Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30551) pethYeti válasza hackeeeee (#30549) üzenetére


pethYeti
addikt

Utóbbi reklám mentes, semmi más egyéb.

(#30552) Tyer válasza TRob1 (#30547) üzenetére


Tyer
őstag

Sorry, ezekszerint én vagyok a nem értek hozzá ember, mit jelent az, hgoy nincs Warez, félreértelmeztem volna?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30553) gabe96


gabe96
aktív tag

sziasztok!
tudtok nekem egy olyan programot ajánlani, amivel tudom wifi adapterként használni a telefonomat?
egy régi laptophoz kéne, amin nincs hálózati csatlakozó, viszont van XP, és USB
nagyon hálás lennék

(#30554) R19 válasza Tyer (#30516) üzenetére


R19
senior tag

A TB-nak csak a Pro változatával tudsz fagyasztani, ami szerintem kifejezetten hasznos funkció.

(#30555) hackeeeee válasza pethYeti (#30551) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:R

(#30554) R19: Hasznos, de tud kellemetlenséget is okozni. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#30556) Fehércápa


Fehércápa
aktív tag

Milyen alkalmazással tudom megnézni,hogy mely app-ok zabálják nagyon a belső memóriát?

(#30557) TRob1 válasza Tyer (#30552) üzenetére


TRob1
veterán

Hááát, kb. annyit, hogy Tilos a Warez minden formája. Linkelés, segítség, kérés,... stb.

"minden olyan hozzászólást, amely kimeríti a "Wareztevékenység" fogalmát, vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan
használatát elősegíti (információ megadásával, linkelésével, bárhogyan);
használatára buzdít;
illetve segítséget kér ezek beszerzésében, használatában.
így különösen tiltott témák például: szoftver regisztrációjához, működ(tet)éséhez szükséges kód vagy azt kijátszó szoftver, egyéb eljárás; készülék (műholdvevő, telefon, stb.) szoftverének jog- vagy licencellenes megváltoztatása, kijátszása, ehhez szükséges eszközök adás-vétele, telefon vagy egyéb eszköz szoftverének megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez, fájlcserélő oldalak meghívóinak adás-vétele, bundle játék/szoftver értékesítése az azt tartalmazó újság nélkül;
" - PH alapelvek

¤ R'n'R ¤

(#30558) atillaahun válasza Ferenc1989 (#30544) üzenetére


atillaahun
veterán

Maga a Dropbox az megfelelő beállításokkal.

(#30556) Fehércápa
Ha a ROM-ra gondolsz azt az alap alkalmazáskezelő is kiírja.
Ha a RAM-ra, azt is, de arról keményen hazudik, ahhoz a TaskXP-T javaslom. Alapvetően szvsz legjobb task switcher, és eddig ez jelzi a legkorrektebbül a memóriát.

Mingyárt kitűnik, hogy az 512 MB memóriával árusított telefonok nagyrészében valójában 150-250 MB használható csak felhasználói szinten.

[ Szerkesztve ]

(#30559) hackeeeee válasza Fehércápa (#30556) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Menü->Alkalmazások->Futó

Például.

Véleményem szubjektív...

(#30560) Fehércápa válasza hackeeeee (#30559) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Aham... Elég sok, általam az életben nem használt, gyári alkalmazás fut... Érdemes ezeket valamivel leszedni,ha belassulgat a telefonom?

(#30561) R19 válasza hackeeeee (#30555) üzenetére


R19
senior tag

Maximálisan igazad van, ezt én is tapasztaltam - de éppen az a jó a fagyasztásban, hogy onnét könnyűszerrel van visszatérés.

(#30562) R19 válasza Fehércápa (#30560) üzenetére


R19
senior tag

Én a TB Pro változatával több mint 20 gyári alkalmazást lefagyasztottam, a telefon sebessége érezhetően jobb lett.

(#30563) hackeeeee válasza R19 (#30561) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Így van. :)

Véleményem szubjektív...

(#30564) TazLeacher válasza R19 (#30562) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én a fölösleges dolgokat kiirtom végleg.

(#30565) Tyer válasza TRob1 (#30557) üzenetére


Tyer
őstag

Értettem!
Akkor nem mondtam semmit.

Jegelés
Nekem Link2 SD-m van, azzal lehet?

Akkor se találom a twittert:P

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30566) Fehércápa válasza hackeeeee (#30563) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Te is ajánlid a Tb Prot? Task killerről elég rosszakat olvastam, a jegelés jó megoldás?

(#30567) hackeeeee válasza Fehércápa (#30566) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak jegelni szeretnél? Elvileg azt lehet Link2SD-vel is (asszem). Az pedig ingyenes. :)

Véleményem szubjektív...

(#30568) Fehércápa válasza hackeeeee (#30567) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

A helyzet az, hogy nagyon belassulgat a Se Ray-em. Azt a tanácsot kaptam ray topicban,hogy nézzek utána mi zabálja a belső memóriát. Na,itt tartok :) Nemigazán értek a dologhoz, ha aszondjátok töröljek futó gyári alkalmazásokat akkor törlök, ha elég a jegelés akkor jegelek :)

[ Szerkesztve ]

(#30569) flash- válasza TRob1 (#30487) üzenetére


flash-
veterán

Nemtudom milyen telefonod van de nekem Samsung galaxy acenál ezek a trükkök beváltak es jobban birja az akksi.

tarantulla33:
Auto szinkron off net off és probléma megoldva. Akkor
kapcsolod be amikor kell, de létezik olyan program ami
időzítve kapcsolgatja.
ezzel az a baj hogy ezek a programok amik net igényesek hiába nincs net attól még folyanmatosan futnak.

A jegelésről meg annyit hogy mivan ha a titanium backup téved es igazabol nem képes 100%osan jegelni..
ezert celszeru a vegleges torles

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#30570) Tarantula33


Tarantula33
tag

absolute system programmal is lehet törölni.

Huawei P30 pro

(#30571) hackeeeee válasza Fehércápa (#30568) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát a jegelés arra jó, h pl. jegeled, és ha nem okoz hibát, pl. FC-t, akkor egy idő után akár törölni is lehet. :)

Mondjuk ugye a törléshez root kell.. Tehát ha nem akarod root-olni, akkor elég lehet a jegelés.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#30572) TRob1 válasza hackeeeee (#30571) üzenetére


TRob1
veterán

Jegeléshez nem kell root? Főleg System appok jegeléséhez? Ez nekem új. "Jó tudni". :U
Főleg hogy ezt írja a Link2sd is:
"What you need:
- root permission.
- a second partition on your SD card.
"

(#30569) flash- :
Csak egy kis ZTE Penge, semmi extra (de az is igaz, hogy 1 fillért se fizetnék rá más telefonért :DDD)

TBPro meg sosem téved... :P

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30573) Fehércápa válasza hackeeeee (#30571) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Danke! :)

(#30574) atillaahun válasza flash- (#30569) üzenetére


atillaahun
veterán

Érdemes lenne azért tisztáznod, hogy mit értesz futás alatt, mert attól, hogy valami be van töltve a RAM-ba még nem jelenti azt hogy használja a processzort, vagy erőforrásokat.
Watchdogot én is próbáltam, de amennyire emlékszem nem tud historyt, csak valós idejű kijelzést, az alapján meg valami kevés következtetést lehet csak levonni.
Két, részben használható App/fogyasztás monitorozó programról tudok, az egyik a SystemPanel fizetős változata, a másik a MIUI beépített batterystat-ja.
Ezek mutatják napi/heti lebontásban az egyes programok mikor és hány % processzorhasználattal tartották ébren a telót, az Android alapvető hibái miatt ezez pontossága is megkérdőjelezhető.

[ Szerkesztve ]

(#30575) fatal` válasza TRob1 (#30572) üzenetére


fatal`
titán

Dehogynem, ahhoz is root kell. :)

Én Root uninstallert prot használok jegeléshez, backuphoz, eltávolításhoz, mert olcsóbb, mint a tb :)

[ Szerkesztve ]

(#30576) hackeeeee válasza TRob1 (#30572) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem foglalkoztam ilyesmivel, szal.. :D Eddigi tapasztalatok alapján több gond van a jegeléssel, mint az eltávolításokkal...De amúgy igen, eleve kell a link2sd-hez és a TB-hez is root, szal, nemszótam. :D Sry. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#30577) TRob1 válasza fatal` (#30575) üzenetére


TRob1
veterán

Tudom én. ;)

(#30576) hackeeeee :
Mik a problémák? Mert nem hallottam róluk (és személy szerint soha nem is találkoztam velük). De most komolyan kérdem.

(#30578) Tarantula33:
Nekem meg viszont TBPro az első számú kedvenc appom, megosztva a helyet a GoLauncherEx-szel. :K

Tényleg, írjatok már nekem egy 3-as (ne hosszabb) Kedvenc App Top listát. Kiváncsi vagyok. Az enyém (már hosszú hónapok óta fixxen):
1) TitaniumBackupPro és GoLauncherEx (megosztott első hely, nem tudok dönteni :DDD)
2) Root Explorer
3) Note Everything Pro

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30578) Tarantula33 válasza flash- (#30569) üzenetére


Tarantula33
tag

nem használok titaniumot már nagyon rég óta az absolute systemet használom és nem jegelek hanem törlök. Egyébként a Miui romban amit használok alapból benne van és hibátlan. Én úgy vagyok vele ha nem használom akkor ne legyen fent.

Huawei P30 pro

(#30579) petipetya válasza TRob1 (#30572) üzenetére


petipetya
nagyúr

Érdekes lenne. :) Direkt megnéztem, el sem indulnak a funkciók a root hiánya miatt.

"nincs rá lezsóidő"

(#30580) hackeeeee válasza TRob1 (#30577) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pl. S7 slim-nél fagyasztással folyamatos fagyások, újraindulások voltak.. Ugyan annak az appnak az eltávolítása után viszont nem voltak..

Annó a GT540-nél próbáltam ki, ott is hasonló volt a tapasztalat, azóta nem próbálkoztam vele.. Ha tudom, hogy olyan, ami nem kell, inkább uninstall.. :)

De mint mondottam, ezek eddigi saját tapasztalatok.

Véleményem szubjektív...

(#30581) atillaahun


atillaahun
veterán

Fagyasztással nincs tapasztalatom, de az eltávolítást sem úgy kell érteni, hogy törlöd a francba, hanem áthelyezed egy backup mappába, aztán ha valami nem megy akkor visszarakod.

(#30582) TRob1 válasza hackeeeee (#30580) üzenetére


TRob1
veterán

:R

Nézd vissza előbbi szerkesztett hsz-em, és egy kis listát pls. :D

ui: Meg Mindenki más is. :R

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30583) hackeeeee válasza TRob1 (#30582) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:R

Véleményem szubjektív...

(#30584) Tyer válasza TRob1 (#30577) üzenetére


Tyer
őstag

Link2SD mert különben nem lehetne ennyi cucc!

Go Launcher EX
Money Lover
Smart office

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30585) TRob1 válasza Tyer (#30584) üzenetére


TRob1
veterán

Köszi.

Nekem nincs Link2SD mégis 71 appom van telepítve perpill. :DDD

(#30583) hackeeeee:
És a lista? :F Közben megjött. :D Köszi.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30586) hackeeeee válasza hackeeeee (#30583) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Közben lejárt a szerk.

Airdroid
SMS Backup&Restore/Call log backup
Elixir2

Launcherből LauncherPro vagy ADWLauncher. :)

Jelenleg.. De ezek változnak. :D

Nincsmit. ;] :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#30587) vétó válasza TRob1 (#30582) üzenetére


vétó
aktív tag

Go Launcher Ex
SwiFTP
Evernote

már több mint egy éves a telefonom, és vele ezek az alkalmazások is :)

persze vannak másféle kedvencek is, de ezek amik olyannyira beváltak, hogy egy készülékcsere esetén (feltéve hogy android) ezek újra felkerülnének az első 10 percben.

Mindhárom fenti alkalmazást még azelőtt választottam (tesztek, ajánlások alapján), hogy egyáltalán meg lett volna a telefon (ami számomra az első androidos készülék), és nem csalódtam egyikben sem.

Jajj, és majd elfelejtettem: Documents To Go, az első olyan alkalmazás, amit vettem, és azóta is hibátlanul használom.

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#30588) Fehércápa válasza TRob1 (#30577) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Melyik app-al rootoltad a telod? Akkor leírom én is a 3 legfontosabb alkalmazást! 1: Where is my water (imádom) 2: Angry Birds 3: Cute the rope

(#30589) TRob1 válasza Fehércápa (#30588) üzenetére


TRob1
veterán

Ajánlanék a telefon helyett egy "pléjsztésönt vagy gyerekszobát" ;] (De azért köszi a listát, még ha komolytalan is. :P )
Nem rootoltam mostanában, mert mindig olyan Rom van fenn, ami eleve rootolt (de anno z4root-ot használtam)

(#30587) vétó :
:R

(#30586) hackeeeee :
Top3!!! ;) A Launcherek már nem férnek bele, azokat nem tartod kedvencnek. A Go meg bizony kedvenc, mert nem csak Launcher, hanem több más appot is kivált. :P

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30590) RootRulez válasza Fehércápa (#30588) üzenetére


RootRulez
félisten

A krokodilos nekem is nagyon tetszik, jöhetne hozzá frissítés újabb szintekkel. :))

TRob1
Nekem 100akárhány progim van, bár ennek fele azért, hogy lássam, ha frissült egy általam korábban honosított és tudjam a friss verziót honosítani. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#30591) tboldi válasza RootRulez (#30590) üzenetére


tboldi
nagyúr

(#30592) petipetya válasza TRob1 (#30577) üzenetére


petipetya
nagyúr

1. BKV
2. Docs to Go
3. Greader

81db alkalmazás van feltelepítve.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#30593) TRob1 válasza RootRulez (#30590) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem is van 71 app telepítve, de elég könnyen nyomtam a 3as listát, mivel azok abszolút (egyelőre örök :D) kedvencek, mindig azokkal kezdek Romolás után, ezek nálam alapok, a legfontosabbak. A többi úgymond "töltelék", persze túlzással.
Direkt ezért nem is azt kértem hogy ki milyen appot használ, mert ugye azokról már voltak ömlesztett listák, hanem arra vok kiváncsi, hogy ténylegesen ki mit szeret a legjobban (de csak 3ra). Én is tudnék tutira 10es, meg 50es listát is "felállítani"... :DDD

szerk: Jah, krokodilos. Megvettem óccsóér, de meguntam kb. 12-13 pálya után. :B

(#30592) petipetya:
:R

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30594) RootRulez válasza tboldi (#30591) üzenetére


RootRulez
félisten

Nahát, nekem nem csipog. :N

═════════════════════════════════════════

(#30595) hackeeeee válasza TRob1 (#30589) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Okés, akkor a launcherek kimaradnak a szórásból.. Jelenleg most ezek a kedvencek.. :)

Mondjuk az SMS backup és a Call log backup is 2 app, csak ugye 1 "gyártótól"... Szal akkor viszont az sms backup.. :K Csak, hogy akkor tiszta legyen a lista. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#30596) thesound válasza RootRulez (#30594) üzenetére


thesound
őstag

A kommentekből azt olvasom a marketen, hogy megint fizetni kell érte, hiába vetted meg
Disney...

a háromas listára:
TBP
Gesture Search
Timeriffic

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#30597) TRob1 válasza hackeeeee (#30595) üzenetére


TRob1
veterán

Ok. :)
Gyári sms appot használsz egyébként? (Csak a backup miatt kérdezem, mert szoktam látni többször a nevét... én pl. GoSMSPro-t használok amiben van kifejezetten backup/restore rész is, ezért nincs szükségem ilyesmi külön appra)

(#30596) thesound :
Köszi. :R

Látom más is szereti a TBP-t, nem csak én :D Timerifficet is szeretem/használom, csak sajna nem fér bele a listámba (még talán a 10esbe se :B )
Ezt a Gesture-t viszont nem ismerem... bármelyik home képernyőn elkezdek vmit írni és dobja a listát (fut mindig a háttérbe)?

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30598) hackeeeee válasza TRob1 (#30597) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen, gyárit.. :K

Ebből a szemszögből jó Nekem.. Ezzel viszont egyszerű backup-olni, és visszaállítani. :) Annó a GT540-en volt valami külsö sms alkalmazás, egyáltalán nem tetszett..

Véleményem szubjektív...

(#30599) thesound válasza TRob1 (#30597) üzenetére


thesound
őstag

Nem, el kell indítani (és ott kell rajzolgatni) és azt keresi amit beindexeltettél vele (névjegy, appok, zenék, bookmarks, settings).
Azt hogy mindig fut-e nem tudom, soha nem néztem, viszont névjegyet csak ezzel keresek. Bazi gyors nekem :)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#30600) F-ECT$ válasza tboldi (#30591) üzenetére


F-ECT$
titán

Továbbra is csak ajánlani tudom, a frissítés 1 dolcsi, jöttek új pályák, és a régi pályákra új challange-ek.

Ahogy látom elég sokan kiakadtak, hogy ismét fizetni kell, de én az eredetit 23 Ft-ért vettem :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.