Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Mr Bond 007 #5254 üzenetére

    "Bocs! Nem tudtam hogy csak otthoni felhasználásról szól a topik."

    Tényleg write only vagy, én ezennel köszönöm a beszélgetést és elbúcsúzok... Érted leírom hogy igen ember ha valami extrém otthoni felhasználás kell vagy korrekt céges, akkor persze hajrá van értelme. Te meg kötöd az ebet a karóhoz hogy dehát értsemmármeg hogy extrém otthoni felhasználásra kell a sata 3... Értem, mert pont ezt írtam. Mondjuk láthatóan ez téged nem zavar egy cseppet sem...

    Abból indult ki az egész, hogy G-Bali aki teljesen minimál otthoni felhasználáshoz keresett volna lapot, kapott tőled egy javaslatot, miszerint sata 3 kell oda. Erre jelezték páran hogy arra halál fölösleges, ami egyébként továbbra is igaz, ahogy a memória is, aztán persze kiderült hogy úgy adtál tanácsot, ahogy közben nem az ő, hanem a te igényeidet tartottad szem előtt... Mert neked docky lesz meg ezzel már lehet virtualizálni, meg meg meg. Csak közben nem neked kellett hanem neki...

    Extra pont, hogy a mai nyitó kommented a témában továbbra sem értelmezhető, és nem igazán sietsz hogy felold ezt a gordiuszi csomót miszerint elhallgatott a vinyó seek ssd beültetéstől, tehát van értelme a sata 3 portnak.

    Kerülgethetjük a témát és magyarázhatunk bele dolgokba amit akarunk, -asszony videót vág rofl- a helyzet továbbra is marad, esetedben a seek sata 2-őre dugott ssd-vel is megszűnt volna, és az ssd-nek van értelme, ha extrém terhelésre szabod a rendszert. G-Balinak illetve az ittlakók 99.9%-ának erre nincs szüksége, így mind értjük hogy neked igen, örülünk neki, és tiszta szívből kívánjuk hogy megelégedéssel használd a rendszeredet ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák