Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) llaszlo válasza Zoly75 (#2800) üzenetére


llaszlo
veterán

Zoly75 : nincs

"A tag launcherben mik azok a számok az alkalmazások mellett? Angolul van, és a fordítóval sem értem a leírás alapján."

Nem értem, hogy mit nem értem. :) :)

[ Szerkesztve ]

(#2802) llaszlo válasza llaszlo (#2801) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem értem, hogy mit nem értesz.

(#2803) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

yxflash
Telepítés előtt felhívja figyelmemet
-network communication
-phone calls
Minek kellenek ezek avi lejátszáshoz?Nem lesz vírusos?

X.Y.

(#2804) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

brothersoft.com
Megbízható ez az oldal?Vki.-nek vannak vele tapasztalatai?

X.Y.

(#2805) Zoly75 válasza llaszlo (#2801) üzenetére


Zoly75
aktív tag

nincs a root-nak jelszava?
akkor egy terminal ablakban át lehet su-zni?

(#2806) llaszlo válasza IkszIpszilon (#2803) üzenetére


llaszlo
veterán

Ne parázzatok már állandóan a vírusoktól. Ha ilyen app van akkor arról fognak írni a kommenteknél és leveszik a marketről.

(#2807) IkszIpszilon válasza llaszlo (#2806) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

akkor esetleg elmagyarázná nekem vki., hogy minek kell telefon és internethozzáférés divx lejátszáshoz?

X.Y.

(#2808) Senhi válasza IkszIpszilon (#2807) üzenetére


Senhi
aktív tag

Live streamhez? Esetleg?
Ez a paranoia engem kikészítene...

(#2809) petipetya válasza IkszIpszilon (#2807) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hogy film közben meg tudja neked rendelni a pizzát. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#2810) #16820480 válasza IkszIpszilon (#2807) üzenetére


#16820480
törölt tag

internet sokmindenhez kelhet. akár ahhoz is, hogy a reklámokat betöltse, ha ilyen módon szponzorált a cucc. leglaábbis azt hiszem.

(#2811) llaszlo válasza Zoly75 (#2805) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem. Ezért kell rootolni. utána lehet-

[ Szerkesztve ]

(#2812) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Ha valaki konvertálgatni, tömöríteni szeretne, ez az egyik legjobb ( a tegnapi 5 próbálása után, 2x gyorsabb és majdnem felébe tömörít a többihez képest): Format Factory. ;)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2813) llaszlo válasza F.B.I. (#2812) üzenetére


llaszlo
veterán

Köszi. Remek, hogy felhívtad erre a figyelmet. De miért az Android appokhoz írtad?

(#2814) Zsom!


Zsom!
tag

Sziasztok!

(Remélem jó helyre írok. :B)

Olyan program van androidra, mint a Moto Phone Portal? Képeket, zenéket szeretnék wifi-n másolni. Már google-val kerestem, de nem találtam (vagy csak vaksi vagyok :DDD ).

Előre is köszönöm. :R

(#2815) llaszlo válasza Zsom! (#2814) üzenetére


llaszlo
veterán

Töltsd le azt és használd.

(#2816) Zsom! válasza llaszlo (#2815) üzenetére


Zsom!
tag

:Y Köszönöm. :R

(#2817) llaszlo válasza llaszlo (#2815) üzenetére


llaszlo
veterán

Közben eszembe jutott még valami ami szerintem jobb. On Air De az adatkábelnál nem tudok jobbat.

(#2818) rum-cajsz válasza llaszlo (#2817) üzenetére


rum-cajsz
őstag

szerintem is jó az On Air,
ezzel ki lehetne egészíteni, Android Notifier
A multiplatform java kliens (a PC-re): [link]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#2819) patex1983


patex1983
őstag

Üdv!

Lehet én vagyok a vak, de nem találtam marketen a Locale nevű progit, csak mindenféle plug-int hozzá...ami persze kiírta, hogy kell a Locale app is a működéshez, felajánlott egy linket, ahonnan töltsem le, ráböktem, de arra meg azt kaptam, hogy nincs találat... :(
Ha valakinek megvan a telepítőfájl elküldhetné az e-mailemre, vagy egy letöltési linket ha tudna adni, hálás lennék :))
Ja, LG Optimusra kellene, ha ez számít... :R

X

(#2820) patex1983 válasza Zsom! (#2814) üzenetére


patex1983
őstag

Vagy a SwiFTP
nekem remekül megy, marketen megtalálod

X

(#2821) Zsom!


Zsom!
tag

Köszönöm, az egyéb ajánlatokat, kipróbálom majd mindet (mert a moto nem jön be). Még lenne pár kérdésem.
Melyik a legjobb, ingyenes music widget? Ami kiírja a szám címét, lehet, előre, hátra léptetni, megállítani, elindítani zenét.
Olyan oldal kellene nekem, ahol akkora hátteret tudok letölteni, hogy szép legyen 5 oldalon keresztül. Nem tudom mi a neve,de ilyen a "tovább gördülő" háttérre gondolok. :B
Előre is köszönöm. :R

(#2822) petipetya válasza patex1983 (#2819) üzenetére


petipetya
nagyúr

Olvastam egy cikket arról, hogy állítólag gondok vannak a markettel. Személy szerint amúgy nem tapasztalok semmilyen fennakadást.

"nincs rá lezsóidő"

(#2823) llaszlo válasza petipetya (#2822) üzenetére


llaszlo
veterán

Éppen mákod van.

(#2824) Lasy válasza petipetya (#2822) üzenetére


Lasy
veterán

én sem tapasztaltam semi ilyet, de keveset vagyok a marketen. Amúgy miben nyilvánúlna ez meg?

+36702778032

(#2825) HardRic válasza rum-cajsz (#2776) üzenetére


HardRic
addikt

De nem olyan szép, és kényelmes.

(#2826) BalanceR válasza petipetya (#2822) üzenetére


BalanceR
addikt

Hát valószínűleg ez User error lesz, elnyomkodnak valamit, aztán meg sírnak, hogy nem megy... :W
Amióta Androidot használok, SOHA nem volt problémám a Markettal...
A Wifivel volt, és akkor ugye a market sem megy...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#2827) llaszlo válasza BalanceR (#2826) üzenetére


llaszlo
veterán

Ez nem user error és nem nyomkodnak el semmit sem. Értek annyira a telefonhoz, hogy ne nyomkodjak el semmit sem. Főleg, hogy ha nem is nyúlok semmi beállításhoz és egyszercsak nem tölt semmit sem. Szóval nem kéne okoskodni és egyből hülyének nézni a másikat.

(#2828) BalanceR válasza llaszlo (#2827) üzenetére


BalanceR
addikt

Jó, akkor globális szerverhiba, ami csak bizonyos emberekre hat...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#2829) llaszlo válasza BalanceR (#2828) üzenetére


llaszlo
veterán

Szetinted ez user error? Ez nem lehet user error. Egyáltalán elolvastad a cikket?

(#2830) BalanceR válasza llaszlo (#2829) üzenetére


BalanceR
addikt

A cikket olvastam , a fórumot már nem nyitottam meg, :B itt már látszik, hogy a google is hibázott, de tartom magam ahhoz, hogy sokkal több esetben a user a feleős, a kapcsolati hibáért, mint amennyiszer valóban szerverprobléma okozza a gondot...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#2831) patex1983


patex1983
őstag

A Locale app fizetős lett :((

#
Where do I download Locale?

Locale is available as a paid app on the Android Market, as well as directly from the two forty four a.m. store.

[ Szerkesztve ]

X

(#2832) petipetya


petipetya
nagyúr

Én is éppen a locale nevű alkalmazást kerestem, és sikerrel jártam...

"nincs rá lezsóidő"

(#2833) petipetya


petipetya
nagyúr

Ismertek kimondottan olyan led villogtató figyelmeztetőt, amely xy@gmail.com címről érkezett levél esetén jelez?

"nincs rá lezsóidő"

(#2834) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!
Keresek két widget-et, tudnátok segíteni?

Az első egy htc-s rss hírolvasó widget szerintem, a HTC wildfire tesztben láttam:

A másik egy valszeg szintén htc-s notes widget:
[link]
A jobb alsó sarokban lévő fullscreen-es.

Ha valaki tudna linket adni hozzájuk vagy legalább a pontos nevüket tudhatnám már az jólenne.

Illetve keresek egy olyan msn klienst aminél bejelentkezés előtt lehet választani hogy rejtve kapcsolódjak-e. Ebuddy-t használok mert eddig ez tudta egyedül kezelni az igen hosszú jelszavamat, de hajlandó vagyok passt cserélni egy szép, gyors kliensért:)

(#2835) Ghostface válasza -FreaK- (#2834) üzenetére


Ghostface
senior tag

MSN-nek a az MSN Talkot tudom javasolni. Beállíthatod hogyan szeretnél bejelentkezni.

PSN: Nifty_Ghostface

(#2836) barrasz


barrasz
aktív tag

Ma egész nap nem tudok a marketról letölteni,másnak nincs ilyen gondja?
A keresés az működik de a letöltés nem indul.

(#2837) Gloob válasza barrasz (#2836) üzenetére


Gloob
addikt

Simán ment a letöltés ma is. 4-5 progit is próbálgattam. Inkább Nekem tegnap ment nehezebben, de azért elindult akkor is.

Samsung Galaxy A52S

(#2838) barrasz válasza Gloob (#2837) üzenetére


barrasz
aktív tag

Kösz akkor még próbálkozom épp most indítottam újra a telefont hátha most sikerül.

(#2839) borbas90


borbas90
csendes tag

Hello mindenki! Lenne egy problémám, ami az hogy most kaptam egy Sony Ericsson XPeria X10 Min Pro-t ami 1.6os Android rendszerrel van "felszerelve" és nem tudom, mit hogyan kéne telepiteni ha a micorSDre felmásolnám!
Vki leirhatná pontrol pontre mit hogy kell légyszives!
mailomra küldjétek el lécci: 1990bn@citromail.hu
elöre is köszi

(#2840) llaszlo válasza borbas90 (#2839) üzenetére


llaszlo
veterán

Ajánlom a Google-t. Mások már biztos leírták. Meg keress egy X10 topicot, mert ez nem igazán ide való.
Eleve azt sem értem, hogy mit is akarsz.

(#2841) petipetya válasza borbas90 (#2839) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nincs kibúvó, elsö alkalommal mindenképpen fel kell tenned egy fájlkezelöt a marketböl (pl. Astro). Ha ezzel megvagy, akkor abban rákattintasz az sd-n lévö apk-ra, és installálod.

"nincs rá lezsóidő"

(#2842) legiaap


legiaap
nagyúr

Halihó!
Erre van valakinek ötlete?
[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2843) imis


imis
senior tag

olyan alkalmazást keresnék, amikor én hívok valakit, és az illető felveszi a telefont, nekem rezeg, tehát nem kell figyelnem a kicsengést. SE-n volt ilyenem és megdszoktam. :R

(#2844) petipetya válasza imis (#2843) üzenetére


petipetya
nagyúr

Keresgéltam, mert egy ilyen nekem is jól jönne. Ám egyenlőre csak olyat találtam, ami a hívás végeztével rezeg: callend vibrate

Ezt fel is raktam.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2845) imis válasza petipetya (#2844) üzenetére


imis
senior tag

majd csak lesz :))

(#2846) patex1983 válasza legiaap (#2842) üzenetére


patex1983
őstag

Ezt én is nyomtam LG Optimuson és nekem is ott maradt a háttérben kilépés után, de az Advanced Task Killerrel ki tudom lőni

X

(#2847) legiaap válasza patex1983 (#2846) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azzal én is ki tudom, lőni, de ha belépsz a beállításokba, majd ott a Telefon névjegye és utána a Battery use. Na itt nálam a kilövés után is az első helyen van és fogyasztja a memóriát.
Ezt nézted?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2848) sagesz93 válasza legiaap (#2847) üzenetére


sagesz93
addikt

az nem azt jelenti, hogy jelen pillanatban is zabálná az akksit
csak az appok közül, az ette az elmúlt időben
(a mozgásérzékelős appokat mindig magas százalékkal jelzi)
pl. most nekem a system, cell phone, phone idle ette az akksit, mást nem is mutat
ha mondjuk radiantoznék(azt szoktam mostanában), akkor azt ki sem írná, viszont ha valami mozgásérzékelős játékkal játszanék, már írná

[ Szerkesztve ]

(#2849) sssz


sssz
őstag

sziasztok!

friss spica tulajdonos vagyok, még csak tanulgatom az android rendszert.
abban szeretnék segítséget kérni, hogy tud e valaki valami normális battery app-ot ajánlani.
nem widget, hanem ami a felsó értesítő sávban írja ki hol áll az akksi, illetve nem 10%.onként lépeget és azt is kiírja mennyi van hátra még, vagy hogy mikor töltöttem újra. ja, és nem zabálja az akksit.

most egy battery indicator nevű app van fenn, alapvetően nem lenne rossz, de szerintem nem mutatja valósághűen az akksi állapotát. pl nincsen benne 60 és 40%. 50-ről rögtön 30ra ugrik.

köszönöm a segítséget!

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#2850) #16820480 válasza sssz (#2849) üzenetére


#16820480
törölt tag

az, hogy hány százalékonként lépeget, az nem az alkalmazástól függ, hanem a készüléktől, hogy mekkora léptékkel jelenti le az akksi állapotát. én is ezt a programot használom, nálam van 60% is benne meg 40 is... ott szerintem inkább csak az van, hogy olyan gyorsan merült valamiért, hogy nem veted észre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.