valamelyik Androidos telefonon pl. TV kimenet?

(#1014) Tcm válasza zaskar (#1013) üzenetére


Tcm
tag

Szia! Én is most váltok N82ről HTC Desire-re. Ha minden igaz csütörtök kora reggel :). TV kimenetes Android-os telóról még nemigen hallottam. A HTC-nek jön majd ki egy, de azon sem analóg kimenet lesz már, hanem HDMI. Te aktívan használtad a TV kimenetet az N82őn?

(#1015) zaskar válasza Tcm (#1014) üzenetére


zaskar
senior tag

Tény, hogy nem volt napi használatban. De mindig tartottam néhány filmet a telón, és nyaralásokon családdal vagy baráti társasággal jól elszórakoztunk esténként, vagy ha rosszabb idő volt. Csak azért kérdeztem, mert eléggé megszoktam az N82-t, és nem szeretném, ha bizonyos - akár ritkán használt - funkciókról le kellene mondanom. Nem csereberélem túl gyakran a készülékeket, ezért olyat szeretnék, ami semmilyen téren nem visszalépés az előzőhöz képest. Nekem önmagában az, hogy 2,4-es kijelzőről 3 vagy 3,5 collosra váltok, még nem elegendő a boldogsághoz.

(#1016) Goert


Goert
csendes tag

Ide is kapcsolódik valamelyest, és szó is volt róla korábban: [966] ezért belinkelem, hátha felkelti többek érdeklődését a téma:
Egy Android app honosításának története

(#1017) aasgier


aasgier
tag

Igen, priviben engem is érdekelne, hogy van-e appulo vagy iphonecake szerű oldal androidhoz

Xiaomi Redmi Note 4

(#1018) CoolBoy323 válasza aasgier (#1017) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

(#1019) Tcm


Tcm
tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a telefon root-olása estén ugrik a garancia? Illetve tiltott dolog e ez.

(#1020) Jadro válasza Tcm (#1019) üzenetére


Jadro
veterán

Elvileg igen. Már ha nézik éppen, akkor ugorhat miatta a gari. A rootolás visszafordítható az eredeti sw visszatételével.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1021) dorkababa


dorkababa
aktív tag

távoli asztalra esetleg valami app? :F

(#1022) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Üdv!

Tud valaki működő megoldást arra, hogy a Windows Mobile alatti hívásnaplót és sms-eimet egyesítsem az Android alattiakkal?
Ma lettem Milestone tulaj, vagy két órát töltöttem ezzel, de nem találtam megoldást.
Lényegében egy halom backup programmal írattam ki .xml fájlokba az sms-eimet, de nem találtam olyan programot, ami ténylegesen be tudta volna olvasni bármelyiket Android alatt, illetve találtam egy Sprite Software programot, aminek van WM és Android alá is verziója, de a wm-es egy .exe-t hoz létre, amivel az androidos nem tud mit kezdeni.
Az xda-developers fórumain is csak annyit találtam, hogy egy SMS Import programmal kiíratni az sms-eket .xml-be, majd egy SMS Migrator programmal beolvastatni Androidon, de az Androidos program nem elérhető a Market-ben, a weboldalán meg nincs letöltési link. Itt találtam ezt. Az itt említett SMS Backup and Restore program 0 darab sms-t állít vissza bármilyen .xml-ből, magyarul nem működik.

És akkor ezek csak az sms-ek voltak, de a hívásnapló is jól jönne. Viszont az előző PDA-mra már megvan a vevő, holnap Postára adom, ma éjszaka meg dolgozom, így sürgős lenne a dolog.

Valakinek valami tippje?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#1023) Balinov


Balinov
félisten

nem tudja valaki, hogy a LogMeIn Androidos betaja elerheto-e khm...valahogyan?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1024) vtechun válasza Balinov (#1023) üzenetére


vtechun
veterán

van olyan? az engem is érdekelne

(#1025) Rickazoid válasza Rickazoid (#1022) üzenetére


Rickazoid
addikt

Na végre.. sikerült kibogóznom az angolt se túl szabályosan használók hsz-eit.
Ezzel sikerült úgy kiíratnom, hogy az SMS Backup and Restore be tudta rakni őket.
Akkor már csak a hívásnapló van vissza.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#1026) tibi666


tibi666
senior tag

traffic jam

nagyon szuper játék, a pályák egyre nehezednek, függővé válhatsz!!!

(#1027) Haart válasza tibi666 (#1026) üzenetére


Haart
addikt

Jaja ez jó game én is tolom :D

(#1028) Zolexx


Zolexx
aktív tag

Üdv, olyan MSN programot keresek amivel lehet hangklippet küldeni. (úgy mind winmob-on)
ha nem lenne akkor valami tényleg normális msn programot. thx:)

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#1029) Haart válasza Zolexx (#1028) üzenetére


Haart
addikt

Msn droid? Fenntvan marketen.

(#1030) Tosee válasza dorkababa (#1021) üzenetére


Tosee
őstag

Remote RDP (nem próbáltam)!
Ha jól tudom, akkor fizetős!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1031) Zolexx válasza Haart (#1029) üzenetére


Zolexx
aktív tag

Esetleg amivel lehet hangüzit küldeni?

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#1032) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok,tudnátok ajánlani olyan lejátszót,ami megbírkózik a youtuberól letöltött mp4 videókkal (tehát nem konvertáltak)?
Nem baj ha nem ingyenes!

Amiket eddig próbáltam és mind besültek:
xyflash,aplayer,cinema,mvideoplayer,soul movie.
Persze az alap gyári sem nagyon nyitja meg őket.

Nem igazán szeretnék bajlódni a konvertálással.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1033) Haart válasza Zirowe (#1032) üzenetére


Haart
addikt

Nemtudom én eddig divx-et is csak a meridian playerrel tudtam normálisan nézni, xyflash alatt szaggattak a filmek :D

(#1034) Balinov válasza Tosee (#1030) üzenetére


Balinov
félisten

konkretan LogMeIn erdekelne, mivel desktopon aktivan hasznalom tobb szamitogep tavoli eleresere. Feliratkoztam a hirlevelukre, remelem nemsokara lesz legalabb egy publikus beta verza belole

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1035) Zirowe válasza Haart (#1033) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kipróbálva,de mindegyik csak a hangot játsza le+megmutatja az első képkockát.

Bár ez a meridian azt írja ki minden videóhoz,hogy playable,oszt mégsem játsza le :P
3féle meridian is fent van marketen,mindegyik ugyanazt produkálja..
ja,és avit nem is látja :S

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1036) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok, letezik olyan android app, ami kilistazza nekem, hogy a feltelepitett alkalmazasok mennyi helyet foglalnak a ram/rom-bol? Egy Hero-n szeretnem megnezni, nincs rootolva,hogy az app2sd-t hasznaljam.

Koszi
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1037) tibi666 válasza Balinov (#1036) üzenetére


tibi666
senior tag

uninstaller kiírja, hogy mekkora a mérete az appoknak, a memóriahasználatot nem tudom mivel nézhetnéd.

(#1038) Balinov válasza tibi666 (#1037) üzenetére


Balinov
félisten

na ezt szeretnem elkerulni, hogy egyesevel kelljen megnezni. nezek marketen valami sysinfo progit, hatha valamelyik tudja ezt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1039) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Sziasztok!

Az lenne a kerdesem, hogy az online Pokertermeknek letezik-e androidos telefonon keresztuli elerhetosege?
(Pl Partypoker, Full Tilt, Cake Poker, Pokerstars stb stb)

Elore is thx a segitseget!

(#1040) Haart válasza Zirowe (#1035) üzenetére


Haart
addikt

És olyat tudsz ami gond nélkül játszik le avi, wmv-t?

(#1041) Tcm válasza Haart (#1040) üzenetére


Tcm
tag

HTC Desire készleten a Speedshopnál! Az enyém már megrendelve :).

(#1042) Zirowe válasza Haart (#1040) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az új xyflash az avit nekem gond nélkül lejátsza, nem is azzal van a bajom :)

Hanem ezekkel a répa mp4 és flv formátumokkal..

Tehát adott egy googlefon,ami nem játsza le a google által készített és terjesztett videókat (most nem a formátumról beszélek,hanem arról,hogy a google választja ki milyen videó legyen fent youtubeon).

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1043) Haart válasza Tcm (#1041) üzenetére


Haart
addikt

Ezért már nem akármilyen laptopot veszek :D Ennyit én telóért nem adnék. De egyébként nagyon jó teló. :C

(#1044) Haart válasza Zirowe (#1042) üzenetére


Haart
addikt

Hát nemtudom én milyen xyflash-t néztem de úgy láttam mintha kevesebb fps-el vitte volna az avi-t mint a meridian. Mintha laggolt volna.

(#1045) uselessgumi válasza Haart (#1044) üzenetére


uselessgumi
csendes tag

azt esetleg meg tudod mondani milyen fajta/verziójú meridian-ról beszélünk?

Jiayu G3T-Klipsch Image S4

(#1046) Tcm válasza Haart (#1043) üzenetére


Tcm
tag

Bocs egyébként az előzőért. Nem neked címzett válasz akart lenni :). Én életem során eddig csak ennyiért vettem szinte telefont :) Még ez lesz a legolcsóbb :). Mondjuk 3 évig kivétel nélkül megvoltak...

(#1047) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Üdv!

Tudnátok ajánlani egy jó SMS manager programot? Eddig a Handcent SMS-t használtam, de rá kellett jönnöm, hogy nem kapok kézbesítési értesítést, ha azzal küldöm el, pedig be van állítva. Ez egy nagyon súlyos hiba szerintem. Olyan kellene, ami egyrészt van ilyen jó, másrészt kézbesítési jelzést is kér. Értelem szerűen nem kezdek el próbálkozni, hogy melyik lehet jó vagy nem jó, mert minden sms pénzbe kerül. Arról nem is beszélve, hogy nem jól jeleníti meg az sms-eket (legalábbis azokat, amiket backup-ból állítottam vissza), mert két külön csoportra bontotta a küldötteket és a bejövőket, így meg mi értelme a chat nézetnek, ha valójában nem is az!?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#1048) Haart válasza uselessgumi (#1045) üzenetére


Haart
addikt

Kérlek szépen ez meridian 0.15.0 verziószám ami nekem van.

(#1049) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

(#1050) Tcm válasza CoolBoy323 (#1049) üzenetére


Tcm
tag

Meglessük majd holnap. Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.