Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Saccco válasza Balinov (#2050) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem egymás alatt jelennek meg a különböző számokra küldött smsek (Handcent). Ha hosszan nyomsz valamelyikre akkor lehet egész listát törölni (1 számhoz tartozó listát). Ha sok különböző körzethez küldözgettél ilyen smseket, akkor lehet, hogy csak egyesével tudod törölgetni. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2052) Balinov válasza Saccco (#2051) üzenetére


Balinov
félisten

koszi.

Rohadjak meg,igy sem talalom. Mutatja a ki/bejovot egy nezetben, de nem tudom kivalasztani az egy adott szamra kuldott smseket sehogysem. A telszam ugyanaz, csak a szoveg vege valtozik, attol fuggoen, hany perc parkolasert kell fizetnem. Marad az egyesevel, ugy latom. Beepitett uzenetkezeloben sem latok csak kimeno uzenet nezetet...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2053) barrasz válasza Balinov (#2052) üzenetére


barrasz
aktív tag

Sziasztok!
Használ valaki olyan programot ami sms-ben küldi el a tartózkodási koordinátákat,már próbáltam párat de egyik sem működött rendesen.
Ha valakinek van tapasztalata akkor azt megköszönném.

(#2054) Tesztelo.hu válasza Balinov (#2036) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Esélytelen a dolog. A gép maga több rétegben alumínium borítású, teljesen leárnyékolja a GPS-t. Még ablak mellett sem működik, mert az ablak csak egy irányba néz és kis felületű, nem tud 3 műholdat befogni. (Saját tapasztalat...)

Egyébként elvileg működne, hiszen a repülők is használják a GPS rendszert.

(#2055) sbazsi válasza Tesztelo.hu (#2054) üzenetére


sbazsi
veterán

nekem az út felét vette. az ablak mellett ültem, és a térdemen/földön volt. aztán elvesztette a jelet. majd leszállás előtt, amikor elkezdtünk ereszkedni, fogtam, és kitettem az ablakba, és rádőltem. egyszercsak megtalálta.
így kb az út felét lekövette, kb 600 km-t.

(#2056) ThorsHUN válasza Balinov (#2046) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Haverom adott egy Atlantis nevu progit teljesen jol konvertal doc, rtf bol epub-ba:)

Ugyanakkor az aldiko nem talalja meg oket sajna:S

[ Szerkesztve ]

(#2057) toto79 válasza ThorsHUN (#2056) üzenetére


toto79
csendes tag

Aldiko nekem csak akkor találta meg az epub könyveket, ha azokat az sd/ebook/import könyvtárba raktam

(#2058) TwentySix válasza ThorsHUN (#2056) üzenetére


TwentySix
aktív tag

En a Calibre nevu programot hasznalom az epub-ra konvertalashoz, gyakorlatilag barmilyen kimenetbol konvertal.
HA kesz a konvertalas, csak be kell masolni az aldiko ebook/import konyvtaraba a fajlokjat, onnan mar megtalalja es beteszi a konyvespolcra... (Galaxy S-en)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#2059) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Sziasztok!
Vásároltam egy Samsung Galaxy S készüléket és szeretnék rá plussz élő hátteret feltenni láttam Youtube vidiket,és volt jó sok ami teccett tudtok valamilyen oldalt adni ahol mazsolázhatok?
előre is köszi

(#2060) TwentySix válasza Gigabyga (#2059) üzenetére


TwentySix
aktív tag

Esetleg itt?

[link]

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#2061) chros


chros
őstag

Uj Streamfurious Pro 1.0.10-et keresek .... :)
Es valamilyen Equalizer rendszerszinten van mar? (Hero, 2.1)

Koszi

(#2062) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hali tudnátok ajánlani egy jó rendszer monitorozó programot ami egyben az akku aktuális kapacitását is jól kijelzi %-ban?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2063) TwentySix válasza Cyberpunk (#2062) üzenetére


TwentySix
aktív tag

Systempanel, talan erre gondoltal, figyel mindent, be lehet kapcsolni az allando monitorozast is:

[link]

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#2064) guni válasza Balinov (#2041) üzenetére


guni
tag

Ezt csak józan paraszti ész alapján, de nem nagyon hiszem hogy számít az a pár km a műholdak 20000 km-es magasságához képest. Ellenben nekem egy szimpla vonaton sem működik, gondolom a fém kaszni miatt, szóval szerintem az a nagyobb gond. Dugd ki a kezed az ajtón és próbáld meg úgy... :DD

Guni

[ Szerkesztve ]

(#2065) guni


guni
tag

SmsPopup

Mindenkinek ajánlom, akinek hozzám hasonlóan hiányzott a Windows Mobile után, hogy mindenféle alkalmazások elindítása, meg menüben lépkedés nélkül el lehet olvasni egy sms-t, utána pedig válaszolni, törölni, megjelölni olvasottként..stb.

Guni

(#2066) guni válasza chros (#2061) üzenetére


guni
tag

A 2.2-es API sem tartalmazza, ezért szerintem ilyen nem is lesz, csak akkor ha valamelyik gyártó megcsinálja magának, mint pl Milestone, de az más telefonokra nem nagyon lesz jó.

Guni

(#2067) delbarta válasza TwentySix (#2058) üzenetére


delbarta
senior tag

Kösz a tippet. Letöltöttem, kipróbáltam egy rtf fájllal, nem állítgattam semmit, csak gyorsan átkonvertáltam epub formátumba, betettem az aldiko import mappájába és azonnal megtalálta, betöltötte, tökéletesen működik. :R

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#2068) chros válasza guni (#2066) üzenetére


chros
őstag

Koszi az infot ...

(#2069) gorek


gorek
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom észre vett-e valaki, hogy fringből eltünt a skype... Legalábbis nekem.
Tudja valaki az okát?
Üdv. :))

(#2070) Rickazoid válasza gorek (#2069) üzenetére


Rickazoid
addikt

Üdv!
Az okát nem tudom, de sose volt alkalmas Skype hívásokra igazán (Milestone), viszont ott a Nimbuzz.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2071) delbarta válasza gorek (#2069) üzenetére


delbarta
senior tag

A Desire topicban Everman megtalálta a választ valahol.

Összefoglalva, az iphone felhasználók rácuppantak a videóhívásra, és ez leterhelte a szerverüket. Amíg megtalálják a megoldást, letiltották a skype-ot.

Én azt sem igazán értem minek rakták bele ezt az opciót. Úgyis használhatatlan volt. Bőven elég a chat és hanghívás, bár ez utóbbi sem egy túl jó minőségű, még wifin sem.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#2072) Tesztelo.hu válasza guni (#2065) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ez tényleg nem rossz. Most már csak a nem fogadott hívásokra kellene valami hasonló cuccos.

(#2073) Gigabyga válasza TwentySix (#2060) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

köszönöm!

(#2074) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Sziasztok!
Olyan keresnék mint a Desire-n van az sms/email widget hogy lapozgatható..
előre is köszönöm!

(#2075) Gigabyga válasza Gigabyga (#2074) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

Hopp ez lemaradt,még olyat keresnék mint iphone-ba a gépelésnél elrontok valamit akkor hosszan nyomom és egy kis nagyító feljön és pontosan oda tom rakni a kis egyenes :F ..
Ilyen melyik böngészőben van mert a gyáriban nem találtam...
még 1x köszi!

(#2076) Jabby


Jabby
őstag

Hogy lehetne megoldani, hogy a hívásnaplóba ne csak az utolsó 500 hívás adata jelenjen meg?

(#2077) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Tudnátok ajánlani valami jó zene lejátszó progit ami lejátszik FLAC-et is :F

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2078) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Üdv!

Néhány napja az Antivirus (a neve is csak ennyi) folyamatosan kiírja a notifications bar-ra, hogy Media is clean.. vagy valami ilyesmi, a lényeg, hogy leterheli a telefonom, ki kell lőnöm a programot, már ha be tudok lépni a task manager-be, ami előfordul, hogy nem jön össze, ilyenkor csak az újraindítás segít. Az automatikus keresés ki van kapcsolva.
Tudja valaki, miért csinálja ezt?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2079) kutkut


kutkut
addikt

Srácok, el lehet már érni fizetős appokat a Marketen? Ha csak rootolva akkor adhatnátok 1-2 tippet privibe :)

Meizu MX3 32GB

(#2080) barang válasza Rickazoid (#2078) üzenetére


barang
csendes tag

Helló

Valaki tudna mondani egy proxy progit.A melóhelyen nem tudok netezni, se market, se semmi. Vagy esetleg van benne alapból? Samsung galaxy spica 2.1.

Köszi

(#2081) predator24 válasza kutkut (#2079) üzenetére


predator24
tag

Magyarországon nem lehet a különböző jogdíjak miatt... Szóval arra még várni kell egy kicsit. Máshogy meg... :U

PEACE

(#2082) kutkut válasza predator24 (#2081) üzenetére


kutkut
addikt

Máshogy meg? (privibe)

Meizu MX3 32GB

(#2083) sippet válasza kutkut (#2082) üzenetére


sippet
senior tag

rootolod a telefonodat, és felteszed a market enabler programot. ezzel fogsz tudni vásárolni a marketban.

egyéb opciókra való további rákérdezést inkább kerüld szerintem.

(#2084) Rolesz92


Rolesz92
tag

Holnap lesz egy androidos telóm (Galaxy S) tudnátok egy olyan programot mondani ami letiltja a HSPDA,EDGE,GPRS meg hasonló adatkomunikációkat (egyelőre nem lesz mobilnetem) és csak a wifi marad?

Samsung Galaxy S

(#2085) Karma válasza Rolesz92 (#2084) üzenetére


Karma
félisten

APNDroid.

“All nothings are not equal.”

(#2086) sagesz93 válasza Rolesz92 (#2084) üzenetére


sagesz93
addikt

apndroid, ahogy előttem is mondták, vagy ott van még a quick settings is, ez nem csak erre jó(bluetooth, fényerő, wifi stb.stb. be-ki kapcsolása, állítása :) )

(#2087) fabicska válasza Cyberpunk (#2077) üzenetére


fabicska
aktív tag

FLAC lejátszó itt: Katt

Nekem az lenne a kérdésem, hogy a témákat hogy a rákba tudom alkalmazni? Lejön, de nemtudok mit kezdeni vele.
Kérlek segítsetek.

fabicska

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#2088) sagesz93 válasza fabicska (#2087) üzenetére


sagesz93
addikt

Milyen témára gondolsz?
framework-re vagy home app-ra? Mert a frameworkot egy kicsit nehezebb felrakni, a home appot meg csak telepíteni kell. Linkelj egyet vagy valami, és akkor kiderül mire gondolsz.(priviben is jöhet)

[ Szerkesztve ]

(#2089) joey04


joey04
titán

Androidra van olyan program, amivel alkalmazásokat lehet jelszóval védeni? tehát pl hogy ilyenek mint facebook, twitter, mail, sms csak jelszó megadása után induljon el.

(#2090) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

sziasztok

lenne egy fontosabb kérdésem: Após épp telefont váltana wm-os telóról és igazából a döntést nagyban befolyásolja, hogy a készüléket lehet-e outlook-al szinkronizálni. Azon is belül a névjegyeket,névjegykártyákat, mert az összes kapcsolata ott van neki. Ezt Android alatt meg tudja tenni, hogy az outlook-os névjegykártyáit beteszi a telefonkönyvbe/névjegyzékbe???

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2091) delbarta válasza joey04 (#2089) üzenetére


delbarta
senior tag

Ingyenes: App Lock
Fizetős: App Protector Pro

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#2092) gombsadi


gombsadi
aktív tag

üdv. Egy kis helpet szeretnék kérni. Milyen könyvtár szerkezetet kell létrehozni a kártyán hogy minden képet lássak a galériában?

(#2093) joey04 válasza delbarta (#2091) üzenetére


joey04
titán

csodás, hibátlan, köszönöm :R

(#2094) guni válasza V.Stryker (#2090) üzenetére


guni
tag

Háát, tudtommal hivatalosan nem támogatott (hiszen két konkurens cég) de attól függ hogy hogy érted. Ha csak egyszer kell az elején akkor végülis meg lehet oldani, de a folyamatos használat szerintem elég nyűgös lenne.

Guni

(#2095) V.Stryker válasza guni (#2094) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát pedig úgy normálisan kéne...de ezek szerint nem.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2096) sbazsi válasza guni (#2094) üzenetére


sbazsi
veterán

azért erre nem fogadnék, mert van ám ms office mac-re...

MS Outlook syncing app for Android
google: android outlook

(#2097) sippet válasza guni (#2094) üzenetére


sippet
senior tag

hogy a francba ne lehetne. itt ne ma konkurencia számít, hanem az elérés nagyságrendje. egy cég sem teheti meg, hogy nem támogatja az outlook szinkronizációt, egyszerűen amiatt, hogy még mindig baromi sokan használják.

@v.stryker: egyébként győzd meg apóst, hogy vegyen androidos telefont, aztán egyszer szinkronizálja le az összes cuccát a google contacts-ba és a google calendar-be, és azokat használja. utána nagyon boldog user lesz, meglátod. :D

[ Szerkesztve ]

(#2098) trblaise


trblaise
tag

Sziasztok!
Tudtok esetleg olyan programot, amivel létre lehet hozni a bongészőhöz profilokat? Pl. mobilnethez: képek ki, flash ki, mobil nézet; wifihez pedig minden engedélyezve.
Oké, hogy pár kattintás lenne, de hátha van rá gyorsabb mód. :)
Köszönöm a segítséget!

(#2099) Seshrak


Seshrak
csendes tag

A következő problémára keresem a megoldást:

Használatot követően 30 mp után kikapcsol a képernyő (persze ez az idő növelhető, de akkor gyorsabban merül az aksi). Ha újra be akarom kapcsolni a képernyőt akkor a telefon bekapcsoló gombot kell megnyomnom, majd berajzolnom a kódot. Ez naponta 200x rohadt unalmas.

1./ Van erre valami app, ami megoldja hogy képkódot csak a telefon bekapcsolása után kérje 1x, és legközelebb csak akkor amikor kikapcsolás után újra bekapcsolom?

2./ Arra megoldás, hogyha újra be akarom kapcsolni a képernyőt akkor ne a telo bekapcsoló gombot kelljen nyomogatnom, hanem mondjuk dupla tap a képernyőn és kész?

(#2100) guni válasza sbazsi (#2096) üzenetére


guni
tag

Az első programot nem ismertem, meg mondjuk fizetős is, bár mondjuk van akinek ez nem gond. A másodikat próbáltam, csak már nem emlékszem, hogy mi volt vele a gond, ha jól rémlik az, hogy csak naptárat tud szinkronizálni, neveket nem.

Guni

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.