Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30651) frensys


frensys
tag

Látom a admin nem alszik,de hát ez van,leirom zenelejátszók terén a tapasztalataimat amik igazak és tények:

-gyári,kuka
-player pro,a basszus és magas ráadásánál fokozatosan egy limiter kapcsolbe és halkul tőle a zene,kuka
-mixzing mediaplayer,ingyenes eq-s mégis,mély magas és gain max hangerőn rátéve minden ok,nem vesz vissza a mély és magas ráadásánál a limiter,viszont zene lejátszásnál mintha a teló nem birná vagy rosszul van leprogramozva az eq néha néha gondolom beterheli a telefont mert pattogás ugrás féle jelentkezik véletlenszerűen.
-Winamp pro,van benne eq,gaint felnyomva és mély magasat is nem vesz vissza a belső limitere nem halkul magyarul a mély és magas ráadásától viszont túl kemény hangzású rideg a hangja,kuka

-És akkor marad a király a poweramp [moderálva]

[ Módosította: stevve ]

(#30652) pethYeti válasza frensys (#30651) üzenetére


pethYeti
addikt

Deja vu érzésem van. Mintha már vagy 3x leírtad volna mik a tapasztalataid a lejátszók terén.

(#30653) Cartman023 válasza frensys (#30651) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Mert a PowerAmpot a torrentről kell leszedni! Ügyes!

(#30654) basaja válasza RootRulez (#30650) üzenetére


basaja
senior tag

juice defender-rel nekem nőtt az üzemidő,frissít az időjárás app(1weather,köszi TRobi),nem lassul a teló...ja ,hogy csak tudni kéne használni...ja az más...
Top 3:
-Opera Mini
-Total Commander
-Kaiten Mail

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#30655) Verhóó válasza frensys (#30651) üzenetére


Verhóó
tag

nekem a poweramp-vel sincs olyan kiemelkedően jó basszus skullcandy fülhallgatóval.
A playerpro jobb, de azon meg torzít a mély :F

(#30656) frensys válasza Verhóó (#30655) üzenetére


frensys
tag

a player pro szarabb mondom,ahogy adod rá a magasat és mélyet halkul a zene,mert van egy belső limitere a lejátszónak,sajnos..amúgy alapból se olyan hangos mint a power amp,és a power amp-nál még hangositani is lehet a ginnel,úgyhogy poweramp mindenképpen,csak hát ugye 3 nap után lejár a fullos is mert torrentes és hiába a feltörés hozzá az unlocker 3 nap és viszlát..:-/

+basaja:

Tudja az ember használni nem erről van szó,hanem hogy felesleges,mert ha szinkronizálni akarok akkor ha van wifi vagy 2g/3g arra megyek rá egy nap kétszer bekapcsolom azt jónapot,frissül amikor kell,azt ki is kapcsolom rögtön,eleve 2g-re van állitva a telóm igy ennél kevesebbet már úgy se fog fogyasztani,a juice csak rontana a helyzeten mert az bekapcsolja 15 percenként 30 másodpercre a netet,ami fogyaszt!Sokkal többet mint ahogy én napi 2-szer bekapcsolom a netet fent a lehúzó ablakba csk azért hogy frissüljön a widget,a juice meg egy nap igy kb. 40-szer bekapcsol,a köb köbe hogy a widgetek meg amúgy se frissülnek 30 másodperc alatt amit a juice kínál,mert 15 perc fél óra meg 1 óra ilyenekre lehet beállitani legkisebbre a widgeteket a beállitásainál,ennél rövidebbel nem is találkoztam,úgyhogy ennyi

[ Szerkesztve ]

(#30657) porse válasza pethYeti (#30652) üzenetére


porse
senior tag

Volt az 4-5 alkalom is... #29145 #29206 #29210 #29372....

frensys tűnj már innen el...

__

(#30658) RootRulez

És akkor az úgy máris 8 alkalmazás a top3ban :P

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#30658) RootRulez válasza RootRulez (#30650) üzenetére


RootRulez
félisten

Ja meg hozzácsapom a Mort Playert és a MoboPlayert. :))

═════════════════════════════════════════

(#30659) Verhóó válasza frensys (#30656) üzenetére


Verhóó
tag

nekem jó, 3 nap után is ;] bár én nem szoktam torrentezni, kedves moderátorbác :DDD sik

(#30660) basaja válasza frensys (#30656) üzenetére


basaja
senior tag

kb 3 hónapja használom defender ultimate-et,nekem tökéletes...nap végére kb 20-30%-ot merül...pedig frissíti a megadott appokat.Mindig.
igaz,nem torrentes...

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#30661) punky10 válasza porse (#30657) üzenetére


punky10
addikt

Igaza van TRob1-nak,ugy szabadulunk töle a leghamarabb,ha egyszerüen nem veszünk rola tudomást.Másolhatja 20x is a HSZ-eit,nem kell rájuk válaszolni.Tudom,hogynehéz megállni,de máshogy nem megy... :N

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#30662) frensys válasza basaja (#30660) üzenetére


frensys
tag

Egy alkalmazás (juice,vagy defender)hogy képes frissiteni mond már meg nekem 30 másodperc alatt,amikor maga a widgetek eleve a legkisebb beállitásai 15 perc fél óra és 1 óra????!

[ Szerkesztve ]

(#30663) frensys válasza basaja (#30660) üzenetére


frensys
tag

A legegyszerűbb hogy mindenféle juice és társai program helyett inkább ezt tenné mindenki:

2g-re tenni a telefont,fényerőt 30 százalékra tenni,és a widgetek vagy levelezés miatt napi kétszer bekapcsolni wifit vagy a netet amig frissit,azt kikapcs ennyi,nem kellenek ide programok,mezei napi két netre felmenés pár percig a frissülés miatt azt jónapot.

(#30664) basaja válasza frensys (#30662) üzenetére


basaja
senior tag

jól figyelj mert egyszer és egyben utóljára írom le neked lehetőleg nagyon egyszerűen,hogy Te is megértsd:
nekem tökéletesen működik a program.Sőt,fél óránként kapcsol be,1 percre...
amúgy kösz,hogy egy hetes androidosként osztod az észt olyanoknak,akik esetleg évek óta használják az ost...
nincs valami más dolgod az elkövetkező 1000 évben?
ezzel eleget teszek TRob1 és punky10 kérésének,kontakt lezárva...

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#30665) pepe10.10


pepe10.10
tag

szép estét!
zenehalgatás közben sok zenémnél van "album borító" zenelejátszás közben (tudjátok az a kis kép). nos, nagyon zavaró hogy itt ott 1-2 zenénél van, többinél meg egy "mutatós " hangjegy, esetleg tudtok vagy létezik olyan progit, amit ha lefuttatok midnegyik zenéhez berakja a megfelelő borítót.remélem érthető amit itt kínaiul zagyváltam. köszönöm :DD

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#30666) sittes79


sittes79
addikt

1. Go launcher Ex
2. Boat browser mini
3. ES file explorer

(#30667) fatal` válasza frensys (#30651) üzenetére


fatal`
titán

Inkább a telefonod lenne már kuka. :W

Látom egy zenelejátszót is nehezedre esik beállítani. Nincs semmilyen belső limiter, be kell állítani az eq-t.

PlayerPROban is lehet hangosítani csak le kéne hozzá tölteni a DSP Packot a marketről, meg be is kell kapcsolni. Bár gondolom ez már meghaladja a képességeid.

A szoftvereket pedig meg kéne venni, a többi warez és tiltott itt.

Azt mondjuk nem tudom minek válaszolok neked, az agysejtjeid úgy sem tudják feldolgozni, amit írok, vagy csak a felét olvasod el.

[ Szerkesztve ]

(#30668) Edi77 válasza frensys (#30637) üzenetére


Edi77
őstag

Én kérek elnézést, hogy használom a programot nagy megelégedéssel... :(((

Basaja #30664): :R

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#30669) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Van már valakinek tapasztalata ezzel a programmal? [link]

Vagy tudtok valami hasonlót?

Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#30670) spiritex válasza frensys (#30651) üzenetére


spiritex
veterán

Ezeket az agymenéseket idegenufo-ként már vagy 20x közölted velünk #29141, #29145, #29206, #29210, #29372, #29402, ... aztán most folytatod frensys-ként??? :W Komolyan mondom, itt már MODERATORi beavatkozás kéretik, de nem csak simán a login névre, hanem lehetőleg e-mail címre és ip címre is!!! HELP!!! :R

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30671) Edi77 válasza spiritex (#30670) üzenetére


Edi77
őstag

Nálad a pont :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#30672) pethYeti válasza spiritex (#30670) üzenetére


pethYeti
addikt

Ha rajtam múlna kitiltanám az országból.

(#30673) atillaahun válasza xSide (#30642) üzenetére


atillaahun
veterán

Na ez jól hangzik, köszi, régóta vadászok már egy ilyen programra.

(#30674) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv

Tudtok olyan progit amivel hardver gombhoz pl. kikapcsolóra lehet a hívás megszakítást rakni?
Nagyon idegesít,ha véletlenül tárcsázok v.kit nem tudom szétkapcsolni csak már több kicsengés után. :W :W :W

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#30675) frensys


frensys
tag

nem tudom miért vagytok úgy kiakadva,igenis semmi értelme a juice porogramnak,csak azoknak jó akiknek eleve menne a net és ezt szoftver végzi,nálam eleve NEM megy a net,csak napi kétszer kapcsolom be pár percre,azt ennyi,a juice csak rontana a helyzeten,mert napi 40-szer felmegy 1 percekre hogy frissüljenek a widgetek(amik eleve 15 perc fél óra és 1 óra minden widgetnek a frissülési ideje gyárilag igy semmi értelme hogy 1 percre van állitva a juice netezése hiszen még 14 percet kéne várnia mig egy rohadt időjárásjelentő widget frissül,hiszen mondom 15 perc a minimum a widgeteknél,de mindegy is.

A zene lejátszókkal meg a player pro-t ha nézzük,fent van két dsp pack is hozzá,de azok CSAK EFFEKEK,demmi GAIN mint a winampnál meg powerampnál meg mixzing médiaplayernél,a limiter meg igaz,mert ezt pont hogy az új verziójú powerampnál vettem észre,hogy annyira beujjitották azt is hogy ha adsz rá mélyet és magasat visszavesz a hangerőből egy idő után,ha kikapcsolom a limiterét nem halkitja,bármennyi mély és magas is van rárakva.

Ergo a többi lejátszóba is ez a gond,van limitere,csak ott NEM lehet kikapcsolni és ezért halkul,próbáljátok már ki!Ennyi

[ Szerkesztve ]

(#30676) pethYeti válasza frensys (#30675) üzenetére


pethYeti
addikt

És mi a véleményed a zenelejátszókról?

(#30677) bohoc71 válasza frensys (#30675) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Nem bírom....Elég már....A widgetek frissülési ideje nem az, hogy mennyi ideig frissül( negyed óra, fél óra) hanem milyen gyakran frissül, keresi a szervert...Add el a telód...Ha kell adok helyette egy siemens mt 50-t ingyen...Semmi ilyen gondod nem lesz vele.. :) Hagyd már békén ezt a topicot a nem hozzáértő beszólásaiddal...

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#30678) TazLeacher válasza frensys (#30675) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

csak azoknak jó akiknek eleve menne a net

Ez a lényeg, felfogtad már? A programokat nem úgy csinálják, hogy neked jó legyen. Nem tetszik, nem használod, de a csöppnyi agyadba verd már bele, hogy attól, hogy neked nem tetszik - amire itt speciel ha jól látom a nagy többség jó nagy ívben sz@rik - másnak jó lehet. Senki nem mondta, hogy használd, nem győzködött róla, hogy jó neked. Egyfolytában a hülyeségedet szajkózod a vakvilágba, amikor senki (tényleg senki) nem kíváncsi rád.
Az itteni renomédat nagyon csúnyán elb@sztad, a legtöbb embernek a hátán feláll a szőr, ha meglátja a nevedet a hozzászólás mellett. Többen próbáltak megsérteni, hogy húzz innen a rákba, de annyi eszed nincsen, hogy ezt észre vedd. Amennyiben nem szeretnél továbbra is közutálatnak örvendeni, javaslom, hogy nagyon komolyan változtass a stílusodon, ne irkáld tele a topicot a saját véleményeddel - még ha számítana, akkor is csak 1 vagy az 1000-ből - mert attól, hogy embereket próbálsz meggyőzni arról, hogy neked nincs szükséged arra, amire nekik igen, annak nem sok értelme van. Megértettük, neked nem tetszik, lépjél már tovább. Javaslom, hogy a jövőben a fórumtémát csak akkor használd, ha valóban kérdésed lenne, és azt normál emberi módon fel tudod tenni. Ez nem chat, vagy a személyes blogod.

Most szóltam én - meg előttem páran - de előbb utóbb valaki megelégeli, feldobnak a modiknál, annak meg nem lesz jó vége.

(#30679) Z0C! válasza gyuszmó (#30674) üzenetére


Z0C!
őstag

Én ezt használom :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#30680) frensys válasza bohoc71 (#30677) üzenetére


frensys
tag

Én is ezt irtam,hogy mennyi időnként frissül,NEM AZT hogy mennyi ideig frissül!!!!!TEHÁT ha a juice bekapcsolja a netet 1 percre,akkor semmit nem ér hiszen maga a widgeteknél a frissülési idő minimum 15 perc,fél óra 1 óra...tehát még 14 percig bent kéne hogy kapcsolva hagyja a netet hogy frissülni tudjon az a fránya widget!

Úgy érthetőb hogy 15 percenként fél óránként 1 óránként néznek rá a szerverre a widgetek??Azaz 1 percre felmegy a juice hogy frissüljenek a widgetek mondjuk,semmi rételme,mert még 14 percet várnia kéne arra hogy frissüljön minimum!

jer1cho:

Pedig akkor is igaz amit irok,ugyanis én eleve minimumon használok mindent a telón hogy birja ameddig csak lehet az aksi,azaz 30 százalékos fényerő,meg napi kétszer felmegyek netre pár percre amig frissül a widget azt jónapot!És 2g-re van állitva eleve a netem.A juice csak jobban fogyasztaná az aksit,mert napi 40-szer felmegy 1 percre szinkronizálni meg ilyenek,ismétlem,ez csak azoknak jó,akiknek menne egész nap a net,és a juice meg lekapcsolja azt néha bekapcsolja,DE ez még mindig sokkal több fogyasztás mint ahogy én használom,ennyi

[ Szerkesztve ]

(#30681) frensys


frensys
tag

jer1cho:jó rendben,akkor szót fogadok,és megpróbálok változtatni igérem a stilusomon,megigérem!

(#30682) spiritex válasza gyuszmó (#30674) üzenetére


spiritex
veterán

Nem tudom milyen telód van és hogy más telóknál így van-e, de a Samsungoknál külön app-ra nincs szükség, simán le lehet rakni hívás közben, alatt és végén is a Ki/Bekapcsoló gombbal, csak be kell állítani a Beállításokban.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#30683) r4z válasza frensys (#30680) üzenetére


r4z
nagyúr

A normálisan megírt widgetek azonnal frissülnek, amint netet látnak.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#30684) gyuszmó válasza Z0C! (#30679) üzenetére


gyuszmó
őstag

Köszi próbáltam már de kifejezetten a hívás megszakítást szeretném megtalálni

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#30685) Z0C! válasza frensys (#30680) üzenetére


Z0C!
őstag

már ne haragudj, de neked akkor felesleges okostelefon.
Szolgáltatóknál már vannak olyan NET csomagok amik 100Mb felett lassítva tudsz használni nem kapsz horribilis számlát.
Ha már okostelefonod van, használd a funkcióit, ellenben add el vegyél Nokia 1800-t.
Az Android biteken él és ZABÁL.
Más 100Mb csomagját is ALIG használja fel, pedig neki is van Fancy Widget meg ilyen olyan widget. Ha annyira zavar a 15perces frissítés akkor írd át az APK-ban az időt. Járj utánna.
Az okostelefon akksija 1 - 1,5napot fogja bírni RENDES használat mellett. Ha azt akarod mint régen, hogy 1 hétig nem kellett tölteni, ismétlem a 3 mondattal ezelőtti telefont. Vegyél Nokia 1800-t. Fogd fel az agyaddal, hogy a mai telefonok, kib*tt jók, csak az akksijuk gyenge.
Ha van egy 50-60.000s telefonod, ne sajnáld tőle az 1000ft-os internetet...vagy gyűjtést szervezzünk neked? :)

@ gyuszmó

Sry. Még keresgélek akkor neked :)

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#30686) gyuszmó válasza spiritex (#30682) üzenetére


gyuszmó
őstag

Defym van és nincs hardveres hívás lerakó gomb,az előző romon olyan opció,hogy a ki/be kapcs. gomb szakítja meg a hívást

köszi :R

Én egy 500mb csomagra váltottam, enélkül nincs értelme számomra a droidnak,nem tudnám kihasználni.

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#30687) baalco


baalco
tag

Sziasztok,

még adós vagyok ezzel :)

GO Launcher EX (+locker)
ASTRO
Quickpic

És egy kérdés:
asztalon és fiókban 5x5 az ikonok sűrűsége, viszont a mappákon belül 4x3..
Mappán belül nem tudok sűrűséget beállítani? (GO)

Köszi

(#30688) frensys válasza Z0C! (#30685) üzenetére


frensys
tag

Tudod,nem maga arról van szó hogy zabálja a netet igy számlám lenne,mert van 100-as net csomagom,hanem az aksi miatt nem netezek még 2g-n is csak napi kétszer azt is csak a widgetek miatt.De értelek,és köszönöm szépen és elnézést hogy ennyi galibát okoztam mindenkinek! :(

[ Szerkesztve ]

(#30689) Drenadar válasza frensys (#30675) üzenetére


Drenadar
veterán

te ezt tényleg komolyan gondolod? egy 500ftos netre is sajnálod a pénzt, hogy legyen "korlátlan" interneted?

ANDROIDOS okostelefonnal napi kétszer van csak neted? ez akkora butság, mint hogy házasságig nincs sex felfogás utána is csak háromhavonta egyszer :D

ez így komolytalan...
semmi értelme manapság ilyen jellegű telefont tartani, ha nincs neted rajta... (igen az ingyen wifi nem minősül annak, főleg hogy rettentő veszélyes a nyílt wifi)

(#30688) frensys : OMG! könyörgöm nézzed meg a frissítési beállításokat és szabd testre. tudod mit jelent? hogy beállítod ki mikor hogyan frissíthet. ha stabil a 3G akkor nem fogyaszt többet! (főleg, hogy nem mindegy hogy van egy Xvoltos feszültség 15 percig, vagy van egy Yvoltos feszültség 2 percig...)

[ Szerkesztve ]

(#30690) Z0C! válasza frensys (#30688) üzenetére


Z0C!
őstag

nem okozol galibát, csak juttasd el a tudatodig, hogy saját magad szopatod.
2G-n internetezel. Tehát 10ével ezelőtti WAP sebességgel, holott lehetne azért jóval gyorsabban. Az hogy az akksid merül, hát vegyél pótakksit. Más ötletem nincs. :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#30691) Z0C! válasza Drenadar (#30689) üzenetére


Z0C!
őstag

"ANDROIDOS okostelefonnal napi kétszer van csak neted? ez akkora butság, mint hogy házasságig nincs sex felfogás utána is csak háromhavonta egyszer"

(sajna a Jehova vallás pont ez...amíg ház, illetve lagzi nincs addig szex sem.)
Elég tré lehet úgy 50-60.000s telefonnal lenni, hogy csak telefon meg sms, se net se játék mert internet kell)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#30692) frensys válasza Z0C! (#30691) üzenetére


frensys
tag

Jó akkor úgy fogalmaznék,hogy csak amikor kell akkor van netem,3g-t kilöttem mert mindenki irta sokat fogyaszt aksiból..elég a 2g is nekem és csak ha fontos,akkor bekapcsolom a netet akár wifi akár 2g fent a lehúzó menüből és netezek kicsit vagy szinkronizálásra bekapcsolom napi kétszer,és gondoltam/gondlom a juice meg napi 40-szer felmegy 1 percekre ami több fogyasztás és nincs erre szükség,mert én csak akkor kapcsoltam be,amikor kellett és fontos volt.De értek mindenkit és ok,csendbe maradok. :U

(#30693) Z0C! válasza frensys (#30692) üzenetére


Z0C!
őstag

akkor ne használd az a juice-t. használj mást...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#30694) atillaahun válasza gyuszmó (#30684) üzenetére


atillaahun
veterán

Buttonremapper-rel lehet. Marketen nincs XDA-ról tölthető.
Egyébként a legtöbb telefon beállításaiban a hozzáférés vagy hasonló menüpont alatt van power gombra hívásletevési beállítás.

(#30695) janes74


janes74
senior tag

Eltakaríthatná már valaki ezt a .......... :W

(#30696) Edi77 válasza janes74 (#30695) üzenetére


Edi77
őstag

Bocsánat...én vagyok a hunyó, mert én írtam a Juice Defendert... :O

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#30697) basaja válasza Edi77 (#30696) üzenetére


basaja
senior tag

meg én...

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#30698) stevve válasza janes74 (#30695) üzenetére


stevve
nagyúr

Jól van, akkor mindenki nyugodjon meg. Legfeljebb nem válaszoltok minden hsz-re.

frensys, te pedig tényleg visszavehetnél egy kicsit. Tartsd magad a topik címéhez, ne offolj és ne hergeld a többieket sem, kérlek.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#30699) frensys válasza stevve (#30698) üzenetére


frensys
tag

Irtam hogy rendben és megigértem. :U

(#30700) Edi77 válasza basaja (#30697) üzenetére


Edi77
őstag

Ugyan, Te csak megmondtad, amit kell... sajnos ez lett most a vesszőparipa..

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.