Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28001) gyuszmó válasza atillaahun (#28000) üzenetére


gyuszmó
őstag

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#28002) pengemetal válasza gyuszmó (#27999) üzenetére


pengemetal
aktív tag

ezek sem rosszak, bár ezek már kicsi többek, mint speech-to-text (1. próbáltam) [link] [link]

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#28003) sittes79 válasza Fateys (#27993) üzenetére


sittes79
addikt

Azt írja, hogy csak valami hekkelés után működik...

[ Szerkesztve ]

(#28004) Foose válasza atillaahun (#28000) üzenetére


Foose
addikt

Root jogom van,de magát a progit milyen néven találom? Mert az eddig törölteket név alapján egyértelmű volt. Mondjuk még nem kerestem... :DD Etetésen van a kicsike :)) Jah,system/app... Akkor biztos meg lesz az :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#28005) TRob1


TRob1
veterán

Akinek számít, a jövő kedden v szerdán megjelenő 2.75-ös GoLauncherEx-ben:
(Fix) Now notification supports new version Gmail app and Android 4.0

Aki addig is esetleg tesztelné a betát: GO_Launcher_EX_V2.75Beta1.apk

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#28006) fatal` válasza TRob1 (#28005) üzenetére


fatal`
titán

Végre :) Köszi az infot. :)

[ Szerkesztve ]

(#28007) pockos13 válasza St3ven (#27980) üzenetére


pockos13
aktív tag

Köszi a linket ,jó kis program.

(#28008) Luissimo


Luissimo
veterán

ahhozképest, hogy google=android, mérnincsen egy rendes használható google chrome, androidra ?
vagy van, csak én nemtudok róla ? :F

(#28009) fatal` válasza Luissimo (#28008) üzenetére


fatal`
titán

A gyári böngésző a Chrome motorját használja, ha jól tudom.

(#28010) droti25 válasza Fateys (#27993) üzenetére


droti25
őstag

Szia!
Ezt hogyan tudom pontosan beállítani a programban?

(#28011) TRob1 válasza Luissimo (#28008) üzenetére


TRob1
veterán

(#28012) domerator válasza Fateys (#27993) üzenetére


domerator
veterán

Nalam ezt a 2G 3G valtast nem csinalja meg a Llama... Miui romot hasznalok. Biztos, hogy kepes erre a program?
Meg widget sincs olyan, ami kozvetlenul tudna kapcsolgatni a 2G 3G netet.
Te kiprobaltad?

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28013) engine88


engine88
aktív tag

Udv
Melyik a leggyorsabb bongeszo?
1024x768-as tabletre lenne.

(#28014) pepe10.10


pepe10.10
tag

nem tudja valaki, hogy mi a neve annak a billentyűzár feloldónak, amilyen a sony ericsson mini pro-n van, (az alap defys nemnagyon tetszik)

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#28015) Foose


Foose
addikt

https://market.android.com/ddetail?id=com.vtup.powerrmax
Ezt ismeri valaki? Jól értem-látom, hogy kb ez is olyan mint a greenpower?
Miért nem tudok mobilról linkelni???

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#28016) atillaahun válasza Foose (#28004) üzenetére


atillaahun
veterán

Nálam általában valami LatinIME.apk névhez hasonló, de lehet T9 is a nevében, gyártó függő.
Ha egyik sem, akkor menj bele a Futó szolgáltatásokba a Beállításokban, ott válaszd ki a gyári keyboardot, és a részletes infók között elméletileg ott van az apk-s neve is.

(#28013) engine88
Opera Mini. De az elég fapados, Opera Mobile viszont már viszonylag okos, és még mindig köröket ver a többi böngészőre gyorsaságban.

[ Szerkesztve ]

(#28017) vadalma65 válasza domerator (#28012) üzenetére


vadalma65
tag

Szia! Miui val kapcsolatban kérdezem, nálad működik a call recorder, vagy van valami jó minőségű alternatíva? köszi

(#28018) fatal` válasza engine88 (#28013) üzenetére


fatal`
titán

Opera Mobile.

(#28019) Foose válasza atillaahun (#28016) üzenetére


Foose
addikt

Köszi,meg fogom nézni. Viszont ha azt is letörlöm,már csak az én Swiftkey x-em marad... (persze van smartkeyboard pro-m is)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#28020) domerator válasza vadalma65 (#28017) üzenetére


domerator
veterán

Szia,
Abban a miuiban, amit en hasznalok, tokeletesen mukodik (domiui).
Miui-us-ben is megy, a tobbit nem tudom:-)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28021) vadalma65 válasza domerator (#28020) üzenetére


vadalma65
tag

Én az NDT miui t használom galaxy s2 n, a felvétel nállam is elkészül, de a lejátszásnál a hang nem hallatszik, nem halk hanem teljes süket.

[ Szerkesztve ]

(#28022) domerator válasza vadalma65 (#28021) üzenetére


domerator
veterán

Gondolod, hogy nem probaltam visszahallgatni es ugy allitom?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28023) vadalma65 válasza domerator (#28022) üzenetére


vadalma65
tag

Nem gondoltam olyasmire. :R Azért irtam le hogy mit tapasztalok, hátha valaki szenvedett már hasonlóval és tudna ötletet adni. Megnézem ezt a domiui t, még nem hallottam róla.

(#28024) engine88 válasza fatal` (#28018) üzenetére


engine88
aktív tag

Es ez az opera mobil nem ilyen gagyi?
Gyors wifivel hasznalnam, es a leggyorsabb bongeszot szeretnem.
dolphin,chrome,firefox,gyari android esetleg?

(#28025) St3ven válasza pockos13 (#28007) üzenetére


St3ven
addikt

Nincs mit, szerintem is üt, és hogy ennyit tud ingyenesként, az már csak hab a tortán.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28026) JoolsNOS válasza engine88 (#28024) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Mit értesz gagyi alatt? Megjelenít mindent amit egy normál böngésző. Én elvagyok a gyári androidossal, de próbáltam mindegyiket. Sok különbséget nem érzek köztük.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#28027) atillaahun válasza engine88 (#28024) üzenetére


atillaahun
veterán

Én már vagy 10 böngészőt végigpróbáltam, többek között a felsoroltakat is. Azok a gagyik.
Igazából az Opera is szar a maga módján, mert valami olyan elbaszott módon írták, hogy az Android folyton bazárja, ha hagyod állni egy kicsit.
Többi viszont olyan lassú és főleg laggos volt görgetésnél meg nagyításnál, hogy falra másztam tőlük, nem beszélve arról, hogy a letöltés rész az Opera kivételével egyikbe se megy normálisan.

(#28028) Fehércápa válasza atillaahun (#28027) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Nekem a gyári egész jól bevált, azzal mi bajod? Anno feltettem én is az operát, de töröltem, mert tök fölösleges volt.

[ Szerkesztve ]

(#28029) JoolsNOS válasza atillaahun (#28027) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Hát ha laggol görgetésnél vagy nagyításnál az nem az app hibája, hanem a hardveredé :U

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#28030) Mr X válasza JoolsNOS (#28029) üzenetére


Mr X
veterán

Ha elbaltázták a programkódot, meg bírja akasztani a legerősebb hardvert is.

(#28031) fatal` válasza engine88 (#28024) üzenetére


fatal`
titán

A dolphin kémkedik, chrome nincs, a firefox meg egy fos. :D Nekem semmi más bajom nincs a gyárival csak az, hogy borzalmasan lassú az oldalak betöltése.

[ Szerkesztve ]

(#28032) atillaahun válasza JoolsNOS (#28029) üzenetére


atillaahun
veterán

Lehetne, de nem. :D
Persze minden szemét alá lehet elég erős hardvert rakni, hogy guruljon, de én nem annyira kedvelem ezt az irányzatot. Nevezetesen, hogy a gyártók fél évente adják ki az egyre újabb és drágább telókat, gyorsabbak mégse lesznek, mert ugyanúgy basznak használható OS-t írni rá.

[ Szerkesztve ]

(#28033) St3ven válasza engine88 (#28024) üzenetére


St3ven
addikt

Én is kb. tízet kipróbáltam, de maradtam az Opera Mini (2G-n) és a Boat Browser Mini (wifi-n) kettősnél.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28034) engine88


engine88
aktív tag

Akkor maradjon a gyari bongeszo?

Egyebkent jo kis rajzolo progit ismertek?

(#28035) atillaahun válasza engine88 (#28034) üzenetére


atillaahun
veterán

Így van. Az a legjobb, mint ahogy azt mindenki megírta. :D

(#28033) St3ven
Miben jobb ez az Opera Mobile-nál?

[ Szerkesztve ]

(#28036) RootRulez válasza fatal` (#28031) üzenetére


RootRulez
félisten

Én már rég lekattantam a gyáriról. :K

Mobilnetkor Mini, WiFi-nél Mobile...

═════════════════════════════════════════

(#28037) naksys


naksys
senior tag

Internetes rádió progit keresek. Melyik a legjobb?

(#28038) Mr X válasza naksys (#28037) üzenetére


Mr X
veterán

TuneIn?

(#28039) naksys válasza Mr X (#28038) üzenetére


naksys
senior tag

Kipróbálom

(#28040) St3ven válasza atillaahun (#28035) üzenetére


St3ven
addikt

Látod azt nem tudom, mert én az Opera Mobile-t sosem tettem fel, a 13 MB-os mérete miatt.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28041) pepe10.10


pepe10.10
tag

gondolom sokan ismeritek a viber nevezetű programot / ez az internetelérésen keresztül történő ingyenes hívás és sms küldő program/ most teszteltem telón wifiről, nagyon király, de nemtudja valaki, hogy mobilnettel hány megát vesz le mondjuk 1 hívás?

illetve miaza "Warez" ??? :))

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#28042) gyuszmó válasza pengemetal (#28002) üzenetére


gyuszmó
őstag

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#28043) sittes79


sittes79
addikt

A gyári lejátszás eszközön, média megosztás-nál van jobb megoldás, valami alkalmazásra gondolnék :)

(#28044) fatal` válasza St3ven (#28040) üzenetére


fatal`
titán

Nincs 13MB hely az SD kártyádon?:D

(#28045) St3ven válasza fatal` (#28044) üzenetére


St3ven
addikt

Van, de ez inkább olyan egyéni preferencia. Kb. így illusztrálnám: "Ne már, 13 mega ez a böngésző? Amikor itt van másik nyolc, amik csak 1-2 megát foglalnak? Akkor inkább válogatok ezekből."

Akksi widgetet is addig kerestem, amíg nem találtam egy rendes kinézetűt, aminek minimális a mérete (mondjuk 150 kB alatt), mert zavar, ha 1,5 mega egy egyszerű progi, ami csak annyit csinál, hogy kiír a képernyőre egy számot egy színes keretben. :)

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28046) k850 válasza St3ven (#28045) üzenetére


k850
addikt

Azt hittem, hogy arra hivatkozol, hogy 2.1 OS rendszered van, mert azon tényleg nem mindegy, hogy menyi helyet foglal. Telepítés után még többet , közzel 22 MB.
SE X8-on pont ezért nem használtam.
2.3 fölött balgaság kihagyni ezt a remek alkalmazást, a flash alapú játékokkal is megbírkózik. :C
Keresni keresgélhetsz, de nehéz lesz jobbat találni, habár igények kérdése, hogy mire használnád. ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#28047) Tyer


Tyer
őstag

Azt hogy lehet megcsinálni, hogy a naptárnál, usb csatlakozásnál, e-mailnál más legyen az értesítési hang?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#28048) havast


havast
aktív tag

Valaki lenne olyan kedves és linkelne/feltöltene nekem 1 legújabb facebook és facebook messenger klienst valahova?

Mert jelenlegi rommal a Market szerint nem kompatibilis a tabletem vele:)

Köszi előre is! :R

(#28049) xSide válasza saphancs (#27981) üzenetére


xSide
őstag

saphancs: - A font changer-t hogyan kell használni?

Mindenképp root kell hozzá, a ttf kiterjesztésű fontokat be kell másolni az sd gyökerében lévő .fontchanger mappába, ha bold, italic is van át kell nevezni valami-bold-ra, csak így jelenik majd meg az app elinditásakor a lehetőségek közt...

Fateys: - Llamaval pont lehet. Feltételnek beállítod,hogy ha aktív a böngésző pl,akkor kapcsoljon át 3G-re,ha bezárod,akkor 2G-re.

Sajnos csak cyanogen rom alatt működik egyenlőre, de valós opció.

atillaahun: - Igen, azt csak root joggal tudod törölni, pl. Root Explorer-rel, a /system/app-ból.

Mióta az egyik romban rábukkantam a Root Uninstaller-re, azt használom:)
Úgy vettem észre sima Root Explorer törléssel egy app újratelepitésénél,, hogy hagyott szemetet maga után és nem engedte ferakni.
Azt hiszem pont egy billentyűzet volt, ami a lib mappába is rakott fájlokat.

TRob1: - Akinek számít, a jövő kedden v szerdán megjelenő 2.75-ös GoLauncherEx...

Tegnap updateltem systembe a fix 2.73-at:) Jól felpörögtek, remélem lesz valami SPB Shell 3D jellegü mutatványuk is...

Visszatérve a Llama tapasztalatokra, mindig egy állitó és egy tagadó beállitást kell alkalmazni, hogy megvalósuljon amit szeretnénk.
Mindig kell egy feltétel és egy művelet, valamint ennek ellenkező beállítású feltétele és művelete!
Határtalan dolgokat lehet vele automatizálni, csak szót kell érteni vele :C
Ma 11%-ot merültem (Llama nélkül már 40% körül szoktam lenni) hajnal 3-tól mostanáig, azzal a beállítással ha kikapcsol a képernyő az adatkapcsolat is megszűnjön, pedig volt hívás és mobilnet napközben...

[ Szerkesztve ]

(#28050) k850 válasza Tyer (#28047) üzenetére


k850
addikt

Nem tudom, hogy milyen készüléked van, de a naptárat pl. az egyebek, beállítások, jelzés és értesítés beállítás.
Az e-mailnál: egyebek, beállítások, a fiókodra tapi, értesítendő címkék, beérkezett üzenetek, csengő hang.
USB passz.
Ez a SE Xperia Mini beállításaiból néztem ki.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.