Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28701) #84490496 válasza n0is3es (#28699) üzenetére


#84490496
törölt tag

Negatív. Anno wwenigma csinált egy stock romot ics bl-re. Keress rá az összefoglalóban wwenigma romjaira,valszeg még fent van dev-hoston a rom.

(#28702) Hyoora


Hyoora
csendes tag

Sziasztok! Can itt még online Guru valaki? Bagyusz vagy bárki aki jobban ért az OT995-höz?
Szervízes nálam egy ismim telója, elvállaltam mert nekem is ez volt régebben(csak most öcsém használja) szóval tudom a root-olást stb..
De most vissza felé kéne ezt csinálni egy Root-olt (eredetileg ICS) telefonnal! Csak a bibi hogy nincs recovery, és a teló szervízbaja az hogy kitört a töltőrész a telefonból! És a kérdés az hogy van-e más mód a recovery elindítására úgy hogy nagy valószínűleg eltüntettem azt ami rajta volt. (eddig eltudtam indítani a recovery-t (hangerő fel+bekapcs)-al. De formáztam a telót, elindítottam a backup-ot, nem boot-ol. 2-3-at néztem tegnap.
Utána félretettem, viszont most a recovery se indul el. Csak a kis robi meg a felkiáltójel! :S
Így nemtudom hogy mi legyen?! Valaki valami ötlet esetleg? Vagy most már fullon kuka? :/

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#28703) loosht válasza #84490496 (#28701) üzenetére


loosht
senior tag

Vagy ott van a H1N1GB, amiben ha színfelcserélési gondjai lennének, én csináltam anno egy patch-et hozzá. Egy szó mint száz, vannak jó GB-k bármilyen bl-re.

(#28702) Hyoora:
Egy formázással nemigen tüntethetted el a recovery-t. Vedd ki az SD-t, kártyaolvasóval másolj fel rá egy romot, aztán recovery-ből telepítsd fel!

[ Szerkesztve ]

(#28704) Hyoora válasza loosht (#28703) üzenetére


Hyoora
csendes tag

Tudom hogy kell! De nem tudok recovery-t indítani! És pont ez a gond jelenleg! Mivel a kábelt be se lehet duni a telefon-ba, mert kitört az a csík rész. Így más alternatíva kell!
A rom-ot felraktam az SD kártyára, azzal megvagyok! De a recocery kellene nekem! :S

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#28705) bmt50 válasza loosht (#28703) üzenetére


bmt50
senior tag

Azert a patch-ert koszi, meg a Play aruhazas patch miatt is! Nalam a H1N1 GB mindig invertalta a szineket, plussz gyors akku merules.Wenigma backup-olt GB romja atomstabil, nincs szincsere, es gyors. Nagyon jo az akku ido is :-)

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#28706) loosht válasza Hyoora (#28704) üzenetére


loosht
senior tag

Értem a problémát, csak azt nem értem, hogy mégis hogy tüntetted el egy formázással a recoveryt.

(#28707) Hyoora válasza loosht (#28706) üzenetére


Hyoora
csendes tag

Gondolom amgától csinálta egyik reboot-nál lehet véletlen rányomtam a recovery lezárására! :W
De sajna ezt nemtudom! Csak azt hogy a recovery nem indul, és nem tudom azt mennyire befolyásolja az SD kártyán levő recovery file?!
Azaz hogy az a felelős érte, vag a backup mappána lévő recovery version file? :F

[ Szerkesztve ]

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#28708) loosht válasza Hyoora (#28707) üzenetére


loosht
senior tag

Recovery lezárásáról még soha nem hallottam (igaz nem jártam erre vagy 1 éve), de az SD-kártya tartalmának nincs köze ahhoz, hogy a recovery partíción mi van. Véletlenül nem lehet a recoveryt letörölni. Max ha csináltál recoveryben egy format recoveryt, vagy visszaállítottál egy gyári mentést amiben a gyári recovery volt. De a lényeg, hogy szerintem a csatlakozó javítása nélkül abból nem lesz telefon.

[ Szerkesztve ]

(#28709) Hyoora válasza loosht (#28708) üzenetére


Hyoora
csendes tag

Na igen! De a tulaj szervízbe akarja vinni, mert elvileg még idén májusig van rajta garancia! :))
Amit a T-mobil-nak nem hiszek el! :D Mert a csatlakozót kitudnám cseréltetni tesómmal! Mert Műszerész, és villanyszerelő vagy mi! És van régi törött kijelzős xperia-m ami már csak alkatrész!
És úgy persze már minden gond megoldódna! De így akkor ez félig tégla! :W

Esetleg a kérdés! A kis robi piros androiddal az a rom-ra utal igaz? Ha jól emléxem! azaz hogy nem tudja indítani! :D

[ Szerkesztve ]

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#28710) helixP


helixP
nagyúr

Download módban gépre rá és flash-selni, vagy Load-olni reco-t próbáltál?

(#28711) Hyoora válasza helixP (#28710) üzenetére


Hyoora
csendes tag

Olvass vissza kérlek ha ez nekem szól! Kitört a csatlakozúból az a kis csík(nyáklap) amire a kábelt dugod. Szóval az a lehetőség semmilyen formában nem lehetséges! Ha csak nem cserélem ki(Tesóm) házilag.

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#28712) Hyoora


Hyoora
csendes tag

Köszönöm a segítséget! Beszéltem a tulajjal, marad az hogy kicserélem én tesómmal a csatlakozót aztán jöhet a rom csere! :D
Aztán ha megint bajban leszek akkor úgy is Hozzátok fordulok! :))

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#28713) helixP válasza Hyoora (#28711) üzenetére


helixP
nagyúr

Hú, sorry, nem raktam össze hogy konkrétan teljesen kitört... :R

(#28714) #84490496


#84490496
törölt tag

Nem merek megszólalni.. :)
Reco file az sd-re és lehet flashelni..

Emlékeim szerint a topicnak van keresöje.. :B

(#28715) espista válasza #84490496 (#28714) üzenetére


espista
senior tag

Már nincs. Törölték. Nem volt rá igény... :D

Romani ite domum!

(#28716) Borosz válasza #84490496 (#28690) üzenetére


Borosz
senior tag

Nem engedi visszaírni az NV-t mivel az nem írható állapotban van. Ezt löki az arcomba. SCI ROM van rajta...rootolt.

(#28717) petya220 válasza #84490496 (#28690) üzenetére


petya220
senior tag

MAC ID cserére van valami megoldás? Nem ot995 hanem Idol 2 s esetében lenne ilyenre szükségem >< :3

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#28718) n0is3es válasza Borosz (#28700) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Sziasztok megoldódott, vissza tudtam rá rakni backupból a gyári telenoros romot 2.3.6. Az sd kártyát is érzékeli, szerintetek mennyire lessz stabilabb a 4.0.4 nél? Válaszotok előre is köszönöm.

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#28719) n0is3es válasza n0is3es (#28718) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Megválaszolom magamnak, a memória kártyát nem tudja írni csak olvasni. Tud valaki rá valami megoldást hogy gyári 2.3.6 kerüljön vissza a telefonra és tudja írni olvasni a memória kártyát? Válaszotok előre is köszönöm.

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#28720) helixP válasza n0is3es (#28719) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem. Ezt leírtuk már korábban, és bent van az 1.hsz-ben is.
Ha 4.0-re frissítettél, a 2.3 csak a H1N1 GB-vel elérhető, a gyári 2.3 már nem fog visszamenni úgy, hogy rendesen kezelje az SD-t.

[ Szerkesztve ]

(#28721) Stirlitz válasza helixP (#28720) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Vagy enigma ics loaderes GB romja van még.

(#28722) Borosz


Borosz
senior tag

Nem lehet az NV-t visszaírni, mert write protected. Ezzel mit lehet csinálni? Titkos FBI kód..? :)

(#28723) sdavic01


sdavic01
tag

új aksit lehet valahol venni?

(#28725) bmate7 válasza sdavic01 (#28723) üzenetére


bmate7
csendes tag

Neten biztos, en teszkoba vettem egy kis GSMbe :)

De vagyunk-e azok, amik lehetnénk?

(#28726) loosht válasza sdavic01 (#28723) üzenetére


loosht
senior tag

Ebay-en 2800-ért van.

(#28727) Hyoora válasza helixP (#28713) üzenetére


Hyoora
csendes tag

Hát igen! Ez a baj jogy teljesen kitört! És tesóm se vállalja a forrasztást, mert mikro forrasztó kell hozzá! A szervíz pedig eredeti szoftver hiányában nem csinálja meg a csatit(amit nem tudom mi köze hozzá?).

Fakir! Tudom mit akarsz mondani! És igen! Most pl jól jönne az sd karis flesselés! :( Vagy ha Neked meg van akkor segíthetnél megcsinálni esetleg! :) Vagy ha vállalod akkor rádbíznám! :)

Esetleg itt nincs valaki aki jártas a mikcro-forrasztásban és pesten lakik? Persze aki vállalja a dolgot! :D
Nagyon nagy segítség lenne! :D

[ Szerkesztve ]

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#28728) Keeperv85 válasza Hyoora (#28727) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"s tesóm se vállalja a forrasztást, mert mikro forrasztó kell hozzá!"

Bocsáss meg, de idéznem kell egy klasszikust:

"Az meg mi a búbánat???!!"

:DDD

Forró levegő nem árt hozzá, de egy jobb kézi páka is elég. Kér, hogy jómagam Pécsett vagyok... :(

(#28729) SüdiLaller válasza Keeperv85 (#28728) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Én SMD üzemben dolgozok, és egyszer egy kolléga idehozott egy tabletet, amit ráejtettek a bedugott usb aljzatra. Szépen letört, és fel is szakadt a nyákról a vezetőpálya. Egy élmény volt megcsinálni. Soha többet ilyet :D még sörért sem! :D

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#28730) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Ha már ide trollkodok: Egy kollégámnak feltoltam a gyári vacak helyett egy cm-11-20140811-UNOFFICIAL-H1N1-cocktailt, és ledobálja wifi-ről is, és mobilnetről is. Nekem ez a verzió volt fent legutoljára, és nekem nem produkált ilyen anomáliákat. Van ötletetek mi lesz a megoldás? Szerintem az egyik legjobb maszek rom.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#28731) petya220 válasza SüdiLaller (#28729) üzenetére


petya220
senior tag

az SMD az nem valami LED-es dolog?

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#28732) bach66


bach66
tag

Sziasztok!

Telómon most az ICS+ v.1.3 van fenn. Meg vagyok vele elégedve (egyelőre) DE:

A WidgetLocker, amelyet nagyon szerettem GB alatt, nem akar rendesen működni.
Híváskor nem jelenik meg a képernyő, csak a gombok világítanak. Úgy tudom felvenni a hívást, hogy kétszer lenyomom a bekapcs. gombot, s csak ekkor jelenik meg a hívás-képernyő. (Persze, mert először kikapcsolja a képernyőt, utána bekapcsolja.)
Ez így elég macerás, t.képpen használhatatlan.

A WidgetLocker minden beállítását kipróbáltam már, semmi eredmény.
Van valakinek valami ötlete?

Előre is köszönöm!

(#28733) #84490496 válasza petya220 (#28731) üzenetére


#84490496
törölt tag

Felület szerelt alkatrész angol rövidítése . Egyébként egy 3C-s pákával lazán vissza lehet rakni.
BTW : itt a fórumban volt leírás az sd-röl való reco flashre. Vissza kéne keresni..:B

(#28734) Hyoora válasza #84490496 (#28733) üzenetére


Hyoora
csendes tag

Tudom megtaláltam! Pont itt a 3.hsz-ban! És Bagyusz is leírta nekem! De sajna ez nem megy! :( Mivel most üres a telő! Kifeküdt Droid van nyílt hassal! (Felkiáltójeles 3szög efektus.) :/ Szóval más megoldás kell! :(

Mindenkinek! Nem tudom mi annak a vékony forrasztásnak a neve! Nem vagyok műszerés! :/ Programozást tanulok! Nem ezt! :/
Olyan emberre lenne szükségem aki Pesten lakik vagy a közelbe! És aki vállalja pár-ezer ft-ért(amennyiért nekem is megéri) hogy megforrasztja/kicseréli a csatit! :)
Mert így nem tudom feltámasztani a szegény Robi-t! :(

[ Szerkesztve ]

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#28735) #84490496 válasza Hyoora (#28734) üzenetére


#84490496
törölt tag

Inkább javasolnám Keeperv-t és a postázást a forrasztás miatt. Ő fel is éleszti a telót "ráadásnak" :)

Südi: CM-re sztem vagy komplett format megint és rom + gapps fel ..

[ Szerkesztve ]

(#28736) Stirlitz válasza Hyoora (#28734) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Most ne akassz ki, hogy BP-n nem találsz egy épkézláb műszerészt pákával.. Legalább itt a PH-s elektró fórumban kérdezhetnél...

(#28737) SüdiLaller válasza #84490496 (#28735) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Köszi! Holnap viszem is a laposom, és nekiugrok megint. :R

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#28738) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Cm11-használok a 18. -i play szolgáltatások frissítés óta feszt kiírja, hogy a play szolgáltatások sajnos leált. Rohadt idegesítő!Kérdezném cm11 alatt másnális ezvan vagy ez egyéni szocprobléma?

(#28739) Hyoora válasza Stirlitz (#28736) üzenetére


Hyoora
csendes tag

Nem keresgéltem külön ehez a dologhoz műszerészt!
Mivel nem biztos hogy az illető jártas a telók szervízelésében!

Fakir: Megfogadom a tanácsidat szerintem! :D

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#28740) Joeker67 válasza Hyoora (#28739) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Egyébként meg a T-s szervízben is csak "kifeküdt droidot" fognak látni, nem tudják milyen rom van rajta!
Nekem kijelzőproblémával kellett szervízbe vinnem, semmit nem tudtam visszatenni és cm volt rajta!
Gond nélkül ment gariban, igaz mikor visszakaptam T-s rom volt rajta ismét!

(#28741) Stirlitz válasza Hyoora (#28739) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Én kérek elnézést.

(#28742) petya220 válasza #84490496 (#28733) üzenetére


petya220
senior tag

Áhh. Köszi :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#28743) Hyoora válasza Joeker67 (#28740) üzenetére


Hyoora
csendes tag

Szóval azt mondod hogy ha kifeküdt Droid-al beviszik szervízbe akkor megcsinálják? :D

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#28744) Hyoora


Hyoora
csendes tag

Külön álló kérdés! Az öcsémnél lévő régi telómat felkéne update-elni gyári GB-ről ICS-re OTU-val! De nem hajlandó az otu felupdatelni! :W 15%-nál ujraindítja a telót, gondolom download mode-ba. de ott az egész meghal. És hiba üzenete.... De ha én rakom Download mode-ba és ugy inditom az OTU-t akkor el se indul.....

Nincs ennek egy pontos leírása valahol? Vagy telón is megtudom az update-et csinálni simán wifi-vel?

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#28745) #84490496 válasza Hyoora (#28744) üzenetére


#84490496
törölt tag

Utóbbi inkább. Ha az alca pc-s progiját használod,téglázható a teló,mert mountolja az amss-t. Ha akkor törölsz (akár véletlenül is ) , akkor teló kuka. Inkább wifiröl frissítsd.

Én a helyedben nem frissíteném egyébként...

[ Szerkesztve ]

(#28746) Hyoora válasza #84490496 (#28745) üzenetére


Hyoora
csendes tag

Nem is frissítettem mert wifin ugyan letólti a 100mb-os frissítést, de nem telepíti! újraindul elkezdi és kb 20y30%-nál átdobja felkiáltójeles 3szög-re a droid mellett! Hibaüzenet nélkül! :/

De nem kell frissíteni! Öcsi egy játék miatt akarta mert nem ment neki! De most hard reset után meg megy! Szóval most örül! :D

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#28747) Mr Pupák


Mr Pupák
csendes tag

Sziasztok!

Az unokaöccs telója kifagyott és az akksija is akkor döglött meg, az akksit cseréltük, de sem bekapcsolni, sem a recovery menüt nem tudjuk előhozni, az Alcatel logó után rögtön a fekvő robot, piros háromszöggel fogad, ez innen még menthető?
Mielött rám támadna mindenki "hogy, olvassál már öreg!", csak arra kérek választ, hogy egyáltalán van-e értelme az olvasásnak:-) és merre induljak.
A telón a gyári ICS-volt fent (GB-röl frissítve), és adatmentés sem érdekel, csak bekapcsolható legyen.

Elöre is köszönöm!

(#28748) Keeperv85 válasza Mr Pupák (#28747) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Természetesen menthető. :K

(#28749) Mr Pupák válasza Keeperv85 (#28748) üzenetére


Mr Pupák
csendes tag

Köszönöm! Érdekel a kihívás:-)

Ha mégis nagy falat lenne, akkor mintha azt olvastam valahol,
hogy Pécsett vagy elérhető, ez így van?

(#28750) Keeperv85 válasza Mr Pupák (#28749) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Attól tartok igen... ::B:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.