Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) delbarta válasza Pubszon (#2200) üzenetére


delbarta
senior tag

Engedélyezni kell, és csak a legelőször létrehozott gmail fiókkal lehet szinkronizálni.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#2202) petipetya válasza delbarta (#2201) üzenetére


petipetya
nagyúr

Bármelyik gmail fiókban lehet szinkronizálni a leveleket, a névjegyzéket és a naptárat is. Vagyis ha be van állítva 5db gmail fiókod a telefonba és mindegyiken szinkronizálsz mindent, akkor a megfelelő fiókok netes felületén mindegyikben láthatod az adatokat.

Ha úgy értetted a legelső fiókot, hogy a telefon névjegyzékébe és naptárába csak a legelsőnek beállított fiók adatai kerülnek, akkor az a névjegyzékre igaz. A naptárnál már nem vagyok ebben olyan biztos, hiszen biztos van arra módszer, hogy a netes felületeken hozzá lehet adni egy másik fiókunk naptárját a legelső fiókunk naptárjához, ami így láthatóvá válhat a telefonban is - igaz, ezt még nem próbáltam.

A gmail ikonra kattintva a menü gomb / accounts részben pedig ott van a többi fiók is.

"nincs rá lezsóidő"

(#2203) delbarta válasza petipetya (#2202) üzenetére


delbarta
senior tag

Igazad van, a calendar az amit csak a legelőször létrehozott fiókkal lehet szinkronizálni. A többinél már fel sem ajánlja. Emlékeztem, hogy van egy ilyen korlátozás, csak összekevertem őket.;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#2204) Inarus válasza Pubszon (#2200) üzenetére


Inarus
addikt

Ez engem is érdekelne. Fordítva megy a dolog, de a gmail fiókomban a mobilon tárolt dolgoknak se híre se hamva. Márcsak azért is érdekelne, mert gyárilag fent levő sns appal van lehetőség szinkronizálni a telefonkönyv és a facebook contactokat, de csak ha a telefonban tárolom, a gugliban tároltakkal nem.

(#2205) Matt88


Matt88
csendes tag

sziasztok
egy ingyenes nem netet használó gps-t szeretnék a telómra(legend-re)
ha van ilyen, valaki meg tudná nekem írni , ahogy azt is , hogy hogyan kell telepíteni?
előre is köszi

(#2206) Pubszon válasza petipetya (#2202) üzenetére


Pubszon
veterán

Nekem csak 1 gmail fiókom van.
Az be is van állítva, a névjegyzékbe ott vannak a gmail címtárban lévők, a levelet is szinkronizálja, csak a névjegyzék nem kerül fel a gmail accomba. :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2207) Mbazsika válasza Mbazsika (#2144) üzenetére


Mbazsika
tag

meggyogyult...

(#2208) petipetya válasza Pubszon (#2206) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem értem, hogy mi lehet a probléma, mert nálam az első pillanattól kezdve oda-vissza működik a szinkronizáció. :F

"nincs rá lezsóidő"

(#2209) Pubszon válasza petipetya (#2208) üzenetére


Pubszon
veterán

A gond az, hogy csak a telefon névjegyzéket nem tolja fel a gmail accomba is.
Tehát belépek gépen a gmail.com-ra és ott a címtárat megnézve nincs a telefonomba lévő névjegyekből 1 se. :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2210) quasimidi válasza Pubszon (#2206) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Hmmm... ha 1.6-os a Androidod, akkor ne csodálkozz, ismert hibája a cuccnak. 2.1-ben már javítva van (ha jól tudom). Ha nem 1.6-os vagy, akkor passz :(

Bővebb info: [link]

Esetleges megoldás:

I finally fixed the problem . Hopefully this will help others. This solution will transfer all the contacts from the G Phone to Gmail, and re-enable syncing. Some of the steps may be overkill.

1) In you G phone settings, disable auto-syncing of your contacts.
2) On your G Phone, download the app "ExportContacts" (Google, you should have written this app yourselves!!!)
3) Run "ExportContacts". Transfer the csv file it created to your computer. There are a few different ways to do this, but I connected my G Phone to my computer with a USB cble and then "dragged and dropped" the file from my phone to my desktop.
4) Delete all the contacts on your G phone by going to "settings/applications/manage applications/contacts" and selecting "clear data". Clear the data of "Contacts and myFaves storage" too.
5) If desired, back up your GMail contacts.
6) On your computer, in Gmail contacts, delete all of your contacts.
7) In Gmail contacts, import your contacts from the csv file you created with the ExportContacts program.
8) On your G Phone, re-enable contact auto sync.
9) Wait a couple of minutes while your phone updates.
10) Smile because this issue is resolved.
11) There is no step 11

[ Szerkesztve ]

(#2211) Inarus válasza quasimidi (#2210) üzenetére


Inarus
addikt

..sszameg! :W
Ez komoly? :F
Akkor várhatunk a frissítésre...

(#2212) Pubszon válasza quasimidi (#2210) üzenetére


Pubszon
veterán

Akkor a gond az, hogy LG GT540-em van ami ugye 1.6-os, készül a 2.1 de nem tudom mikor lesz kész. :(

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2213) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Tudtok ajánlani valami free autós játékot, amivel a G szenzoros irányítást kipróbálhatom? Tehát ahogy döntöm a telót,úgy kanyarodik vagy valami ilyesmi.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2214) rwbag


rwbag
csendes tag

Hogyan lehet olyan alapból, vásárláskor telefonon (xperia x10 mini pro) lévő programokat törölni, mint pl. Peggle, Creatouch, CA Gold Rush, Roller Coaster? Az uninstall programok (pl. appUninstall) ezeket, úgy tűnik, nem tudják leszedni.

(#2215) Inarus válasza Pubszon (#2212) üzenetére


Inarus
addikt

Hmpf... Ez kissé elszomorító... :(((

(#2216) sbazsi válasza V.Stryker (#2213) üzenetére


sbazsi
veterán

raging thunder lite

(#2217) V.Stryker válasza sbazsi (#2216) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hiába mozgatom a telót, úgy nem jó, csak érintésre vagy gombbal.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2218) sbazsi válasza V.Stryker (#2217) üzenetére


sbazsi
veterán

milyen teló?

(#2219) V.Stryker válasza sbazsi (#2218) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

pulse mini...van benne g sensor

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2220) sagesz93 válasza V.Stryker (#2217) üzenetére


sagesz93
addikt

beállításokban lehet ki van kapcsolva ez az opció

[ Szerkesztve ]

(#2221) V.Stryker válasza sagesz93 (#2220) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát a programban ilyen lehetőséget nem találtam, a telón meg működik, mert ha böngészés közben elforgatom, arra reagál.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2222) sagesz93 válasza V.Stryker (#2221) üzenetére


sagesz93
addikt

kedvedért felraktam, és van ilyen állítási lehetőség :D
az optionsban van, le kell görgetni, a jobb oldali csúszkával.
lehet állítani táccs szkrín és gyro szenzort. Meg az érzékenységet is.

[ Szerkesztve ]

(#2223) Cyberbeni válasza rwbag (#2214) üzenetére


Cyberbeni
addikt

rootolt telóval tudod csak törölni őket root explorerben vagy root managerben. de amúgymeg felesleges, mert a telón belül más partíción vannak az alap programok, mint amiket felraksz rá, szóval nem foglal helyet.

(#2224) sbazsi válasza sagesz93 (#2222) üzenetére


sbazsi
veterán

mondjuk nekem alapból be volt kapcsolva. :K
és egy billentyűt sem láttam... :U

(#2225) rwbag válasza Cyberbeni (#2223) üzenetére


rwbag
csendes tag

Ok, köszönöm.

(#2226) Pubszon


Pubszon
veterán

Hali.
Az időkèpnek nincs kliens programja?
Alternativa is jò lenne.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2227) Cyberbeni válasza Pubszon (#2226) üzenetére


Cyberbeni
addikt

beírod marketbe, hogy weather, és kiad egy csomó időjárásprogit.

(#2228) DLDKox válasza Pubszon (#2212) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Nem biztos, hogy az 1.6 Android miatt van. A google címjegyzékkel csak akkor szinkronizálja a névjegyeket ha telefonon a névjegy típusa google.

(#2229) V.Stryker válasza sagesz93 (#2220) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát nálam nem megy még mindig. Bár valami bibi lehet,mert néhány menü nem jelenik meg rendesen, számok helyett sárga kockák vannak.... :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2230) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Hallottam hogy vannak programok, amivel be lehet állítani, hogy ki telefonálhat nekünk, illetve ki kinek amolyan blacklist féleség. Kipróbáltam párat, de tudnátok egy olyat ajánlani ami még csak ki sem búg? Amiket próbáltam, azok kb fél pillanatig csörögtek, és mintha "kinyomtam" volna.
Köszi

yo

(#2231) Pubszon


Pubszon
veterán

A google reklamokat hogy tudom eltavolitani?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2232) Saccco válasza Pubszon (#2231) üzenetére


Saccco
nagyúr

Úgy, hogy csak fizetős alkalmazásokat használsz. Azokban nincs reklám.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2233) quasimidi válasza kenny123 (#2230) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Szia,

Én az Easy Filter programot használom, az esetek 70%-ban viszonylag jól működik!

[ Szerkesztve ]

(#2234) kenny123 válasza quasimidi (#2233) üzenetére


kenny123
addikt

Megnézem, köszi!

yo

(#2235) edward2


edward2
addikt

Valaki elmesélné nekem miért olvasom úton útfélen hogy market fizetés része nem működik stb.? Csomo cikket blogot kommentet olvastam róla.

Tegnap vettem egy 1$os játékot mondom megnézem hol sír be a rendszer. Nem sír be sehol. Akkor? :F

(#2236) tomiee85


tomiee85
senior tag

Sziasztok!

Egy torrent klienset keresnék androidra (nem remote) ami ingyenes. Tud vki segíteni?

(#2237) Ghostface válasza edward2 (#2235) üzenetére


Ghostface
senior tag

Magyarországon a Marketen nem is látod a fizetős tartalmakat, szóval nem tudom hogy sikerült megvenned.

PSN: Nifty_Ghostface

(#2238) tomiee85 válasza tomiee85 (#2236) üzenetére


tomiee85
senior tag

Meg keresnék egy olyan médialejtátszót ami viszi a mkv-ket gyengébb vason. Rockplayer sajnos szaggat nagyon.
Please aki tud segítsen

(#2239) sbazsi válasza Ghostface (#2237) üzenetére


sbazsi
veterán

ha a gyártó oldalán veszi, tudtommal működik.

(#2240) RexpecT válasza edward2 (#2235) üzenetére


RexpecT
addikt

Nem fizetsz elő vételtelenül VPN-re?

(#2241) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Jó reggelt!

Miért van az,hogy az én Pulse Minimen a fenti állapotsor, ahol az óra van, aksi jelzés, stb. az nem fehér,mint a többi készüléken, hanem ilyen nagyon sötétszürke? Lehet abból valahogy fehéret varázsolni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2242) ithomas


ithomas
őstag

Kérlek segítsetek!

Amióta feltettem a 2.1-et (XXJG2) ,azóta több olyan programra is azt írja a market hogy "there are no matches in android market"

Ilyen például az Android Online radio, a Pandora radio, vagy a Smart keyboard applikáció...mindre ezt írja ki, pedig az 1.5-el még simán le tudtam tölteni.
Próbáltam AppBrainel is, ezen keresztül se tudom elérni egyiket se...

Mi a franc lehet ez???? :(((

Real eyes realize real lies!

(#2243) KeFe


KeFe
tag

Olyan programot keresek ami bejövő hívásnál automatikusan vágólapra helyezi a hívó fél telefonszámát. Mint winmo-ra az xbar3. Ötlet?

(#2244) V.Stryker válasza V.Stryker (#2241) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezzel kapcsolatban még szeretném megkérdezni, hogy a Marcet-ben találtam témákat, amiket letöltöttem és felraktam, de sehol nincsenek. Hogy kell ezeket beállítani?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2245) sagesz93 válasza V.Stryker (#2241) üzenetére


sagesz93
addikt

Frameworkot tudsz rá flashelni, ami mindenféle színt megváltoztat(pl. a magenta kijelölőszín, és egyebek, meg az is amit akarsz)
Ez nem olyan egyszerűen megy, fórumokon vannak ilyen dolgok(legalábbis a pulse-hoz vannak)

[ Szerkesztve ]

(#2246) V.Stryker válasza sagesz93 (#2245) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ohh, ilyeneket nem szeretnék, mert még bőven garis a teló majd két évig...majd úgy egy év múlva. :) Egyenlőre ezt az adw managert kipróbáltam, de a jelenlegi gyárinál egyenlőre nem tetszik jobban. Majd ha jobban meguntam, akkor kikisérletezem. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2247) sagesz93 válasza V.Stryker (#2246) üzenetére


sagesz93
addikt

A garancia nem veszik el, ha visszaállítod a gyári állapotot gariztatás előtt.
Ha meg olyan gond van hogy ezt se tudod megoldani, akkor meg már tökmindegy mi van rajta.

(#2248) V.Stryker válasza sagesz93 (#2247) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Tehát akkor rootolnom kéne a telót? Miért jó az nekem?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2249) Inarus válasza edward2 (#2235) üzenetére


Inarus
addikt

Magyarországon vagy magyar SIM-kártyával?

(#2250) edward2 válasza Inarus (#2249) üzenetére


edward2
addikt

Ok. akkor úgy látom Android Market kicsit másképp működik mint a világ többi fizetős szolgáltatása.

Általában a legtöbb helyen elérsz mindent, de ahogy előveszed a magyar visa kártyát kidob a rendszer. Na itt is erre számítottam, de látom akkor más a helyzet.

Különben olaszo. és olasz sim kártya de magyar Visa. És billing addressnek is magyar van megadva etc. Őszintén ez így totál értelmetlennek tűnik számomra. Sőt most újragondolva méginkább értelmetlen mert akkor lopott visával széjjel marketezhetem magam de aki legálisan venne valamit az meg nem. Röhej.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.