Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28301) denes04

Sziasztok ma hozzam kerult ez a telo regen volt ilyenem de már nem emlékszem rá.Szoval ezen valami h1n1 ics van kernelben ezt olvastam...Kamerája nem megy annyit ir hogy nem létesithető kapcsolat a kamerával.....
.Valaki valami megoldást tud???

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#28302) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Skacok kifogtam egy fapad usert

Megcsinaltam neki a H1N1-re erre azt mondja a gyari 2.3.6 jobban nezett ki.. igaz hogy egy lagfoshalmaz volt
..

H1N1 van-e most vkinek fenn, hivasatiranyitas hol talalhato.. / utalom mikor Androidbol is nekem kell a usernek papolast tartani...
telo mar ninxs nalalm
koszi a helpet

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28303) #84490496 válasza Graphics (#28302) üzenetére


#84490496
törölt tag

Beállitások hálozat gsm beáll ott a speciális gsm.. Ha jól emléxem.. Lányomnak van H1N1 GB-vel,de őt csak láthatáskor tudom "kivallatni"..

[ Szerkesztve ]

(#28304) denes04 válasza #84490496 (#28303) üzenetére

Fakir tudsz valamit a problémamra?Köszi

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#28305) petya220 válasza denes04 (#28304) üzenetére


petya220
senior tag

1 Töröld a dalvik cache-t recoveryben
2 ha az egyes pont nem működött akkor töröld a cache-t ami már nem dalvik szintén recoból
3 Ha a 2. Pont nem működöt akkor Telepítsd újra az egész telefont.
4 És ha ez sem segít akkor picit csapkodd meg :DDD
Nekem ez a 4 pont bevált :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#28306) denes04 válasza petya220 (#28305) üzenetére

Csináltam gyári visszaállitást de ne műkődött...:(

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#28307) Mayweather


Mayweather
tag

Sziasztok.
Olvasgattam a topikot és a válaszokat is köszönöm az előzőleg feltett kérdésemre. 2napja feltettem az ICSultimate Rom-ot 4.0.4. Elégjónak tűnik de az akksi itt sem bír sokat.
Esetleg valaki tudja hogy tudok bootlog képet vagy animációt változtatni?

(#28308) petya220 válasza denes04 (#28306) üzenetére


petya220
senior tag

hmm.. Szedd szét és tisztítsd meg a kamera csatlakozót. Ha jól emlékszem Fakirr1 Google Drive-n vannak képek szétszedett ot995-ről.

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#28309) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Sziasztok, bocs az off-ért, de holnap hozom ki a postáról a csoda telómat (doogee dg310,), és úgy döntöttem hogy fájó szívvel, de megválok a jó kis lestrapált 995-től. A kérdés az, hogy egyáltalán megéri e eladni.
86.000-szer leejtettem, kaki az akksija, bármilyen rommal kb. 12-15 órát megy mobilnettel, 2 éve szilveszterkor beleömlött a házi pálinka, bal felső kijelzősarok fehér foltos, körbe a szélén az összes fekete festék lekopott.
Kijelzőn apróbb karcok. És ami a leg gázosabb: valami dzsuva került a kamera lencse elé, mert hol itt, hol ott fekete foltok vannak a képeken, amiket lövök vele. Attól függően, mekkorát szabok rá fényképezés előtt
:DDD

Tartsam meg média lejátszónak, vagy van valami egyéb ötletetek mire lehet még jó ? :R
Esetleg valakinek romolni?

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#28310) helixP válasza SüdiLaller (#28309) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem nem nagyon van kereskedelmi ára... :N

(#28311) SüdiLaller válasza helixP (#28310) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Akkor marad "gyújtószerkezetnek" a pc-mhez. :))

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#28312) SüdiLaller válasza fonix232 (#22838) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Ezzel az "ugrálós $z@rral tudtam csak formázni a systemet, hála neked, és a kereső mágikus erejének :DDD
Nejem hófehérke 995-ösére is most raktam új romot utoljára :) Viszik ezt is mint kannibál az üstöt...

Érdekes, hogy az én feketémre, simán felment a 6.0.4.7-es recoval, a fehérre meg képtelen volt ugyanazzal.
# symlink failed
# error formatting system
és társai fogadtak. :R

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#28313) Graphics válasza SüdiLaller (#28309) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tartsd meg.

Nekem a tegnapi napon elhalt a tartalékos Google Nexus One-m is. Pont azért tartottam meg, ha valami oknál fogva nincs épp telóm, valamennyire online legyek....

Most jelenleg a tartalékos tartalékosát keresem.
Alcatel médialejátszónak kiváló lesz sztem :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28314) SüdiLaller válasza Graphics (#28313) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Köszi :) megerősítetted akkor ami már megfogalmazódott bennem. Meg bevallom őszintén függő vagyok már az első androidos telóm óta (LG GT540) ami a romolást illeti. A fórum rész mindenképp érdekel továbbra is.
Most jelenleg IP kamerának használom egy gyenge töltővel, így láthatom a macskámat rosszalkodni :DD

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#28315) helixP válasza SüdiLaller (#28314) üzenetére


helixP
nagyúr

Csak aztán nehogy emiatt a "cicusodat" "rosszalkodni" valakivel :DDD

(#28316) SüdiLaller válasza helixP (#28315) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

:DDD :N

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#28317) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

nekünk egyébként esélyünk sincs cm12-re, ugye? :(
csak mert láttam, hogy Bagyusz megalkotta már SP-re, és aj, annyira tetszik, de hülye vagyok a romoláshoz, lol

(#28318) megaandrew


megaandrew
tag

Sziasztok!

Elkövettem azt a hibát, amire több helyen is felhívtátok a figyelmet, hozzá nem értőként elkezdtem buzerálni a telefont. Kb fél évvel ezelőtt sikerült elérnem, h bootloop-os lett, majd mikor sikerült nagy nehezen rávennem ClockWorkMod-dal, h életre keljen, a folyamat közben kiesett az aksi.... Azóta se kép, se hang, nyomhatok rajta akármit, akármeddig semmi reakció, töltőre, adatkábelre nem reagál. Alcatel oldaláról leszedett driverek fent vannak a gépemen, de így sem ismeri fel, nem reagál semmire. Bár tegnap este ha rádugtam a gépre, a windows eszköz csatlakoztatása hang még jelzett, de mára már az sem. Az SD kártya ami benne volt, valszeg szintén meghalt, mert minden gép formázatlanként ismeri fel és a fénykorában 4 GB-ból xp szerint maradt 512 bájt, Win7 szerint pedig 1 GB, de formázni egyik sem tudja, megnyitni pedig pláne nem. Az eszközkezelőben meg ennyit találok, ami a telefonnal kapcsolatos: ALCATEL HS-USB QDLoader 9008 (COM12).
Végleg sikerült téglásítanom, vagy van még remény? Jigelés működhet itt is, vagy az csak samsung kiváltság? Jtag-ról sokan írnak, mint messiásról, de épkézláb megfogalmazást, hogy egyáltalán mi az és hogyan kell használni, nem találtam.

Ha valaki tudna segíteni, vagy vmi tippet adni, h merre induljak, hálás lennék!

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#28319) #84490496 válasza megaandrew (#28318) üzenetére


#84490496
törölt tag

Jig az csak samukon megy. A tied pedig sajna max szervíz és JTAG. Ha mákod van. Otthon nem fog menni.

(#28320) megaandrew válasza #84490496 (#28319) üzenetére


megaandrew
tag

Köszönöm a választ!
Köbüki mennyibe kerülne? Mert igazából csak a saját magam szórakoztatása és tanulás céljából kezdtem bele ebbe a projektbe.

(#28321) El_Diablo válasza #84490496 (#27848) üzenetére


El_Diablo
tag

Reflektálva a (#27846) hozzászólásomra:

Kicserélve az USB aljzat de továbbra sincs semmi életjel. Külső töltővel feltöltöttem az akkut így töltőre dugva már nem kezd el búgni. Ilyenkor csak az alaplap csere marad? Köszi.

(#28322) #84490496


#84490496
törölt tag

Andrew: a Telemax a hivatalos szervíz,árait nem tudom. GSM szervizek 5-10 között csinálják..

Diablo: full üres az eeprom szerintem. Valszeg alaplap csere kellene...

(#28323) El_Diablo válasza #84490496 (#28322) üzenetére


El_Diablo
tag

Köszi.

(#28324) helixP válasza #84490496 (#28322) üzenetére


helixP
nagyúr

Drága Fakirr, pls. válaszolj a privire, tényleg beszereztem Neked valami izgi dolgot, amit elküldenék :)

(#28325) megaandrew válasza #84490496 (#28322) üzenetére


megaandrew
tag

Köszönöm!

Erről a JTAG-os dologról van vhol vmi oktatóanyag hogy pontosan mi is ez? Van köze ahhoz, ami nCore-on fent van?
https://ncore.cc/torrents.php?action=details&id=1689862

(#28326) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Bagyusz úrnak címezném a kérdést ha esetleg erre járna,cm12 lessz-é,ot995-re?Remélhetünk?

(#28327) Milestone2 válasza ViktorHUN79 (#28326) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem vagyok meggyőződve hogy egyáltalán visszatér-e még 995-re munkálkodni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28328) #84490496


#84490496
törölt tag

CM 12 sztem kizárt. HW korlát miatt szvsz

Helix: ok,majd este otthonról :)

JTAG: javaslom a wikipedia-t olvasásra :)

[ Szerkesztve ]

(#28329) Keeperv85 válasza #84490496 (#28328) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

CM12 nem létezik. Nem csinálnak, mivel jelenleg zárt a Loli' forrása... :K

(#28330) tomiivagyok válasza Keeperv85 (#28329) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

Bagyusz csinált már CM12-t SP-re :U

(#28331) Keeperv85 válasza tomiivagyok (#28330) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Érdekes lehet...

[link]

(#28332) Smoker84


Smoker84
tag

Srácok én ezt nem értem,ics rom van az o995 ömön,backup ból visszatettem rá gb-et.
Elindult teljesen,csak sd nem látta a kamera,file kezelőbe látta,illetve pcről nem tudtam másolni sd re.

(#28333) Smoker84 válasza Smoker84 (#28332) üzenetére


Smoker84
tag

most backup olom a fuggetlen-V616.7z et.mert másikban nem volt magyar nyelv csak English :) remélem ez hibátlan lessz.-----
Magyar lett franko,de sd hiba még fent áll,ötlet valaki ?

[ Szerkesztve ]

(#28334) Smoker84 válasza Smoker84 (#28333) üzenetére


Smoker84
tag

Bocs hogy ennyit irkálok :)
Vissza backupoltam az ics-t mivel bármelyik gb backupolom egyiknél sem érzékeli a kamera hogy bent a micro sd :(
ha ez megoldódna talán nem is lenne gond a rom al.én már kb nem is tudom milyen bootloader van rajta épp.
Valahol azt olvastam ha ics bootloaderre telepitek gb romot bootlop lessz,hát itt nem,

(#28335) Smoker84 válasza Smoker84 (#28334) üzenetére


Smoker84
tag

vissza olvastam és csak a 2.3 H1N1 v0.1 a megoldás ahogy látom erre az sd gondra,de én eredeti 2.3.6 ot szeretnék telóra. ötlete valakinek hogy ics röl vissza lehet tenni gb bootloadert meg romot ? full gyári 2.3.6 ot vissza lehet állitani hogy hibátlanul működjön ???

Amúgy ics el anyi gondom van hogy szinte az összes játék akad,kifagy,el sem indul,
pl: worms akad,a komolyabbak amik pl youtube videókon lazán fut ezen mégse :( nfs ki se mertem probálni :D stb stb

[ Szerkesztve ]

(#28336) kgymac válasza Smoker84 (#28335) üzenetére


kgymac
őstag

Akkor biztosan olvastad, hogy a GB-re visszatérés egyetlen módja az alaplapcsere (GB-s fw-vel). Meg kéne barátkozni a h1n1 gondolatával.

(#28337) Smoker84 válasza kgymac (#28336) üzenetére


Smoker84
tag

tegnap feltettem a 2.3 H1N1 v0.1 hát jobb mint ics, ics alatt nem tudtam vakuval fotózni mert olyan erős volt a fény hogy semmit nem láttam a képen,gb en tökéletes :) eddig marad ez,meg végre olyan játék is fut ami ics en nem :C

(#28338) petya220 válasza Smoker84 (#28337) üzenetére


petya220
senior tag

Cm11 játékra jobb SZERINTEM ,mint a GB. Antutu-n is több pontot kapott nálam

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#28339) Zaja2


Zaja2
senior tag

Sziasztok,
probalnek recovery-t inditani [hangero le+bekapcsolo gomb] de kifagy a keszulek. Nem tolt tovabb a logo-tol.
Aztan akku ki,es mint ha semmi sem tortent volna. Otletek? Mi okozhatja?

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#28340) bladegery


bladegery
senior tag

Hi!
Az alcatelem mar egy ideje ocsem hasznalja, valami kitkat alapu cm romot raktam meg ra kb. egy eve, de most sikerult ugy lemeritenie hogy bootloopol. Probaltam gepre dugni recovery inditashoz, de nem latja a gep.
Otlet?
Kosz.

gergely-szabo.com

(#28341) Milestone2 válasza Zaja2 (#28339) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Telefon bekapcsolási gombkombinációk:

Hangerő FEL (rezzenésig) + Power ------> recovery menu / halott robot ha nincs flashelve recovery
Hangerő FEL (folyamatosan) + Power ---> hard reset
Hangerő LE (rezzenésig) + Power ------> download mód / fastboot mód

Második javaslatom hangerő le+power után próbálj PC-ről BOOTOLNI egy recovery-t. Ha onnan elindul akkor a felflesselt recovery-ddel van a baj.

Harmadik javaslatom előtte olvasd el a leírásokat.

baldegery:

Sok-sok türelmes töltés után próbáld újra. Bootloopolni fog közben de elméletben azalatt is tölt.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28342) Smoker84 válasza petya220 (#28338) üzenetére


Smoker84
tag

Játszani ritkán játszok rakta amúgy,most meg elkezdett a google play 492 es hibát dobálni... lehet lemondog a gb ről és vissza teszem az ics-t

(#28343) petya220 válasza Smoker84 (#28342) üzenetére


petya220
senior tag

Ahogy gondolod :D
Az NFS amikor én próbáltam akadás mentesen ment.

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#28344) Smoker84 válasza petya220 (#28343) üzenetére


Smoker84
tag

Esetleg ötlleted erre a play hibára ? vagy valakinek ötlete ? nem a clear chache és rebbotra gondolok

(#28345) Zaja2 válasza Milestone2 (#28341) üzenetére


Zaja2
senior tag

Na,mar meg van. ROOT-oltam a telefont,es el is kezdtem telepiteni ra az uj romot.
Ujraindult,es azutan ez a kep fogadott.

Ez nagy gond?
Vagy mi van ilyenkor?

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#28346) petya220 válasza Smoker84 (#28344) üzenetére


petya220
senior tag

én is ezzel szenvedtem :DD ezért álltam át jb-re utána kitkatre :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#28347) Keeperv85 válasza Zaja2 (#28345) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Igen, nagy gond. Főleg azért mert egyrészt sem vissza nem olvastok, sem a keresőt nem használjátok... :(((

[ Szerkesztve ]

(#28348) Zaja2 válasza Zaja2 (#28345) üzenetére


Zaja2
senior tag

Na,most bejott a zold robot,porgott a hasa,es utana offolt a keszulek

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#28349) helixP válasza Zaja2 (#28345) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem kell Rootolni a telefont csak azért, hogy új romot rakj fel, ezt hiába csináltad.
Minden másra ott vannak a korábban linkelt blogok, amiben el tudod olvasni a dolgok menetét. 1 2

(#28350) Zaja2 válasza helixP (#28349) üzenetére


Zaja2
senior tag

Mar most jo. Hala istennek csinaltam backupot a regi rom-rol. Hard resettel megoldodott. De tovabb folytatom .

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.