Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20001) iollari válasza TRob1 (#19879) üzenetére


iollari
csendes tag

Szia!
Pont ezt a kettőt próbáltam ki én is, a tanácsod nyomán, és mindkettő tökéletesen működik! Köszi!
(Előtte a RunTastic-kal próbálkoztam, de az "eldobálta" a jelet, emiatt hittem azt, hogy ha nincs mobilnetem, akkor a sima GPS csak akkor megy, ha konkrétan szabad ég alatt tartom a telót. Azóta kiokosodtam. A RunTastic-ról írták többen, hogy a legutóbbi frissítés óta folyton eldobálja a jelet, a rálátásról meg annyit, hogy amíg először megtalálja a műholdakat, addig tényleg kell, de aztán nyugodtan zsebre tehetem. És persze mindehhez nem kell adatforgalmazás, nálam az eleve SIM-kártya szinten tiltva van.)

Még egyszer kösz a tippet, a Sports Tracker teljesen jó!

(#20002) spiritex válasza F-ECT$ (#19983) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi, az jó lenne, ha valami kiírná, hogy mi is meríti folyamatosan, mert ez nem derül ki az Android Assistant Battery Use részéből, csak, hogy %-osan mi mennyit használt. Akkor sem mentem semmire ezekkel az értékekkel, amikor folyamatosan merült.
Tudnál ajánlani egy olyan app-ot, ami ingyenes, és azt tudja, amit a BetterBatteryStats?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#20003) dokee78 válasza iollari (#20001) üzenetére


dokee78
félisten

Ha 5 percen belül új hozzászólást írnál használd a szerkesztés gombot.

(#20004) aminat


aminat
tag

Tud valaki olyan programot amellyel a névjegyekhez tartozó telefonszámokat lehetne nagyítani? Olyat már találtam amiben a névjegyek betűméretét lehetett állítani még a hívás időpontjának méretét is de olyat még nem találtam ami a hozzá tartozó hívószám méretét engedte volna nagyítani.

(#20005) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Nektek szokott beakadni a No led? Úgyértem sms-t kapok, ki is jelzi de semmilyen gombbal nem jön fel a kioldó képernyő

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#20006) aggleány válasza cintula187 (#20005) üzenetére


aggleány
addikt

Nekem még nem volt ilyen, de próbáld meg, hogy törlöd, és újra felteszed, az általában meg szokta oldani az akadásokat. :K

(#20007) petipetya válasza vétó (#19998) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én jobbkezes vagyok, de szerintem a telefonomon a fizikai gonbok a balkezeseknek kedveznek - Desire S. A hangerő bal oldalt van, nekem ez jobb oldalra kellene. De együttélek vele.

"nincs rá lezsóidő"

(#20008) RootRulez válasza vétó (#19998) üzenetére


RootRulez
félisten

Én balkezes vagyok és gond nélkül használom a telefonom... :D

Én nem a jobb hüvelyk ujjammal tekerem a hangerőt (ami nekem jobb oldalon van), hanem bal mutató/középsővel. :D

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#20009) Jabby válasza F-ECT$ (#19983) üzenetére


Jabby
őstag

Kár, hogy fizetős, nem ingyenes app :(

(#20010) zsoca67 válasza aggleány (#19977) üzenetére


zsoca67
tag

Gratulálok a cikkhez! Magamfajta androidos mazsolának, nagyon hasznos.Természetesen én is könyvjelzőztem :R

(#20011) Breki


Breki
veterán

Mai ajánlat :DD

BobClockD3 Clock Widget Alternate XDA Version (exclusive) BobClockD3Configure.apk [link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#20012) chab7 válasza petipetya (#19986) üzenetére


chab7
addikt

Nem ezt mondom én is :))
De attól még hozzátehetem, hogy még ettől is lehet jobb. (És lesz is a folytatással.)

(#19995) aggleány: Ami javaslatokat, észrevételeket írok azt nem bántónak szánom, hanem építőnek :B de szerintem nem kell mondanom, mert úgyis tudod. Megfogadni meg sosem kell, csak ha érdemes. De ezt is tudod te úgyis, úgyhogy nem szaporítom a szót. Folytasd csak tovább a jó munkát :C

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20013) aggleány válasza zsoca67 (#20010) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm. :R Én is mazsolaként kezdtem ebben a témában, úgyhogy kitartás, egyre könnyebben fog menni minden. :K

chab7

Nem vettem bántásnak, mivel nem úgy írtad. Az általad javasoltak már benne is vannak a cikkben. :D Folytatom, folytatom. :K

(#20014) Mercutio_ válasza aggleány (#19977) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jó lett :C

A népnap alkalmazás mellé esetleg nézd meg a népnapp nevűt is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20015) RootRulez válasza aggleány (#19977) üzenetére


RootRulez
félisten

Hallod cicus?! :B

Nem lehet oldalt törni? :DDD

═════════════════════════════════════════

(#20016) chab7 válasza aggleány (#20013) üzenetére


chab7
addikt

Woooow :B
Akkor ajánlok legközelebb is ;)

(#20015) RootRulez: Jajj, nehogy törje, nem szeretem a lapozgatós oldalakat. Jobb szeretek görgetni ;) akár telefonon is. Könnyebb mint odabökni valami pici gombra.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20017) dokee78 válasza RootRulez (#20015) üzenetére


dokee78
félisten

A cicusért lehet kapni fogsz. :P

Jó lett a cikk,de nem találtam benne a kamera appokat?

[ Szerkesztve ]

(#20018) RootRulez válasza chab7 (#20016) üzenetére


RootRulez
félisten

Telefonon lehet tényleg jobb lehet, de PC-n jobban szeretem szétszedve. akár témánként...

═════════════════════════════════════════

(#20019) chab7 válasza RootRulez (#20018) üzenetére


chab7
addikt

Nekem ott is jobb az egy helyen :N
ctrl+f kereső is jobban használható úgy ;)
De ez tényleg egyéni kinek hogy.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20020) aggleány válasza Mercutio_ (#20014) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm. :R Már bele is tettem a Névnapp-ot is. :K

RootRulez

Hallom, pingvin! :DDD Nem lehet, ez a szerencsétlen WordPress nem töri nekem. :O

dokee78

Csodálkoztam volna, ha találsz benne kamera appokat is, mert azt nem írtam bele, majd a szórakozós részbe jönnek. :D

(#20021) dokee78 válasza aggleány (#20020) üzenetére


dokee78
félisten

Aham,akkor lesz külön cikk.
Azt hittem ebben lesznek benne.
Akkor lehet javaslatokat is küldeni? pl amiket én használok.

(#20022) aggleány válasza dokee78 (#20021) üzenetére


aggleány
addikt

Hogyne. Ha nem gond, inkább priviben, hogy ne offoljuk szét a topikot.

(#20023) chab7 válasza aggleány (#20022) üzenetére


chab7
addikt

App topicban app javaslat az off? :B
De persze mehet priviben is.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20024) aggleány válasza chab7 (#20023) üzenetére


aggleány
addikt

Jóvanna, közben már rájöttem, hogy hülyeséget írtam. :B

Szóval jöhetnek ide is a javaslatok a cikkhez, mert szívesen javítom.

(#20025) noxon


noxon
őstag

Hello!

Tudtok valami progit ami a nem használt mappákat megtalálja amit uninstalált app-ok hagynak?

We live in a simulated world...

(#20026) iollari


iollari
csendes tag

Sziasztok!

Tudtok valami olyan programot, amivel a tárcsázó és a beszélgetés hangszínén lehet módosítani valamit? Hátha ezzel meg tudnám szüntetni a recsegést, ami kihangosított zenehallgatás során nem jelentkezik, de ha felhívok valakit, akkor már a kicsengés hangja is baromira torz, hát még a beszélgetés maga...Lehet hogy a tárcsázó hangjából kellene levenni a mélyet / magasat...stb.

Van valakinek ötlete?

thx,
iollari

(#20027) Necc válasza aggleány (#20024) üzenetére


Necc
addikt

Na míg a marketra való fizetéssel hadakozok (most épp azt próbálom a fejébe verni hogy EU állampolgár vagyok, ne kérjen már tőlem amerikai államot valós ZIP kóddal) írok egy kis negatívumot is, csak úgy, kukacoskodásból, nehogy a sok jóból is megártson a sok ;] :P

Az az egyetlen problémám van vele, hogy az egész rettenetesen hosszú.
Szívesen olvasok hasznos és "kötelező" alkalmazásokról és azok rövid leírásáról, főleg az olyanokat amik a kezdőknek szólnak, de hosszúra sikerült és túl sok információt tartalmaz és amire azt egy totál kezdő (aki mondjuk életében most vett "okostelefont" vagy csak most kezdi érdekelni mit is tart a kezében és másképp kezd tekinteni a telefonjára mint egy holmit amit divatból vett telefonálásra) megemészti, szerencsétlennek megfájdul a gyomra és kedve megy az egésztől, szerintem :DDD

Persze ettől függetlenül jó és hasznos a leírás, csak a célközönségnek (kezdők, ugye?) szerintem túl sok így, egybe, egyszerre.

#20026: te, ugye te nem azon lúzerek egyike vagy, aki az utcán sétálva a pocsék minőségű telefonhangszóróján keresztül bömbölteti a duc-duc vagy akármilyen zenét, és ezzel irritálva vagy idegesítve minden járókelőt?

Amúgy hangerőszabályzó gomb? Csodákra képes a hangerő csökkentése :D nem minden telefon hangszórója szól magas hangerőn elfogadható minőségben.

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#20028) Drachoo válasza iollari (#20026) üzenetére


Drachoo
senior tag

Szerintem túl nagy a hangerő, próbálj meg abból visszavenni és akkor nem fog recsegni.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#20029) aggleány válasza Necc (#20027) üzenetére


aggleány
addikt

Ezek szerint megérkezett az ellentábor is. :C

Az előbb éppen az volt a baja az egyik topiktársnak, hogy nincs benne minden.

A célközönség ennél a cikknél nem feltétlenül csak a kezdők, olyanok is találhatnak benne hasznos dolgot, akiknek már egy ideje droidjuk van, csak nincs kedvük órákig kutatni a Marketen a használható appok után. A kifejezetten kezdőknek szóló írás az a Logoutomban az "Android kezdőknek", és az aláírásomban szereplő oldalon az se-portal-on a "Kezdőknek" című rész.

A kezdőknek mindig szájbarágósan, minél egyszerűbben megfogalmazva írom le a dolgokat, hogy biztosan érthető legyen. :K

(#20030) chab7 válasza Necc (#20027) üzenetére


chab7
addikt

Ha nem bírják emészteni akkor majd nem egyszerre olvassák hanem részletekben ;)
Ennyit amúgy bírnia kell egy kezdő user-nek is. Ha nem akkor még nincs felkészülve az androidra ;)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20031) Árpád78


Árpád78
csendes tag

androidon megy a skype?
és tudom hogy nem ide tartozik de simbianra megy talking tom cat?

Egy messzi messzi Galaxy S-ban...

(#20032) chab7 válasza Árpád78 (#20031) üzenetére


chab7
addikt

Az elsőre : igen
Másodikra: passz

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20033) Jessus81


Jessus81
tag

Az Llama nevű progiban be lehet állítani, hogy mondjuk a mobilnetet kapcsolja be 15 percenként, mert azt látom, hogy időintervallumot lehet, hogy 8-16ig, de azt hogy csak 15 percenként, azt nem találom...:S használja valaki?

PSN: Thorpapa

(#20034) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Helló

Gondolom volt már párszor ez a kérdés, de
Mit csináljak, hogy ha a képernyő lezár vagy kikapcsol, akkor a wifi ne utánozza, és ne kapcsoljon ki? Kikapcsoltam a wifi beállításokba, hogy ne aludjon el a wifi soha, de ettől függetlenül, ha lezárom a képernyőt, vagy magától lezár, és pl torrenteznék akkor az megáll... :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20035) chab7 válasza enginev3.0 (#20034) üzenetére


chab7
addikt

Wifi settings, sleep policy alatt ha never van állítva akkor kikapcsolt képernyővel is mennie kellene. Nálam működik.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20036) enginev3.0 válasza chab7 (#20035) üzenetére


enginev3.0
félisten

Elvileg nálam is, de akkor a torrent miért áll meg? próbáltam több klienssel is :(((
van ez a backlight killer, ez jó, de attól hogy sötét a képernyő, még láthatóan világít, és ha egész este úgy menne, nem hiszem hogy jót tenne neki

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20037) chab7 válasza enginev3.0 (#20036) üzenetére


chab7
addikt

Ott akkor a torrent app beállításaiban keress valamit, nem kellene leállnia - főleg ha a wifi nem is bont alvás közben.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20038) enginev3.0 válasza chab7 (#20037) üzenetére


enginev3.0
félisten

Próbáltam több klienssel de mind ugyan az :\ most rakok egy wm6.5-t HD2-re, kíváncsi vagyok rá, mióta megvan Androidozok, ezt is ki akarom próbálni, szóval most egy két napig wm-ezés, aztán majd meglátom :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20039) Witya


Witya
tag

Valaki erre a problémámra nem tud megoldást? :B

Aki nem csal, az nem is próbálkozik!

(#20040) pethYeti


pethYeti
addikt

Egy bugyuta kérdés. Ha a HTC WIldfire S-embe microsd van és ha veszek egy microsdHC kártyát helyette akkor működni fog gond nélkül? Csak gyorsabb az írás-olvasás?

(#20041) aggleány válasza pethYeti (#20040) üzenetére


aggleány
addikt

Igen. Attól függ, milyen kártyát veszel, mert a HTC-k néha kényesek.

(#20042) porse válasza Witya (#20039) üzenetére


porse
senior tag

Wifi-n keresztül net nélkül?:D

Én egy sim kártyát és egy telefonszámot ajánlok, aztán mehet a "walkie-talkie" net nélkül :DDD
De ilyen funkcióra külön program szerintem nincs.. Telefonálni lehet a Viber rel és a Skype pal neten keresztül...

... szerintem.

(#20043) r4z válasza aggleány (#20041) üzenetére


r4z
nagyúr

Kényesek? Ezt hogy érted? :F

porse: Egyáltalán nem kérdezett hülyeséget a kolléga. Egy ilyen (de bármilyen, készülékek közötti) wifis programot én is tudnék értékelni.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#20044) aggleány válasza r4z (#20043) üzenetére


aggleány
addikt

Már többekkel előfordult, hogy az egyik fajta microSD-t elfogadta a telefon, egy másik fajtát nem, ugyanabból a méretből (GB-ra).

(#20045) sssz válasza r4z (#20043) üzenetére


sssz
őstag

íme. bluetooth használ. nem próbáltam, nem tudom milyen: blue talkie

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#20046) chab7 válasza aggleány (#20044) üzenetére


chab7
addikt

Ez sajna a Motorolánál is előfordul (legalábbis a Defy-nál némely rommal).

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20047) pethYeti


pethYeti
addikt

USB-n vagy Wifi-n keresztül a telefon képét el lehet juttatni a számítógépre?

(#20048) janes74 válasza aggleány (#19977) üzenetére


janes74
senior tag

Jó írás :K (Mint mindíg)

(#20049) Csigusz 1 válasza sssz (#20045) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

A BT kb. 10 m-es hatótávjánál nem sok értelme van... :N

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#20050) aggleány válasza janes74 (#20048) üzenetére


aggleány
addikt

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.