Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) kaller1 válasza RoGGRR (#1499) üzenetére


kaller1
veterán

Rányomsz a market progira, a többi már adja magát. Ja, nem árt hozzá netkapcsolat sem, ajánlott a wifi, vagy egy jobbacska mobilnet.

.::> <::.

(#1502) t.rudolf


t.rudolf
csendes tag

:) 2 hónap sz*pás után full eu az igo-m androidon.... :Y

"Kurvák gengszterek bízni szeretnék bennetek" "Aki engem b*szogat kapja be a gyógyszerét :) "

(#1503) tibi666 válasza t.rudolf (#1502) üzenetére


tibi666
senior tag

nekem két óra szopás volt. :DDD

(#1504) No.01 válasza t.rudolf (#1502) üzenetére


No.01
őstag

Miert kellett ehhez 2 honap? :F Kulonben Amigo?

[ Szerkesztve ]

(#1505) ronson


ronson
őstag

Sziasztok

Valaki ismer esetleg magyar Android fejlesztő személyt, csapatot vagy céget?

Ha igen és priviben megadná az elérhetőségét megköszönném.

(#1506) t.rudolf válasza No.01 (#1504) üzenetére


t.rudolf
csendes tag

iGO mert a gyárira nem engedte és külföldi oldalakról sikerült de itt erről többet nem írhatok :)

"Kurvák gengszterek bízni szeretnék bennetek" "Aki engem b*szogat kapja be a gyógyszerét :) "

(#1507) t.rudolf válasza tibi666 (#1503) üzenetére


t.rudolf
csendes tag

profizmus :D

"Kurvák gengszterek bízni szeretnék bennetek" "Aki engem b*szogat kapja be a gyógyszerét :) "

(#1508) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Sziasztok!
HTC Magic készülékem van,és az lenn a problémám hogy a neten lévő videókat nem tuodom megnézni... youtube,videa,képtelense.hu.
Van erre valami megoldás??előre is köszönöm..

(#1509) Stauffenberg válasza Gigabyga (#1508) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezekhez FlashPlayer kell, ha jól tudom a Magic nem képes lejátszani, sőt az Adobe is még csak a nyáron kívánja kiadni a FlashPlayer 10.1-et ami már fel lesz készítve mobiltelefonos, konkrétan Androidos megjelenítésre, de persze ez csak Android 2.2-től felfelé lesz támogatott.

Nekem Galaxy Spica-m van, azon gyárilag van Youtube kliens, én abban meg tudom nézni a videókat. Nézz körül, hogy le tudod-e tölteni ezt a klienst.

(#1510) Istwan válasza Gigabyga (#1508) üzenetére


Istwan
tag

Ha a youtube videokat sem játsza le, akkor ott más gond van. (a Hero 1.5, alap böngészövel lejátsza).
De a többi video oldalt még nem sok gép kezeli.

(#1511) Gigabyga válasza Istwan (#1510) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

lehet rom hiba mert főzött romom van...openclaire 2.1 van rajta rendszer

(#1512) mgoogyi válasza CoolBoy323 (#1484) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Az ignitionnek ill. az összes logmein-es cuccnak mennie kell router mögül is.
Egy ún. gateway-en keresztül megy a kommunikáció, ergó a kliens meg a host is kifelé létesít kapcsolatot a gateway-jel, így se tűzfal se router nem lehet akadály.

(#1513) Bukk900


Bukk900
őstag

Sziasztok!
Tudtok egy olyan alkalmazást, amivel nagy méretű (10-15Mb, 8000×6000 pixel) .jpg képeket (scannelt térképek) lehet megnyitni a telefonon (Spica 1.5).
Olyasmire gondolok, mint symbianon volt a SmartComGPS és a hozzá tartozó konverter.

(#1514) Balinov válasza mgoogyi (#1512) üzenetére


Balinov
félisten

valahogy en is igy sejtettem.

egyebkent tegnap probanap volt LogMeIn beta vs HTC Legend temakorben. Mind 3G-n es wifin siman ment, kezelheto, gyors idaig, sot tegnap voltam olyan helyen, ahol csak EDGE lefedettseg volt, ment ott is, igaz egy picit lassabban, de boven a kezelhetoseg/hasznalhatosag hatarain belul.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1515) Hennet


Hennet
aktív tag

csövi!
Sense kezelőfelületet le lehet tölteni HTC-n kívűl más telókra is? (Milestone-ra konkréten)
Köszi!

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#1516) Skynet258 válasza Hennet (#1515) üzenetére


Skynet258
veterán

Én eddig csak ezzel találkoztam, ami hasonló.

https://geekpulse.hu

(#1517) sippet válasza Hennet (#1515) üzenetére


sippet
senior tag

Milestone-nak van sajat topicja, ott szerintem pontosabb valaszt fognak tudni adni neked.

(#1518) mgoogyi válasza Hennet (#1515) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Igen, le lehet, ha a softkeyboardjára gondolsz.
http://www.allshadow.com/2009/08/12/how-to-get-the-htc-hero-keyboard-android/

Szerintem sok másik helyen is megtalálod ezen a néven: htc_ime.zip
Minden telóra fel lehet rakni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1519) Hennet


Hennet
aktív tag

Köszi szépen a válaszokat! :C

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#1520) szrobi66


szrobi66
aktív tag

Srácok! Engem olyan app érdekelne, mint a hero-s htc people widget, mert a portolt Slide romoknál nincs benne, vagy kinézetre gáz. Megvan a sidecallbar 1.5, de az 2.1-es romoknál nem működik (amikor contactokat akarok berakni, a nevek helyén számok vannak) Marketen semmi hasonlót nem találtam :( Ebben tudnátok segíteni??

(#1521) Matt88


Matt88
csendes tag

Helo!
Legend-re tudok sz.gépen keresztül letölteni programokat, alkalmazásokat?
És ha igen, hogy tudom telepíteni a telefonra?
Előre is köszi

(#1522) Karma válasza Matt88 (#1521) üzenetére


Karma
félisten

Lehet, bár körülményes - APK fájlokat kell találnod, pl. a slideme.org-ról, amiket rámásolsz az SD kártyára, és fájlböngészővel megnyitsz (ehhez be kell kapcsolnod az Unknown Sourcest a Settings - Applications alatt); vagy pedig ADB segítségével is telepítheted.

“All nothings are not equal.”

(#1523) Matt88 válasza Karma (#1522) üzenetére


Matt88
csendes tag

Köszi :)
Megpróbélom

(#1524) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Sziasztok..
Sikeresen megoldódott a Magicemen a Flash lejátszás..mindent meglehet oldani csak akarni kell..felraktam 1 másik romot,és voálá működik..Ha érdekel valakit a készülékre való új ROM feltétele írjon nyugodtan van pár Gb ROM...

(#1525) delbarta


delbarta
senior tag

Múltkor valaki érdeklődött, hogyan tudja letölteni a gépére a marketen található cuccokat. Egy lehetséges megoldást most fedeztem fel, nem tudom mennyire új az infó. Ha felrakom a mybackup progit, akkor az összes feltelepített alkalmazásról lehet biztonsági mentést csinálni. Ezt az SD kártyára teszi a \rerware\MyBackup\AllAppsBackups\ mappába. Ez egy normál .zip fájl, benne az összes .apk fájl.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#1526) Zoltán77


Zoltán77
csendes tag

Sziasztok!

Én a MortPlayer Music (beta) nevű lejátszót szeretném letölteni PC-re, ha valaki tud egy linket adni, hálásan köszönöm (marketen fenn van, de az 1. kommentben levő direkt letöltős oldalak egyikén sem találtam meg).

(#1527) Soockit


Soockit
aktív tag

Tudnátok nekem ajánlani valami RSS olvasót, ami szinkronizál a Google Reader-rel. Előre is köszönöm!

(#1528) Goert válasza Soockit (#1527) üzenetére


Goert
csendes tag

NewsRob

(#1529) n0_gAboR válasza Goert (#1528) üzenetére


n0_gAboR
őstag

ez nagyok kiraly alkalmazas, thx :R

(#1530) Goert válasza n0_gAboR (#1529) üzenetére


Goert
csendes tag

nincs mit. már hetek óta használom én is, a legnagyobb megelégedéssel. előtte egy normális rss olvasót sem találtam.

(#1531) shevy


shevy
tag

hali, nekem egy olyan progi kéne, aminek segítségével tudom tárolni a bankkártyaadatok, titkos dolgokat, stb, szinkronizálható a pc-vel, és jelszóvédett, köszi

(#1532) delbarta válasza shevy (#1531) üzenetére


delbarta
senior tag

SplashID Password Manager

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#1533) No.01


No.01
őstag

Milyen task killert ajanlanatok? Eddig Advance Task killert hasznaltam, de ugy tunik nem mukodik v.mi jol ugyani hiaba kapcsolom be az autokill funkciot az appok ugyanugy futnak tovabb...

(#1534) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Tudnátok vmi jó videófelvevőt ajánlani,ami felvesz 800*480ban,de nem 3gp-be ment?
Desire-re kéne:S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1535) Karma válasza Zirowe (#1534) üzenetére


Karma
félisten

Az nem úgy megy még mindig :U
Viszont megérhet egy próbát, ha rootolod, és átírod a build.prop fájlt, hogy más formátumot használjon. Hirtelen nem tudom megmondani, mit kell, de ha kimásolod a fájlt a /system alól, és felrakod valahová, pl. pastebinre.

A kamera beállításaiban nincs releváns valami?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1536) Zirowe válasza Karma (#1535) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szépen lassan,ha kérhetem :D
Már rootolva vagyok,utána mit csináljak?:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1537) Karma válasza Zirowe (#1536) üzenetére


Karma
félisten

Fogj egy terminált, és csináld ezt:

# su
# cp /system/build.prop /sdcard/

Aztán másold le a build.prop fájlt az SD kártyáról, és osszad meg :)
Pl. ide copypasteld be, és linkeld.

“All nothings are not equal.”

(#1538) Zirowe válasza Karma (#1537) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Itt a link.

Tiszta sor volt,csak a pastebin hatott idegenül:D

Kamera beállításaiban annyi van,hogy mp4 vagy h.263 meg a felbontások,de csak 3gp-be ment!

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1539) Karma válasza Zirowe (#1538) üzenetére


Karma
félisten

Navárj. A 3GP csak egy konténer, abban többféle videóstream is lehet. Szóval semmivel se vagy előrébb, ha MP4 konténerben van az MPEG-4 videód, mintha 3GP-ben lenne.

Egyébként rokon a két konténer.

A GSpot Codec Information Appliance megmondja, hogy a felvett videóban ténylegesen mi is van. Lehet vaklárma :)

A build.propot azért kellett átfirkálni a Milestone-on, mert ott le volt véve az MP4 videó FPS-e és felbontása. Ták után meg működött rendesen.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1540) Zirowe válasza Karma (#1539) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Megnéztem,igen mp4 és h.263nak mutatja.

Viszont ettől független kritikán aluli a videó minősége:S
Ezért gondoltam,hogy hátha van vmi jó kis program,ha már külső fényképező app van..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1541) #hpq


#hpq
aktív tag

Fantasztikus kérdésem lenne, valószínűleg én nézek be valamit. Szóval fel frissítették telefonomat 21.-re, ki pipáltam, hogy "Allow install of non-Market applications", memória kártyára felmásolom az apk kiterjesztésű fájlt mégis amikor telepíteni akarom ezt dobja ki "No applications can preform this action". 1.5-nél úgy emlékszem ugyan így csináltam és nem volt probléma. (újraindítás megvolt)

// -

(#1542) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Nem tudom, más járt-e úgy mint én, de itt nem olvastam róla, ezért szólok:

Aki a Locale Beta változatát használja, NE frissítsen, mert a "frissítés" nem más, mint egy programocska, ami kiírja, hogy vége a beta időszaknak, és tessék megvenni a végleges verziót. Azaz nincs ingyenes változat, és nem is lehet már legálisan megszerezni.

Esetleg tud valaki olyan programot ajánlani, amely megadott időszakokban (pl. 8-18 óra között), ki/be tudja kapcsolni a Wifit és az APN-t (mobilos netet)?

(#1543) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

(#1544) kásás


kásás
tag

Sziasztok!

Valaki találkozott már olyan progival, ami a hívóképet teljes képernyőre teszi ki?

(#1545) Balinov


Balinov
félisten

Sracok,

skype beta: megerkezett az skype out egyenlegemre a feltoltes, mondom probakepp felhivom asszonyt skypeon keresztul a telefonrol a mobiljan, de nem engedi a szemet. Se wifin, se 3G-n kapcsolodva. Letezik az, hogy a szolgaltato es/vagy a skype megegyezett, hogy ez az adott orszagban le van tiltva.

Gyanithatoan a skype rendszere lesz egyebkent a ludas, mert Fring-et hasznalva meg megy konnyeden es a hangminoseg is rendben van. Mintha amikor kijott a publikus beta le lett volna par szem orszagra korlatozva, lehet az a baj?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1546) sbazsi válasza kásás (#1544) üzenetére


sbazsi
veterán

engem előbb egy olyan megoldás érdekelne, amivel a hívó képe rendes minősgében jelenik meg. jelenel a névjegyzékben lévő picit nagyítja fel.

továbbá még mindig keresek valami olyasmi progit, amivel lehet szűrni, hogy csak adott telefonszámok csörögjenek ki, másnak foglaltat jelezzen, vagy egyszerűen ne csörögjön ki.
mindezt megspékelve egy rendes hívócsoportokhoz rendelhető csengőhang progival, mert soxor elfelejti, hogy kinek hogy kellene csörögni.

(#1547) No.01 válasza Balinov (#1545) üzenetére


No.01
őstag

Azert van mert beta! En is igy jartam... Mar nagyon johetne a rendes skype kliens androidra! Fring nem jott be a Nimbiz meg belassitotta a legendemet.

Aliitolag mat kojott a rendes skype legalabbis kulfoldi forumokon tobben irtak csak azt nem tudtam megfejteni, h ok honnan szedtek le mert se Marketen se a Skype oldalan nem erheto el.

[ Szerkesztve ]

(#1548) Istwan


Istwan
tag

Nem tom van e már olyan prog mint winmo-n, hogy cellatérkép alapján kapcsolja be a wifit?

(#1549) johnny6.d válasza sbazsi (#1546) üzenetére


johnny6.d
tag

Amiket korábban írtam #1458, azokat próbáltad már?

"I Was Born Intelligent, But Education Ruined Me."

(#1550) sbazsi válasza johnny6.d (#1549) üzenetére


sbazsi
veterán

megnéztem, első körben valami free cuccot keresek. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.