Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) BalanceR válasza Zoly75 (#2449) üzenetére


BalanceR
addikt

Úgyis jó... ;)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#2452) Karma válasza Zoly75 (#2449) üzenetére


Karma
félisten

Természetesen az is jó, még csak nem is kell egy subneten lenniük, a lényeg az, hogy elérjék egymást IP cím alapján.

“All nothings are not equal.”

(#2453) BalanceR válasza Lasy (#2450) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem, a mappákat nem látod, csak a képeket, hangokat, kontaktokat ...
Lementeni csak a képeket tudod, meg backupot készíteni a telefonkönyvről...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#2454) Lasy válasza BalanceR (#2453) üzenetére


Lasy
veterán

Azt nem tudjatok, hogyan lehetne lementeni az eredeti apk. fájlokat?

+36702778032

(#2455) milanmylo


milanmylo
aktív tag

sziasztok! Diamond2 és Hero között vacilálok az android vs windows miatt. Tudtok esetleg véleményt mondani, hogy melyikkel van több macera?

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#2456) BalanceR válasza milanmylo (#2455) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem konkrét válasz a kérdésedre, de volt Windows mobilom, és Most droid van....
A következő is droid lesz, meg azután is meg azután is.... :D

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#2457) dadu7


dadu7
tag

http://www.hwsw.hu/hirek/45041/vonage-mobile-for-facebook-voip-mobil.html

Én ma próbáltam ki a Legendem és egy haver 3gse között, prímán működik, a vétel azért nem oylan mint rendes hívásnál de nagyjából ingyen van, főleg ha wifizel :)

(#2458) sbazsi válasza milanmylo (#2455) üzenetére


sbazsi
veterán

volt win mobile-om. fél év után megváltás volt hogy eladtam.
most android. nem váltanék semmi pénzért.

(#2459) Lasy válasza sbazsi (#2458) üzenetére


Lasy
veterán

en sem. :D
Pedig SE ben is otthon mozgok, de lehet ez meg csak az ujdonsag varazsa.

+36702778032

(#2460) sbazsi válasza Lasy (#2459) üzenetére


sbazsi
veterán

kb 15 évig nokiás voltam (fél év winmo megszakítással)
Ha a nokia nem csinálja azt amit csinált (11 hónapból 4et szervízben volt a telefon, az email-es ügyfélszolgálat meg kifejezetten botrányosan, lekezelő, hülyének néző stílusban levelezett), még talán ma is nokiám lenne...

(#2461) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hali tudnátok nekem ajánlani egy jó és ingyenes lejátszó programot ami lejátszik avi-t és divx-et is. Rockplayer kilőve mert fizetős.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2462) delbarta válasza Cyberpunk (#2461) üzenetére


delbarta
senior tag

Nem fizetős. Induláskor a jobb oldali back gombot nyomd meg.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#2463) Cyberpunk válasza delbarta (#2462) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Aha értem. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2464) havenger


havenger
tag

Hello! Valaki tud olyan widgetet ami egyszerre kezel facebookot és twittert? Nem csak status update-re hanem olvasni is szeretném rajta az eseményeket.

(#2465) llaszlo


llaszlo
veterán

Ha valaki akar egy kis optikai tuningot a telefonjára akkor nézzen át ide. :)

[ Szerkesztve ]

(#2466) llaszlo válasza havenger (#2464) üzenetére


llaszlo
veterán

"Hello! Valaki tud olyan widgetet ami egyszerre kezel facebookot és twittert? Nem csak status update-re hanem olvasni is szeretném rajta az eseményeket."

Executive Assistant

[ Szerkesztve ]

(#2467) havenger válasza llaszlo (#2466) üzenetére


havenger
tag

köszi, meg is nézem mindjárt.

(#2468) llaszlo válasza havenger (#2467) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem tudom, hogy ez jó-e neked, de nekem a Facebookos eseményeket kiírja. Twittert nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#2469) Zoly75


Zoly75
aktív tag

Valaki esetleg tud olyan szoftvert, amivel webcam-nak lehet használni a telefont PC-hez kötve, vagy wifin?

(#2470) sid87


sid87
senior tag

mixzing-ben tudtok esetleg segíteni? egy darab számot sem talál a telefonon.. nem értem miért. mit csinálhatok rosszul? :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#2471) K3NZO


K3NZO
senior tag

Sziasztok!

Most készülök venni egy T-mobile G2 touch telefont ami ugye androidos és olvastam egy blogon, hogy hogy hivatalosan nincs magyar android market?

Előre is köszönöm a válaszokat!

"Per aspera ad astra"

(#2472) Inarus válasza K3NZO (#2471) üzenetére


Inarus
addikt

Hülyén fogalmaznak. Legyen magyar android market fizetős alkalmazások elérésével is. Az ingyenes progik elérhetők itthoni sim-kártyával is.

(#2473) K3NZO válasza Inarus (#2472) üzenetére


K3NZO
senior tag

Kicsit megnyugodtam, de csak "free" programokkal szemben fenntartásaim vannak, mivel nagy mennyiségében nem használhatatlan vackok?

"Per aspera ad astra"

(#2474) Mp3Pintyo válasza K3NZO (#2473) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Nem használhatatlan vacakok. Tudod vannak olyan emberek akik nem csak a pénzért tudnak jó alkalmazást készíteni, odafigyelni a felhasználókra és folyamatosan fejleszteni. Jahh és ne felejtsük el a programon belüli banner megjelenítés lehetőségét sem amiért zsét kap a fejlesztő. Ráadásul sokszor a free vagy akár nyílt forráskódú Android alkalmazások sokkal jobbak mint a fizetős társaik.

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#2475) Ghostface válasza K3NZO (#2473) üzenetére


Ghostface
senior tag

Vannak köztük egész használhatóak is, de ha kicsit "leleményes" vagy akkor megoldod a fizetős programok telepítését is :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#2476) K3NZO válasza Ghostface (#2475) üzenetére


K3NZO
senior tag

Már olvastam a lehetőségekről, csak nincs kedvem berhelni, hogy pénzt költhessek ezt tegye meg a szolgálató, szolgáltasson!

"Per aspera ad astra"

(#2477) Z0C! válasza K3NZO (#2476) üzenetére


Z0C!
őstag

ez a magyar mentalitás.
minden ingyen, mindenből a legjobb.
ha én csinálok valamit, hosszú órákon, napokon keresztül, némi potom összeg had illessen már meg. nem?
Csinálj te alkalmazást, fizesd ki a netedet hogy felteszed valahova, fizesd ki az áramot hogy használod agépet.

A szolgáltatónak is kell vmiből fejleszteni a hálózatot, új ötletekkel előállni.

mond azt hogy nincs igazam :)
peace

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#2478) sbazsi válasza Z0C! (#2477) üzenetére


sbazsi
veterán

szerintem félreértetted.
Már olvastam a lehetőségekről, csak nincs kedvem berhelni, hogy pénzt költhessek ezt tegye meg a szolgálató, szolgáltasson!
nem akar berhelni, költené a pénzt, csak nincs meg a lehetőség.
:U

szerk: a szolgáltató jelen esetben a google az itthon nem működő fizetős marketjével.

[ Szerkesztve ]

(#2479) Z0C! válasza sbazsi (#2478) üzenetére


Z0C!
őstag

jah, értem.
akkor sorry.
figyelmetlen voltam.

kösz a helyesbítést. :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#2480) K3NZO válasza Z0C! (#2477) üzenetére


K3NZO
senior tag

Nincs igazad! Mert félreértettél, nem ingyen akarom, csak annyit, hogy hagy ne nekem kelljen már programozni a telefont csak azért mert szeretnék igénybe venni egy szolgáltatást (természetesen a megfelelő díj ellenében) amit amúgy a szolgáltatónak ( ez esetben a Google ) kéne biztosítani a számomra. . .

"Per aspera ad astra"

(#2481) Inarus válasza K3NZO (#2473) üzenetére


Inarus
addikt

Ad1.) Nagyon sok fizetős programból van ingyenes verzió. Ezek közül van pár funkcióiban korlátozott, de jórészt belső hirdetési sávot tartalmaznak, cserébe a teljes használhatóságért.
Ad2.) Én - bár nem régóta van androidos készülékem - szinte mindenre találtam ingyenes megoldást. A jelen helyzetben leginkább komolyabb játékoktól esel el.
#2480) K3NZO: Neked semmit nem kell "programoznod", mert ez nem valami szoftveres korlát. Itthon egyedüli lehetőség a külföldi SIM-kártya a vásárláshoz. Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#2482) K3NZO válasza Inarus (#2481) üzenetére


K3NZO
senior tag

Bocsánat, a programozást idézőjelesen gondoltam természetesen.

"Per aspera ad astra"

(#2483) delbarta válasza Inarus (#2481) üzenetére


delbarta
senior tag

Itthon egyedüli lehetőség a külföldi SIM-kártya a vásárláshoz.

Azért én ezt nem mondanám. Ott van még a rootolás is, utána a market enabler vagy market acces programokkal gond nélkül hozzáférsz.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#2484) Inarus válasza delbarta (#2483) üzenetére


Inarus
addikt

Hopsz, ez igaz. Mea culpa.
Mondjuk az egy kicsit nyűgösebb dolog.

(#2485) delbarta válasza Inarus (#2484) üzenetére


delbarta
senior tag

Nyűgösebb, mint beszerezni egy külföldi SIM kártyát? :D Persze, telefonja és embere válogatja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#2486) Lasy válasza delbarta (#2483) üzenetére


Lasy
veterán

ilyen is van?
mindjárt rá is keresek. :D

+36702778032

(#2487) Z0C!


Z0C!
őstag

Van ez a bizonyos CallCost magyar srác által fejlesztett cucc. hogy tudom beleírni a céges infóimat?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#2488) matt22 válasza sid87 (#2470) üzenetére


matt22
tag

A beállításokban tudod kiválasztani, hogy melyik mappákban keresse a zenéket, a többivel nem foglalkozik a MixZing.

(#2489) sid87 válasza matt22 (#2488) üzenetére


sid87
senior tag

igen, beállítottam hol keresse, de akkor se...

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#2490) rwbag


rwbag
csendes tag

Megjelent a marketen egy paypal-frissítés. Hogy van az, hogy az appbrain látja, viszont a marketen mégsem találom a paypal-t, illetve nem is hagyja magát feltelepíteni az appbrain segítségével sem. Valaki tudna segíteni, hogy fel tudjam tenni a paypal alkalmazást? Esetleg egy .apk letöltőhely is jól jönne.

[ Szerkesztve ]

(#2491) deino válasza havenger (#2464) üzenetére


deino
csendes tag

A Seesmic és a Tweetdeck is ilyesmivel kecsegtet androidra, de előbbi még csak a google buzzt támogatja, utóbbi pedig még meg se jelent. Én kíváncsi leszek, hogy mennyire használható egy ilyen "kettőt fizet egyet kap" megoldás.

http://appdroid.blog.hu

(#2492) Lasy válasza rwbag (#2490) üzenetére


Lasy
veterán

paypal modoco-n

+36702778032

(#2493) havenger válasza deino (#2491) üzenetére


havenger
tag

Közben találtam egy pure messenger widget nevű cuccot ami nagyon jól kezeli, nem hibásan szedi le a dolgokat. Viszont eléggé lassú, és lassan indul el, de ha megy akkor jól teljesít. Majd ezután vettem észre hogy contacts-on belül activities fül, és ott van minden :D Bár nem widget. Szóval ha valakinek szüksége van ilyen widgetre akkor pure messengert ajánlom mert bár kicsit döcög de mindent tud.

(#2494) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Üdv kollégák!

Várom építő jellegű kritikátokat és segítségeteket a következő munkámhoz, melyet a képre kattintva elérhettek. Sajnálom, hogy jelenleg ennyire kevés információt szedtem össze, de még sokat fog változni a jelenlegi beta-hoz képpest a lap, különösen, ha lemegy a nyári dömping a melóban és több időt tölthetek a "felfedezéssel"


v0.01b

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#2495) aggleány válasza Joe bácsi (#2369) üzenetére


aggleány
addikt

Bocsi, most láttam, hogy már válaszolt valaki :B

[ Szerkesztve ]

(#2496) BalanceR


BalanceR
addikt

Ha esetleg valaki használja az Aldiko ebook readert, és kell egy pár könyv, tettem fel párat:
Magyar E-könyvek
(Hermann Hesse / Paulo Coelho / Müller Péter)
Az ebooks/import mappába kell betenni, a .epub file-t, majd import gomb a menüben, a borítót kézzel kell hozzáadni.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#2497) aggleány válasza BalanceR (#2496) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm, köszönöm :R Találtam köztük olyat, ami még nem volt meg. Ha elmeséled (akár priviben), hogy hogyan kell feltölteni, nekem is van már pár könyvem, borítóval. A legtöbbet én herkesztettem, ezért nincsenek bennük fejezetcímek, csak úgy jönnek egymás után a fejezetek. Ha van rá igény, és elmondjátok, hogyan kell, felteszem őket valahova. A teljesség igénye nélkül (szerző szerint): Anthony Grey, Dan Brown, Csernus Imre, Leslie L. Lawrence majdnem összes, Vavyan Fable összes, Wilbur Smith.

Ha valaki az FBReader-t szereti, azon is lehet epub kiterjesztésű könyveket olvasni :C

(#2498) rwbag


rwbag
csendes tag

A napokban cserélem ki 2 Gb-os microSD-met egy 8 Gb-osra. Elég lementem valahova a mem. kártya tartalmát, majd egyszerűen rámásolni az új kártyára? Vagy esetleg van más teendő is ilyenkor, hogy megmaradjanak az alkalmazásaim, beállításaim?

[ Szerkesztve ]

(#2499) Tesztelo.hu válasza rwbag (#2498) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Az alkalmazások és a beállítások alapesetben nem a memóriakártyán vannak, hanem a teló memóriájában. Azaz elég lementeni a dolgokat. Még az eredeti igo is fut, ha átmásolod a nagyobb kártyára.

(#2500) rwbag válasza Tesztelo.hu (#2499) üzenetére


rwbag
csendes tag

Köszönöm a gyors választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.