Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) Zola007 válasza cyberkind (#17650) üzenetére


Zola007
veterán

Köszi, de egyelőre inkább vezeték nélkülit keresnék, hogy zenehallgatás esetén ne legyek kikötve mint egy puli :)
Szoktam dolgozni, járkálni, főzőcskézni közben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#17652) cyberkind válasza Zola007 (#17651) üzenetére


cyberkind
félisten

A zsinór nélküli dolgokkal legyen az bármi is sok baj szokott lenni de te tudod, és ez esetben nem lesz olcsó se.

Paranormal Cocktivity

(#17653) Zola007 válasza cyberkind (#17652) üzenetére


Zola007
veterán

milyen problémák szoktak tipikusan lenni velük?

nekem egy vezeték nélküli headsetem volt eddig, de nem volt vele semmi gond, annyi, hogy 2 falon keresztül már nem működött rendesen.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#17654) CsonkaImo válasza Zola007 (#17651) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Bocs, elkerülte a figyelmem, hogy vezeték nélkülit szeretnél. Én is a Creative Sound Blaster Tactic3D Wrath-ot ajánlanám. Igazából ez egy vezeték nélküli Tactic3D Sigma, ami szerintem jól szól és ezt ki is szolgálja majd a mellékelt adapter. Az egyetlen negatívum, hogy a Sigma 15k, míg a Wrath 27-30k, szóval ennyi felára van a vezeték nélküliségnek. Ha neked megéri, akkor nyugodtan veheted.

(#17655) cyberkind válasza Zola007 (#17653) üzenetére


cyberkind
félisten

Igaz nem füles, de sokaknak voltak bajok a vezeték nélküli cuccal:
Itt többeknek volt már Razer Mamba-ja, nekem is. Mindannyian arra jutottunk, hogy soha többé vezeték nélküli egér. Nem a termék szar, csak a WiFi-től kezdve a telefonhálózaton át, minden megkavarhatja. Volt hogy néhány másodpercre dobja a jelet, nem érzékel... Ezek miatt. Akinek vezeték nélküli fülese volt azzal se stimmelt minden.

Én már évek óta azon vagyok hogy csak zsinóros cucc még ha nem is volt gondom, de a te döntésed, és az a Creative füles jó lesz, nekem a zsinóros volt abból, imádtam csak kényelmetlen és meleg volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#17656) Zola007 válasza cyberkind (#17655) üzenetére


Zola007
veterán

:F
Nekem 10 éve vezeték nélküli egereim (2,4 GHz) vannak
igaz, hogy Logitech és abból sem a legalja, 10-12 ezres és sima munkaegér nem gamer, viszont nem volt gondom vele, csak mikor már merült az elem. Évente dobok bele 2db új alkálit és kész
Pedig ott van fél méteren belül a telefon, tablet, 8 aljzatos elosztó és 2 méterre a 3 antennás wifi router

Én nem játszom - nagy ritkán max autós játékkal - szóval nem fogom a sarokba hajítani a fejhallgatót, ha véletlenül lelőnek, mert késve hallottam meg a bal hátulról támadó főgonoszt :N

Logitech G930 jobb vagy rosszabb mint a Creative Tactic3D Wrath / Rage?
ebayről hasonló árban megvehető

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#17657) Von Alfred


Von Alfred
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek , mert nagyon tapasztalatnan vagyok a fejhallgatók világában.
Eddig egy sima Sony MDR-EX15LP- fülhallgatóm volt, ami számomra jó hangzást adott. Viszont , nemrégiben hallássérült lettem, és ezért hallókészüléket hordok. Tehát amikor zenét hallgatok , kiveszem a készüléket és bedugom a fülhallgatót.
Namost.. a doktor azt mondta , hogyha lehet kerüljem az agybedugós fülhallgatókat , mert jobban ronthatja a hallásomat, és inkább fejhallgatót használjak. Szóval ezért is vagyok itt.
Fontos lenne, hogy ne hallja a külvilág hogy mit hallgatok, mivel elég hangosan szoktam zenét hallgatni a hallássérülésem miatt.
Igazából nagyon nagy elvárásaim nincsenek, csak az előbb említett.
Maximum amit szeretnék kiadni a fejhallgatóért az 22e ft. Ebbe az árba éppencsakhogy beleesik akció keretében a Razer Kraken Pro 2015 -verzió ami nagyon megtetszett. Előttem viszont írtátok , hogy nem valami jó. Ez miben mutatkozik meg nála?
Továbbá nem fontos a mikrofonos füllhalgató , viszont ne legyen egy nagy bumszli mert az utcán is hordva lenne.

Köszönöm a segítségeteket előre is! :)

(#17658) F.B.I. válasza Zola007 (#17656) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ha a Creative-ot választod és van lehetőséged online rendeld, mert lehet nyomni fog a füles, ilyenkor van lehetőséged cserére, az enyém még egy év használat után is szorít, óránként le kell venni egy kicsit, cserébe nem fog eltörni.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#17659) CsonkaImo válasza Von Alfred (#17657) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nagyon sajnálatos ami történt, viszont szerencsére ezek szerint nem kell lemondanod a zenéről. A zárt fejhallgatók esetén is ki fog szűrődni a hang, ha nagyon hangosan hallgatod. Érdemes megkérdezni a FEJhallgató topicban, hogy mit ajánlanának a te esetedben. Szerintem ott nagyobb választékból tudnál válogatni.

(#17660) Zola007 válasza CsonkaImo (#17659) üzenetére


Zola007
veterán

csontvezetéses fejhallgató nem jó ilyenkor?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#17661) Zola007 válasza F.B.I. (#17658) üzenetére


Zola007
veterán

szélesebb vagy keskeny arcod van?
nekem szerintem átlagos, de mégis nyom szinte mindegyik fejhallgató.

Rage és Wrath között mi a különbség a párnán kívül?
lehet csak elsiklottam fölötte
nekem olyasmi kellene, ami teljesen a fül körül támaszkodik. Úgy nézem inkább a Rage jobb ilyen szempontból
mindenképpen neten rendelem

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#17662) Von Alfred válasza Zola007 (#17660) üzenetére


Von Alfred
csendes tag

Nem olyan súlyos a helyzet, nekem csak egy aprócska hallókészülékem van , nem ez a bumszli nagy. Bár ez fél millió ft. Ilyen-e : [link]

(#17663) F.B.I. válasza Zola007 (#17661) üzenetére


F.B.I.
veterán

60 cm fej átmérő, fülek normálisak, mégis nyomja a Recon3D.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#17664) Zola007 válasza F.B.I. (#17663) üzenetére


Zola007
veterán

jó nagy fejed van ;] :P
nekem 56-57cm a kerülete

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#17665) F.B.I. válasza Zola007 (#17664) üzenetére


F.B.I.
veterán

Tudod...sok észnek, nagy fészek. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#17666) Alucard1323


Alucard1323
csendes tag

Hali

Gondolkodok rajta hogy beruházok egy fülesre régebben a Kingston HyperX Cloud-t ajánlották sokan.
Ahogy nézem 20k körül mozog az ára ebben az árfekvésben van jobb vagy még mindig ezt érdemes venni ?

Köszi a segítséget előre is

(#17667) bombibmw válasza Alucard1323 (#17666) üzenetére


bombibmw
veterán

Vedd a HyperX-et! :)

(#17668) CsonkaImo válasza Alucard1323 (#17666) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nincs jobb ebben az ársávban, nyugodtan veheted. Egy belépő szintű hangkártya viszont ajánlott mellé, ha az alaplapi nem túl acélos.

[ Szerkesztve ]

(#17669) Chereiose


Chereiose
addikt

Sziasztok,
Játék közbeni dumáláshoz kellene egy headset, néha esetleg jól jön pl. egy FPS játéknál, ha gamer headset, de nem lényeges, hogy külön "gamer" legyen :) Keret az olyan 10 ezer Ft lenne. Logitech-et nagyon szeretem, csak már elég pofátlan áraik lettek, régen amikor vettem a jelenlegi jó kis G330-ast [link] akkor még rendes árban volt...
Nem szeretem annyira, ha teljesen zárt, mert volt már olyanom, és 1 óra után nyomja a fülemet szinte mindegyik...Ezért vettem anno ezt a G330-ast, csak már el is van törve, és a fülpárna is lejött mindkét oldalról..
Ajánlanátok esetleg valamit? :R

(#17670) CsonkaImo válasza Chereiose (#17669) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Hello!

Szerintem ez tetszeni fog: Audio-Technica ATH-330COM. Árak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#17671) Chereiose válasza CsonkaImo (#17670) üzenetére


Chereiose
addikt

Köszi, ez valóban tetszetős :)Meggondolom.
Esetleg még más alternatíva van? :)

(#17672) Redcaster válasza Redcaster (#17633) üzenetére


Redcaster
őstag

Tegnap megérkezett a HyperX Cloud II fejhallgató, és hát minden egyes hangeffekt kb orgazmussal egyenlő :DDD Mondjuk erősen gondolkozok egy hangkártya beszerzésén is... Mit gondoltok, megéri beruházni egyre? Dob annyit az élményen?

(#17673) pulutodurumo válasza Redcaster (#17672) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Az egyszerű válasz az, hogy igen. A bonyolult az, hogy még kéne hallgatnod valami izmosabb forrásról és aztán eldöntöd hogy ér-e neked annyi javulás +20 - 30 ezret.

(Audió cuccoknál is ugyan az a helyzet mint máshol. Minél feljebb megyünk, annál többet kell fizetni egyre kisebb előrelépésért.)

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#17674) Redcaster válasza pulutodurumo (#17673) üzenetére


Redcaster
őstag

Igen, máshol sajnos nem tudom meghallgatni, ezért nehéz dönteni :(

(#17675) cyberkind válasza Redcaster (#17674) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha egy Creative SoundBlaster Z-t veszel hangkártyának akkor lesz értelme, de persze ez drága cucc, és nem tudom mire van pénzed.

Paranormal Cocktivity

(#17676) Redcaster válasza cyberkind (#17675) üzenetére


Redcaster
őstag

Keretet kihagytam, bocsi, ez még beleférne :K

(#17677) cyberkind válasza Redcaster (#17676) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ilyenre cseréltem egy jobb alaplapi hangkártyáról, isteniek a hangok de még a hangfalon is.

Paranormal Cocktivity

(#17678) Redcaster válasza cyberkind (#17677) üzenetére


Redcaster
őstag

Nos akkor 1-2 hónap múlva beruházok rá, köszönöm a segítséget :R

(#17679) Alucard1323 válasza bombibmw (#17667) üzenetére


Alucard1323
csendes tag

Köszi a gyors választ esetleg még annyi hogy HyperX vs HyperX2 megéri azt kb 6 ezres felárat ?

(#17680) bombibmw válasza Alucard1323 (#17679) üzenetére


bombibmw
veterán

Ha van jó hangkártyád, akkor nem, ha nincs, csak jobb alaplapi, akkor sem és, ha nincs egyik se, akkor megéri. :D

(#17681) d1abLo válasza bombibmw (#17680) üzenetére


d1abLo
senior tag

Vagy ha laptopod van pl, vagy ha nem tudsz hangkártyát tenni a gépedbe és nem akarsz bumszli usb-t akkor is :P

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#17682) bombibmw válasza d1abLo (#17681) üzenetére


bombibmw
veterán

Igen. :D

(#17683) Dtomka válasza Redcaster (#17672) üzenetére


Dtomka
veterán

:C
Úgye....? Én is "fleseltem" hogy mennyit dob mindenen* :D
*játék, film, zene....mindent másképpen értékel az ember :)

(#17684) Viktorka070


Viktorka070
csendes tag

sziasztok
ma megvettem a cloud II-t és arra lennék kíváncsi ,hogy ehhez érdemes vagy lehet letölteni valamilyen hangkezelő programot? csgo-ban kicsit fura hangja van pl az ak47-nek ,bár lehet csak a régit szoktam még és ilyennek van alapból elképzelve a fegyver hangja.. :D

(#17685) cyberkind válasza Viktorka070 (#17684) üzenetére


cyberkind
félisten

Milyen hangkezelő programra gondolsz?
Én nem használok semmit csak a külön hangkártya drivert és tökéletes olyan amilyennek lennie kell. :)

Paranormal Cocktivity

(#17686) CsonkaImo válasza Viktorka070 (#17684) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Virtual 7.1 gomb be van nyomva az adapteren? Ha igen, akkor próbáld ki kikapcsolva. Valószínű a nem túl jól sikerült keverés okozza.

(#17687) twice


twice
tag

Sziasztok headset vásárlás előtt állok és a segítségetekre lenne szükségem.
Eddig siberia v2-m volt de sajnos megadta magát, ezért szeretnék újat venni. Sok jót hallottam a hyperx cloudról, és valószínűleg ilyet szeretnék, de nem tudom hogy 1 vagy 2.A siberiához járt még anno usb-s hangkártya,ami nem tudom hogy manapság milyen jónak számít. Tehát a kérdésem hogy pontos legyek:
1.Cloud I és maradhat a régi hangkártya. 2. Cloud II magában 3. Cloud I +valami külső usb-s hangkártya (kb 20k).A harmadik esetet csak akkor választanám ha tényleg érezhető lenne a különbség.

A válaszokat előre is köszönöm! :R

(#17688) CsonkaImo válasza twice (#17687) üzenetére


CsonkaImo
addikt

A Siberia USB-s adaptere kevés lesz a Cloud-hoz, mivel 32 Ohm-os fejhallgatóhoz tervezték, a Cloud pedig 60 Ohm-os. Nyilván a legjobb egy hangkártya lenne, de ha nem fér bele a keretbe, akkor a Cloud II legyen.

(#17689) d1abLo


d1abLo
senior tag

HyperX Revolver
Nem hinném hogy csak áprilisi tréfa, ha igaz nem tűnik rossznak

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#17690) cyberkind válasza d1abLo (#17689) üzenetére


cyberkind
félisten

Tény, hogy az új modell első látásra figyelemfelkeltőbb, viszont az összhatást tekintve elmarad elődeitől.

Engem az ára rettentene el hogy vegyek belőle, meg a fölső sor.

Paranormal Cocktivity

(#17691) CsonkaImo válasza d1abLo (#17689) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Dersign nem lett valami jó. Cloud sokkal masszívabb, meg nekem kinézetre is jobban bejön. Ettől függetlenül kipróbálnám, a hangja lehet rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#17692) cyberkind válasza CsonkaImo (#17691) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem ennyiért ez nagyon drága, ha jobb is mint a régebbi Cloud-ok, ennyire biztos hogy nem.

Paranormal Cocktivity

(#17693) CsonkaImo válasza cyberkind (#17692) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ez a nyitóár, majd mérséklődik. A Cloud I-II is 30k felett kezdett.

(#17694) sting2 válasza d1abLo (#17689) üzenetére


sting2
addikt

Vajon mi adta most az alapot?...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#17695) kabdzsi


kabdzsi
tag

Sziasztok!

Valakinek van valami tapasztalata Creative Sound Blaster Tactic3D Sigma fejhallgatóval? Mennyire jó a mikrofonja, illetve a hangja? Nem szeretnék túl drágán fejhallgatót venni.

[ Szerkesztve ]

(#17696) CsonkaImo válasza kabdzsi (#17695) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Jó hang, jó mikrofon (hangminőség), jó USB-s adapter és igényes szoftver jár hozzá. Sajnos sok mikrofon hibáról lehet olvasni (1-2 éven belül elnémulnak, valószínű kábel törés), ezért nem tudom 100%-ra ajánlani, de én nagyon szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#17697) kabdzsi válasza CsonkaImo (#17696) üzenetére


kabdzsi
tag

Köszönöm a válaszod! :) Ha 14-15.000 Ft körül kellene fejhallgatót venned, akkor te milyet vennél?

(#17698) CsonkaImo válasza kabdzsi (#17697) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ilyen kerettel inkább stereo fejhallgatót vennék külön mikrofonnal. Az a baj az olcsó gamer cuccokkal, hogy az esetek többségében nem kapsz semmit a pénzedért.

(#17699) sting2 válasza kabdzsi (#17697) üzenetére


sting2
addikt

Van már ezért is valamicske :
[link]
Miki nélkül :
[link]

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#17700) kabdzsi válasza sting2 (#17699) üzenetére


kabdzsi
tag

Köszönöm! :) Kicsit kutakodtam én is, és hát ezt találtam: [link]
Ez a Turtle Beach se tűnik rossznak.

Elfelejtettem mondani, hogy legfőképpen CS:GO-hoz kellene, meg TeamSpeakhez.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.