Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Zötyögős scroll (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) AND1


AND1
őstag

Pár nappal ezelött vettém észre, hogy netezésnél, mikor az oldalakon görgetek megakad/befagy a lap (1-2-3 sec) és utána megy tovább. Sok sebből vérzett már xp-m így hány megkenyelmeztem neki és újratelepítettem. A diagnózis azóta is fenn áll. Tapasztalt már vki ilyet? Mert én még nem...pedig láttam már sok mindent. Hw kizárt, sztem vki sw gumbanc lehet. Friss a rendszer.
4in1,dx9,Catalíst,landriver,adaware,nod32 és néhány progi van fent. Tudom, nem nagy dolog, de rohadtúl idegeít és nemtom mire vélni. Jaah mási, hogy nem rendszeres. 5 percig ilyen, aztán 10 percig nem észlelem, aztán megint. Mi a fene...?!

[Szerkesztve]

Egy régi PH-s.

(#2) Gambit válasza AND1 (#1) üzenetére


Gambit
őstag

Nekem is ilyen volt a tök friss rendszer, de sp2 megoldotta.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3) AND1 válasza Gambit (#2) üzenetére


AND1
őstag

De nekem sosem volt sp2-m. Most meg nincs kéznél nem, hogy sp2, de még sp1 sem :( E nélkül se észleltem ilyesmit régebben...

Egy régi PH-s.

(#4) Gambit válasza AND1 (#3) üzenetére


Gambit
őstag

Igen, régen nekem sem volt, aztán feltettem egy zsír új xp-t sp1-el, és rohadt darabos lett a scroll. Csak az sp2 oldotta meg.

Vírus nem lehet a dologban?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#5) AND1 válasza Gambit (#4) üzenetére


AND1
őstag

nod32 talált vmit, de kiírtotta...meg ugye egyből adaware-t is küldtem neki. Azzal is kitisztittom a rendszert. Szal..most elvileg nincs semmi. De rohadtul idegesit, hogy fellépek netre 1-2 órát és máris jönnek a gondok. Pl elfelejtettem tök véletlenül a sasser meg a blaster pach-et betolni, mert így is van elég gondom...erre az is megtalált és reboot-olt :))

Egy régi PH-s.

(#6) AND1


AND1
őstag

Mindenből ugyan azt a verziót telepítettem, egyedül a VIA 4in1 legújabb verzsönjét töltöttem, hogy az a legfrisebb legyen a kt8 miatt.

Egy régi PH-s.

(#7) Gambit válasza AND1 (#5) üzenetére


Gambit
őstag

miért nem írtad be, hogy shutdown /a? Na mindegy, szerintem szerezz egy sp2-t, mert ez is egy olyan microsoft cuccos, hogy se vele, se nélküle. Egyszerűen szükséged lesz rá úgyis.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#8) AND1 válasza Gambit (#7) üzenetére


AND1
őstag

Mert pont nem figyeltem gépre mikor újraindult és már csak a bootot láttam. na mind1 köszi!

Elösször szereznem kell egy sp1-et mindennek elött Kösz mindent...

Egy régi PH-s.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Zötyögős scroll (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.