Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Yamada 6800x

Hozzászólások

(#1) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok

nehezményezem, hogy nem tudom állítani a felirat nagyságát... meg lehet ezt valahogy oldani?
egy masik problema, hogy a hangfalak tesztelese se fenykabellel, se a koaxialis csatlakozon keresztul nem szolal meg, viszont minden fele-fajta dvd-t hiba nelkul lejatszik es gyonyoruen szol a hang, ez tulajdonkeppen nem gond, csak zavar egy kicsit
egyebkent sztem ez az egyik legjobb divXes lejatszo eddig es nagyon sok beallitasi lehetoseg van benne, regen kezeltem mar egy lejatszot ilyen konnyen es jol

(#2) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv! PLS mondjon valaki olyan szervízt ahová vihetem megjavíttatni a yamada 6600omat....nagyon fontos lenne előre is kösz

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#3) ANT válasza Goatman (#2) üzenetére


ANT
őstag

Ezen az oldalon[link]keresd ki a Yamada 6600 fórumát, és ott érdeklődj. Van ott kolléga, aki javít ilyen gépet (hibától függően). Bocsi, hogy nem adok pontosabb linket, de mh-en vagyok most, és nem tudom az oldalt elérni, csak a fenti link van elmentve kedvencek közé :))

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#4) kano válasza Goatman (#2) üzenetére


kano
nagyúr

Hali!
Mi a gondod vele? Szerintem a motorja van oda. Lejátszás közben akadozik?
Nézz be ide: [link]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv! A probléma nagy vonalakban: bármilyen lemezt beteszek és nem olvassa be 1 perc után kiírja h nincs is benne...egyáltalán nem hallom h felpörögne. Nem firmware frissítés után keletkezett vagy fél éve már sikeresen megoldottam.(most NewAge v12 van rajta) Egyik napról a másikra kezdődött semmi előjel nélkül. Olvastam vmi házi forgatómotorcseréről de sajnos nem nagyon értek a szerkezetek belső lelkivilágához félek a beavatkozástól főleg mert nem is nagyon vagyok biztos abban h mi is lehet a konkrét baja, lehet h véglegesen tönkretenném...Neked ez alapján mi a véleményed? Érdekelne nagyon lécci válaszolj minél hamarabb Előre is kösz

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#6) slaci007 válasza Goatman (#5) üzenetére


slaci007
senior tag

Vagy optika vagy motor.Chili-nél ugyan ez volt a hibajelenség garanciába cserélték a fejet.
PROFI szerviz külső Váci út a második laktanyánál.Terra invest ipari park. :DD

Tungsram 1896-2022

(#7) pbalu


pbalu
aktív tag

Sziasztok!
Nekem az a gondom vele, hogy 5.1 filmnél (nem DTS) nem szólalnak meg a hátsó hangfalak (6 csatorna külön rákötve a Genius 5.1 fa szettre)
:O

Valakinek ötlet?

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#8) pbalu válasza pbalu (#7) üzenetére


pbalu
aktív tag

Tárgytalan, láma voltam, a hangmenü beállításában volt a gond... :B

[Szerkesztve]

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#9) #54715584


#54715584
törölt tag

nos, nem nagyon ment a topic, viszont van firmware a lejaccohoz, igy a felirattal mar nicnsen semmi gondom :)

(#10) torrente74


torrente74
tag

hol lehet kapni 6800-as playert?

Leszbikusok nem léteznek, csak nők akik nem találkoztak még Chuck Noris-szal!

(#11) ArGab válasza torrente74 (#10) üzenetére


ArGab
őstag

A 6800X már nem kapható, nem gyártják tovább. Van helyette 6800X-Plus. Lásd [link]

(#12) torrente74 válasza ArGab (#11) üzenetére


torrente74
tag

Sajna ennek a játékosnak a külleme nem nagyon jön be. A 6700 és 6800 szebb.Vagyis nekem jöbban bejön.A távirányítóról nem beszélve...

Leszbikusok nem léteznek, csak nők akik nem találkoztak még Chuck Noris-szal!

(#13) Kain


Kain
senior tag

Hi!

Most lett egy 6800X Plusom,és problémám volna firmware update-el.Kiirom ahogy a leirásban is szerepel,megjátszom a load factory defaults-ot,majd beteszem a lemezt,és azt irja h ismeretlen lemez.2 cdrw-vel is probálkoztam,eredmény detto.Pls help!

(#14) Pityesz78


Pityesz78
tag

Hi all!
Légyszi segitsetek Firmware frissítésében. Most vettem a játékost és nem tudom h melyik a legtutkóbb firmware és azt sem h honnan lehet letölteni.
(a hivatalos yamada oldalon nem múködik a Fw link)
Elöre is kösz a segitséget.

(#15) torrente74


torrente74
tag

Boldog újévet kívánok minden kedves fórumozónak.

Leszbikusok nem léteznek, csak nők akik nem találkoztak még Chuck Noris-szal!

(#16) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok, nekem a night computeres firmware van meg, de nem szol a dts... se fenykabelen, se spdif-en... lehet a new age firmware kellene?

(#17) Tom-y válasza #54715584 (#16) üzenetére


Tom-y
csendes tag

Rakd fel az új 1.2B firmet.Analógon is kiadja a DTS hangot.(én teszteltem :) )

[Szerkesztve]

(#18) Tom-y válasza #54715584 (#16) üzenetére


Tom-y
csendes tag

Innen letöltheted:
[link]

[Szerkesztve]

(#19) #54715584 válasza Tom-y (#18) üzenetére


#54715584
törölt tag

azota mar sikerult egy firmware-rel elrontani a lejatszot :D veletlen belenyomtam a taviranyitoba frissites kozben...
viszont 5k-ert kicsereltek benne a lapot, es ratettek az uj fw-t is, szoval most mukodik rendesen, igaz, dts-t nem probaltam azota

(#20) Tom-y válasza #54715584 (#19) üzenetére


Tom-y
csendes tag

Szvsz átvertek!Soros kábellel élesztették fel a gépedet,semmit nem cseréltek ki benne!Nekem is van a művelethez szükséges eszközöm sőt Budapesten is foglalkoznak jópáran ilyennel.
Ha máskor problámád akad a lejátszóval,először nézz körül itt:
[link]
Sokkal olcsóbban is megúszhattad volna.

[Szerkesztve]

(#21) ddannyl


ddannyl
csendes tag

Sracok!

Nagy az en kerdesem: valoba nincs taviranyitorol hangeroszabalyzas?

mert a taviranyiton nemlattam.

(#22) #54715584 válasza Tom-y (#20) üzenetére


#54715584
törölt tag

hat, igaz kabelt is csereltek, de elottem bontott ki az urge egy lapot es cserelte ki... lhete buvesz is egyben? :)

(#23) foogio


foogio
csendes tag

valaki szervízt tud??
yamada 6800 plus frissítettem volna , jól is ment 1 darbabig, aztán no disc, nem adja ki a
lemezt, +basssz az ideg:}


(#24) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Hali!

Decemberben vettem ezt a lejátszót és most úgy néz ki, hogy megadja magát!
A tünetek a következők 1 hete vettem észre, hogy hangos amikor forgatja a lemezt és ez egyre rosszabb lett, ez is idegesítő, de ami meg gázosabb dolog hogy hullámzik a kép és csíkozódik.

A másik nagy gondom az lenne, hogy a számlám megvan, de a garancia eltűnt és nem találom sehol amúgy egy nyíregyházi üzletben vettem, de ők meg szerződést bontottak a forgalmazóval. Mit tudok csinálni ilyenkor?

hmm...

(#25) DuracL


DuracL
tag

üdv

Van egy x6800 plusom 1.1b firmware el , a problémám az hogy a felirat zavar hogy alul van.
Próbáltam feljebb állítani ,de nem sikerült, segítsetek:)

(#26) Piq80


Piq80
csendes tag

Sziasztok!

Yamada DVD lejátszó genius 5.1-re van kötve. Jól van összekötve, mert már többször leellenőríztem. Az a probláma, hogy csak a cemter sugárzó és a sub szól. Atöbbit nem tudom megszólaltatni. Légyszi segítsetek!! Előre is köszi!!!

(#27) zork212 válasza Piq80 (#26) üzenetére


zork212
csendes tag

Szerintem szólj a Zolinak, hogy frissítsen firmware-t

(#28) DuracL


DuracL
tag

Gyári firmware visszaállítást vállal valaki Debrecen és környékén? Segítsen valaki:(

(#29) Vidocq60


Vidocq60
csendes tag

még működő távirányítót szívesen átvennék

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Yamada 6800x
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.