Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) Cathfaern válasza Met (#3300) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én nem rég vettem ilyet: Philips 200WP7ES 20", wide, nem TN+FILM-es panel, szerintem nagyon szép képe van (s az ára is baráti, bár gyanítom téged ez annyira nem érint :) )

delta9:
szerintem azért próbáld meg aprók között, vesztenivalód nincs.

(#3302) Met válasza Cathfaern (#3301) üzenetére


Met
nagyúr

Azért 100k-s monitort nincs pofám vetetni (nem érek én annyit), bár lehet megvennék :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3303) Dexter68 válasza Met (#3300) üzenetére


Dexter68
addikt

Én ötödik éve nyúzom a CTX P922E-met. Ha a melóhely azt veszi, amit szeretnél, akkor EIZO.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#3304) Dexter68 válasza Met (#3302) üzenetére


Dexter68
addikt

Legyen pofád, mert a szemed többet ér. Arról nem beszélve, hogy kevésbé kúrod el a melót, ami szintén nem olcsó, ha 5000 példányban kinyomták fóliázva, bígelve, stancolva.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#3305) Cathfaern válasza Met (#3302) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha erre a konkrét típusra mondod, akkor ez ilyen szempontból nem gond, mert csak 50k

(#3306) Met válasza Cathfaern (#3305) üzenetére


Met
nagyúr

depo-n néztem, 100 meg 110k, mondjuk az is számít, hogy a CHS-be mit lehet kapni (ha már dolgozunk nekik adjanak is valamit ) :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3307) pentium4 válasza gyga (#3297) üzenetére


pentium4
senior tag

nincs munkaasztal!
ha performance ba kikapcsolom az enable openGL cuccot és ok, akkor egyből lezs, de ha bevan kapcsolva akkor nincs!

P4

(#3308) Nyugdíjas válasza Cathfaern (#3305) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nagyon meg akarok kettő olyat pattintani, amig lehet ennyiért kapni. CSak valahogy el kellene sütni a mostani kettőt :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3309) Nyugdíjas válasza Nyugdíjas (#3308) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Sőt!
Már nem is lehet kapni. Elszomorító ez :(((

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3310) Gave válasza Nyugdíjas (#3309) üzenetére


Gave
addikt

Az , enis megorultem amikor lattam ,hogy ~50e huf egy ilyen panel-el szerelt 20"-os (pont ennyiert kerestem volna tft-t) ...erre mar nem lehet vagy nehez kapni :(((

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#3311) gyga válasza pentium4 (#3307) üzenetére


gyga
senior tag

[link] ez opengl becsmark próbáld lefuttatni ha nem megy akkor a vga-val/vagy driverrel van gond

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#3312) adik


adik
őstag

Hali,
hol lehet kikapcsolni, hogy pár pixel távolságból cuppanjon valahova a pointer? Nagyon zavaró tud lenni vágásnál/free transform cuccoknál...
köszi.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3313) Met válasza adik (#3312) üzenetére


Met
nagyúr

a snap to dolgokat kapcsold ki, azt hiszem a view menüben

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3314) delta9 válasza adik (#3312) üzenetére


delta9
senior tag

ha bekapcsolva hagyod a snap to... dolgokat, akkor nyomd a ctrl-t, ha nem akarod, hogy 'cuppanjon'.
ctrl nélkül meg vonza továbbra is. így nem kell állandóan ki-be kapcsolgatni.

(#3315) balintka


balintka
addikt

Sötétben, egy bunkerban vakuval csináltam képeket, azonban kissé homályosak lettek, és itt-ott fehér pöttyök vannak a képen.

A kérdésem, hogy ezeket a hibákat tudom javítani Photoshoppal, ha igen, hogyan? nem ismerem a progit.

Előre is respect, annak aki segít!

(#3316) Dexter68 válasza balintka (#3315) üzenetére


Dexter68
addikt

kis pontszerű hibákat a spot healing brush-sal tudsz kijavítani [J]. Rápöttyintesz, és a photoshop eltünteti a hibát.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#3317) balintka válasza Dexter68 (#3316) üzenetére


balintka
addikt

Köszi, és a homályon tudok javítani?

(#3318) Dexter68 válasza balintka (#3317) üzenetére


Dexter68
addikt

nem

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#3319) Met válasza balintka (#3317) üzenetére


Met
nagyúr

Az csak a filmekben van :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3320) ToBeY válasza balintka (#3317) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem valamennyit biztos lehet rajta javítani/élesíteni de tökéltes soha nem lessz az tuti.

(#3321) Cathfaern válasza ToBeY (#3320) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Alapvetően legjobban élesíteni kicsinyítéssel lehet. Persze ezzel részletek vesznek el, de sokszor jobb egy kicsi, de éles kép, mint egy nagy, de homályos.

Met:
Nekem filmekből az a kedvencem, amikor előkapnak valami kameraképet, ami már alapból is látványosan botrányos felbontású, majd fogják és egy kb. 1 pixelnyi részt felnagyítanak, s azon szépen tisztán látszik minden :D

(#3322) Nyugdíjas válasza ToBeY (#3320) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Vannak erre action-ok, meg action pakkok,de többnyire fizetősek...

De amugy azok is általában kicsinyitéssel operálnak elsősorban, meg az adjustment menüből bárki előturkálhatja a maredék dolgot némi idő ráforditásával, és kisérletezéssel :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3323) Met válasza Cathfaern (#3321) üzenetére


Met
nagyúr

Igen, ilyenekre gondoltam :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3324) gyga válasza Met (#3323) üzenetére


gyga
senior tag

ááá honna tudjátok hoy nincs a cia-nak über hiper mega brutál gépe, amin a csúcs szuper ps cs1000 fut ami képes rá. na ugye nem tudjátok mer titkos. :D
upsz vazz most mehetek bújdosni mer elárultam

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#3325) Gave


Gave
addikt

Sziaztok , kellene egykis segitseg , mar tobbszor is nekialltam ,de a hajnal..- kesz vege a kivagas nem az erossegem. Tippek is jol jonnenek, hogyan lehet jol kivagni a haj menti reszeket.

Aki pedig raeros, van kedve {Kep} kivaghatna a sracot.

[ Szerkesztve ]

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#3326) gyga válasza Gave (#3325) üzenetére


gyga
senior tag

az ön segíitője a filter->extract menü a lényeges részek peremén körberajzolod kb 10es bursh elég ez "default zöld"(lehet vele bátran rajzolni mert itt nem számít a pontosság csak hogy azon is legyen zöld amit kivágsz meg a hátteren is) majd a festékesvödörrel nyakon öntöd a srác fejét alapból "bekékül" aztán a prewievben meg nézed az eredményt itt még a cleanup nevű eszközzel eltávolithatod a nem kívánt részt vagy edge eszközzel a peremet élesítheted. és kb annyi idő minén ezt leírtam :D akár meg is csinálhattam volna de az elvem hogy "ne halat adj az éhezőknek hanem inkább tanítsd meg őket halászni"
jah +valami a haj elég gázos tényleg 1 kis fésű sokat segítene meg ha élesebb lenne a kép

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#3327) gyga


gyga
senior tag

de van itt más is ps-el sokféleképpen megoldható [link]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#3328) Gave válasza gyga (#3327) üzenetére


Gave
addikt

Ohh ,koszi , az Extract is eleg jo eszkoz csakhat gyakorolni kell meg . Nem igazan szoktam fotokkal dolgozni , kivangni meg megkevesbe. Elsore kicsit fura lett ,de alakul majd meg.

Koszi a segitseget :R

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#3329) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Felraktam a CS4-et és ezt a üzenetet dobja induláskor.Ez mi fene?

[link]

(#3330) Nyugdíjas válasza ToBeY (#3329) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Alig pár hsz.-el visszbb volt szó róla, és megoldást is adott valaki. Tessen visszaolvasni :R

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3331) ToBeY válasza Nyugdíjas (#3330) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Erre gondolsz? [link]

Ezt megcsináltam és továbbra is feldobja ezt az üzenetet.Inkább kikapcsoltam a figyelmeztetést

(#3332) Nyugdíjas válasza ToBeY (#3331) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát más megoldást én sem találtam rá. De pedig egyértelműen a VGA-gyositással van a gond.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3333) Jag


Jag
senior tag

Cs4 trialt honnan lehetne leszedni? A hivatalos oldalról nem.
Torrentről meg csak a vírusos xar jön...

Kipróbálnám, de ez egy vicc, hogy nem lehet leszedni sehonnan...

(#3336) Dexter68 válasza Jag (#3333) üzenetére


Dexter68
addikt

Innen nem jön? Nekem ezt lökte ki, amikor a Try-ra kattantam.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#3337) Nyugdíjas válasza Jag (#3333) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Alant irtam, hogy van egy (egyelőre trükkös) módja a trial leszedésének. Irj eg privit, aztán megirom. AZért nem ide,mert még hivatalosan nincs kint, igy be kell magadat "trükközni" adobe-ék ftp-jére :D

Azért gondolom hamar jön majd egy patch, mert nekem néha bugzik flash is, PS is, meg a Bridge is.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3338) Jag válasza Dexter68 (#3336) üzenetére


Jag
senior tag

Nem sajnos, Creative Suite 4-t lehetne leszedni, ha löknék mélbe az infót, de még azt sem küldik.

Kálámbó: Ment pm. :DDD

(#3339) gyga válasza Jag (#3333) üzenetére


gyga
senior tag

nem csak virusos jön :)

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#3340) ToBeY válasza Jag (#3333) üzenetére


ToBeY
nagyúr

zárt magyar tracker-ről nem ;)

(#3341) Jag válasza ToBeY (#3340) üzenetére


Jag
senior tag

Épp, hogy 0.3 fölött vagyok, szal decemberig nem merek szedni semmit. :DDD

(#3342) Jag válasza ToBeY (#3340) üzenetére


Jag
senior tag

Asszameg megint tripla...

[ Szerkesztve ]

(#3343) Jag válasza ToBeY (#3340) üzenetére


Jag
senior tag

Bocsi... :B

[ Szerkesztve ]

(#3344) ToBeY válasza Jag (#3341) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezért jó ha több oldalra is van accontod, vagy egy oldalra több :DDD

(#3345) Nyugdíjas válasza ToBeY (#3344) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

;] pontosan...

(De lassan seggbe leszünk rúgva;])

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3346) Jag


Jag
senior tag

Még valami. CS3 mellé feltehető a CS4 vagy összeakadnak?
A CS3-as beállítások, plugin-ek átvihetők? :-)

[ Szerkesztve ]

(#3347) Nyugdíjas válasza Jag (#3346) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ilyen sok tárhelyed van? :DDD
Nemtudom sajnos,mert nekeme gyszerűen helyem sem lett volna egyms mellé feltenni,de gyanitom, hogy csaknemmá.... Nekem CS2, és CS3 volt fent egyszerre egy időben, azoknak sem volt gondjuk, bár az is igaz, hogy Mac-ről tudok csak nyilatkozni.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3348) Nyugdíjas válasza Jag (#3346) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Pluginek biztosan, ha beállitás alatt, workspace-t értesz, akkor azt is. Saját shortcutokat nem használok, szóval azt nem tudom...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3349) Met válasza Jag (#3346) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem fent van CS3 és CS4 is, nem akadnak össze

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3350) gyga válasza Jag (#3346) üzenetére


gyga
senior tag

nekem sincs gondom velük, jól megférnek 1más mellet. a pulginokat is elég volt átmásolni.

A kisebbség is számíít, teszkó.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.